Článek

Jan Dolanský se do fronty na vakcínu nepostaví: Očkovat se nenechám, a už vůbec ne Sputnikem

 
Herce Jana Dolanského  (43) už nějakou dobu vídáme na obrazovkách v seriálu Slunečná, kde hraje bratra Romana Tomeše  (33) . Že by si ale byli v něčem kromě vzhledu podobní, nedokáže posoudit. "Těžko říct, protože nemáme ani čas pokecat o soukromí, protože je to tady dost kvapík," řekl Super.cz.
29.03.2021 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (172 článků) , Roman Tomeš (138 článků)
Podobné články

Blatný pro Blesk: Pravda o ničení vakcín. A Babiš ho se Sputnikem nemůže obejít, tvrdí ministr

 
Šéf vlády ho nevzal do Izraele a prezident chce jeho hlavu. Přesto ministr zdravotnictví Jan Blatný (50, za ANO) trvá na svém a v rozhovoru pro Blesk uvádí, že dokud nedostane evropský certifikát, ruským Sputnikem se u nás proti covidu očkovat nebude.
13.03.2021 05:00 |

podobné články

Zájem o očkování stoupl. Vakcínu chce 64 procent lidí

 
Zájem Čechů o vakcínu proti nemoci covid-19 se podle zjištění společnosti Median zvýšil. Očkovat by se nyní nechalo 64 procent lidí, v únoru to bylo kolem 45 procent. Nejčastěji se chtějí nechat očkovat senioři a mladí. Většina lidí by ale chtěla, aby si vakcínu mohli vybrat.
08.03.2021 13:10 |

podobné články

Nebezpečný Sputnik? Nesmysl, Rusové jsou špička. Ale ostatním by klesly zisky, odhaluje analytik Štefec

 
ROZHOVOR V prodeji vakcín je politika naprosto zásadní. Vojenský analytik Jaroslav Štefec tvrdí, že jde hlavně o zisky – kde se bude očkovat ruským Sputnikem, nebude se očkovat Pfizerem. Pochyby o účinnosti vakcíny z Ruska označil za nesmysly a zdůraznil, že v oblasti biotechnologií a chemie patří země mezi absolutní světovou špičku. Jejich vakcínu kromě toho už schválila Světová zdravotnická organizace jako vhodnou. A ta musela mít všechny potřebné údaje k dispozici. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyzdvihl také důležitost našeho členství ve Visegrádské čtyřce.
14.02.2021 07:56 |

podobné články

Andrej Babiš chce očkovat ruským Sputnikem: Nejsme pokusní králíci, bouří se lidé

 
S vakcinací Čechů to nebude tak jednoduché, jak se původně čekalo. Neustále se totiž omezuje množství dodávek, což má za následek velké zpoždění v očkovacím plánu. Ministerstvo zdravotnictví dokonce na konci ledna doporučilo pozastavit podávání vakcíny novým lidem a schovat zbylé zásoby pro přeočkování. V Maďarsku pak Andrej Babiš při jednání s Viktorem Orbánem uvedl, že pokud by Česko mělo možnost získat i jinou než v EU schválenou vakcínu, mohlo by zvážit podobný postup jako Maďarsko. Tam je podmínečně schváleno používání vakcíny Sputnik V. Podle informací Seznam Zpráv ale premiér chystal půdu pro tuto vakcínu už před odjezdem do Maďarska. Stejný přístup razí i bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Lidem se to ale nelíbí.
06.02.2021 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21492 článků) , Roman Tam (9 článků)

Ruská vakcína: Češi si ji píchli. Prý funguje. Ale budeme mít jiné problémy

 
To, co by mohlo ukončit epidemii koronaviru, je dle velké části odborníků funkční vakcína. V posledních dnech oznámila americká firma Pfizer, že vyvinuli vakcínu, která dosahuje 90% úspěšnosti. Pár dnů na to, šokovali Rusové se svým Sputnikem 5. Ten je údajně ještě o dva procentní body spolehlivější. Roman Šmucler upozornil na to, že Rusko nejspíš opravdu nelže. Sputnikem se navíc měli naočkovat i Češi. Problém však bude s distribucí.
12.11.2020 12:11 |

podobné články

Jan Dolanský a Lenka Vlasáková promluvili o utajené svatbě: Proběhla hodně narychlo, tohle jí předcházelo

 
Lenka Vlasáková  (48) a Jan Dolanský  (43) se loni v létě, po 19 letech vztahu, vzali. Jejich sňatek vyšel najevo až v prosinci na křtu knihy jejich kamarádky. Lenku k němu přizvala jako paní Dolanskou Vlasákovou. „Jo, v létě jsme se vzali. Asi jsme neměli nic lepšího na práci, co na to říct,“ řekl Super.cz Dolanský.
02.03.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (172 článků) , Lenka Vlasáková (141 článků)

Zemřel herec Zdeněk Dolanský (†68), hvězda Policie Modrava a táta Jana Dolanského

 
Zemřel herec Zdeněk Dolanský (†68). Na sociálních sítích to oznámili jeho synové Jiří a Jan, sám slavný herec. „Náš táta, Zdenda Dolanský, včera odpoledne odešel. Všem, kdo jste se ozvali, moc děkujeme, a vy všichni, kdo jste ho měli rádi, vzpoměňte na něj a dejte si něco dobrého. Pokud bude možné uspořádat alespoň malou akci například ve spolupráci s Městskými divadly pražskými, ozveme se,“ napsal Jiří.
21.10.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (172 článků)

Statečný moderátor Dolanský: Zemřel mu otec, přesto uváděl Události, komentáře

 
Jen pár hodin před vysíláním se dozvěděl, že jeho táta, skvělý a uznávaný odborník Pavel Dolanský, zemřel. Přesto moderátor Lukáš Dolanský nenechal své kolegy ve štychu a plánované čtvrteční moderování Událostí, komentářů nezrušil.
12.05.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Lukáš (63 článků)

Většina Čechů by se proti covidu očkovat nedala. Hrůzu mají zejména z ruské a čínské vakcíny

 
Očkovací vakcíně proti koronaviru nevěří většina Čechů. Očkovat by se nedalo 66 % veřejnosti. Významnou roli v tom hraje i její původ; zatímco německou vakcínu by si lidé do sebe „vpravit“ nechali a někteří by snesli i americkou, od ruské anebo od čínské by raději dali ruce pryč. Nechuť se očkovat koronavirovou vakcínou vyplývá z říjnového průzkumu agentury STEM/MARK.
16.10.2020 21:40 |

podobné články

Sezona klíšťat se blíží: Nechte se očkovat včas, vakcínu proplácí pojišťovny

 
I když je aktivita klíšťat v zimních měsících nulová, odborníci vyzývají, aby se lidé nechali očkovat proti klíšťové encefalitidě. Nyní je totiž vhodné období pro podání vakcíny, která vás může zachránit před následky onemocnění, jako je porucha koncentrace nebo obrna končetin. Na vakcínu navíc přispívají zdravotní pojišťovny. Víme, jak si o příspěvek zažádat.
28.02.2017 22:05 |

podobné články

Orbán si nechá dát čínskou vakcínu. Maďaři „kašlou“ na Brusel, nakoupili i ruský Sputnik

 
Maďarské regulační úřady schválily k použití vakcínu proti covidu-19 od čínského výrobce Sinopharm. Oznámila to šéfka maďarských zdravotnických úřadů Cecilia Müllerová. Maďarské úřady také uzavřely s čínskou firmou dohodu o nákupu pěti milionů dávek její vakcíny, informovala agentura Reuters. Maďarsko schválilo a nakoupilo čínskou vakcínu jako první z členských zemí EU. Stalo se tak týden poté, co Maďarsko coby první členská země EU nakoupila ruskou vakcínu Sputnik V, připomněl Reuters.
29.01.2021 21:15 |

podobné články

Česko neuvažuje, že by očkovalo Sputnikem V, než vakcínu schválí EU

 
Česká republika nezvažuje, že by užívala ruskou vakcínu proti covidu-19 Sputnik V dříve, než ji schválí evropské orgány. Mohla by se nicméně předzásobit a získat náskok pro případ, kdyby Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) své doporučení vydala. Před dnešním odletem do Srbska to novinářům řekl premiér Andrej Babiš (ANO).
10.02.2021 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21492 článků)

Týnuš Třešničková o covidu: Očkovat se nenechám, mám protilátky!

 
Covid už prodělala a očkovat se nenechá. Tak to jsou slova youtuberky a influencerky Kristýny Třešňákové (25), známé na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková. Kráska popsala, jak se s virem popasovala.
06.02.2021 18:50 |

podobné články

Tristní výsledek ankety: Očkovat se nenechám, nejsem pokusný králík, brání se Češi

 
Přes 1 600 čtenářů z celkových více než 2 300 hlasujících v anketě eXtra.cz se nechce nechat očkovat proti onemocnění covid-19. Pro vakcinaci jich při vyhodnocování bylo pouhých 724, šest oslovených reagovalo jen smějícími se smajlíky.
18.03.2021 17:55 |

podobné články

Klaus ml.: Očkovat na covid se nenechám. Ať je pokusný králík někdo jinej

 
Do studia Xavera Veselého opět zavítal předseda Trikolóry Václav Klaus mladší a moderátor žertoval, že díky němu získal Zlatý citron. Klaus mluvil např. o covidu a očkování, vakcínu si prý píchnout nenechá. „Lidi obecně se toho bojej a já se jim nedivím, já se do toho také neženu, abych si zejtra do sebe nechal něco píchnout, co vyrobí,“ odkázal na to, pod jakým tlakem jsou výrobci léčiv. A pokud jde o opatření, ta se ve Sněmovně prý nedodržují. V rozhovoru nechyběl ani bulvár a politické neziskovky.
07.12.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10330 článků)

Dolanský a Vlasáková si tajně řekli ano! Svatbu propálila kamarádka, brali se oba v bílém

 
Po dlouhých devatenácti letech, kdy spolu Jan Dolanský (42) a Lenka Vlasáková (48) žili, jak se říká, na hromádce a vychovávali spolu čtyři děti, došlo konečně ke svatbě. Letos v létě využili toho, že kvůli koronaviru nemusejí ani jeden tolik pracovat, a oba se oblékli do bílého. Jak se o tom vůbec lidé dozvěděli?
07.12.2020 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (172 článků) , Lenka Vlasáková (141 článků)

Lenka Vlasáková je v sedmém měsíci těhotenství, otcem je Jan Dolanský

 
Herečka Lenka Vlasáková je v sedmém měsíci těhotenství. Populární herečka, která naposledy excelovala ve filmu Ženy v pokušení, čeká čtvrtého potomka. Termín porodu má herečka v polovině března. Otcem miminka je její dlouholetý partner, herec Jan Dolanský.
11.01.2011 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (172 článků) , Lenka Vlasáková (141 článků)

Jan Dolanský: Musel jsem se naučit vařit, děti potřebovaly jíst

 
Herec Jan Dolanský (37) přiznal, že v minulosti často nevařil. Moc to prý ani neuměl. Něco odkoukal od bratra dvojčete a pak se zdokonalil, když se narodily jeho tři děti, které má s Lenkou Vlasákovou (43).
21.08.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (350 článků) , Kelly Preston (50 článků) , Jett Travolta (28 článků)

Fešák Jan Dolanský nahý ve vaně. Máme foto

 
Jeden z největších seriálových krasavců, herec Jan Dolanský, vychovává s partnerkou Lenkou Vlasákovou čtyři děti, včetně dcery, kterou má ona z bývalého vztahu. A ke smutku všech fanynek to vypadá, že se neohlíží po jiných ženách. Super.cz získal aspoň fotografie, na kterých se mohou pokochat jeho tělem.
21.08.2011 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Dolanský (172 článků) , Lenka Vlasáková (141 článků)