Článek

Jaký otec, takový syn? Paroubkovi mladšímu UTEKLA ŽENA!

 
»Žijící odděleně«. Takový status visí na Facebooku Terezy Smejkalové Paroubkové (37). Po deseti letech, která strávila po boku Jiřího Paroubka mladšího (35), totiž podle zdroje Aha! zjistila, že jeho styl života už se s tím jejím neslučuje. A »frnkla« mu!
31.01.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3735 článků)
Podobné články

Nevidíš, jak jsi krásná? píše žena s plnovousem svému mladšímu já

 
Britka Harnaam Kaurová (24) trpí syndromem polycystických ovarií. Kvůli němu má v těle příliš testosteronu a rostou jí vousy. V pubertě tím hodně trpěla a dokonce chtěla spáchat sebevraždu. Dnes je se svým stavem smířená a svému mladšímu já napsala dopis.
26.12.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Leona Machálková (463 článků) , Petr Janda (716 článků) , Vilém Čok (100 článků) , Petr Janda (716 článků)

Rychtářův syn promluvil: Bartošová utekla s Macurou dobrovolně, otec ji podváděl!

 
Zatímco se všichni obávají o život Ivety Bartošové, syn Josefa Rychtáře má jiný názor. "Macura je hrozně hodný chlap, utekla s ním dobrovolně," tvrdí.
07.07.2013 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6780 článků)

Paroubkovi o víkendu křtili dceru Margaritu Elišku

 
Manželé Paroubkovi prožili velký den. V chrámu sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí křtili svou dceru Margaritu Elišku. Na křest dcery Jiřího a Petry Paroubkových bylo pozváno na 150 hostů. Pyšný otec Jiří Paroubek působil velice uvolněně a úsměvy rozdával na všechny strany.
25.01.2010 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3735 článků)

Bočanová se vrátila k o třináct let mladšímu milenci

 
Herečka Mahulena Bočanová a manažer Jakub Vytáček (30) jsou zase spolu. Odloučení netrvalo ani měsíc a herečka se podle informací Novinek k o třináct let mladšímu manažerovi vrátila.
27.05.2010 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (788 článků)

Bočanová: Deprese jsou pryč! Vrátila se k o 13 let mladšímu milenci!

 
Herečka a moderátorka Top Star magazínu Mahulena Bočanová (43) má milence! Po třech týdnech odloučení se vrátila ke svému o 13 let mladšímu milenci, produkčnímu Jakubu Vytáčkovi!
27.05.2010 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Mahulena Bočanová (788 článků)

Po 50 letech ho opustila manželka kvůli mladšímu. Uřízl si penis a hodil ho do řeky

 
Třiasedmdesátiletý Turgut Oymen se nedokázal smířit s tím, že ho manželka po padesáti letech opustila kvůli mladšímu. Jeho milovaná Nese ho byla schopna nechat jen kvůli sexu. A tak se Turek uchýlil k zoufalému činu, uřízl si penis a hodil ho do řeky.
26.02.2015 20:05 |

podobné články

Babička porodila mladšímu milenci trojčata: Před porodem si udělala botox

 
Ve věku 55 let se stala nejstarší matkou Velké Británie. A na svět přivedla Sharon Cutts (55) rovnou tři miminka. Matka čtyř dospělých dětí a zároveň babička několika vnoučat chtěla dát potomky i svému o 15 let mladšímu příteli. Musela tak podstoupit umělé oplodnění.
06.04.2016 16:30 |

podobné články

Teenager podřízl krk mladšímu spolužákovi (†7). Chtěl tak oddálit test ve škole

 
Indická policie ve středu zatkla 16letého teenagera, který při agresivním útoku podřízl krk svému o devět let mladšímu spolužákovi. Teenager chtěl brutálním činem oddálit test, který je ve škole čekal, zjistili vyšetřovatelé. Informuje o tom agentura AFP. Řada škol v Indii provozuje třídy se smíšenými věkovými kategoriemi.
08.11.2017 22:15 |

podobné články

Bohatá panička naletěla o 37 let mladšímu milenci: Pláchl jí s 22 miliony!

 
Rozvedená a bohatá panička uvěřila svému o 37 let mladšímu zajíčkovi z Rumunska, že ji miluje. Půjčila mu 22 milionů korun. Chtěla, aby se dostal z těžké životní situace. Ten však peníze rozházel za hazard, drahé vozy a dárky. Důvěřivé ženě zbyly jen oči pro pláč. Nezůstalo jí nic. Ani zajíček, ani peníze. Rozhodla se ho proto hnát před soud.
27.07.2018 12:40 |

podobné články

Tato žena utekla před gynekologem a museli ji hledat policisté!

 
Pražská policie v odpoledních hodinách vyhlásila pátrání po šestatřicetileté ženě bulharské národnosti, která utekla z gynekologické ordinace. Její stav byl životu nebezpečný. Proč utekla?
27.01.2014 19:55 |

podobné články

Manželka odsouzeného řeckého ministra: Utekla z vězení

 
Zamítli jí žádost o propuštění, tak utekla! Manželka uvězněného bývalého řeckého ministra obrany utekla z vězeňské psychiatrické léčebny, kde si odpykávala trest za stejné korupční trestné činy jako její manžel. Vicky Stamatisová, žena někdejšího socialistického ministra Akise Tsochadzopulose, zmizela ze své hlídané cely dnes ráno.
02.04.2015 14:15 |

podobné články

Zemanovi seděl na klíně, po Paroubkovi hodil vejce!

 
Ačkoliv ČSSD obviňuje z házení vajec po Jiřím Paroubkovi tzv. „modrý tým“ ODS, pravda je zřejmě jiná. Blesk.cz vypátral, že vejce hodil po šéfovi strany syn člena plzeňské ČSSD Miroslava Brabce.
20.05.2009 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3735 článků) , Jiří Zeman (1218 článků)

Jaký otec, takový syn... Potomek Roberta Downeyho fetuje od dvanácti let!

 
Dvacetiletý syn herce Roberta Downeyho mladšího byl minulý týden zatčen za držení velkého množství kokainu. Indio Downey je těžkým narkomanem a odešel do léčebny v Malibu. Slavný otec ho tam v neděli doprovodil. Indio bojuje s drogami od dvanácti let, kdy propadl rovnou těm nejtvrdším.
10.07.2014 10:40 |

podobné články

Jaký otec, takový syn. Recenze God of War

 
Kratos nezemřel, Kratos žije! Boha totiž není tak snadné zabít. Po událostech v mytologickém Řecku se neporazitelný svalovec a zabiják bohů z Olympu přesunul na sever, kde chtěl zapomenout na veškerá krveprolití a začít nový život. Klid mu ale nebyl dopřán. Severští bohové vědí, co spáchal a konflikt je opět nevyhnutelný. Tentokrát však Kratos nebude na bojišti sám, záda mu bude krýt syn Atreus. Toho ale musí jeho otec nejdříve zocelit. Hráč tak v novém God of War sleduje nejenom velký skok v evoluci série, ale i netradiční pouto otce a syna.
19.04.2018 16:05 |

podobné články

Sexy mozek nestačil: Paroubkovi utekla žena!

 
Dlouhodobé neshody by mohly ukončit už takřka desetileté manželství expremiéra Jiřího Paroubka (64). Podle informací Blesku se totiž od něho odstěhovala žena Petra (43). „V každé rodině je něco...“ komentuje neurčitě sám Paroubek.
20.02.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3735 článků)

Syn Van Damma se potatil, je svalovec a hraje ve filmu

 
Jaký otec, takový syn. Platí to i v případě čtyřiadvacetiletého Kristophera Van Varenberga, jehož otcem je akční hrdina Jean-Claude Van Damme. Mladík s vypracovaným tělem si s otcem už zahrál v několika filmech a teď natáčí další snímek Welcome To the Jungle. Další články k tématu: Jean-Claude van Damme je částečně hluchý, může za to jeho práce Za všechno může Van Damme, říká karatistka s pětkrát zlomeným nosem VIDEO: Herec van Damme je v Praze, vítala ho Maláčová Prominentní děti: Schwarzeneggerův syn coby model s dcerou Jaggera Schwarzenegger a Stallone se sejdou v Hrobce, točí totiž thriller Šedesátník Stallone je pořád ve formě, ukázal vypracované tělo
02.03.2012 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jean-Claude Van Damme (49 článků)

Kaddáfího syn má namále: Obžalovali ho z vraždy!

 
Jaký otec, takový syn? Syn bývalého libyjského vůdce Muammara Kaddáfího Sajf Islám a někdejší šéf libyjské tajné služby Abdalláh Sanúsí byli obžalováni z vražd, jichž se údajně dopustili během občanské války v Libyi v roce 2011.
27.08.2013 21:45 |

podobné články

Přepadená žena v herně zamkla dceru na WC a utekla. „Kuriózní,“ říká psycholog

 
Dej sem peníze! S tím vtrhl do herny v pražské Krči pachatel s pistolí. Žena, která v podniku pracovala, před ním utekla. Malou dcerku (3), která tam byla také, ale s sebou nevzala. Proč žena vietnamské národnosti takto reagovala? Přečtěte si názory psychologa a odborníka na vietnamskou komunitu.
26.01.2017 10:40 |

podobné články

Syn Michaela Douglase Cameron bude ve vězení o čtyři roky déle

 
Třiatřicetiletého Camerona Douglase dostala závislost na drogách do vězení a teď tam kvůli ní zůstane déle, než původně měl. Ostraha věznice u něj totiž našla drogy. Otec ho teď dlouho neuvidí. Další články k tématu: Vězení zachrání mému synovi život, věří Michael Douglas Syn Michaela Douglase si kvůli drogám odsedí pět let Michael Douglas prosí soud o shovívavost se synem Syn herce Michaela Douglase se přiznal k obchodování s drogami Michael Douglas se zhroutil, jeho syn je za mřížemi Syn Michaela Douglase byl zatčen, prodával drogy
22.12.2011 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (460 článků) , Cameron Douglas (35 článků)