Článek

Jan Plouhar ze Slunečné si záporné role užívá

 
Jan Plouharovi táhne na čtyřicet a diváci ho znají spíše jako záporáka než jako hodného kluka. Tyto role mu však sluší a jak sám říká, hraje je moc rád. Známý je z filmu Zatracení, objevil se v seriálech Ulice, Modrý kód a naposledy i ve Slunečné.
07.10.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků)
Podobné články

Jan Plouhar ze Slunečné hraje samé vykutálené proutníky a baví ho to!

 
Janu Plouharovi táhne na čtyřicet a aktuálně září v oblíbeném primáckém seriálu Slunečná. Ve Slunečné ztvárňuje roli Štěpána Vacka – bývalého přítele od Týny Popelkové alias Evy Burešové. Na záporné role je prý Plouhar zvyklý a nevadí mu.
15.10.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků) , Eva Burešová (548 článků) , Jana Burešová (15 článků)

Jan Plouhar ze Slunečné skončil s fotbalem a dal se na herectví: Má to k sobě blízko, směje se

 
Jako dítě začal s fotbalem, kvůli zdraví v něm však pokračovat nemohl. Herec Jan Plouhar (38) se našel v herectví a je dobře znám pro své role záporných postav. Exkluzivně pro eXtra.cz se rozpovídal nejen o tom, jak se k herectví dostal, ale také o svých rolích záporáků a svém velkém úspěchu.
27.09.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků)

Jan Plouhar o koronavirových opatřeních: Roušku nosím, nechci být černá ovce, říká hvězda Slunečné

 
Představitel Štěpána Vacka z oblíbeného seriálu Slunečná, Jan Plouhar (38) nebere koronavirus ani vážně, ani na lehkou váhu. Zeptali jsme se ho, jak celou situaci vidí, jak ji snáší a jak u něj doma probíhala karanténa. Redakci eXtra také prozradil, že mu nákaza narušila mnoho plánů, včetně svatební cesty.
28.09.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků)

Násilník Štěpán ze Slunečné: Kdo mu vyčítá mlácení potvory Sylvy?

 
Herec Jan Plouhar hraje v seriálu žárlivého manžela potvory Sylvy v podání Báry Jánové  (31) . Scénář mu předepsal několik drsných scén, kdy svou seriálovou ženu v opilosti zfackuje. Není divu, že se Plouhar setkal s tím, že si ho občas někteří diváci s postavou ztotožňují. Není jich ale mnoho.
31.01.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků) , Barbora Jánová (98 článků)

Seriál Slunečná: Jan Plouhar si střihl dalšího hajzlíka

 
Herec Jan Plouhar, který se do povědomí divácké obce zapsal řádkou záporáků, se v hitu TV Prima Slunečná dočkal „odplaty“: zalitý krví trpěl v hořícím autě, kde se dusil dýmem, jen o vlásek unikl smrti pod koly traktoru, utekla mu nevěsta od oltáře. Co dalšího pro něj ještě tvůrci seriálu asi tak připravili?
12.03.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků)

Hezoun Jan Plouhar o postavě Štěpána ve Slunečné: Je to mamánek, takovej já nejsem, říká

 
Seriál Slunečná se stal velmi populárním mezi televizními diváky. Osudy jednotlivých postav jsou velmi zajímavé a propojené. Zeptali jsme se herce Jana Plouhara (38), jak se ztotožnil se svou postavou v seriálu. Herec nám přiznal, že se Štěpánem Vackem toho moc společného nemá... Co dalšího nám hvězda seriálu prozradila?
24.09.2020 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků)

Potvora Sylva ze Slunečné do toho praštila. Takhle jí to slušelo ve svatebních šatech

 
Sylva ze seriálu Slunečná v podání Báry Jánové  (31) do toho praštila. V seriálu si vzala Štěpána Vacka (Jan Plouhar). Diváci tak seriálovou potvoru uvidí jako nevěstu.
06.10.2020 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (98 článků)

Svatba ve Slunečné: Sylva a Štěpán do toho konečně praštili. Pořád budu stejná potvora, říká Bára Jánová

 
Už v úterý proběhne v oblíbeném seriálu Slunečná svatba. Sylva konečně dosáhla svého a doslova i tak trochu dotáhla Štěpána Vacka k oltáři. Všichni mají svůj plán a do něj zapadá i svatba, která je víc z rozumu než z lásky. Herečka Bára Jánová (31) a její kolega Jan Plouhar (38) prozradili, jaké pro ně bylo natáčení veselky.
06.10.2020 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků) , Barbora Jánová (98 článků)

Slunečná jako Hříšný tanec: Scéna, na kterou si musíte počkat

 
Podle krojů, které si oblékli, by to mohlo vypadat na nějaký obkročák, ale pozor. Ve Slunečné to zajiskří. Herci Jan Plouhar (39) a Denisa Nesvačilová (29) točili před pár dny coby Štěpán a Karolína pěkně hříšný tanec. Diváci si na scénu plnou erotiky ještě dlouho počkají.
25.05.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Plouhar (45 článků) , Denisa Nesvačilová (54 článků)

Zdeněk Jandejsek: Ulice a agrární negramoti se opět snaží připravit nás, české občany a české hospodářství o miliardy korun

 
Není tomu tak dávno, co naše vlády bez odborníků způsobily obrovskou redukci potravinové soběstačnosti České republiky. Není tomu tak dávno, když Česká republika byla soběstačná a měla aktivní agrární saldo, v roce 1993 to bylo + 779 mil. Kč. V současné době je tomu tak, že agrární saldo je záporné v rekordní výši 47,2 mld. Kč! A pozor, kdyby tabák a tabákové výrobky nebyly v AZO (agrární zahraniční obchod) započítávány mezi potraviny, tak se záporné saldo se ještě prohloubí o 5 až 8 mld. Kč.
23.02.2020 22:16 |

podobné články

Miroslav Hanuš alias Tonda Hložánek z Ulice: Proč dostávám role kreténů?

 
Herec Miroslav Hanuš je známý především díky roli Hložánka z nekonečného seriálu Ulice. A jak jistě víte, role to není zrovna lichotivá. Proč dostává, v reálném životě spravedlivý milovník dechovky, hlavně záporné role?
20.01.2016 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (64 článků) , Miroslav Hanuš (64 článků)

Jan Rosák jako nesympatický a úlisný syčák. V seriálu si zahrál vypočítavého hejtmana

 
Jan Rosák  (73) se na televizních obrazovkách objeví v záporné roli, což u něj není obvyklé. Ve Slunečné si zahraje vypočítavého hejtmana, který přijde k hotovému, sveze se na vlně slávy ostatních a zase odejde.
10.11.2020 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rosák (176 článků)

Lucie Benešová prozradila perličky ze zákulisí Slunečné: O slivovici je na place rvačka

 
Seriál Slunečná se drží na první příčce sledovanosti každé úterý a čtvrtek. Sympatické prostředí, zajímavé příběhy hrdinů a oblíbení herci - na to vše tvůrci seriálu vsadili a vyplatilo se. K oblíbeným postavám ve Slunečné patří i bývalá společnice Róza v podání herečky Lucie Benešové, která ve Slunečné dělá hospodskou. Sympatická blondýnka prozradila některé zajímavosti ze zákulisí natáčení, které zajímají nejednoho diváka.
05.03.2020 19:06 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Benešová (224 článků)

S Pavlou Tomicovou bych rád udělal duet, říká hvězda Slunečné Tomeš

 
Diváci sice během prázdnin nemůžou sledovat nové příběhy hrdinů ze Slunečné, ovšem již několik týdnů mohou poslouchat hit Slunečné léto, který nazpívaly hvězdy seriálu. Autorem písničky je seriálový Tony Javůrek alias Roman Tomeš, který si spolupráci s kolegy nepěvci nemohl vynachválit.
02.02.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: King Kong (40 článků)

Vladimír Polívka ze Slunečné měl být Jankem, na seriál však neměl čas!

 
Ve Slunečné si zahrálo mnoho hvězd, například i Vladimír Polívka, který se v seriálu objevil jen krátce. Přitom původně měl hrát hlavní roli. Z důvodu časově náročného natáčení Slunečné však musel nabídku s díky odmítnout.
10.10.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Polívka (184 článků) , Vladimír Polívka (175 článků)

Jan Antonín Duchoslav slaví 55: Vikyho Cabadaje byste dnes už skoro nepoznali

 
Představitel Vikyho Cabadaje, Jan Antonín Duchoslav, slaví 55. narozeniny. Od doby, co se natáčely Sněženky a machři, kde se herec proslavil, uběhlo už 38 let. Duchoslav má obličej přesně stavěný pro záporné role, což často přilákalo i mnoho děvčat... Jak se změnil Viky ze Sněženek?
01.05.2020 07:00 |

podobné články

Proutník Vojtko si nedá pokoj: Koukněte, koho osahával a líbal

 
Zpěvák Marian Vojtko  (39) si po delší době, kdy hrál samé záporné role, střihnul milovníka. A náležitě si to užíval. Z role nevypadnul ani po představení a nebyla snad jediná žena ve foyer karlínského divadla, kterou by neobjímal a nelíbal.
01.02.2013 19:10 |

podobné články

VIDEO: Pavel Kříž se předvedl jako Hitler, raději nevychází z karavanu

 
Z role milého poety do Adolfa Hitlera. Herce Pavla Kříže takto obsadil režisér Filip Renč do svého nového filmu o herečce Lídě Baarové. Kříž se záporné role nebojí, ale z karavanu raději nevychází.
02.07.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Pierce Brosnan (155 článků)

Sen Aleše Hámy se splnil: Konečně může být zlý a ještě mu za to zaplatí!

 
Je známo, že herci radši hrají záporné role a zajímavé složité charaktery, které berou jako výzvu. Dostávat zkrátka celý život role klaďasů není nic moc. O tom by mohl povídat Aleš Háma (43), který se konečně dočkal a zahraje si pořádného ničemu...
19.08.2016 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (217 článků)