Článek

Jana Bernášková o seriálu Co ste hasiči: Pekelně vyčerpávající natáčení!

 
Na televizní obrazovce to vypadá, že natáčení seriálu Co ste hasiči byla jedna velká sranda. Ale opak je pravdou! Hvězdné obsazení v čele s Janou Bernáškovou (40) si sáhlo na dno. Několikahodinové natáčení v lese nebo náročné noční scény nebyly výjimkou.
16.08.2021 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)
Podobné články

Těhotenské deprese odešly s porodem, říká Jana Bernášková

 
Hvězda seriálu Vyprávěj herečka Jana Bernášková je už dvojnásobnou maminkou. Syn Theodor se narodil začátkem srpna a jeho příchod na svět byl pro herečku doslova vysvobozením. V těhotenství na tom nebyla psychicky dobře. Další články k tématu: K svatbě jsme si přáli hlavně alkohol, přiznala Bernášková z Vyprávěj ANKETA: Víkend byl stvořený pro svatby, které nevěstě to nejvíc sluší? Nevěděla jsem, jestli budu mít na nájem, vzpomíná Jana Bernášková Nová hra v Karlíně: Boudové dali tetování, Bernáškové obří zadek Krásná Bernášková je hvězdou celosvětové reklamy
27.09.2013 16:50 |

podobné články

Jana Bernášková ze seriálu Co ste hasiči: 14 hodin v lese!

 
Na televizní obrazovce to vypadá, že natáčení seriálu Co ste hasiči byla jedna velká sranda. Ale opak je pravdou! Hvězdné obsazení v čele s Janou Bernáškovou (40) si sáhlo na dno. Několikahodinové natáčení v lese nebo náročné noční scény nebyly výjimkou.
07.08.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

Hvězda Ulice Jana Bernášková nestárne: Z divoké kadeřnice Bety až po elegantní mámu

 
Jana Bernášková (40) září v současné době v seriálu TV Nova Co ste hasiči, ale lidé si ji pamatují převážně jako roztomilou a rozvernou kadeřnici Bety z nekonečného seriálu Ulice. Herečka se objevila na premiéře seriálu Lajna a neskutečně jí to seklo. 
07.10.2021 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

Herečka Jana Bernášková: Syna (8) museli zachránit hasiči!

 
Herečka Jana Bernášková (40) září v seriálu TV Nova Co ste hasiči, ale není to tak dlouho, co sama pomoc profesionálního sboru potřebovala. V centru Prahy si v autě zabouchla klíče i se synem Theodorem (8) v sedačce!
11.08.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

Zase bude hledat chlapce! Jana Bernášková si zahraje v novém seriálu vesnickou hasičku, která prahne po lásce

 
Herečka Jana Bernášková se divákům brzy představí v nové roli. V seriálu Co ste hasiči si zahraje holku z vesnice, která má velmi zajímavý koníček. „Má role je veterinářka Lenka, která je zároveň dobrovolnou hasičkou,“ svěřila Super.cz
05.07.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

Herečka a spisovatelka Jana Bernášková z Ulice: Manžel ji i s dětmi nechal na čerpací stanici

 
Jana Bernášková je známá televizním divákům především ze seriálů jako jsou Ulice, Vyprávěj a nejnověji Co ste hasiči!. Co už o této herečce tolik známé není, je její spisovatelská tvorba. Vydala již druhou knihu, a znovu velmi úspěšnou. Kde a v čem nachází inspiraci?
29.09.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

Bernášková z Vyprávěj bojovala o dceru: Soud navrhl ústav

 
Jana Bernášková (30), která v seriálu Vyprávěj hraje účetní Ivetu Milou, málem přišla o dceru. Situace byla tak drsná, že soudkyně přemýšlela o umístění Justýny (4) do ústavní péče. Se svým expřítelem, divadelním režisérem Davidem Drábkem (41), s nímž šest let žila, se totiž po rozchodu nedokázali dohodnout na péči, a tak začala nelítostná válka. Drábek žádal střídavou péči, Bernášková chtěla do vlastní a dcera se psychicky složila.
16.08.2011 11:50 |

podobné články

Boj Bernáškové o dceru: Soud navrhl ústav!

 
Herečka Jana Bernášková (30) ze seriálu Vyprávěj málem přišla o dceru. Její spor s expartnerem, režisérem Davidem Drábkem (41), o to, kdo bude dceru Justýnu (7) vychovávat, totiž skončil u soudu. Drábek požadoval střídavou péči, Bernášková ji chtěla do vlastní péče. Když soudkyně navrhla, že Justýnu umístí do ústavu, dcera se psychicky zhroutila. Nakonec se oba rodiče dohodli a Bernášková dostala dceru do vlastní péče s tím, že ji otec může kdykoliv vidět.
29.08.2011 05:50 |

podobné články

Jana Bernášková (40) z Co ste hasiči a její dcera Justýna (15): Najděte pět rozdílů

 
Herečka Jana Bernášková (40) se pyšní krásnou dcerou. Perou se o ni modelingové agentury a Justýna (15) by na přehlídkovém mole jistě sklidila úspěch. Posuďte sami.
19.09.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

První reakce na nový seriál Co ste hasiči: Petr Rychlý nadchl fenomenálním nakrknutím

 
Diváci dnes měli možnost vidět první díl nového seriálu televize Nova - Co ste hasiči, ve kterém září Petr Rychlý, Václav Kopta nebo Jana Bernášková. První díl, který nese název Hořící pták sklidil rozporuplné reakce. Lidé pějí samou chválu zejména na herecký výkon Rychlého, jiní ovšem také komentují, že ve své roli působí jako za trest.
09.07.2021 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kopta (215 článků) , Petr Rychlý (423 článků) , Jana Bernášková (114 článků)

Seriál, kde hraje hlavní roli, neodvysílali: Herečka Jana Bernášková ale stihla napsat ženský román nejen o svém životě

 
Už jsme ji měli vídat na obrazovkách v novém seriálu, kde hraje hlavní ženskou roli a jejím parťákem je Petr Rychlý  (54) . Ale zatím se nevysílal. "Pandemie zahýbala i s programovým schématem na Nově, takže seriál Co jste hasiči už je sice hotový, ale asi čeká na nějaký lepší čas," krčí rameny herečka Jana Bernášková  (39) .
21.07.2020 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků) , Jana Bernášková (114 článků)

Jana Bernášková pro eXtra.cz: O tom, kolik měla mužů, a o novém hasičském seriálu

 
Herečka Jana Bernášková (40) je v jednom kole. Během pandemie jí vyšla kniha s názvem Jak přežít svého manžela a už je z ní bestseller. Po nečekaném úspěchu právě vydala svou druhou knihu s názvem Coura. O úspěších, o mužích, o novém seriálu a o dovolené se rozpovídala v rozhovoru.
09.06.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

Extrémně vychrtlá Jana Bernášková: Chuť na manžela jí zkazila hloupá nemoc

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková už konečně ví, co je příčinou tajemných migrén, kvůli kterým jí to skřípalo po milostné stránce hned krátce po uzavření manželství . „Byla za tím hodně dobře skrytá a špatně odhalitelná nemoc,“ prozradila nám Jana. Podívejte se na náš rozhovor ve videu!
30.07.2012 20:05 |

podobné články

Pazderková v šoku: Tenhle soutěžící Pekelné výzvy točí porno a přiznal, že jeho filmy sleduje vlastní otec! Co ještě řekl?

 
Moderátorku "Pekelné výzvy":http://www.extra.cz/pazderkova-dela-v-televizi-problemy-soutezicim-pekelne-vyzvy-cpe-svoje-veganstvi-ale-nikoho-to-nezajima "Ivu Pazderkovou":http://www.extra.cz/tema/iva-pazderkova (33) překvapí máloco. Jednomu ze soutěžících se ale podařil husarský kousek. Během natáčení přiznal, že točí velmi tematické filmy pro dospělé a stihne i čtyři velmi náročné scény za den.
19.10.2013 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (385 článků)

Hvězda Vyprávěj Bernášková na prášcích a děsí se ohně!

 
Neustále pod vlivem léků na alergii je při natáčení dětského seriálu Mazalové Jana Bernášková (35).
30.08.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (114 článků)

Ze zákulisí seriálu Co ste hasiči: Rychlý zahučel do bažiny!

 
O vtipné momenty není na place nouze! Petr Rychlý (55) coby velitel dobrovolných hasičů se během natáčení seriálu Co ste hasiči dostal do svízelné situace. Stačila chvilka nepozornosti, podklouznutá noha a herec zahučel do bažiny!
17.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Rychlý (423 článků)

Bernášková z Ulice v mini! Hm, pěkné nožky

 
Herečky ze seriálu Ulice se během pěti let, co v seriálu hrají, konečně naučily oblékat. Jana Bernášková, která hrála kadeřnici, se vždy oblékala independe, a tak nás překvapilo, když dorazila v sexy koktejlkách. Módní redaktorka Markéta R. dává za jedna jejím krásným nohám.
24.09.2009 08:05 |

podobné články

Ten je rozkošný: Nádherná hvězda seriálu Vyprávěj ukázala dvouměsíčního syna

 
Hvězda seriálu Vyprávěj Jana Bernášková ukázala svého syna Theodora. Herečka se vrací dva měsíce po porodu do práce a syna s sebou vzala na zkoušku do hudebního divadla v Karlíně. Bernášková vypadá výborně a na představení hry Včera tě zabiju se už moc těší. První ji čeká již v neděli.
05.10.2013 13:55 |

podobné články

Jana Bernášková ve Vyprávěj: Budu hrozná mrcha!

 
Herečka Jana Bernášková (29), kterou si mnozí pamatují coby kadeřnici Bety z »novácké« Ulice, si svou novou roli účetní Ivety, jež se po prázdninách objeví v seriálu Vyprávěj, nesmírně užívá. „Hraji hroznou potvoru, až jsem se jí sama lekla,“ nechala se slyšet maminka čtyřleté Justýny.
13.08.2010 12:05 |

podobné články