Článek

Japonské fotbalistky vítězstvím na MS inspirují celou zemi

 
Senzačním vítězstvím v penaltovém rozstřelu ve finále mistrovství světa nad hráčkami USA inspirují japonské fotbalistky celou zemi, kterou v březnu zasáhlo zemětřesení i ničivá vlna tsunami, a následně měly potíže i tamní jaderné elektrárny.
18.07.2011 10:35 |

podobné články

Podobné články

Extraliga krásy a půvabu: Žhavé německé fotbalistky se svlékly pro Playboy

 
Celý svět od dávnověku obdivuje fotbalisty pro jejich vypracovaná mužná těla. Na fotbalistky se pohlíží jako na nehezká děvčata. Teď ale přišel čas na srovnání skóre. Německé fotbalistky totiž předvedly své dokonalé křivky v časopise Playboy. A je na co se dívat!
10.06.2011 15:25 |

podobné články

Fotbalistky Švédky získaly bronz na mistrovství světa

 
Fotbalistky Švédska vyhrály na mistrovství světa žen v německém Sinisheimu duel o třetí místo nad Francií 2:1 a získaly pro svoji zemi svou třetí medaili v historii světových šampionátů.
16.07.2011 20:15 |

podobné články

Švédské fotbalistky získaly bronz na mistrovství světa

 
Fotbalistky Švédska vyhrály na mistrovství světa žen v německém Sinisheimu duel o třetí místo nad Francií 2:1 a získaly pro svoji zemi svou třetí medaili v historii světových šampionátů.
16.07.2011 20:25 |

podobné články

Fotbalistky nestačily v kvalifikaci MS na Švédky

 
České fotbalistky prohrály v domácím kvalifikačním duelu MS se Švédkami 0:1.
21.08.2010 17:20 |

podobné články

Nová Semenyaová? Fotbalistky Rovníkové Guiney jsou možná muži

 
Několik afrických týmů protestuje proti Rovníkové Guinee, v jejímž týmu prý figurují fotbalistky s "diskutabilním" pohlavím.
18.11.2010 19:00 |

podobné články

Německé fotbalistky se svlékly pro Playboy. Koukněte

 
Fotbalistky jsou fakt SEXY
14.06.2011 09:25 |

podobné články

Ruské fotbalistky chtějí více publika, hrají jen v bikinách

 
Nedostatek peněz v klubové pokladně a jen minimum lidí chodících na jejich zápasy přiměl fotbalistky ruské první ligy k poměrně zoufalému kroku. Jejich tým FC Rossiyanka nastoupí k dalšímu ligovému zápasu oděn pouze do bikin.
04.07.2011 12:55 |

podobné články

Dvě fotbalistky KLDR měly na mistrovství světa pozitivní dopingový test

 
Dvě fotbalistky KLDR měly na mistrovství světa v Německu pozitivní dopingový test. Informaci zveřejnila ve čtvrtek agentura Reuters.
07.07.2011 14:50 |

podobné články

Fotbalistky KLDR si na příštím MS kvůli dopingu nezahrají

 
Fotbalistky KLDR byly kvůli dopingu pěti hráček vyloučeny z příštího světového šampionátu 2015 v Kanadě. Pětice Severokorejek měla pozitivní nález na letošním MS v Německu.
25.08.2011 21:25 |

podobné články

VIDEO: Švédské fotbalistky šly do plavek! Parodují Pobřežní hlídku

 
Fotbalistky švédského týmu Kristianstads DFF na sebe upoutaly velkou pozornost. Nebylo to ale kvůli jejich výkonům na hřišti, nýbrž netradičně na pláži u moře.
16.10.2012 15:45 |

podobné články

VIDEO: Fotbalistky zakončily sezonu tancem pro fanoušky

 
Fotbalistky norského týmu Raufoss připravily se závěrem sezony pro své fanoušky příjemné překvapení. Rozhodly se zatancovat Gangnam style a oslavit tak čtvrté místo.
20.11.2012 11:35 |

podobné články

Fotbalistky musejí povinně na testy prokazující, že jsou skutečně ženy

 
Porušování základních lidských práv je v Íránu na denním pořádku a tamní islámští fanatičtí vůdcové nedávají svým mozkům pohov ve vymýšlení tyranie. Teď přišli kupříkladu s tím, že se všechny profesionální fotbalistky musejí nechat vyšetřit sexuologicky. Lékaři mají potvrdit, že jsou do jedné skutečně ženami a žádná netrpí transsexuální či genetickou poruchou.
13.02.2014 11:05 |

podobné články

Fotbalistky ukázaly zadečky: Takhle slaví holky!

 
Titul se má oslavit pořádně! Tím spíš, když v jedné sezoně vyhrajete hned dva poháry. A fotbalistky dánského Brøndby se za způsob, jakým to udělaly, ani za to, co ukázaly, rozhodně nemusejí stydět!
15.06.2015 12:05 |

podobné články

Veřovické fotbalistky nafotily sexy kalendář. Svlékly se jen do kalhotek!

 
Veřovické fotbalistky se převedly v celé své kráse. Odhodily stud a nafotily velmi žhavý kalendář. Neměly na sobě dres, ale jen spodní prádlo. A vznikly z toho opravdu sexy fotografie.
07.11.2016 18:20 |

podobné články

Fotbalistky mají nejvyšší sebevědomí ze všech dívek

 
Ačkoli si ženy své místo ve světovém fotbale stále musejí vybojovávat, přeci jen už nepřipadá dnešním lidem fotbalistka tak divná jako před padesáti roky. Nicméně fotbal je ideálním sportem pro ženy. Ze všech her a pohybových aktivit totiž u dívek nejlépe podporuje sebevědomí. Ve srovnání s jinými sportovkyněmi mají fotbalistky nejvyšší sebevědomí.
26.05.2017 12:30 |

podobné články

V pražském Lichtenštejnském paláci se rozezní tradiční japonské nástroje

 
Čtvrtý ročník přehlídky European Shakuhachi Festival se koná od 26. do 30. srpna v prostorách pražského Lichtenštejnského paláce. Nabídne přední tuzemské i světové hráče na japonské tradiční nástroje, taneční představení, workshopy, přednášky, kurzy i projekce japonských filmů. Festival pojmenovaný po japonské bambusové flétně šakuhači představí tento nástroj ve staré duchovní hudbě i v experimentálních skladbách ze západního světa.
16.08.2010 15:00 |

podobné články

Česku radiace neohrozí, tvrdí expertka Drábová

 
AKTUALIZOVÁNO: Radioaktivní prach z poškozené japonské jaderné elektrárny má během středy dorazit nad střední Evropu. Lidi ale neohrozí, protože úroveň radiace bude velmi nízká, je o tom přesvědčena i expertka Dana Drábová. V japonské elektrárně Fukušima naopak radiace opět začala stoupat, takže práce na reaktoru musely být  zastaveny. Japonské úřady vydaly upozornění, že voda v Tokiu je kvůli kontaminaci radioaktivitou nevhodná pro děti.
23.03.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Dana Drábová (119 článků)

Ostrava láká na festival japonské kultury

 
Kulturu a tradice Japonska představuje během letošního léta v Ostravě nový festival s názvem Japonské dny. Podle organizátorů se jedná o jeden z největších festivalů japonské kultury v České republice. Na pěti místech se v rámci této akce, která se v Ostravě v takovém rozsahu koná vůbec poprvé, představí 80 vystupujících. Připraveny jsou i workshopy, přednášky a výstavy. Právo o tom za organizátory informoval Jan Kudla.
14.07.2015 12:07 |

podobné články

Američané odposlouchávali japonské politiky a bankéře

 
Americká národní agentura pro bezpečnost (NSA) odposlouchávala vysoce postavené japonské politiky, představitele japonské centrální banky a zástupce některých firem. Informoval o tom server WikiLeaks. 
31.07.2015 14:46 |

podobné články