Článek

Jan Urbach: Německá poslankyně - přístup vlády k reparacím je morálně zavrženíhodný

 
Poslankyně německého Spolkového sněmu Żaklin Nastić v rozhovoru pro RedaktionsNetzwerk Deutschland (RND) vyjádřila pochopení pro polské požadavky na reparace vůči Německu, kritizovala postoj spolkové vlády v této věci a označila ho za morálně zavrženíhodný.
22.09.2022 21:45 |

podobné články

Podobné články

A dost. Foldyna se neudržel: Housky neupečete tím, že těsto oblečete do svetru!

 
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Je morálně obhajitelné kupovat plyn a ropu ze zemí, kde se pořádají veřejné popravy provinilců proti tamní víře? Kde je za nevěru ženy trest smrti veřejným ukamenováním? Je morálně obhajitelné kupovat plyn a ropu ze zemí, kde jsou homosexuálové shazováni ze skály a kde se dá žena vyměnit za pár velbloudů? Ano, to vše morálně obhajitelné je a my to také děláme,“ říká jasně poslanec SPD Jaroslav Foldyna s tím, že je to výhodné. Morálně obhajitelné je tak podle něj také kupovat plyn od Ruska, které je ve válce, do které nám nic není.
04.09.2022 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (731 článků)

Naše země již přece dávno není naše, je morálně zplundrovaná a zcela vykradená. Schwarzenberg musí být všem jenom k smíchu. A krádež po havlovsku… Poslanec hovoří

 
ROZHOVOR „Neoddiskutovatelným faktem je, že je naše země morálně zplundrovaná a v podstatě již také zcela vykradená. Zevnitř i zvenčí působením politicko-ekonomických mafií, které se zde prohánějí jako ryba ve vodě a skoro beztrestně. Co však naděláte, když se významná část společnosti nechá donekonečna ‚opíjet rohlíkem‘ a volebně strany, které dokonce generují majetnictvím postižené kleptomany, stejně podpoří. Samotným občanům to ale nevyčítám, chaos v jejich hlavách jim ochotně a ráda působí naše ‚nezaprodaná a demokratická‘ média, s ČT v čele,“ říká poslanec KSČM Jiří Valenta.
28.10.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (182 článků)

Vláda řídí stát jako dětské pískoviště. Babiš bez "píáru" morálně odpudivý, Benešová nejhorší na spravedlnosti. Justiční aktivista bez servítek

 
ROK S COVIDEM A TEN PŘÍŠTÍ Neměli jsme dosud horšího ministra spravedlnosti, než je Marie Benešová, Babišova "holka na špinavou práci". Dejte morálně odpudivému člověku špičkové píáristy a máte například Andreje Babiše. Takhle nekompromisně se vyjadřuje blogger, justiční aktivista a velký bojovník za svobodu projevu Tomáš Pecina. Právě on na svém webu zveřejnil soudní usnesení o první hospitalizaci Babišova syna v roce 2015.
05.01.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24847 článků) , Marie Benešová (444 článků)

Přitvrzení v Česku? Vojtěch lockdown odmítl: „Zavírat očkované je morálně špatně!“

 
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) po jednání tripartity odmítl zavádění dalšího lockdownu a označil ho za morálně špatný vůči očkovaným. Tripartita vedle toho dnes odmítla také omezení neočkovaných zaměstnanců. Další restrikce nejsou třeba, hlásí Vojtěch. Je důležité zvyšovat proočkovanost a dodržovat stávající opatření. A také nešvejkovat v restauracích, apeloval ministr.
27.10.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1782 článků) , Adam Vojtěch (1379 článků)

Barták má průšvih až ve Vatikánu: zneužil svůj přístup na nunciaturu k natáčení lechtivého filmu!

 
Kontroverzní lékař Jaroslav Barták, jehož stíhá policie, měl z titulu své profese přístup na půdu vatikánského velvyslanectví v Praze, pokud toho "zneužil k pořizování morálně závadných obrazových snímků", vatikánští diplomaté proti tomu důrazně protestují. Apoštolská nunciatura v Praze tak dnes prostřednictvím České biskupské konference reagovala na informace televize Nova.
30.09.2011 13:20 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Nejde jen o slova, ale o asociální přístup

 
Paní poslankyně G.Pecková se snaží o vysvětlení svého výroku, kterým při projednávání návrhu zákona o důchodovém pojištění naštvala nejen opozici, ale zejména drtivou většinu seniorů. Podle mého názoru nejde toliko o slova paní doktorky, kterými chtěla ospravedlnit úsporná opatření, které se dotknou důchodců, srovnáním s životem za války a za totality. Jde o daleko hlubší problém, protože paní poslankyně obhajuje asociální přístup současné vlády.
07.05.2012 17:15 |

podobné články

Okamura (SPD): Není pravda, že otázka reparací je uzavřená

 
Komentář na facebookovém profilu k válečným reparacím
24.11.2019 12:20 |

podobné články

Okamura (SPD): Není pravda, že otázka reparací je uzavřená

 
Komentář na facebookovém profilu k válečným reparacím
24.11.2019 22:30 |

podobné články

Fiala (SPD): Německo nezaplatilo reparace ani České republice

 
Komentář na facebookovém profilu k válečným reparacím, které dluží Německo za škody, napáchané nacistickým režimem během druhé světové války
02.12.2021 17:00 |

podobné články

Okamura (SPD): Polsko požaduje reparace po Německu. A co my?

 
Komentář na facebookovém profilu k reparacím, které začalo Polsko požadovat po Německu.
04.12.2021 07:40 |

podobné články

Maříková (SPD): Polsko trvá na reparacích

 
Komentář na facebookovém profilu k válečným reparacím, které Polsko vyžaduje po Německu.
03.07.2022 18:25 |

podobné články

Okamura (SPD): Němci chtěli zlikvidovat český národ, ať platí reparace

 
Komentář na facebookovém profilu k reparacím, které by měli podle poslance platit Němci České republiky.
01.10.2022 15:20 |

podobné články

Okamura (SPD): Němci chtěli zlikvidovat český národ, ať platí reparace

 
Komentář na facebookovém profilu k reparacím, které by měli podle poslance platit Němci České republiky.
01.10.2022 22:00 |

podobné články

Miliardy na internet pořád v nedohlednu. Přístup vlády je katastrofální, kritizuje Hospodářská komora

 
Hospodářská komora znovu zkritizovala přístup vlády, že se zástupci telekomunikací nejedná o hrozbě, že ČR nevyčerpá 14 miliard na rozvoj rychlého internetu. Už minulý týden přitom premiérovi Bohuslavu Sobotkovi poslali dopis, v němž upozornili na riziko, že o peníze z Bruselu přijdeme. Sobotka zaúkoloval ministra průmyslu, aby věc vyřešil. Zástupci sektoru informačních technologií (TI) ale přístup vlády označují za katastrofální.
02.02.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9578 článků)

Jan Urbach: Cenu evropského občana převzal neplatič alimentů

 
Polská poslankyně Evropského parlamentu Róża Thun předala do rukou lídra polského Výboru na obranu demokracie (Komitet Obrony Demokracji, KOD) Mateusze Kijowského Cenu evropského občana 2016. Právě poslankyně R. Thun, kandidovala za dnes opoziční Občanskou platformu, KOD na cenu nominovala.
30.09.2016 16:30 |

podobné články

Renata už se nemusí bát o život: Chytili feťáka, který ji chtěl ubodat!

 
Feťák a zločinec Jan B., který v úterý brutálně pobodal svou přítelkyni Renatu už sedí v chládku! Zavrženíhodný čin provedl kvůli penězům - jenže Renata skončila v nemocnici mimo jiné i s propíchnutou plící!
18.01.2015 18:46 |

podobné články

Přepych „sultána“ Erdogana: Prezident-diktátor má palác za 40 miliard!

 
Neúspěšný puč v Turecku je zavrženíhodný, ale motivaci generálů lze z určitého pohledu chápat. Země se za vlády Recepa Tayyipa Erdogana (62) přesouvá z Evropy zpátky na Blízký východ a z moderní republiky se prezident snaží udělat islamistickou diktaturu. A k takové patří i okázalý luxus vůdce. Jen se podívejte...
20.07.2016 06:20 |

podobné články

„Černé ho*no se prochází po Hradě,“ píše poslankyně. Kopírovala jsem, hájí se

 
Velké černé ho*no se prochází po sídle prezidenta a Arab kupující si korunovační klenoty. I o tom byl středeční status poslankyně Jany Lorencové (ANO). Poslankyně sdílela text, o kterém se domnívala, že ho psal publicista Ondřej Neff. Na dotaz Blesk.cz, zda si ověřovala jeho původ, odpověděla, že na to „nemá čas“.  Většina textu skutečně pochází z pera publicisty a kritizuje rozhodnutí soudu o tom, že vyvěšení obřích červených trenek nad Pražským hradem skupiny Ztohoven není trestným činem. S kritikou souhlasí i poslankyně.
31.08.2016 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Neff (333 článků)

„Zemřu na rakovinu,“ šokovala poslankyně a chce v Česku eutanazii. Lidovci tasí „úctu k životu“

 
„Umřu na rakovinu, i proto chci eutanazii.“ Touto větou začala poslankyně a doktorka Věra Procházková (ANO) boj o zlegalizování asistované sebevraždy. Zákon by se měl dostat na stůl poslancům na jaře, doufá předkladatelka. Poslankyně tvrdí, že má pro legalizaci eutanazie v Česku již podporu Pirátů. Zákon ale tvrdě narazí u lidovců. Jejich první dáma Šárka Jelínková Blesk Zprávám řekla, že návrh lidsky nechápe. Obdobný názor má i řada lékařů, kteří nechtějí být za katy a také poslankyně za ČSSD Alena Gajdůšková.
09.02.2020 05:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Gajdůšková (248 článků) , Alena Procházková (4 články)