Článek

James Dean baletu se pochlubil rodinkou: Potetovaný Polunin má krásného syna

 
Ukrajinský krasavec Sergej Polunin (30), který před pěti lety dostal do kolen miliony lidí svým tancem ve videoklipu Take Me To Church, ukázal svou krásnou rodinu. Potetovaný tanečník se konečně usadil a nyní si užívá společné chvíle s přítelkyní Jelenou (26) a synkem.
02.08.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: James Dean (30 článků) , James Dean (20 článků) , Sergej Polunin (23 článků) , Take Take (3 články)
Podobné články

V Praze uvede svou choreografii kontroverzní baletní hvězda Sergej Polunin

 
Ukrajinský tanečník Sergej Polunin přijede v příštím roce do Prahy. Ve Foru Karlín uvede 18. a 19. dubna své představení Satori, jehož režisérem, je Gabriel Marcel de Vecchio ze slavního Cirque du Soleil. Polunin patřil k největším talentům nového tisíciletí, označován byl ale také jako enfant terrible baletu. Akci pořádá Vanity Club.
08.10.2018 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Polunin (23 článků)

Kontroverzní baleťák Polunin míří do Prahy: S tetováním Putina na prsou!

 
Světová baletní superstar Sergei Polunin (29) se v dubnu vrací do Prahy. Původně měl mít jen jedno představení, ale bylo okamžitě vyprodané, tak pořadatelé přidali další čtyři. Potetovaný baleťák nedávno přidal další kérku. Na prsa si nechal vytetovat hlavu ruského prezidenta Vladimíra Putina.
08.01.2019 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Sergei Polunin (1 článek)

Potetovaný baleťák Sergej Polunin bude tátou! Jeho ruská krasobruslařka je v tom

 
Už nějaký čas spolu randili a teď se stanou rodiči! Baletní tanečník Sergej Polunin (30) a ruská krasobruslařka Jelena Ilinychová (25) den před Mezinárodním dnem žen oznámili, že čekají prvního společného potomka.
10.03.2020 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Polunin (23 článků)

Potetovaný šílenec uškrtil přítelkyni a jejího nemocného syna. Dopadli ho v bordelu

 
Vztah s přítelkyní Susanne E. (†48), která se musela starat o svého nemocného syna Niklase (11), potetovaný bouřlivák nezvládl. Neslučoval se s jeho divokým stylem života. Potetovaný šílenec z německého Bonnu Marc S. (†46) oba uškrtil a následně pláchl neznámo kam.
20.09.2016 16:25 |

podobné články

Zpěváka Jamese Blunta na internetu pochovali, je to ale výmysl

 
V pondělí se objevily na internetu informace o tom, že osmatřicetiletý zpěvák James Blunt zemřel na selhání srdce. Zprávu zveřejnili na stránce, která připomínala web CNN, jde však o výmysl. Další články k tématu: James Blunt naštval fanoušky, v Osvětimi si dělal legraci z hotelu James Blunt ve společnosti nahých krásek. Podívejte se James Blunt musí na operaci, hrozí mu ochrnutí Zpěvák James Blunt má rád skupinový sex James Blunt podvádí Němcovou, užíval si s moderátorkou
07.05.2012 16:50 |

podobné články

Osobnosti: James Blunt (53 článků)

Rapper James Cole neodletěl na dovolenou, na letišti mu roztrhli pas

 
Vánoční dárek, který známý český rapper a producent skupin SuperCrooo nebo Orikoule James Cole věnoval své přítelkyni, skončil fiaskem. Místo odletu na měsíční dovolenou v Thajsku zůstal pár v Praze. Na letišti totiž rapperovi roztrhli pas. Další články k tématu: „Psychický debil“ James Cole baví svou Halucinací Yarda Helešic a James Cole: Kapitán láska přiletí na podzim Orion a James Cole se vzdali předsudků a skvěle pobaví James Cole a Orion roztočili hiphopovou Orikouli
03.01.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: James Cole (8 článků)

Zdědily dětičky rošťácké úsměvy po tatínkovi? Někdejší idol dívčích srdcí Jakub Smolík se pochlubil rodinkou jako z katalogu

 
Zpěvák a někdejší idol dívčích srdcí Jakub Smolík (54) má s pohlednou manželkou Petrou nejen dceru Petrušku, ale i malého syna Jakuba. Spokojenou rodinkou se teď po dlouhé době konečně pochlubil.
11.04.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smolík (53 článků)

Paul Newman bisexuál? Jeho milencem byl prý i James Dean

 
Znalce hereckých poměrů v padesátých letech ve Spojených státech to příliš nezaskočilo, fanoušci Paula Newmana jsou pobouřeni. Podle nové hercovy biografie měl být Paul bisexuál a jedním z jeho milenců byl údajně i James Dean.
16.05.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Paul Newman (23 článků) , James Dean (30 článků) , James Dean (20 článků)

V metropoli otevřeli restauraci James Dean Prague

 
V Praze byla včera otevřena restaurace s barem James Dean Prague evokující atmosféru USA padesátých let dvacátého století. Návštěvníci si zde mohou objednat například americkou snídani, která obsahuje džus nebo klobásky a slaninu. Interiér tvoří artefakty spojené se životem rebela a herce Jamese Deana.
08.12.2011 19:10 |

podobné články

Osobnosti: James Dean (30 článků) , James Dean (20 článků)

James Dean byl prý sexuálně neukojitelný a sadomasochistický vztah měl s tímhle svým fešným kolegou

 
Herec James Dean zemřel během autonehody v pouhých čtyřiadvaceti letech, ale i za tak  krátký život se stihl výrazně zapsat do filmové historie, že je i šedesát let po své smrti jednou z největších ikon Hollywoodu. Vzpomínají na něho také mnohé ženy a muži, s nimiž spal. Sexuálně byl totiž údajně neukojitelný a pohlaví protějšků přitom neřešil. S kolegou Marlonem Brandem měli udržovat sadomasochistický vztah.
22.03.2016 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Marlon Brando (34 článků) , James Dean (30 článků) , James Dean (20 článků)

James Dean byl sexuálně neukojitelný. S Marlonem Brandem měl sadomasochistický vztah

 
Herec James Dean zemřel během autonehody v pouhých čtyřiadvaceti letech. Stihl se za tak krátký život ale tak výrazně zapsat, že je i šedesát let po své smrti jednou z největších ikon Hollywoodu. Vzpomínají na něho také mnohé ženy a muži, s nimiž spal. Sexuálně byl totiž neukojitelný a pohlaví protějšků přitom neřešil. S kolegou Marlonem Brandem udržovali sadomasochistický vztah.
22.03.2016 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Marlon Brando (34 článků) , James Dean (30 článků) , James Dean (20 článků)

Tori Spellingová porodila páté dítě. Syn dostal jméno Beau Dean

 
Herečka Tori Spellingová (43) a její manžel Dean McDermott (50) se dočkali pátého společného potomka. Ve čtvrtek se jim narodil kluk, kterému dali jméno Beau Dean.
23.11.2009 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1108 článků)

Hezounek ze Sněženek a machrů se pochlubil rodinkou: Dcerky mu rostou do krásy!

 
Oblíbený herec Václav Kopta, kterého si diváci pamatují zejména z komedie Sněženky a machři, kde si zahrál už ve svých sedmnácti letech, se pochlubil svou rodinkou, kterou doprovodil na premiéru akčního sci-fi snímku Šílený Max: Zběsilá cesta.
18.05.2015 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kopta (154 článků)

Sporťák, co pořád nemá chlapa, se pochlubil rodinkou: Takhle vypadá syn Josefa Cardy

 
Herec a moderátor Josef Carda (59), jenž je neodmyslitelně spjat s baviči Richardem Genzerem  (48) a Michalem Suchánkem  (49) , kteří si z něj neustále utahovali otázkou ‚Sporťáku, už máš chlapa?‘ se pochlubil svou rodinkou.
31.05.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Carda (47 článků) , Michal Suchánek (273 článků) , Richard Genzer (516 článků) , Michal Suchánek (95 článků)

Po dávné manželské krizi už nejsou žádné stopy: Nejlepší český veslař se pochlubil spokojenou rodinkou

 
Dvojnásobný stříbrný medailista z olympiády a mistr světa i Evropy ve skifu Ondřej Synek (32) se pochlubil krásnou rodinkou. Nejlepší český veslař se totiž v pražské zoologické zahradě zhostil role kmotra malého tapíra, který se narodil 19. května a dostal jméno Tobi.
07.07.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (141 článků)

Hybnerové se splnil životní sen. „Zaklaunila“ si vedle Slavy Polunina

 
Do Prahy poprvé zavítal ruský klaun Slava Polunin, který už od roku 1993 cestuje po světě a vystupuje se svým představením Slava’s SnowShow. V jedné z vedlejších rolí vystupuje i Vanda Hybnerová, dcera mima Borise Hybnera, se kterým Polunin dlouhá léta spolupracoval.
06.03.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Boris Hybner (37 článků) , Vanda Hybnerová (209 článků)

Ruský tanečník Sergej Polunin a známá krasobruslařka čekají dítě

 
Baletní tanečník Sergej Polunin (30) a ruská krasobruslařka Jelena Ilinychová (25) potěšili své fanoušky na sociálních sítích. Den před svátkem žen oznámili, že čekají prvního společného potomka.
09.03.2020 13:46 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Polunin (23 článků)

Tanečník Polunin je tatínkem. Fanoušky zmátl datem narození miminka

 
Baletní tanečník Sergej Polunin (30) a ruská krasobruslařka Jelena Ilinychová (25) jsou rodiči. Narodil se jim syn, který dostal jméno Mir. Tanečník s partnerkou trochu zmátli fanoušky, kterým v březnu oznámili těhotenství. V té době už byl jejich potomek na světě.
03.08.2020 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Polunin (23 článků)

Potetovaný tanečník Sergej Polunin je otcem! Dočkal se dcery, nebo syna?

 
Když jde o lásku a rodinu, není na co čekat. Tedy alespoň podle ukrajinského tanečníka Sergeje Polunina (30). V březnu oznamoval, že čeká prvního potomka, zato teď už je miminko na světě! Co se mu narodilo?
03.08.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Sergej Polunin (23 článků)