Článek

Jaký bude další díl? Rodiče a děti, Slunečná se stává útočištěm

 
Statek Slunečná ve 132. díle opět poskytne úkryt. Je zde však bezpečno? Vztahy s dětmi nebo naopak s rodiči mají mnoho úskalí. Kdo narazí a kdo ne se dozvíme v epizodě s názvem Rodiče a děti
12.10.2021 23:10 |

podobné články

Podobné články

Medik radí - seriál článků

 
Spolupráce se serverem Gamester.cz. Články převzaty s jejich svolením. Autorem článků je student medicíny. Jedná se o jeho názory, ve snaze přiblížit určité problematiky v laické podobě. Články budou pravidelně přibývat. 9. díl - Základy anatomie - Srdce 8. díl - Pivo a zdraví - co je na tom pravdy? 7. díl - Prohlídka mrtvoly na místě činu 6. díl - Jak přestat kouřit 5. díl - Základy anatomie - Plíce 4. díl - Fotbal a údery do hlavy - nebezpečí demence 3. díl - Zakřivení penisu 2. díl - Tráva, velká šance na depresi 1. díl - Seznámení
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1012 článků)

Blatnička patří mezi nejstarší české vinárny. Stala se útočištěm umělců a inspirací pro Frýbortova Veksláka

 
Téměř pětadvacet let již uplynulo od vzniku jedné z nejstarších českých vináren, známé dnes pod názvem Vinárna Blatnička. V 70. letech začala v centru Prahy fungovat vinárna, která se díky kvalitnímu vínu a přátelské atmosféře, stala oblíbeným útočištěm českých vysokoškoláků, umělců, novinářů a politiků. V současnosti existují v Michalské ulici celkem čtyři provozy a své jméno známá vinárna propůjčila dalším vinotékám v pražských Dejvicích a Nuslích.
20.05.2014 14:05 |

podobné články

Hvězdy seriálu Slunečná Burešová, Jánová, Batulková a spol.: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd.
17.01.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (548 článků)

Hvězdy seriálu Slunečná: PRAVDA O JEJICH PLATECH!

 
Chudá Popelka jen na obrazovce! Na novém primáckém seriálu Slunečná podle zjištění deníku Aha! nejvíce vydělá představitelka hlavní ženské hrdinky Týny Popelkové. Jako matce samoživitelce přijdou Evě Burešové (26) statisícové měsíční výdělky jistě vhod. Slunečná, jež ve sledovanosti porazila i Ordinaci, je ale zlatým dolem také pro další herce. „Honoráře herců v žádném případě nekomentujeme, jsou součástí smluvního tajemství,“ reagoval mluvčí TV Prima Josef Ducký. Deník Aha! však zjistil průměrné měsíční výdělky hereckých hvězd. Výši honorářů nechtěla komentovat ani producentka Simona Brdičková.
17.01.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (548 článků)

Seriál Slunečná nadchl: Fešák Lambora je velkým tahákem pro divačky

 
Seriál Slunečná si v sobotu odbyl svou premiéru, na kterou mnoho diváků netrpělivě čekalo. Reakce po skončení první epizody jsou vcelku pozitivní - příběh jako z Popelky, venkovské prostředí, výměna rolí... to vše diváky chytlo a příběh o penzionu Slunečná zatím slaví úspěch.
12.01.2020 08:35 |

podobné články

Slunečná míří do finále: Drama, možný porod a nepříjemný důkaz. Víme, kdy se seriál vrátí na obrazovky

 
Primácký seriál Slunečná dnes odvysílá poslední díl před vánoční pauzou. Finálový díl přinese spoustu nových nadějí pro nejoblíbenější pár Týnu s Jankem, mezi kterými to opět zajiskří. Sylvie také nezahálí a poté, co ji Štěpán zmlátil, se rozhodla navštívit doktora, který jí to potvrdí černé na bílém. Fanoušci se tímto dílem ale nerozloučí se Slunečnou na dlouho, televize Prima už totiž potvrdila pevné datum, kdy se opět vrátí na televizní obrazovky.
17.12.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (242 článků)

Další rána pro Ordinaci, Slunečná ji znovu výrazně porazila! Blíží se konec kamenických doktorů?

 
Téměř o 300 tisíc více diváků získal další nový díl seriálu Slunečná, jenž se zatím v souboji s divácky oblíbenou Ordinací v růžové zahradě 2 drží na špici. I v úterý se počet sledujících přehoupl přes milion, čímž patrně definitivně utvrdil vítěznou pozici Slunečné. Kameničtí lékaři zkrátka zase utřeli…
29.01.2020 11:10 |

podobné články

Zákulisí seriálu Slunečná: Snímky, které jste doposud nespatřili

 
Hvězda seriálu Slunečná, herečka Eva Burešová (27) má za sebou přes rok a půl natáčení. Se svou seriálovou Týnou je už srostlá, dýchá za ni i s ní. Z kolegů se pomalu stává rodina a o vtipné momenty za kamerou není nouze. Co všechno se odehraje, než se zapnou kamery a spustí se ostrá? Pojďte se podívat na exkluzivní snímky ze zákulisí Slunečné.
11.03.2021 12:41 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (548 článků)

„To se Zemanovi zase něco povedlo.“ Senátory naštval nápad na jejich zrušení

 
Horní parlamentní komora slaví 20 let od svého vzniku, podle prezidenta Miloše Zemana ale není příliš funkční a někdy se stává útočištěm vysloužilých politiků. Prezident by se proto nebránil zrušení Senátu. Do jeho kritiky se pustil v předvolebním rozhovoru pro Českou televizi, kromě krajských voleb se totiž 7. a 8. října bude volit také třetina senátorů. Ti v anketě Blesk.cz prezidentova slova odmítli. „Podívejte se, kdo je na Hradě,“ kontrují.
15.09.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26427 článků)

EXKLUZIVNĚ: Šéf ukrajinské mafie zadržen v Česku! Unikal 20 let

 
Česko se stále častěji stává útočištěm mezinárodně hledaných zločinců.
30.11.2010 21:15 |

podobné články

Obžalovaných v Česku loni ubylo, internetová kriminalita však stoupá

 
Žalobci loni podali obžalobu na 70 811 lidí, což je asi o 7 tisíc méně než v roce 2016, obžalovali i 238 právnických osob. Pokles souvisí s celkovým úbytkem kriminality. Soudy loni uznaly vinnými 95 procent obžalovaných, vyplývá z výroční zprávy Nejvyššího státního zastupitelství (NSZ). Kriminalita se ale přesouvá na internet, který se stává útočištěm pro hackery, podvodníky  i pro sexuální delikventy.
20.06.2018 11:50 |

podobné články

Demonstrace u Sněmovny, na které na Babiše hodili lahev, vyvolala protireakci. Je zde návrh

 
Prostor před Sněmovnou se čím dal častěji stává útočištěm demonstrantů během různých protestů. Jak tomu zamezit, proto ve čtvrtek řešili poslanci z bezpečnostního výboru. Ideální by bylo zakázat demonstrace půl kilometru od budovy dolní komory, tedy i na Malostranském náměstí, zní návrh zákonodárce hnutí ANO Jiřího Maška. Právě tam se totiž většina protestních akcí proti vládě odehrává, informoval server Novinky.cz.
27.09.2018 18:40 |

podobné články

Víkendové klání televizních novinek: Pečení nemělo šanci, porazila je Slunečná!

 
Vymazlený seriál Slunečná s desítkami hvězd v obsazení může slavit. První díl seriálu o statku rodiny Popelkových totiž u diváků zabodoval a Primě přinesl v sobotu ovoce v podobě nejlepší sledovanosti! Jedničkou nedělního večera se ale stala překvapivě Česká televize!
13.01.2020 10:20 |

podobné články

Historická prohra Ordinace! Slunečná ji přeskočila o 100 tisíc

 
Nový seriál Slunečná zatím diváky Primy zřejmě zaujal, jelikož čísla sledovanosti hlásí, že se podařilo neuvěřitelné – druhý díl totiž porazil i populární Ordinaci v růžové zahradě 2.
15.01.2020 10:40 |

podobné články

Slunečná dál dominuje, Anatomie života znechutila diváky: Jsou tam nesmysly!

 
Minulý týden začal nový seriál TV Nova Anatomie života, a první díl si nenechalo ujít téměř milion českých diváků starších 15 let. Málem si dokonce sáhnul na první pozici, kterou už dlouhé týdny opanuje primácká Slunečná. Historie se ale neopakovala…
03.02.2021 11:20 |

podobné články

Slunečná oslavila stovku! Seriáloví herci promluvili o svých postavách

 
Seriál Slunečná má už svůj jubilejní, stý díl. Při té příležitosti se 8. února konala v Praze oslava, kde se sešla spousta známých tváří, jako například Tereza Brodská (52), Eva Burešová nebo David Prachař (62).
09.02.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: David Prachař (168 článků) , Tereza Brodská (308 článků) , Eva Burešová (548 článků)

10 zajímavostí ze Slunečné, o kterých jste netušili: I nikdy nespatřené snímky ze zákulisí

 
Poprvé se seriál Slunečná z rodinného statku Popelkových představil v sobotu 11. ledna 2020 a hned u diváků sklidil úspěch. Od té doby každé úterý a čtvrtek večer láká k obrazovkám průměrně 1,3 milionu diváků. Slunečná hlásí již 100. díl, ale tohle jste o oblíbeném seriálu ještě nevěděli. Přinášíme zajímavosti i snímky ze zákulisí.
27.04.2021 20:30 |

podobné články

Rodiče vydrbávají s inkluzí, raději vozí děti na druhý konec města. A ti nejvzdělanější ze všech nejvíce

 
Vysokoškolsky vzdělaní rodiče výrazněji než rodiče s nižším vzděláním usilují o to, aby jejich děti získaly ve škole co nejvíc kvalitně podaných informací a získali tak nejlepší možné základní vzdělání. Tito rodiče však dospěli k závěru, že inkluze v této snaze jejich děti brzdí, a tak se podle informací serveru Seznam zprávy snaží hledat třídy, kde nebudou zdravotně či sociálně znevýhodněné děti.
15.11.2019 09:00 |

podobné články