Článek

Jan Hamáček se pochlubil nevěstou Kloudovou: I ministr má právo na štěstí, praví vicepremiér

 
Zamilovaný ministr, dobrý ministr. Jan Hamáček (41) je ženatý s kráskou Gábinou Kloudovou. Už na začátku roku přišel ministr vnitra a vicepremiér v jedné osobě s tím, že po třinácti letech s Kamilou jim manželství nefunguje a rozhodli se pro rozvod. Kvůli pandemii k němu došlo až v červnu a v pátek se oženil podruhé.
01.08.2020 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)
Podobné články

„I ministr má právo na štěstí.“ Hamáček poprvé promluvil o své tajné svatbě

 
Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (41, ČSSD) pojal za choť bývalou pražskou zastupitelku Gabrielu Kloudovou (38). Pár svatbu dlouho tajil, zmínky o obřadu unikly na veřejnost krátce před obřadem. Nyní jeden z předních mužů boje proti koronaviru v Česku, jehož červený svetr se stal jakýmsi symbolem pandemie, konečně promluvil o svém sňatku. A těm, kteří se pozastavovali nad tím, že se žení příliš brzo po rozvodu, poslal vzkaz.
01.08.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Jan Hamáček podruhé ženáčem: Jeho vyvolenou se stala Gabriela Kloudová

 
Ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček (41) do toho podruhé praštil. Pouhé dva měsíce od rozvodu se rozhodl, že pojme za svou manželku Gabrielu Kloudovou. Třináctileté manželství s partnerkou Kamilou nevyšlo a Hamáček nyní zkouší začít od znova po boku blonďaté Gábiny, pro kterou to také nebude první svatba. V roce 2015 se provdala za náměstka Vávru, vztah bohužel také zkrachoval.
01.08.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů

 
Endorfiny neboli hormony štěstí nám pomáhají zlepšit náladu a jednoduše se cítit dobře. Jedná se o látky, které jsou podobné narkotikum a výhodou je, že si je naše tělo vyrábí samo – tudíž jsou zcela neškodné. Jakmile se vyplaví do těla, je nám dobře, jsme veselí a cítíme se fajn. Chcete prozradit tipy na štěstí? Možná si říkáte, že žádné tipy na štěstí neexistují. My však víme, že ano. Sepsali jsme pro vás seznam aktivit, při kterých se vaše tělo zaplaví hormony štěstí a vy se budete plavit na obláčku pohody. Chcete vědět více? Pak čtěte dál! Tipy na štěstí, aneb jak tělo zaplavit endorfiny? Endorfiny jsou pro naše tělo hodně prospěšné. Pomáhají nám lépe zvládat určité situace. Věděli jste například, že se hormony štěstí vyplavují i při stresu nebo strachu, díky čemuž jsme schopni reagovat na riziko a v případě potřeby bojovat o život nebo utéct, i když nám dochází síly? Při kterých aktivitách se vyplavují endorfiny? Cvičení Proč lidé cvičí? Někteří chtějí zhubnout, jiní chtějí mít lepší pocit sám ze sebe. Ať už cvičíte pro kterýkoli důvod, díky endorfinům, které se vám při této aktivitě vyplavují do těla, máte více síly, energie i chuti se nevzdávat. Navíc pocity štěstí po hodinách mučení sebe sama v posilovně jsou bezesporu tou nejlepší odměnou. Sex Asi by byla někde chyba, pokud bychom mezi aktivity, při kterých se vyplavují endorfiny v obrovském množství, nezařadili tolik oblíbený sex. Pokud si dopřejte dlouhý a opravu kvalitní sex, hormony nabité štěstím na sebe nenechají dlouho čekat. Endorfiny uvolňuje i pouhé líbání, při kterém dochází k produkci neuropeptifů a ty podpoří výrobu hormonů štěstí. Smích Říká se, že smích léčí. A vy po přečtení dnešního článku budete vědět, že i zlepšuje náladu. Ano, i při smíchu se do těla vyplavuje velké množství endorfinů, které často mohou... Čtěte více Příspěvek Tipy na štěstí – aktivity, které vyvolají záplavu endorfinů pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.03.2017 15:05 |

podobné články

Hamáček se podruhé ožení, bere si bývalou političku ODS Kloudovou

 
Vicepremiér, ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček se v tomto týdnu podruhé ožení. Jeho manželkou se stane bývalá pražská zastupitelka za ODS Gabriela Kloudová.
30.07.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Hamáček se po rozvodu podruhé ožení. Kdo je jeho vyvolená?

 
Vicepremiér Jan Hamáček (41, ČSSD) se na jaře rozvedl, nyní do toho znovu praští. Podle Seznam Zpráv si totiž již tento víkend vezme bývalou pražskou zastupitelku za ODS Gabrielu Kloudovou.
30.07.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Hamáček jde znovu do chomoutu!

 
Dva měsíce po rozvodu se vicepremiér Jan Hamáček (41, ČSSD) znovu žení. Své »ano« si řekne na konci tohoto týdne s někdejší pražskou političkou Gabrielou Kloudovou (38).
31.07.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Ženáč Hamáček v zajetí emocí: NÁŠ PŘÍBĚH S GÁBINOU

 
Potkali se při práci a jejich příběh je prý samé klišé. Vicepremiér Jan Hamáček (41, ČSSD) se včera podělil o svoji radost ze sňatku s bývalou političkou za ODS Gabrielou Kloudovou (38).
02.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Hamáček se naštval kvůli koronaopatřením i Paroubkovi. A zmínil problém voleb z karantény

 
Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) očekává, že ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) vládě v pondělí představí plán opatření pro případ zvyšování počtu nakažených koronavirem. Uvedl to dnes v diskusním pořadu Partie televize Prima. Promluvil také o volbách. Podle něj je k tomu, by v říjnových krajských a senátních volbách mohli hlasovat i lidé v karanténě, potřeba změna zákona. Hamáček též reagoval na zvěsti o kontaktech s Jiřím Paroubkem - dle šéfa ČSSD není placeným poradcem sociální demokracie. Hamáček s ním pouze komunikuje a čte jeho názory a články.
26.07.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3844 článků) , Jan Hamáček (1974 článků) , Vojtěch Adam (914 článků) , Adam Vojtěch (722 článků)

Hamáček je zase v chomoutu: Řekl »ano« své blondýně

 
Slečny, dámy, je konec nadějí! Své srdce dal a zbytek života plánuje šéf ČSSD Jan Hamáček (41) strávit s Gabrielou Kloudovou (38). Včera si řekli »ano«.
01.08.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Nechci jít do kriminálu! Nebudu to podepisovat! Hamáček dorazil do Partie v roušce a nakládal protikorupčním neziskovkám, které si nadiktovaly zákon

 
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr vnitra, předseda ČSSD Jan Hamáček a poslankyně Jana Černochová (ODS). Oba se pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček vyzval občany, aby ve všech uzavřených prostorách nosili roušky. Hamáček zdůraznil, že si odmítá jít sednout do kriminálu. Došlo i na pitvání jednoho brčka z pražského klubu Techtle Mechtle, kde se nakazilo víc než sto osob. „Co tam asi dělali s tím jedním brčkem?“ zeptala se moderátorka Terezie Tománková. A Hamáček odpověděl...
26.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18951 článků) , Jan Hamáček (1974 článků) , Jana Černochová (486 článků)

Praví Němci a nacionalismus prý zničí euro i EU. Někteří politici se bojí

 
Ekonomka Markéta Šichtařová ve svém komentáři uvedla, že euro zanikne díky vzestupu nacionalismu v jednotlivých evropských státech. Uskupení typu Praví Finové budou mít podle ní úspěch i v dalších státech a až přijdou „Praví Němci“, bude s eurem amen, protože němečtí občané paradoxně na rozdíl od své současné politické reprezentace euro ani Evropskou unii nechtějí. Řada politiků s Šichtařovou souhlasí.
03.01.2012 13:05 |

podobné články

Praví Němci a nacionalismus prý zničí euro i EU. Někteří politici se bojí

 
Ekonomka Markéta Šichtařová ve svém komentáři uvedla, že euro zanikne díky vzestupu nacionalismu v jednotlivých evropských státech. Uskupení typu Praví Finové budou mít podle ní úspěch i v dalších státech a až přijdou „Praví Němci“, bude s eurem amen, protože němečtí občané paradoxně na rozdíl od své současné politické reprezentace euro ani Evropskou unii nechtějí. Řada politiků s Šichtařovou souhlasí.
03.01.2012 13:15 |

podobné články

Odsune virus volby? Hamáček: Krajní řešení, změna kvůli karanténě musí ale přijít rychle

 
Ministr vnitra a vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) s rýmou řeší, jak zajistit volební právo i lidem s covid-19, kteří by byli na podzim v karanténě. Pokud by se měl měnit zákon, Sněmovna by musela pravděpodobně opět vyhlásit stav legislativní nouze. Korespondenční hlasování v Česku ale většina stran prý u kulatého stolu zatím doteď odmítala. Jasno o tom, jak na podzim volit, má být po schůzkách zástupců stran a odborníků v půlce srpna. Hamáček v rozhovoru pro Blesk Zprávy také připustil, že by stávající hejtmani mohli vést kraje až o půl roku déle.
23.07.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Nejen Kalousek odchází. Dominik Hašek by vystoupil z ČSSD, kdyby v ní byl. Může za to Hamáček

 
Miroslav Kalousek zvažuje odchod z katolické církve... a není jediný, kdo dnes na odcházení pomýšlí. První místopředseda vlády a ministr vnitra Jan Hamáček vzpomenul na 78. výročí operace Anthropoid, při níž výsadkáři Jan Kubiš a Josef Gabčík zlikvidovali Reinharda Heydricha. „Nezapomínejme, za co bojovali, svoboda a demokracie nejsou samozřejmost,“ napsal vicepremiér. V reakci na to se ozval někdejší slavný hokejový brankář a možný kandidát na prezidenta v roce 2028 Dominik Hašek. Slova k významnému výročí však od něho nezazněla. Hamáček to od něho pořádně schytal.
28.05.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (407 článků) , Jan Kubiš (68 článků) , Miroslav Kalousek (7106 článků) , Jan Hamáček (1974 článků)

,,K*ndy novinářský, k*urva!" Čína: Kavárníci ,,pustili" info od BIS. Je křik a ulevil si i Hamáček

 
Staré úsloví praví, že štěstí přeje připraveným, a o jeho pravdivosti se mohli přesvědčit ti, kdo si ochranné pomůcky pořídili v předstihu. Ale podle zjištění několika českých médií lékárny v Čechách v lednu a v únoru vykupovali Číňané, aby ochranné pomůcky odeslali do své domoviny. A v březnu v tomto směru vládu údajně varovala BIS. Nad touto zprávou a „čínskou vypočítavostí“ už se stihlo pár osobností pohoršit. A Jan Hamáček se zeptal, zda tedy kvůli tomu má otočit letadla z Číny.
25.03.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Jasný vzkaz Babišovi i na Hrad. Hamáček usedl před kamery a řekl, jak to bude s Miroslavem Pochem

 
V dobách Jiřího Paroubka a Mirka Topolánka byly televizní debaty předsedů dvou nejsilnějších vládní stran ČSSD a ODS plné ohnivých slov. Jak je tomu dnes? Na tuto otázku v nedělní Partii televize Prima odpověděli předseda ČSSD Jan Hamáček a předseda ODS Petr Fiala. Jan Hamáček se pochlubil, že si česká sociální demokracie dovolila něco, co si dříve nedovolila ani německá sociální demokracie. Petr Fiala si rýpl do exprezidenta Václava Klause. Prý už je trochu odtržen od politické reality.
17.06.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9959 článků) , Jiří Paroubek (3844 článků) , Mirek Topolánek (2295 článků) , Petr Fiala (1663 článků) , Jan Hamáček (1974 článků) , Jiří Fiala (163 článků) , Jiří Fiala (163 článků)

Hamáček se rozvádí. Oranžový vicepremiér jde ve stopách Sobotky a Paroubka

 
Vicepremiér, ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček (41) se bude po 13 letech manželství rozvádět. Informoval o tom ve čtvrtek web iDnes.cz. Politik řekl, že s manželkou jsou na všech záležitostech domluveni, do jednání soudu ale nechce nic komentovat. S manželkou Kamilou má syny Lukáše a Matyáše.
23.01.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)

Čechy v Iráku řešil Hamáček se Zemanem. Výtku KSČM odmítl, 5 policistů posílají na dovolenou

 
Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) na dnešní schůzce s prezidentem Milošem Zemanem mluvil o aktuální situaci na Blízkém východě, přípravách sociální demokracie na krajské volby či o prioritách vlády v tomto roce. Při společném obědě, na kterém by se podle Hradu měli oba politici po dnešku scházet jednou měsíčně, diskutovali i o návrhu volebního zákona, jehož aktuální podobu Zeman kritizuje. Hamáček to po jednání řekl novinářům.
09.01.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků) , Miloš Zeman (24038 článků)

40 sirotků do ČR? Nabídli nám starší chlapce, říká Hamáček. Babiš pošle 500 tisíc do Sýrie

 
Kauza 40 sirotků, které údajně Česko odmítlo, pokračuje. Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) tvrdí, že Řecko nedodalo seznam dětí, které by bylo možné prověřit a případně převézt do Česka. Hamáček v neděli uvedl, že malé děti „nejsou volné" a v současné době by bylo možné přivézt jen 16leté až 18leté afghánské či pákistánská chlapce, což dál považuje za hrozbu.
20.01.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1974 článků)