Článek

Jana Bernášková učinila radikální změnu: Navzdory manželovi!

 
Herečka Jana Bernášková (37) známá z Ulice i Vyprávěj se rozhodla pro razantní krok. Nechala si ostříhat dlouhé vlasy, které pro ni byly typické, a výrazně se tím změnila. Jak to asi ovlivní její kariéru?
25.10.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (53 článků)
Podobné články

Těhotenské deprese odešly s porodem, říká Jana Bernášková

 
Hvězda seriálu Vyprávěj herečka Jana Bernášková je už dvojnásobnou maminkou. Syn Theodor se narodil začátkem srpna a jeho příchod na svět byl pro herečku doslova vysvobozením. V těhotenství na tom nebyla psychicky dobře. Další články k tématu: K svatbě jsme si přáli hlavně alkohol, přiznala Bernášková z Vyprávěj ANKETA: Víkend byl stvořený pro svatby, které nevěstě to nejvíc sluší? Nevěděla jsem, jestli budu mít na nájem, vzpomíná Jana Bernášková Nová hra v Karlíně: Boudové dali tetování, Bernáškové obří zadek Krásná Bernášková je hvězdou celosvětové reklamy
27.09.2013 16:50 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj bojovala o dceru: Soud navrhl ústav

 
Jana Bernášková (30), která v seriálu Vyprávěj hraje účetní Ivetu Milou, málem přišla o dceru. Situace byla tak drsná, že soudkyně přemýšlela o umístění Justýny (4) do ústavní péče. Se svým expřítelem, divadelním režisérem Davidem Drábkem (41), s nímž šest let žila, se totiž po rozchodu nedokázali dohodnout na péči, a tak začala nelítostná válka. Drábek žádal střídavou péči, Bernášková chtěla do vlastní a dcera se psychicky složila.
16.08.2011 11:50 |

podobné články

Boj Bernáškové o dceru: Soud navrhl ústav!

 
Herečka Jana Bernášková (30) ze seriálu Vyprávěj málem přišla o dceru. Její spor s expartnerem, režisérem Davidem Drábkem (41), o to, kdo bude dceru Justýnu (7) vychovávat, totiž skončil u soudu. Drábek požadoval střídavou péči, Bernášková ji chtěla do vlastní péče. Když soudkyně navrhla, že Justýnu umístí do ústavu, dcera se psychicky zhroutila. Nakonec se oba rodiče dohodli a Bernášková dostala dceru do vlastní péče s tím, že ji otec může kdykoliv vidět.
29.08.2011 05:50 |

podobné články

Herečka Jana Bernášková se pochlubila dvouměsíčním synem. Malý Theodor roste jako z vody!

 
Jana Bernášková (32) se pochlubila synem Theodora, kterého přivedla na svět na začátku srpna svému manželovi Rudolfovi Merknerovi. A malý Theo roste jako z vody!
21.10.2013 20:25 |

podobné články

Tajemství ložnice krásky z Vyprávěj: Novomanželka Jana Bernášková se milovala jen jednou od svatby

 
Herečka Jana Bernášková má čtrnáct dní po svatbě se scenáristou Rudolfem Merknerem, ale manželského života si zatím moc neužívá. "První týden u nás byli rodiče, druhý týden jsem měla pořád migrény," svěřila Super.cz. Takže její manželství zůstává zatím nenaplněno? "Jednou jsme to zvládli," smála se půvabná Jana.
01.07.2012 13:05 |

podobné články

Extrémně vychrtlá Jana Bernášková: Chuť na manžela jí zkazila hloupá nemoc

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková už konečně ví, co je příčinou tajemných migrén, kvůli kterým jí to skřípalo po milostné stránce hned krátce po uzavření manželství . „Byla za tím hodně dobře skrytá a špatně odhalitelná nemoc,“ prozradila nám Jana. Podívejte se na náš rozhovor ve videu!
30.07.2012 20:05 |

podobné články

Jana Bernášková věří kartám!

 
Jana Bernášková (28), bývalá představitelka kadeřnice Betty z Ulice, nedá dopustit na vědmy a kartářky. „Věřím, protože mám s nimi dobrou zkušenost."
10.09.2009 05:10 |

podobné články

Jana Bernášková ve Vyprávěj: Budu hrozná mrcha!

 
Herečka Jana Bernášková (29), kterou si mnozí pamatují coby kadeřnici Bety z »novácké« Ulice, si svou novou roli účetní Ivety, jež se po prázdninách objeví v seriálu Vyprávěj, nesmírně užívá. „Hraji hroznou potvoru, až jsem se jí sama lekla,“ nechala se slyšet maminka čtyřleté Justýny.
13.08.2010 12:05 |

podobné články

Bernášková z Vyprávěj se bude vdávat. Podívejte se na její zásnubní prsten

 
Herečka Jana Bernášková známá jako účetní Ivetka ze seriálu Vyprávěj prožívá krásné chvíle. Její partner, scenárista Rudolf Merkner ji požádal o ruku a v létě se bude vdávat. "Moc romantické to nebylo. Požádal mne o ruku doma, oblečený v teplákách," prozradila Super.cz Jana a pochlubila se prstýnkem. "Je s briliantem, který symbolizuje čistou lásku," upřesnila.
19.01.2012 11:45 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Boj o dceru!

 
Představitelka Ivety Hájkové z televizního seriálu Vyprávěj si prožila těžké chvíle, když se s manželem soudila o dceru Justýnu (5). Jana Bernášková ji ale naštěstí dostala do své péče.
16.02.2012 05:05 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Starosti kvůli dceři!

 
Sympatická herečka Jana Bernášková (30) vypadá vedle své dcery jako její starší sestra. Problémů musí ale řešit víc než mnoho jiných matek. Se svým bývalým partnerem totiž válčila o dceru, kterou chtěla do své péče. Justýna se kvůli tomu málem dostala až do ústavu.
14.05.2012 10:45 |

podobné články

To byl mejdan! Takhle to po obřadu roztočila půvabná nevěsta Jana Bernášková

 
To byl zase večírek! Herečka Jana Bernášková se v sobotu provdala za svého přítele, scenáristu veleúspěšného seriálu Vyprávěj Rudolfa Merknera. Stylový byl nejen čtyřicetiminutový svatební obřad v kostele U Salvátora, ale taky bouřlivý mejdan na největším pražském parníku Vyšehrad.
21.06.2012 10:20 |

podobné články

Jana Bernášková: Nesleduji trendy, nosím co se mi líbí

 
Okatá dlouhovláska Jana Bernášková (32) se na televizních obrazovkách objevuje nejčastěji v neforemných šatech a podivné paruce, jako Iveta Hájková v seriálu Vyprávěj.  Jak si užívá módu 90.let a jestli jí mrzí, že je kritizována za svůj styl prozradila na naši kameru.
23.02.2013 07:15 |

podobné články

Víme první: Kráska z Vyprávěj Jana Bernášková je podruhé těhotná!

 
Nedávno nám Jana Bernášková svěřila, že by si s manželem Rudou Merknerem moc přáli společného potomka. Kdo ale mohl tušit, že za jejím úsměvem se už tehdy skrývalo sladké tajemství...
26.02.2013 11:40 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Bude podruhé maminkou!

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková (31) a její manžel Ruda Merkner (41) očekávají narození potomka! Miminko si oba přáli dlouho a tak není divu, že se dalšího »prcka« nemohou dočkat.
27.02.2013 05:10 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Bude podruhé maminkou!

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková (31) a její manžel Ruda Merkner (41) očekávají narození potomka! Miminko si oba přáli dlouho a tak není divu, že se dalšího »prcka« nemohou dočkat.
27.02.2013 13:18 |

podobné články

Jana Bernášková z Vyprávěj: Štastná maminka se chlubí synkem

 
Tahle fotka je koncentrace štěstí. Hvězda Vyprávěj Jana Bernášková (32) předvedla kompletní rodinku včetně malého syna Theodora (2 měsíce). Herečka je v sedmém nebi.
07.10.2013 14:25 |

podobné články

Hvězda Ulice Jana Bernášková si zoufá: Syn je cvalík!

 
Řeší záhadu v rodině! Herečka Jana Bernášková (32) porodila před čtyřmi měsíci syna Theodora, ale místo miminka má doma půlroční dítě.
04.12.2013 05:10 |

podobné články

Hvězda Ulice Jana Bernášková si zoufá: Syn je cvalík!

 
Řeší záhadu v rodině! Herečka Jana Bernášková (32) porodila před čtyřmi měsíci syna Theodora, ale místo miminka má doma půlroční dítě.
04.12.2013 11:00 |

podobné články