Článek

Jana Plodková v roli striptérky. Herečka z Černých vdov propálila podvod na diváky

 
Herečka Jana Plodková (41) předvedla v dalším díle seriálu Černé vdovy odvážný tanec u tyče. Alespoň to tak na první pohled vypadalo. Její seriálová postava se dostala do nevěstince, kde si měla zatancovat, ovšem nakonec ji během tance zastoupila dublérka, jak pro eXtra.cz prozradil zástupce TV Prima Josef Ducký.
15.02.2023 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)
Podobné články

Krásná Jana Plodková se na rok ztratila a teď točí nový film: Bude zase nahá?

 
Herečka Jana Plodková (29) nadchla v hlavní roli filmu Protektor nejen svým herectvím, ale i půvabem. Diváci mohli obdivovat její křivky dokonce bez oblečení. V rámci natáčení se totiž fotily její akty. Ty ostatně nafotila Jana i pro jedno pražské kasíno. Plodková sice dostala Českého lva, ale kromě seriálu Zázraky života pro ni nebyla žádná další herecká příležitost, tak odjela na zkušenou do zahraničí. Teď se vrátila s plnou parádou.
11.07.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Neodolám jeho šedinám, říká o partnerovi Jana Plodková

 
Herečka Jana Plodková (33) a optik Filip Žilka (37) tvoří pár už tři a půl roku. V jejich případě zafungovala láska na první pohled. Stačila k tomu jedna obchodní schůzka. „Okouzlil mě hlasem a schopností vést konverzaci,“ říká Jana Plodková v Lásce pod lupou, v níž oba odpovídají na stejné otázky zvlášť.
27.09.2014 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků) , Jan Filip (103 článků) , Jan Filip (96 článků)

Krásná herečka Jana Plodková slaví 40: Půvabná blondýnka vypadá famózně

 
Krásná držitelka Českého lva Jana Plodková slaví 40! Aktuálně září v novém filmu Gump a diváci se na ni mohou těšit v nové sezóně také v Divadle na zábradlí. Plodková před časem ukázala svou chalupu v Krkonoších, kam s partnerem vyráží za odpočinkem.
06.08.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Pozadí natáčení Černých vdov: Jitka Čvančarová vzala do ruky krumpáč. Od průšvihu nechybělo málo

 
Černé vdovy se vracejí a ve velkém stylu. Diváci se opět mohou těšit na známé trio Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucie Siposová. Ženy ve druhé sérii neřeší jen finanční tíseň, ale i dvě mrtvoly, kterých je potřeba se zbavit. Televize Prima poskytla redakci eXtra.cz snímky z natáčení, na kterých řádí Čvančarová s krumpáčem. První díl další série odvysílá již dnes večer.
01.02.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (932 článků) , Lucia Siposová (5 článků) , Jana Plodková (235 článků) , Lucie Černá (22 článků)

Drama při natáčení Černých vdov: Jedna z hlavních hrdinek se málem zabila na skútru a ohrozila chodce

 
V pokračování krimikomedie Černé vdovy znovu září herečky Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Televize Prima odvysílá ve středu 8. února druhý díl, v němž bude tentokrát nejvíce figurovat Siposová coby Veronika a skútr. Společně se svými kamarádkami totiž vyrábí speciální lízátka, v nichž jsou drogy, které následně Veronika rozváží zákazníkům. V rozhovoru pro Primu Siposová popsala, jaké bylo projet se v zimě na skútru. 
08.02.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (932 článků) , Lucia Siposová (5 článků) , Jana Plodková (235 článků) , Drama Drama (318 článků)

Jana Plodková: Lákají mě čtyřicátá léta minulého století

 
Jana Plodková získala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve filmu Protektor, který se odehrává ve 40. letech 20. století. "Překvapilo mě, že lidé tehdy emocionálně neřešili tlak té doby, v tom smyslu to bylo spíš podprahové a nijak hysterické vnímání. Lidé své city spíše potlačovali a řešili věci věcně. To se mi na tom hrozně líbilo," řekla v rozhovoru Plodková.
09.03.2010 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Králem StarDance se stal Zdeněk Piškula, Bank je druhý, Plodková třetí

 
Herci Jana Plodková (35), Zdeněk Piškula (18) i lyžař Ondřej Bank (36) podali ve finále StarDance dle poroty skvělý výkon. Diváci však nejvíc ocenili „mládí a svěžest“ a vítězi osmé řady se stali Zdeněk Piškula a Veronika Lálová. Jana Plodková, která zvládla finále odtančit se zlomenou rukou, skončila poslední.
10.12.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Bank (133 článků) , Jana Plodková (235 článků) , Zdeněk Piškula (146 článků) , Zdeněk Ondřej (68 článků)

Jana Plodková si při StarDance zlomila ruku: Přijde o statisíce!

 
Měla velkou smůlu. Jana Plodková (35) musela kvůli zlomené ruce zrušit práci. „Měli jsme už v úterý tancovat v Kladně, kvůli tomu zranění jsme to museli zrušit,“ uvedla smutná Plodková. O co kvůli poranění přijde?
13.12.2016 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Plodková změnila barvu kvůli Rozkoši!

 
Herečka Jana Plodková (31) se ukázala jako moderátorka Dreft Fashion Weeku v úplně nové barvě vlasů. Z klasické blond přešla na tmavé vlasy. Plodková prozradila Šípu, že si vlasy obarvila kvůli Rozkoši, novému filmu, který tento týden začne natáčet.  
21.09.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Ruské striptérky si snížily mzdy o desetinu. Chtějí pomoct Putinově ekonomice

 
Ruské striptérky se asi zřejmě notně zalévají vodkou, kterou Kreml výrazně zlevnil kvůli ekonomickým potížím po sankcích ze Západu. Jinak si nelze vysvětlit to, že tyto ženy denně se svíjející u tyče chtějí zachránit ruskou ekonomiku snížením vlastní mzdy o deset procent. Striptérky věří, že jejich patriotský čin zachrání ruský ekonomický Titanic.
16.03.2015 15:05 |

podobné články

Naštvaný zákazník přivedl do banky striptérky: Tak se máte chovat ke klientům

 
Hodně nevšední pracovní den zažili zaměstnanci bankovní pobočky Sberbank v Moskvě. Objevily se tu totiž dvě striptérky, které se za zvuku hudby začaly svlékat a předvádět svou show. Striptérky přivedl nespokojený klient, který chtěl bance originálním způsobem ukázat, jak by se měli její zaměstnanci chovat ke svým klientům.
09.07.2017 13:50 |

podobné články

5 nejžádanějších českých vdov, na které si dělají zálusk nejen "zlatokopové"

 
Mezi nelehké úděly movitých vdov patří především odhánění dotěrných nápadníků!
12.06.2015 11:03 |

podobné články

Když hraji, stydím se minimálně, říká o postelových scénách Plodková

 
Jana Plodková (35) je hvězdou nového seriálu Single lady: Jízda v Óčku. Herečku během natáčení čekala mimo jiné spousta postelových scén. Plodková přitom přiznala, že je moc ráda nemá.
05.04.2017 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Nová komedie Bábovky: Jana Plodková po 13 letech opět odhodila stud

 
Ve čtvrtek přichází do kin snímek Bábovky, natočený podle stejnojmenného knižního bestselleru Radky Třeštíkové. Jednu z hlavních rolí obsadila herečka Jana Plodková (39), která hraje prostitutku na vyšší úrovni Lindu. K této roli samozřejmě patří i odhalená kůže a diváci se tak mohou těšit, že Janu uvidí jen lehce zahalenou, stejně jako před 13 lety ve filmu Vratné lahve.
24.09.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Ublížená herečka Jana Plodková: Kritici ji totálně rozmašírovali na kousky

 
I herečka Jana Plodková (29), která byla v minulém roce hodně oceňována za svou hlavní roli ve filmu Protektor, se stala už několikrát terčem ostré kritiky své práce. Zejména té divadelní. Některé obzvláště žlučovité komentáře na její osobu se Plodkové dokonce vryly do paměti natolik, že si je pamatuje doteď!
08.02.2011 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Herečka Jana Plodková alias Čárkovaná z Vratných lahví: StarDance jí přidala kila!

 
Jana Plodková (35) se do myslí diváků vryla rolí »Čárkované« ve filmu Vratné lahve. Nyní zaujala v soutěži StarDance, kde na úvod prokázala, že není jen skvělá herečka, ale i tanečnice.
04.12.2016 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Pořád se to dá: Herečka Jana Plodková má stále práci, nepřišel o ni ani její partner, optik

 
Musela by se podívat na fotky, protože sama si nepamatuje, jestli kromě premiéry filmu Bábovky, za nějž byla nominována jako nejlepší herečka v hlavní roli, oblékla od loňských Českých lvů společenské šaty. "Je to už strašně dávno," řekla Super.c z Jana Plodková  (39) . O to víc jí to ale slušelo.
09.03.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Pohled do zákulisí: Jana Plodková pro eXtra.cz prozradila úsměvné momenty z natáčení filmu Gump

 
Herečka Jana Plodková (40) je aktuálně hvězdou filmu Gump, který měl svou premiéru. V rozhovoru pro eXtra.cz herečka promluvila o své roli, ve které našla i jedno ztotožnění. Dále také prozradila, na jaké momenty z jedinečného natáčení jen tak nezapomene.
11.08.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)

Herečka roku Plodková překvapila: skoro ve třiceti poprvé na módním mole

 
Herečka Jana Plodková (29), čerstvá držitelka Českého lva za hlavní ženskou roli, si vyzkoušela roli modelky. Poprvé v životě se prošla po módním mole a s modelingovou kariérou chce dál pokračovat.
13.04.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Plodková (235 článků)