Článek

Jana (16) ve čtvrtek odešla z domova se starším přítelem: Rodina neví, kde je

 
Policisté pátrají po 16leté Janě Zbrankové z Vizovic na Zlínsku. Dívka podle rodiny odešla z domu ve čtvrtek večer se starším přítelem a a od té doby se příbuzným neohlásila.
14.09.2020 19:20 |

podobné články

Podobné články

Zoufalá rodina hledá Tamaru (14): Podle babičky odešla se starším mužem

 
Už pátým dnem pátrá zoufalá rodina po 14leté Tamaře Soukupové z Bardejova. Dívka odešla z domova s tím, že jde jen „na chvíli“ do města, zpět už se ale nevrátila a rodině se doposud neozvala.
28.06.2017 19:35 |

podobné články

Neviděli jste třináctiletou Karolínu? Zmizela s o 9 let starším přítelem!

 
Je to ještě dítě, ale láska jí zamotala hlavu a ona pláchla z dětského domova v Liberci se svým o devět let starším přítelem. Policie nyní po třináctileté Karolíně Danešové rozjela pátrání. Přítel dívky si vypnul mobil, aby je nemohli snadno nalézt. Karolína podle všeho vyhrožovala sebevraždou...
20.12.2014 19:05 |

podobné články

Viola (13) odešla v neděli z domova: Policisté ji našli druhý den vpodvečer

 
Policisté vpodvečer odvolali pátrání po třináctileté dívce z Kolínska, která v neděli po poledni odešla z domu, nevrátila se ani se neozvala své rodině. Školačka byla nalezena a je v pořádku, řekl ČTK středočeský policejní mluvčí Pavel Truxa. Dívka nyní na obvodním oddělení policie vysvětluje, proč odešla z domova.
27.11.2017 09:20 |

podobné články

Bára (23) v noci naboso odešla z domova: Léčila se s depresemi

 
Policisté, hasiči a záchranáři v neděli zahájili rozsáhlou pátrací akci po 23leté ženě z Karlovarska, která v noci ze soboty na neděli odešla ze svého domova a neví se, kde je. Podle policie se nedávno léčila s depresemi.
12.07.2020 11:45 |

podobné články

POMOZTE! Alena (18) odešla z domova, od té doby o ní nikdo neví

 
Osmnáctiletá Alena Havránková odešla v úterý odpoledne z domova. Od té doby ji nikdo neviděl a ona o sobě nedala vědet. Po mladé dívce usilovně pátrá policie.
19.02.2013 17:40 |

podobné články

Eliška (15) odešla v úterý z domova jen s mobilem, rodiče jsou zoufalí

 
Po teprve patnáctileté Elišce Pavlíkové pátrají pražští policisté. Z domova odešla v úterý kolem sedmnácté hodiny a od té doby o ní nikdo neví, uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.
28.03.2013 11:05 |

podobné články

Nela (17) je už rok nezvěstná: Zoufalá máma se o ni bojí, utekla s přítelem?

 
Za pár dní to bude přesně rok, co z domova odešla šestnáctiletá Nela. Od té doby od ní rodina nemá jedinou zprávu, nevědí, kde je ani proč odešla. Její zoufalá matka prosí o pomoc na sociálních sítích.
04.09.2017 11:35 |

podobné články

Renáta (31) odešla z domu a zmizela: Už dva týdny o ní nikdo nic neví

 
Už dva týdny nikdo neví, co s ní je. Slovenská policie pátrá pro 31leté Renátě Tomaščinové z Prešova, která je nezvěstná od 8. června, kdy odešla z domova. Příbuzní trnou strachy o její život.
20.06.2016 21:20 |

podobné články

Krásná Jessica (16) odešla ve čtvrtek do školy a nevrátila se

 
Mladá Jessica odešla z domova už ve čtvrtek a od té doby o ní nikdo neví. Policie po ní pátrá a žádá veřejnost o pomoc.
08.11.2014 14:20 |

podobné články

Nenapadlo vás už zkusit práci z domova?

 
Práce z domova vypadá na první pohled lákavě. Spousta z nás si představuje domácí pohodičku spojenou s pracovními úkoly. Bez shonu a rušivých kolegů z kanceláře. Ve skutečnosti má však i práce z domova své nevýhody.  I když pracujete doma, chce to jistou organizaci, chce to pár pravidel, podle kterých se řídit. Musíte být stejně produktivní jako na pracovišti, ale zároveň užívat všech benefitů, které práce z domova přináší. Jak se tedy naučit pracovat efektivně z domova?
04.12.2015 00:05 |

podobné články

Po zmizelé Janě Paurové ani stopa. Odešla nebo ji někdo zabil?

 
Už je to téměř půldruhého měsíce, co zmizela Jana Paurová - matka čtyř dětí ze Slavětína na Lounsku. V noci odešla z domova a nikdo neví, kde je. Policisté zatím nemají téměř žádnou stopu.
17.03.2013 20:10 |

podobné články

Míša (14) z Olomouce utekla z domova, neviděli jste ji? S přítelem mohla zamířit do Prahy

 
Teprve čtrnáctiletá Michaela Čivrná z Olomouce utekla z domova. Svým rodičům zanechala vzkaz na rozloučenou, na kterém stálo: „Odcházím z domova, nehledejte mě.“ S přítelem mohla odejít do Prahy. Neviděli jste tuto mladou dívku?
20.07.2018 15:05 |

podobné články

Rodiny pod lupou: Holubová a Stašová ukázaly děti, Kratochvílová sestru

 
Hned několik známých osobností v minulém roce souhlasilo s nabídkou ukázat své nejbližší, o nichž toho veřejnost příliš neví. Díky projektu Revue iDNES.cz Rodina pod lupou se světu ukázaly dcera Evy Holubové i sestra České Miss Gabriely Kratochvílové. Další články k tématu: RODINA POD LUPOU: Nejvíc jsem se bála při porodu, říká Holubová o dceři RODINA POD LUPOU: Máma má moje holky předem ráda, říká syn Stašové RODINA POD LUPOU: Lásku k ženám Filip zdědil po tatínkovi, říká Bílá RODINA POD LUPOU: Svět je teď méně bezpečný, řekla před dcerou Březinová RODINA POD LUPOU: Česká Miss závidí starší sestře postavu a sebevědomí
02.01.2014 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (289 článků) , Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

POMOZTE! Mariana (15) odešla z domova! NEVIDĚLI JSTE JI?

 
Patnáctiletá Mariana Trnková z obce Vlkava na Mladoboleslavsku odešla ve čtvrtek z domova a od té doby je nezvěstná. O pátrání po dívce uvědomil v pátek agenturu Mediafax mluvčí mladoboleslavské policie David Schön.
29.07.2011 16:15 |

podobné články

Krásná Veronika odešla na brigádu, poté zmizela beze stopy

 
Děsivé dny plné strachu prožila rodina krásné brunetky Veroniky Furielové (17). Ze svého domova v krizovém centru Domu svaté Kláry v Liptovském Mikuláši odešla na brigádu, ale poté se nevrátila a zmizela beze stopy. Rodina a přátelé vše nahlásili policii a rozjelo se rozsáhlé policejní pátrání.
14.01.2016 10:30 |

podobné články

Rodina hledá Nikolu (23): Odešla z domu a zmizela

 
Policisté pátrají po pohřešované Nikole K. (23) z Veselí nad Moravou. Žena odešla před pár dny z domova a nikdo o ní nemá žádné informace. Rodina má obavu, aby se jí něco nestalo.
09.08.2017 11:10 |

podobné články

Víme první: Místo svatby rozchod. Šárka Vaňková se rozešla s o 23 let starším snoubencem a už má i náhradu

 
Krásná zpěvačka Šárka Vaňková se měla vdávat a místo toho přišel rozchod. Šárka byla po tříletém vztahu zasnoubená s o 23 let starším přítelem, podnikatelem Petrem Jelínkem. Zatímco všichni čekali svatební zvony, pár si dal sbohem.
20.08.2013 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (229 článků) , Petr Jelínek (57 článků)

Mladík z dětského domova vzpomíná v Misi nový domov na dětství: Když máma neměla peníze na alkohol, pila čisticí prostředky

 
Tereza Pergnerová  (45) představí v pořadu Mise nový domov emotivní příběh mladého muže, se kterým si osud pohrával už od dětství. Čtyřiadvacetiletý František se narodil do rodiny alkoholiků. „Když mamka neměla peníze, tak pila i okenu,“ vzpomíná na děsivé zážitky. Kromě problémů s alkoholem rodina bojovala i s fyzickým násilím ze strany otce. „Táta mámu zmlátil tak strašně, že byla celá od krve a musela přijet sanitka. Já jsem utekl a vůbec jsem se domů nechtěl vrátit. Stydím se za to, že táta jako muž vztáhl ruku na ženskou, protože to je prostě nepřijatelné,“ rozplakal se František. O maminku později přišel a jediný, kdo o něj v dětství s láskou pečoval, byla babička, která ale bohužel jednoho dne přímo vedle Františka ve spánku zemřela. Zůstal mu jen otec, který se s alkoholismem a demencí léčí v psychiatrické léčebně, a tak se Franta jako desetiletý dostal do dětského domova. Jako štěstí v neštěstí si ale v domově našel novou a mnohem lepší „rodinu“. Vychovatel Ondřej je pro Frantu dodnes jako starší bratr, přesto, že je žádné pokrevní pouto nespojuje. Jelikož už ale František není dítě, musel před čtyřmi lety domov opustit. Odhodlaně se postavil výzvě začít žít od začátku a po svém. S dvaceti tisíci v kapse si dokázal najít dobrou práci, zařídit si sirotčí důchod a z ušetřených peněz složit jistinu na hypotéku. Konečně má vlastní hnízdo, ve kterém se může realizovat. Jenže je teprve na začátku a přesto, že se starý byt snaží vlastními silami zrekonstruovat, peněz není dost. Františkova náhradní rodina z dětského domova se proto rozhodla sympatickému bojovníkovi pomoci a kontaktovala Misi nový domov, která se pokusí Františkovi zpříjemnit budoucnost.
27.11.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (504 článků)

PÁTRÁNÍ: Žena odešla z domova bez dokladů i mobilu

 
Policisté na Pardubicku hledají padesátiletou Stanislavu Drásalovou, která v pátek odešla z domova.
07.06.2010 16:45 |

podobné články