Článek

Jan Hnízdil: „Přece by nám nelhali.“ Ale lhali. Covid, Ukrajina? Lidé se tak bojí pravdy, že ji nechtějí znát

 
Probuzení občanů zrovna nevidí celostní lékař Jan Hnízdil. „Fakta týkající se zneužití covidu (Ukrajiny) k mocensko-politickým účelům odmítají i s odstupem. Říká se tomu pštrosí syndrom. Někteří lidé se tak bojí pravdy, že ji raději nechtějí znát,“ sdělil ParlamentnímListům.cz. A umělci a jiné osobnosti, které nás vedou ke konformitě? „Důvěru a sympatie, které k nim chováme, automaticky přeneseme na sdělení, které přinášejí. ‚Přece by nám nelhali,‘ říkáme si. Ale lhali,“ soudí Hnízdil.
17.01.2024 04:50 |

podobné články

Podobné články

„Lhali, lhali, lhali. Ve všem.“ Babiš tepe Fialu. Ten se kochá krávami

 
„Lhali ráno, lhali v poledne a lhali večer!” Babiš se ostře pustil do vládní pětikoalice. Připomněl inflaci i zadlužování a obvinil vládu, že nepomáhá lidem postiženým rekordními cenami energií. Premiér Fiala naopak na facebooku zdokumentoval své prožitky idylického prostředí české krajiny a pochlubil se cestou mezi venkovský lid. Komentátor Petr Holec pak na něm nenechal nit suchou.
13.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků)

Co Flegr, když jsem mu dal ruku. Kubku, boj se. Hnízdil dohrál TV show

 
„Když jsem mu chtěl ve studiu podat ruku, cukl jak před jedovatým hadem. Respirátor ani na chvíli nesundá,“ sdělil doktor Jan Hnízdil nedělní zážitek s profesorem Jaroslavem Flegrem. Setkal se s ním v debatě na CNN Prima NEWS, kde se odpůrce covidových nařízení střetl zejména s šéfem ČLK Milanem Kubkem. „Francií teď hýbe případ třináctiletého chlapce, který oslepl po první dávce vakcíny Pfizer. Právníci zjistili, že Pfizer se ve smlouvě – dříve začerněné – vyvázal ze zodpovědnosti. Prezidente Kubku, plukovníku Prymulo, plukovníku Chlíbku, ministře Válku, a další protagonisté očkování proti covidu, je čeho se obávat. To vám neříká dezinformátor Hnízdil, to vám vzkazuje British Medical Journal,“ vzkazuje Hnízdil nejen Kubkovi.
01.02.2022 10:00 |

podobné články

Povinné vakcíny? Věci, které v Česku lidé nevědí. Cenzura, blokace, bojí se doktor Hnízdil

 
Celostní a rehabilitační lékař Jan Hnízdil si trvá na tom, že vláda Andreje Babiše přivodila svými proticovidovými opatřeními více škod než samotný koronavirus, ale ten, kdo si to dovolí říct, bývá označen za dezinformátora. Podle Hnízdila stojíme na počátku proměny naší civilizace. Podle jeho názoru už nic nebude jako dřív. Dnes podle něj žijeme v zemi, kde kabinet vládne pomocí strachu a vydává zákazy a příkazy, ale lidé by měli vědět, že tyto zákazy budou platit jen do chvíle, než je začnou lidé ignorovat. A povinné vakcíny? Doktor Hnízdil má za to, že k Čechům se některé informace jednoduše nedostaly.
01.05.2021 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků)

Covid: Vyrábíte nemocné! Doktor Hnízdil vyslal dynamit proti Babišovi

 
Hosty nedělní Partie televize Prima byli epidemiolog IKEM Petr Smejkal a celostní lékař Jan Hnízdil. Každý nabídl zcela jiný pohled na koronavirovou pandemii. Zatímco Smejkal pronesl důrazné varování, Hnízdil označil testování lidí na covid za hon na zdravé lidi, ze kterých se vyrábějí nemocní. Konstatoval také, že porostou počty zemřelých, ale prý půjde o oběti vládních opatření.
11.10.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Prima (86 článků)

Ničí vás. Je to plán. A Babiš? Doktor Hnízdil za oponu

 
Babišovi se líbí, že zavřel lidi doma a nemohou proti němu demonstrovat, uvedl lékař Jan Hnízdil. Rok slyšíme jenom o počtech nakažených, mrazácích na mrtvoly a hromadných hrobech, a to má prý drtivý dopad na lidskou psychiku. „Když budeš dostatečně dlouhou dobu pouštět takové informace úplně zdravým lidem, tak z toho onemocní. Lidé už dneska neumírají na koronavirus, ale na epidemii strachu. Strach podlamuje imunitní systém, který pak vede k mnohem těžším průběhům jakékoliv nemoci včetně covidu,“ sdělil. „Ty home officy, ty domácí výuky, to je dílo psychopata,“ řekl Hnízdil doslova s tím, že nebezpečí covidu-19 v žádném případě nepopírá.
10.03.2021 12:45 |

podobné články

„Lhali o cenách. Podzimní šok. Zaděláno.“ Co teď Češi nevidí

 
VIDLÁKŮV TÝDEN Lhali o cenách v Chorvatsku, kam nakonec mnoho lidí nedojelo. Třeba jim přišly faktury za energie, o nichž také lhali, obviňuje Daniel Sterzik, moravský zemědělec a blogger známý jako Vidlák. Čechy prý čeká podzimní šok, podobně jako loni. Na vině budou právě ceny. A to i ceny potravin, kde se dle něj promítá faktor Ukrajina.
28.06.2023 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1076 článků) , Daniel Daniel (1076 článků) , Daniel Daniel (1076 článků) , Daniel Daniel (638 článků) , Daniel Daniel (1076 článků) , Daniel Daniel (1076 článků) , Daniel Daniel (1076 článků) , Daniel Daniel (1076 článků) , Daniel Daniel (346 článků)

Hnízdil: To není schválené. Varuji. Třetí dávka? Pozorně čtěte

 
Dejte si pozor na třetí dávku očkování, varuje čtenáře lékař Jan Hnízdil. Výrobci vakcín, které jsou i tak schválené jen podmínečně, se třetí dávkou vůbec nepočítají. Při aplikaci třetí dávky covidové vakcíny by si měl pacient nechat od lékaře vše důkladně vysvětlit, a pokud se u něj dostaví nežádoucí účinky, poskytuje Hnízdil rovnou převzatý formulář pro stížnost. „Kolik bude potřeba stříbrných injekčních stříkaček? Tři? Třináct? Třiatřicet?“ táže se.
22.09.2021 09:40 |

podobné články

Lékař Hnízdil napsal o „pohádkovém světě Tomio Okamury"

 
Lékař zabývající se psychosomatickou medicínou Jan Hnízdil na blogu Aktuálně.cz odpovídá na dotazy týdeníku Dotyk týkající se šéfa hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury. Hnízdil se ale svého úkolu zhostil netradičním způsobem. Místo jednoznačných odpovědí na položené otázky napsal celé zamyšlení s titulkem „Pohádkový svět Tomio Okamury".
07.02.2014 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3113 článků)

Po kauze s Duškem řekl Hnízdil úplně vše. Jak to chodí v lékařské komoře. Systém, aby se lidi vraceli

 
„Bohužel velká většina pacientů a lidí volí snadnější cestu, že se odevzdá nějakému tedy lékaři nebo vůdci, a on se o něj postará. Vidíte, kam to vede, když jsme se odevzdali. Spousta lidí má neustále touhu se někomu odevzdat, že on mu zajistí zdraví, bezpečí, jídlo, v podstatě ten Babiš o nás pečoval jako o dobytek. Nahnal nás do stájí, nasypal ten šrot a vy mě zvolte, já se o všechno postarám,“ uvedl mimo jiné lékař Jan Hnízdil ve videu na webu Svedomi-naroda.cz. Podobne se Hnizdil vyjadril i pro ParlamentníListy.cz.
25.07.2023 16:15 |

podobné články

Tento list strčil Hnízdil Kubkovi. Ten nebyl rád

 
Z českých lékařů je to právě dr. Hnízdil, který je často označován za dezinformátora kvůli jeho názorům na koronavirus a očkování. Právě tomuto tématu se věnoval v superdebatě odborníků na CNN Prima News a oháněl se rozhodnutím revizní komise České lékařské komory. Ta už prošetřovala, zda stížnosti na jeho osobu mají vést k zahájení disciplinárního řízení. A dospěla k závěru, že ne. „V současné době není stoprocentně jisté a prokázané, že vše, co uvádí, je chybné, resp. nepravdivé,“ uvádí se v rozhodnutí, které Hnízdil vytasil na Milana Kubka.
31.01.2022 15:15 |

podobné články

Doktor Jan Hnízdil: Vymývají nám mozky. Vládnou nám psychopati, placenípodnikatelskými skupinami. Havel by ve volbách propadl

 
ROZHOVOR Lékař celostní medicíny Jan Hnízdil, který je znám díky komplexnímu výkladu medicíny a svému veřejnému působení, tvrdí, že nynější politika přitahuje psychopaty, jimž chybí funkční mozková centra, která jsou zodpovědná za soucit, svědomí, stud, spolupráci. My se divíme, jak mohou tak lhát, urážet, zatloukat. Oni na svém chování nic závadného neshledávají. Vládne nám banda psychopatů, financovaných podnikatelskými skupinami, ve prospěch těchto skupin, na úkor občanů. Jediná šance na změnu je zdola.
12.10.2016 06:45 |

podobné články

Doktor Jan Hnízdil: Vymývají nám mozky. Vládnou nám psychopati, placení podnikatelskými skupinami. Havel by ve volbách propadl

 
ROZHOVOR Lékař celostní medicíny Jan Hnízdil, který je znám díky komplexnímu výkladu medicíny a svému veřejnému působení, tvrdí, že nynější politika přitahuje psychopaty, jimž chybí funkční mozková centra, která jsou zodpovědná za soucit, svědomí, stud, spolupráci. My se divíme, jak mohou tak lhát, urážet, zatloukat. Oni na svém chování nic závadného neshledávají. Vládne nám banda psychopatů, financovaných podnikatelskými skupinami, ve prospěch těchto skupin, na úkor občanů. Jediná šance na změnu je zdola.
12.10.2016 06:55 |

podobné články

Nový řád. Už nevěřím, že covid je náhoda. Zakázaný Hnízdil přitvrdil

 
Covid je náhradním řešením neřešitelných problémů naší civilizace: přelidnění, migrace, vyčerpání energetických zdrojů, nedostatku pitné vody a základních potravin, devastace životního prostředí, astronomických státních dluhů. „Mnohem nebezpečnější než virus je covidismus – víra v jeho smrtící sílu a v jediné spásné řešení – očkování. Jejími šiřiteli jsou lidé draví, bezohlední, bezcitní. Psychopati. Jejich pracovním nástrojem je strach. Zkoušejí, kam až mohou zajít, co všechno si necháme líbit,“ tvrdí pro ParlamentníListy.cz lékař Jan Hnízdil, jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny.
22.11.2021 04:45 |

podobné články

Lhali, lhali, lhali. A prosadí si svoje. Ekonomka kvůli tomu trpí

 
Od minulého týdne známe úsporný balíček. Opozice nebo odbory odhadují jeho dopad na domácnosti až v řádu desítek tisíc korun ročně. Sedí takové propočty? Na koho opatření nejvíc dolehnou? Jak se projeví v cenách a inflaci? A nastává čas snížit úrokové sazby? O tom hovořila ekonomka Ilona Švihlíková v pořadu K věci na CNN Prima News.
16.05.2023 15:05 |

podobné články

Uniklé dokumenty: Generálové lhali. Ukrajina couvá, s Krymem nyní jinak

 
Tento týden byly na sociální síti Twitter zveřejněny utajované válečné dokumenty podrobně popisující plány USA a NATO na posílení ukrajinské armády před plánovanou ofenzívou proti Rusku. Pentagon únik vyšetřuje, pravděpodobně bude mít ale i co vysvětlovat, uniklé dokumenty prý totiž usvědčují americké generály, že lhali pod přísahou. Napovídají také, že Ukrajina ve skutečnosti válku prohrává. Tomu by odpovídaly i ukrajinské zmínky o mírových jednáních a jejich snaha jednat s Čínou.
07.04.2023 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (376 článků)

Jan Hnízdil o boji s covidem: Rozkaz zněl jasně, udusit, utestovat a uočkovat

 
MUDr. Jan Hnízdil (63) je nelítostným kritikem vládních praktik boje s covidem, podle něj spíš boje s občany. Co říká na současnou situaci a bude podle něj přicházející koalice koalic v něčem lepší?
04.11.2021 07:10 |

podobné články

A je to venku! Ukrajina zaútočila na jadernou elektrárnu. Rusové tentokrát nelhali

 
U některých kauz se skutečný průběh ukáže až časem. Patří mezi ně i útok na jadernou elektrárnu v Záporoží, který oznámili Rusové, ale Ukrajinci nikdy nepotvrdili. Nyní britský list The Times přinesl výpovědi těch, kdo se ho zúčastnili. A odhalil, že do okolí jaderné elektrárny Ukrajina střílela z raketometů HIMARS. Dělostřelectvo nicméně používali i Rusové. Útok, který si ukrajinské síly představovaly úplně jinak, byl nakonec fiasko.
11.04.2023 14:50 |

podobné články

Tak proto chtějí všechny naočkovat. Zle Kubkovi? Kdo seje vítr, sklízí bouři. Flegra znám, zlý není, zde je pravda. Doktor Hnízdil zúčtoval

 
Tlak na stoprocentní proočkovanost je snahou zamést stopy. Když budou všichni očkovaní, nikdo už nikdy nezjistí, jak by na tom byli ti, kteří se očkovat nenechali. „To nelze dopustit, celá pracně budovaná konstrukce covidismu by se zhroutila,“ tvrdí lékař Jan Hnízdil. Navíc upozorňuje, že to, co se tu pod tlakem pere do lidí, na nádražích a v obchodních centrech, s loterií o tenisky nebo mobil, nemá s očkováním nic společného. Nový premiér a ministři dál nosí respirátory, dál s námi hrají hru na covid. Respirátor zakrývá tvář, ale odhaluje charakter. Snadněji se v něm lže. Dokud ho nesundají, nepoznáme jejich pravou tvář.
31.12.2021 04:50 |

podobné články

Jen loutky. A tihle to řídili. Hnízdil nejsilněji praštil do covidu

 
„Covid pas, to je vlastně taková stranická legitimace,“ uvedl lékař Jan Hnízdil. A popsal svůj zážitek, kterak ho bez „tečky“ nepustili do bazénu a ještě čelil pobouřenému přihlížení ostatních ve frontě, kteří už měli své stranické QR kódy horlivě připravené. Pandemie podle něj přináší totalitu, při které se podporuje udávání, kritici jsou umlčováni, a tak jako v Orwellovi se podloudně přepisují pravidla.
23.02.2022 13:45 |

podobné články