Článek

Jan Hamáček podruhé ženáčem: Jeho vyvolenou se stala Gabriela Kloudová

 
Ministr vnitra a šéf ČSSD Jan Hamáček (41) do toho podruhé praštil. Pouhé dva měsíce od rozvodu se rozhodl, že pojme za svou manželku Gabrielu Kloudovou. Třináctileté manželství s partnerkou Kamilou nevyšlo a Hamáček nyní zkouší začít od znova po boku blonďaté Gábiny, pro kterou to také nebude první svatba. V roce 2015 se provdala za náměstka Vávru, vztah bohužel také zkrachoval.
01.08.2020 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)
Podobné články

Romance v politice: Gabriela Kloudová si po Březinovi a Vávrovi bere ministra Hamáčka

 
Bývalá politička ODS Gabriela Kloudová má za sebou velmi zajímavé vztahy. Většinou šlo totiž o vlivné muže a působení v politice jí přineslo znatelnou publicitu a velký přísun peněz. Ještě tento týden si bude brát dalšího vlivného politika. Tentokrát jde o nedávno rozvedeného ministra vnitra a vicepremiéra Jana Hamáčka (41).
30.07.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)

Hamáček se bude ženit. S dámou pestré politické minulosti

 
Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček se tento týden podruhé ožení. Jeho novou manželkou se stane Gabriela Kloudová, bývalá pražská zastupitelka za ODS. Hamáček se teprve v červnu rozvedl, a to po 13 letech s manželkou Kamilou. Píše to server iDnes.cz.
30.07.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)

Hamáček se podruhé ožení, bere si bývalou političku ODS Kloudovou

 
Vicepremiér, ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček se v tomto týdnu podruhé ožení. Jeho manželkou se stane bývalá pražská zastupitelka za ODS Gabriela Kloudová.
30.07.2020 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)

Hamáček se oženil

 
Vicepremiér, ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček se v pátek podruhé oženil. Informoval o tom dnes na svém facebookovém profilu. Jeho manželkou se stala bývalá pražská zastupitelka za ODS Gabriela Kloudová.
01.08.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)

Ministr vnitra Jan Hamáček do toho praštil podruhé: Ženit se bude s bývalou političkou ODS

 
A je ruka v rukávě! Ministr vnitra Jan Hamáček (41) se bude znovu ženit. Nebude to však s jeho první ženou, se kterou se rozvedl před skoro dvěma měsíci. Srdce předsedy sociální demokracie získala politička Gabriela Kloudová. S půvabnou blondýnkou z ODS se má oženit už tento týden.
30.07.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)

Kloudová tahá peníze z vlivných mužů, píše bulvár

 
Gabriela Kloudová z ODS, místostarostka Prahy 13 a poradkyně Mirka Topolánka, údajně vydělává na vztazích s vlivnými muži. V roce 2009 si tak přišla zhruba na 1,5 milionu korun. Tvrdí to deník Blesk.
23.05.2011 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2295 článků)

Svatební foto Jana Hamáčka láme rekordy

 
Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček se tento týden podruhé oženil. Jeho novou manželkou se stane Gabriela Kloudová, bývalá pražská zastupitelka za ODS. Hamáček se teprve v červnu rozvedl, a to po 13 letech s manželkou Kamilou.
01.08.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)

Nechci jít do kriminálu! Nebudu to podepisovat! Hamáček dorazil do Partie v roušce a nakládal protikorupčním neziskovkám, které si nadiktovaly zákon

 
Hosty nedělní Partie TV Prima byli ministr vnitra, předseda ČSSD Jan Hamáček a poslankyně Jana Černochová (ODS). Oba se pustili do premiéra Andreje Babiše (ANO). Hamáček vyzval občany, aby ve všech uzavřených prostorách nosili roušky. Hamáček zdůraznil, že si odmítá jít sednout do kriminálu. Došlo i na pitvání jednoho brčka z pražského klubu Techtle Mechtle, kde se nakazilo víc než sto osob. „Co tam asi dělali s tím jedním brčkem?“ zeptala se moderátorka Terezie Tománková. A Hamáček odpověděl...
26.07.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19002 článků) , Jan Hamáček (1982 článků) , Jana Černochová (488 článků)

Není Gabriela, jako Gabriela: Miss Universe vyhrála tahle kráska!

 
Česká Miss Gabriela Kratochvílová nakonec na Miss Universe neuspěla, do finálového kola se mezi 16 nejkrásnějších dívek nakonec nepodívala. Prestižní korunku a titul nakonec ale Gabriela přece jen vyhrála - vítězka se totiž jmenuje Gabriela Isler a pochází z Venezuely.
09.11.2013 23:16 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Kratochvílová Lašková (278 článků)

Exmanžel Báry Nesvadbové představil její náhradnici. Podívejte se, jaká je to kost

 
Náměstek pražského primátora a bývalý manžel spisovatelky Báry Nesvadbové Karel Březina představil svou novou partnerku. Březina, který je známý svou slabostí pro krásné ženy, si nevybral rozhodně špatně. Jeho novou láskou totiž není nikdo jiný, než někdejší tajemnice bývalého premiéra Mirka Topolánka Gabriela Kloudová.
15.09.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Bára Nesvadbová (202 článků) , Mirek Topolánek (2295 článků)

Hamáček se naštval kvůli koronaopatřením i Paroubkovi. A zmínil problém voleb z karantény

 
Vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) očekává, že ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) vládě v pondělí představí plán opatření pro případ zvyšování počtu nakažených koronavirem. Uvedl to dnes v diskusním pořadu Partie televize Prima. Promluvil také o volbách. Podle něj je k tomu, by v říjnových krajských a senátních volbách mohli hlasovat i lidé v karanténě, potřeba změna zákona. Hamáček též reagoval na zvěsti o kontaktech s Jiřím Paroubkem - dle šéfa ČSSD není placeným poradcem sociální demokracie. Hamáček s ním pouze komunikuje a čte jeho názory a články.
26.07.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3849 článků) , Jan Hamáček (1982 článků) , Vojtěch Adam (915 článků) , Adam Vojtěch (722 článků)

Topolánkova pravá ruka končí v ODS, kandiduje za Hlavu vzhůru

 
Pražská zastupitelka za ODS a bývalá blízká spolupracovnice expremiéra Mirka Topolánka Gabriela Kloudová v úterý večer oznámila svůj odchod z ODS. Její jméno ale už od minulého týdne figuruje na pražské kandidátce volebního bloku Hlavu vzhůru, kde kandiduje ze čtvrtého místa.
25.09.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2295 článků)

Gábino, hlavu vzhůru! Topolánkova kráska opouští ODS

 
Nápadná kráska Gabriela Kloudová, která se vždy držela po boku expremiéra Mirka Topolánka, končí v ODS.
26.09.2013 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2295 článků)

Oslava narozenin Gabriely Kloudové, přítelkyně politiků: Samí vlivní gratulanti!

 
Ženám vstup omezen, vítáni jsou politici se zvučným jménem! S tím oslavila 33. narozeniny Gabriela Kloudová. Žena, jejímuž půvabu podlehlo mnoho pražských mocných...
14.02.2015 05:10 |

podobné články

Utajená svatba: Přišli prý Mirek Topolánek, Tomáš Hrdlička i Kateřina Neumannová

 
Na luxusním „zámečku“ s parkem a jezírkem v park hotelu Popovičky si před několika dny řekli své ano někdejší náměstek primátora za TOP 09 Jiří Vávra a bývalá pravá ruka premiéra Topolánka Gabriela Kloudová. Kloudové nešel za svědka nikdo jiný než samotný expremiér Mirek Topolánek (ODS). Informaci o svatbě přinesl server Neovlivní.cz.
16.07.2015 08:11 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (106 článků) , Mirek Topolánek (2295 článků) , Kateřina Neumannová (134 článků)

Socialista Hamáček se stal předsedou Poslanecké sněmovny

 
Jan Hamáček z ČSSD byl zvolen předsedou Poslanecké sněmovny. Informovala o tom Česká televize s tím, že Hamáček obdržel 195 hlasů, a to v tajné volbě. Hamáček působil na konci minulého volebního období ve funkci místopředsedy komory a nyní byl jediným kandidátem na předsedu.
27.11.2013 12:57 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1982 článků)

Z Trumpových stránek zmizelo heslo, že do USA nepustí muslimy, pochvaluje si Hamáček

 
Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček si ve čtvrteční Kauze dne Rádia Impuls pochvaloval, že příští prezident USA Donald Trump mírní svá dřívější ostrá vyjádření, takže možná nebude nebezpečím pro svět. Toho se Hamáček bál během volební kampaně. Česká republika by prý mohla mít u Trumpa malý bonus. Popsal i situaci v ČSSD. Premiér Bohuslav Sobotka prý umí zabrat, když je potřeba a Hamáček věří, že to znovu předvede.
10.11.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5120 článků) , Bohuslav Sobotka (9547 článků) , Jan Hamáček (1982 článků)

Zemana zastoupil v OSN Hamáček. Zkritizoval ruský zábor Krymu a děkoval USA

 
Za očividné porušení mezinárodního práva označil ministr zahraničí Jan Hamáček (ČSSD) na Valném shromáždění v New Yorku anexy ukrajinského poloostrova Krym, které se dopustili Rusové. Právě Hamáček dnes vystoupil na místě, kde před ním řečnili mj. hlavy států svých zemí včetně Slováka Andreje Kisky, ale také Donalda Trumpa, Emmanuela Macrona či Theresy Mayové. Miloš Zeman vystoupil před VS OSN loni. Hamáček na něj navázal ve varování před Islámským státem.
29.09.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Alfons Mucha (243 článků) , Jan Hamáček (1982 článků)

Hamáček: Pitomé, nechceme Itálii. Zásoby z Číny budou létat denně! A toto Babiš vyjednal s Merkelovou

 
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) v pořadu Interview ČT24 shrnul vývoj ohledně koronavirové krize u nás. Vzpomenul na počátek března, kdy navrhoval vyhlášení nouzového stavu, abychom mohli sehnat ochranné pomůcky. Premiér Andrej Babiš (ANO) to však tehdy odmítl a Hamáček sklidil od mnohých posměch. „Někteří se mi smáli. Říkali, že vyhlašovat stav nouze, když máme tři nakažené, že musím vědět něco víc. Já jsem věděl něco víc. Já jsem viděl grafy, modely, znal jsem sílu a šíření toho viru v jiných zemích,“ pronesl. Došlo i na dotaz ohledně „ústupků Číně“. To Hamáček rázně odmítl a zmínil, co nás čeká dále.
25.03.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19002 článků) , Jan Hamáček (1982 článků)