Článek

Jan Urbach: Maďarský europoslanec obviněn ze špionáže

 
Maďarský poslanec Evropského parlamentu za stranu Jobbik Béla Kovács byl prokuraturou obviněn ze špionáže v institucích Evropské unie a z rozpočtového podvodu. Uvedla to ve svých zprávách tisková agentura MTI.
06.12.2017 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Béla Kovács (1 článek)
Podobné články

Jan Urbach: Orbán chce etnicky homogenní Maďarsko

 
Maďarský premiér Viktor Orbán se ve svém vystoupení v maďarské Obchodní a průmyslové komoře v Budapešti vyslovil proti masové imigraci a importu pracovní síly ze zahraničí. Naopak vyzdvihl etnickou homogenitu. „Nemůžeme riskovat změny základního etnického charakteru Maďarska. Cenou nebude obohacení země, ale její degradace,“ uvedl maďarský premiér.
03.03.2017 16:55 |

podobné články

Donald Trump telefonoval s Viktorem Orbánem. Objevili prý ledacos společného

 
Maďarský premiér Viktor Orbán si telefonoval s budoucím prezidentem USA Donaldem Trumpem. Podle agentury AP, která se odvolává na maďarský deník Vilaggazdasag, byl Orbán po telefonátu spokojen a pochvaloval si, že ve Washingtonu bude sedět muž s otevřenou myslí, jenž se nenechá omezovat ideologií. Maďarský předseda vlády se dokonce dočkal pozvání do USA.
25.11.2016 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4009 článků)

Írán obvinil zadržené americké turisty ze špionáže

 
V Íránu byli obžalováni ze špionáže tři Američané zadržení koncem července při hranicích s Irákem. V pondělí o tom informovala íránská oficiální agentura IRNA.
09.11.2009 15:10 |

podobné články

Stáj Force India viní nováčka formule 1 Lotus ze špionáže

 
Stáj formule 1 Force India obvinila nováčka seriálu Lotus ze špionáže. Její vedení se rozhodlo podat žalobu u britského soudu proti majitelům Lotusu, svému bývalému designérovi Michaelu Gascoyneovi a italské společnosti Aerolab provozující aerodynamický tunel. Viní je ze zneužití duševního vlastnictví a chce vysoudit milionové odškodné.
03.06.2010 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Lotus (115 článků)

Deset obviněných ze špionáže pro Rusko stane v New Yorku před soudem

 
Americká prokuratura vznesla proti 11 lidem podezřelým ze špionáže pro Rusko oficiální obvinění. Deset z nich by mělo ve čtvrtek stanout před soudem v New Yorku, informuje server France24.
08.07.2010 07:15 |

podobné články

V Teheránu začal soud s Američany obviněnými ze špionáže

 
V Teheránu začal proces se třemi Američany obviněnými ze špionáže. Podlé íránské státní televize na úvod prohlásili, že jsou nevinní. Íránský zákon je může potrestat i smrtí.
06.02.2011 16:55 |

podobné články

Libyjští povstalci zajali šéfa Kaddáfího špionáže! Diktátor uniká!

 
Do rukou vojáků nové libyjské vlády v neděli padl Abú Omar Dorda, šéf špionáže svrženého vůdce Muammara Kaddáfího. Informuje o tom agentura Reuters.
11.09.2011 21:05 |

podobné články

V Zambii obvinili tři ČECHY ze ŠPIONÁŽE! Udělali náčrtky kasáren...

 
Tři občané České republiky čelí v Zambii obvinění ze špionáže. V případě usvědčujícího rozsudku jim hrozí nejméně 25 let vězení, uvedla v sobotu agentuře Mediafax zástupkyně vedoucího českého zastupitelského úřadu v Zimbabwe Zuzana Beranová.
22.10.2011 08:00 |

podobné články

V Zambii byli tři čeští občané obviněni ze špionáže

 
V zambijském hlavním městě Lusace byli zadrženi tři čeští občané, kteří podle místního tisku čelí obvinění ze špionáže. Soud je v pátek propustil na kauci a trojice nyní pobývá v domě českého honorárního konzula.
22.10.2011 17:50 |

podobné články

Zambie vydala zatykač na Čechy obviněné ze špionáže

 
Zambijský soud vydal zatykač na trojici Čechů, kteří byli loni obviněni ze špionáže a za blíže nespecifikovaných okolností se tajně vrátili zpět do České republiky. Informuje o tom ve středu zambijský deník Daily Mail.
01.02.2012 13:40 |

podobné články

V Zambii soudí v nepřítomnosti tři Čechy! Byli obviněni ze špionáže

 
V Zambii pokračuje soud se třemi Čechy obviněnými ze špionáže. Trojice mužů se do Česka vrátila za blíže nevysvětlených okolností loni těsně po vánocích. Soud byl odročen.
02.03.2012 15:15 |

podobné články

Konečně! Zambie zastavila stíhání Čechů obviněných ze špionáže

 
Soud v zambijské Lusace zastavil trestní stíhání trojice Čechů, kteří byli obviněni ze špionáže. Informuje o tom ve čtvrtek server deníku Times of Zambia.
12.04.2012 11:20 |

podobné články

Zambie zastavila řízení s trojicí Čechů podezřívaných ze špionáže

 
Soud v Zambii ve středu zastavil řízení s trojicí Čechů, která byla v zemi loni v říjnu zatčena pro podezření ze špionáže. Oznámil to dnes na svém serveru deník Zambia Daily Mail.
12.04.2012 12:45 |

podobné články

Češi zadržení v Řecku se dál brání obvinění ze špionáže

 
Dva čeští občané, kteří byli pro podezření ze špionáže zadrženi na řeckém ostrově Limnos, se tomuto obvinění dál brání. Jejich obhájce předloží další argumenty, které toto obvinění mají vyvrátit. O tom, zda půjdou před soud nebo budou propuštěni, by mohla rozhodnout řecká justice v příštích dnech, sdělila dnes ČTK vedoucí českého konzulátu v Aténách Blanka Kovacsová.
14.09.2012 10:40 |

podobné články

Češi (28 a 33) obviněni v Řecku ze špionáže: Hrozí jim 20 let za mřížemi!

 
Dva Češi, kteří byli v neděli zadrženi v Řecku kvůli podezření ze špionáže, byli ve čtvrtek z tohoto činu obviněni. Hrozí jim 20 let vězení. I přes to jsou plní naděje na brzký návrat.
14.09.2012 18:50 |

podobné články

V Togu byl zadržen Čech, je podezřelý ze špionáže, hlásí ČT

 
V africkém Togu byl v sobotu tajnou policií zadržen doktorand královéhradecké univerzity Radim Tobolka. Je podezřelý ze špionáže. Podle zástupců univerzity Tobolka v Togu zkoumal politické strany pro svou závěrečnou práci v oboru politologie a afrických studií. Informovala o tom Česká televize (ČT).
13.11.2012 21:35 |

podobné články

Turečtí vesničané podezřívali poštolku ze špionáže pro Izrael, úřady ji podezření zbavily

 
Poštolku, kterou našli v turecké obci Altinyayla a která ve vesničanech vzbudila podezření ze špionáže pro Izrael, úřady zbavily podezření a pustily ji.
31.07.2013 15:55 |

podobné články

Írán propustil 6 Slováků podezřelých ze špionáže, dva zůstávají ve vazbě

 
Írán dnes propustil šest z osmi slovenských paraglidistů zadržovaných více než tři měsíce kvůli podezření ze špionáže. Na Slovensko přiletěli vládním speciálem. Další dva zůstávají ve vazbě.
01.09.2013 21:50 |

podobné články

Kybernetických útoků a špionáže bude přibývat, bije na poplach vojenská rozvědka

 
Vojenská rozvědka varuje před vážným rizikem. Tvrdí, že v Česku bude přibývat kybernetických útoků a počítačové špionáže. Útoky podle rozvědky budou navíc stále důmyslnější.
07.11.2013 11:55 |

podobné články