Článek

Janečkova kněžka Lilia: Zveřejnila nejintimnější fotky ze svých porodů!

 
Kněžka Lilia Khousnoutdinová (32), která se v polovině května stala trojnásobnou maminkou, když svému nastávajícímu Karlu Janečkovi (47) porodila další dítko, na sociálních sítích denně dojímá. V rámci „porodních střípků“ totiž sdílí na instagramu velice intimní snímky. A právě ta poslední zveřejněná fotka, kterou pořídila fotografka Zuzana Zońová, skutečně bere za srdce...
31.05.2021 05:20 |

podobné články

Podobné články

Ester Janečková: Udělala jsem si názor na otce, který mě nevychovával

 
Moderátorka a herečka Ester Janečková je jednou z osobností, které v novém dokumentu České televize odhalují rodinná tajemství. Janečková je dcerou bývalé mluvčí Charty 77 Marie Rút Křížkové, která milovala básníka Jiřího Ortena. Otcem Ester je však jeho bratr Ota Ornest, který byl v té době ženatý. Další články k tématu: Těhotná moderátorka a herečka Ester Janečková přišla o dítě VIDEO: Ester Janečková prozradila, že je počtvrté těhotná Ester Janečková přivedla na svět po dvou synech dceru Sáru Ester Janečková si užije Vánoce s rodinou na kuchyňském ostrově Ester Janečková: Neumím se hádat
13.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Orten (11 článků) , Ester Janečková (240 článků) , Jiří Ornest (44 článků)

Nemám pas jako na fotkách v časopisech, říká Ester Janečková

 
Moderátorka Ester Janečková odsuzuje současný ideál krásy, kvůli kterému musí módní časopisy retušovat. Sama nemá ráda, když její fotky upravují, ale přiznává, že se to děje. Další články k tématu: Současný ideál krásy je nebiologický, říká doktorka Cajthamlová Ester Janečková: Udělala jsem si názor na otce, který mě nevychovával Těhotná moderátorka a herečka Ester Janečková přišla o dítě VIDEO: Ester Janečková prozradila, že je počtvrté těhotná Ester Janečková přivedla na svět po dvou synech dceru Sáru Těhotná Janečková na dostizích: Nedovolili mi jet ani na umělém koni
17.05.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ester Janečková (240 článků)

Janečkova kněžka Lilia poslala Karla na kameny plodnosti! Pak zbledla strachy

 
Kněžka lásky Lilia Khousnoutdinova (32) má měsíc do porodu, ale doma rozhodně nesedí. Už prozradila, že se jim s miliardářem Karlem Janečkem (47) narodí syn. Aby se toho ale matematik vůbec dočkal, když provádí takové krkolomné kousky, při kterých jeho snoubenka bledne strachy.
20.04.2021 18:30 |

podobné články

Janečkova kněžka Lilia před porodem nafotila éterické snímky: Květiny až v rozkroku!

 
Samozvaná kněžka Lilia Khousnoutdinová (32), která se svým partnerem Karlem Janečkem (47) čeká druhého potomka, si svůj požehnaný stav užívá plnými doušky. V sedmém měsíci nyní nafotila nádherné těhotenské fotky a videem z jejich vzniku se podělila i na sociální síti…
16.03.2021 14:00 |

podobné články

Janečkova kněžka Lilia rodila bez miliardáře: Poslala jsem ho pryč! Nefungovalo to

 
Dnes již trojnásobná maminka Lilia Khousnoutdinová (32) jak v rozhovoru pro magazín Maminka, tak i na svém instagramu vypíchla jednu zajímavost ze svého nedávného porodu: Chyběl u něj její životní partner, nastávající manžel Karel Janeček (47). A to z důvodu velice prozaického - Lilia si ho tam nepřála…
27.05.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Kněžka miliardáře Janečka Lilia porodila! Syn se narodil mezi dveřmi

 
Matematik a miliardář Karel Janeček (47) a jeho partnerka, kněžka Lilia Khousnoutdinova (32) se dočkali společného druhého dítěte. Lilia má z předchozího manželství syna Lea a s Karlem již dceru Isabelu (2). Rodila doma již před týdnem a nyní prozradila detaily.
21.05.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Janečkova kněžka Lilia si ze škarohlídů nic nedělá: Poslala jim odzbrojující vzkaz

 
Samozvaná kněžka Lilia Khousnoutdinová (30), která se na sociálních sítích hrdě prezentuje svou láskou k miliardáři Karlu Janečkovi (45), si na Nový rok vyslechla hodně nepěkného. Na Instagramu se jí pod novoroční přání totiž snesla celá řada negativních komentářů, a všichni jí přejí, aby ji slavný bigamista i s jejím dítětem opustil. Ona teď všem ale velice suverénně odpověděla…
04.01.2019 15:05 |

podobné články

Exkluzivně! Druhá Janečkova manželka Lilia o porodu ve vaně a péči miliardáře

 
Plánovaný porod doma dopadl naprosto výborně. Druhá a neoficiální manželka miliardáře Karla Janečka (44), kněžka Lilia Khousnoutdinová (29), porodila jejich dcerku v neporušeném vaku blan do vany. Jen tři dny po narození malé Isabelly Blesku poskytla exkluzivní rozhovor.
07.06.2018 05:15 |

podobné články

Lilia chce prchnout od Janečka? Dávám tomu sedm let, šokuje kněžka

 
Jejich vztah byl vždy plný zvláštností. Nyní to ale vypadá, že si kněžka Lilia Khousnoutdinova (31) sice miliardáře Karla Janečka (46) omotala kolem prstu, ale sama je plna pochybností o jejich vztahu. Budoucnost vidí každý jinak, co se děje?
30.03.2020 12:15 |

podobné články

Janečkova druhá manželka Lilia vytáhla prso! Přijala jsem výzvu, vysvětlila

 
Druhá manželka miliardáře Karla Janečka (45) a „kněžka lásky“ Lilia Khousnoutdinová (30) se podobně jako Tamara Klusová (30) rozhodla přijmout výzvu a vytáhla ňadro! Na sociální síti nyní zveřejňuje fotky, na kterých kojí svou dceru Isabellu.
04.08.2018 06:10 |

podobné články

Janečkova Lilia ukázala svou placentu! Udělá si z ní smoothie s ovocem, nebo ji využije jinak?

 
Kněžka Lilia Khousnoutdinova (32) je známá svým otevřeným přístupem k sexu, menstruaci, porodům… zkrátka ke všem ženským tématům. Na sociální sítě ostatně dává velice intimní fotky. Jeden z jejích posledních příspěvků je ovšem až děsivý – jde o takzvaný „strom života“. Tedy její vlastní placentu…
03.06.2021 13:45 |

podobné články

Extra Host Lilia Khousnoutdinova: Přítelkyně Janečka bojuje za domácí porody. Z Leichtové mám radost, říká

 
Jméno Lilia Khousnoutdinova (32) vešlo ve známost u široké veřejnosti tehdy, když se půvabná dáma stala ženou je miliardáře Karla Janečka (47). Lilia Khousnoutdinova má za sebou politologii i gender studia. V současné době se angažuje v charitativním projektu Jsem žena, jsem Evropa. Co Lilia dělá pro ženy? Jaké rituály zvládá? Co říká o domácích porodech a proč nemá problém s feminismem? Podívejte se ve videu na vyčerpávající rozhovor pro pořad Extra Host.
16.08.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Janečkova druhá “žena” Lilia odhalila: Pravidla sexu ve vztahu více lidí

 
V době, kdy se kněžka Lilia Khousnoutdinová (29) seznámila s Karlem Janečkem (44), oba byli v manželském svazku s někým jiným. I tak se do sebe zamilovali a počali dítě. Pro soužití ve více lidech je nicméně prý nutné si nastavit pravidla.
04.02.2018 19:05 |

podobné články

Měli svatbu, ale české úřady jejich manželství neuznávají: Janečkova kněžka Lilia zavzpomínala na buddhistický obřad

 
Přestože je Lilia Khousnoutdinova partnerkou zámožného Karla Janečka  (46) , nestala se z ní pouze žena v domácnosti, ale naopak pracuje na vlastních, převážně charitativních projektech.
06.12.2019 10:50 |

podobné články

Janečkova Lilia o začátcích vztahu s miliardářem: Bylo to strašné, vzpomíná

 
Kněžka lásky a manželka miliardáře Karla Janečka Lilia si prožila na začátku vztahu s Karlem těžké chvíle. Janeček, který byl v minulosti vyznavačem polygamie, byl velkým soustem i pro zkušenou a oduševnělou Liliu. Ta se nyní svěřila s tím, že začátky s druhým manželem byly doslova strašné... O to víc je obdivuhodné, že jim společná láska stále více a více vzkvétá.
30.12.2019 14:30 |

podobné články

Druhá žena miliardáře Janečka Lilia: 14 dní po porodu vyskočila z letadla!

 
Většina žen se těsně po porodu a v náročném období šestinedělí raději šetří. Ovšem „kněžka" Lilia Khousnoutdinová (30), jedna z žen miliardáře Karla Janečka (44), je očividně výjimkou. Sotva přivedla na svět dceru, vrhla se na nebezpečný sport! Stejný, jaký miluje i otec jejího dítěte.
18.06.2018 10:55 |

podobné články

Janečkova Lilia prozradila původní plán! Jestli to Karel i splní, se teprve ukáže

 
Než se Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinová poznali, měli za sebou oba několik souběžných vztahů. Přestože oba dva byli ve spokojeném manželském svazku, rozhořel se mezi nimi hluboký cit. Plod jejich lásky nosí zatím Lilia pod srdcem a přiznává, že jejich původní plány byly jiné, než ty co jim nachystal osud.
31.01.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Janečkova Lilia: Vyzradila pohlaví a jméno druhého dítěte

 
Lilia Khousnoutdinova (32) a Karel Janeček (47), kteří spolu už zažili mnoho krásného i špatného, zanedlouho přivítají na svět druhé společné miminko. Velmi sdílná Lilia vyzradila, zda nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka, jméno pro druhé dítě a také přiznala, jakou reakci předvedl miliardář u lékaře.
13.04.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)

Janečkova Lilia: Práskla pohlaví a jméno druhého dítěte

 
Lilia Khousnoutdinova (32) a Karel Janeček (47), kteří spolu už zažili mnoho krásného i špatného, zanedlouho přivítají na svět druhé společné miminko. Velmi sdílná Lilia vyzradila, zda nosí pod srdcem holčičku, nebo chlapečka, jméno pro druhé dítě a také přiznala, jakou reakci předvedl miliardář u lékaře.
13.04.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (394 článků)