Článek

Jako že by mrtvého prezidenta schovávali? Znalec Hradu Forejt se popadá smíchy za břicho nad bláznivými teoriemi

 
Podle hradního protokoláře Forejta by bylo nesmírně těžké utajit smrt prezidenta. Veřejnost by podle něj měla vědět, hlavně zda politik na svůj úřad stačí. Zdravotní stav je prý ale soukromá věc. Konat by měli i poslanci. Ovčáček na spekulace reaguje odmítavě. Čtrnáctidenní nemoc se podle mluvčího nedá srovnávat s pobyty v nemocnici Václava Havla.
09.10.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6099 článků)
Podobné články

Jako že by mrtvého prezidenta schovávali? Znalec Hradu Forejt se popadá smíchy za břicho nad bláznovými teoriemi

 
Podle hradního protokoláře Forejta by bylo nesmírně těžké utajit smrt prezidenta. Veřejnost by podle něj měla vědět, hlavně zda politik na svůj úřad stačí. Zdravotní stav je prý ale soukromá věc. Konat by měli i poslanci. Ovčáček na spekulace reaguje odmítavě. Čtrnáctidenní nemoc se podle mluvčího nedá srovnávat s pobyty v nemocnici Václava Havla.
09.10.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6099 článků)

Nejlepší cviky na břicho

 
Krásné ploché bříško je snem snad každé ženy, bohužel ne všechny se pevným pupíkem můžeme chlubit. Zatímco někomu bylo vyrýsované břicho přírodou naděleno do vínku, jiný se pro něho musel dřít. A pak jsme tu i my – ženy a dívky, které mají kolem bříška nepěknou pneumatiku a chtějí se jí zbavit. Jenže jak? Pokud chcete krásné bříško, měli byste znát nejlepší cviky na břicho. Jejich důsledné dodržování vás možná bude stát nepříjemné chvilky spojené s bolestí, namožením svalů a mnohdy si i řeknete, že se na to můžete vykašlat. Pokud ale vydržíte a nevzdáte se, uvidíte po čase příjemné změny. A za ty všechna bolest, námaha a odhodlání určitě stojí! Vyzkoušejte nejlepší cviky na břicho a dosáhněte vysněné představy Krásného bříška nedosáhnete přes noc. Máte-li takové představy, rychle si je vyžeňte z hlavy. Pokud máte místo břicha pneumatiku a uložený tuk, pak určitě víte, že jste k němu taky nepřišli ze dne na den. Proto je logické, že se jen nemůžete zbavit jako mávnutím kouzelného proutku. Chce to vytrvalost, důslednost, pravidelnost a odhodlání. Vyzkoušejte nejlepší cviky na břicho, které jsme pro vás našli a ukryli do následujících řádků! Prkno Tento cvik slouží ke zpevnění hlubokých břišních svalů a nebudeme lhát, že může být na začátku hodně nepříjemný a značně bolestivý. Provádí se tak, že si lehnete na břicho, zvednete tělo na loktech a špičkách nohou a v této poloze budete tělem pohybovat směrem dopředu a dozadu. Pohyb nemusí být dlouhý, ale musíte dbát na pevná a rovná záda a vzpřímenou hlavu. Kolo Nene, určitě nemusíte jít ven, sednout na svůj bicykl a vyrazit do přírody na několika kilometrovou projížďku vražedným tempem. My máme na mysli cvik, který jízdu na kole imituje a provádí se v pohodlí domova. Jak na něj? Lehněte si na záda, ruce si položte na hrudník... Čtěte více Příspěvek Nejlepší cviky na břicho pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.02.2017 09:25 |

podobné články

Bývalý šéf protokolu Hradu Forejt nastoupí do Klausova institutu

 
Bývalý ředitel odboru protokolu Kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt nastoupí do Institutu Václava Klause. Uvedl to dnes server Aktuálně.cz. Protokol Hradu vedl Forejt již v době, kdy byl prezidentem právě Klaus. Z funkce odešel loni v prosinci poté, co média upozornila na existenci kompromitujícího videa, na kterém je údajně zachycen. Hrad sdělil, že Forejt se funkce vzdal z osobních a zdravotních důvodů.
03.02.2017 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10585 článků)

Forejt podle dodavatele drog utrácel více, než vydělal. Kde na to státní úředník vzal peníze?

 
Hradní protokolář Jindřich Forejt skončil ve funkci a vše nasvědčuje tomu, že je ohrožena i jeho případná kariéra diplomata. Forejt skončil kvůli přehmatům a také kvůli videu, které ho zachycuje při šňupání drogy. Muž, který mu sháněl drogy a společnost, tvrdí, že u něj Forejt utratil i 200 tisíc korun měsíčně. Kde by na to Forejt ale bral? Jeho plat na to nemůže stačit.
07.12.2016 13:30 |

podobné články

Jak zhubnout břicho

 
Hubnutí představuje pro mnoho lidí noční můru a opakovaně se snaží držet různé diety. Nezřídka se povede hezky zredukovat svou tělesnou hmotnost a kila jdou dolů. Jenže bříško zůstává i přes veškerou snahu. Mnoho žen se snaží právě bříško zhubnout pomocí úporných cviků. My pro vás máme však informaci a to, že hubnutí břicha je z větší části otázka stravování. Cvičení je bezesporu výtečné a celý proces navíc umocní, ale nejedná se jen o cviky pro posílení břišního svalstva. Možná vás to udiví, ale posílení hýžďových a zádových svalů má rovněž velký vliv na břicho. Posilovat se musí kompletně Pokud máte třeba ochablá záda, budete mít snahu se naklánět a vystrkovat břicho. Jestliže tuto část zpevníte, bude váš postoj vzpřímenější a tím se zatáhne i bříško. V případě, že proléváte denně pot nad cviky břicha, není to zcela špatně, ale určitě to nestačí.  Výtečným cvikem pro zpevnění bříška, je cvik zvaný deska. Pokud ho budete cvičit denně pouhých 5 minut, budete schopni vidět za měsíc poměrně velký rozdíl. Ten, kdo desku už někdy cvičil tak ví, že je to poměrně náročný cvik. Pět minut nemusíte vydržet v celku, ale můžete si to rozvrhnout. Přičemž jeden cvik by měl trvat minimálně po dobu 30 až 40 sekund. Proč dá břicho tak zabrat? Především u žen se tuk v této oblasti drží nejdéle. Na břicho mají největší vliv potraviny, které konzumujeme. Je dobré vysledovat příčiny, které se podílejí na plnosti bříška, a teprve pak můžeme pracovat na jejich odstranění. Bříško mnohdy potrápí i jinak štíhlé ženy. V pozadí problémů může stát stres (syndrom podrážděného střeva), konzumace sladkostí, velká zátěž na záda, potíže s trávením, nepravidelná strava a mnoho dalšího. Nejdůležitější je poznat dokonale své tělo, jak reaguje na některé potraviny a jak pracuje. Příspěvek Jak zhubnout břicho pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.09.2015 21:30 |

podobné články

Jindřich Forejt zemřel (†43). Bývalý protokolář po mrtvici krvácel do mozku

 
Bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt (†43) zemřel. Jeho úmrtí oznámil na twitteru Daniel Herman. Znalec etikety, který měl možnost sloužit pod třemi prezidenty, podlehl podle zdrojů Blesku komplikacím spojenými s mrtvicí, jež zřejmě způsobila i krvácení do mozku. V minulosti také prodělal covid. Záchranku si ještě stihl zavolat, boj o život ale nakonec prohrál. Forejt se udržel na veřejné scéně i po odchodu z Hradu, často kritizoval úpadek mravů na politické scéně. Své komentáře pravidelně poskytoval také Blesku.
02.03.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (652 článků) , Daniel Herman (1129 článků)

Forejt po mrtvici: Zprávu o své smrti prospal, viděl se s Klausovou a kritizuje mlčení Hradu

 
Bývalý šéf hradního protokolu Jindřich Forejt opustil 17. září rehabilitační centrum v Kladrubech, kde se zotavoval po prodělání mozkové příhody. Půl roku od události, kdy ho dokonce dočasně „zaživa pohřbili“ na sociálních sítích, se dokázal konečně postavit na nohy. Krůček po krůčku se vrací ke starému životu, ale s novými myšlenkami a pokorou, jak řekl Blesku. Svěřil se také, že jej v centru navštěvovala často rodina a přátelé, mezi nimi i bývalá první dáma Livie Klausová. Zatímco Forejt opouštěl rehabilitaci, jeho přítel Václav Klaus zase opouštěl nemocnici. Exprotokolář jeho hospitalizaci sledoval, stejně tak i hospitalizaci prezidenta Miloše Zemana. Zkritizoval přitom mlčení Hradu. Podle něj tím akorát živili spekulace.
18.09.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10585 článků) , Livia Klausová (331 článků) , Miloš Zeman (26317 článků)

„Nerozumím tomu a ani nechci“. Zemanovy lidi tepe Forejt za jmenování ministryně v Lánech

 
Bývalý šéf protokolu kanceláře prezidenta republiky Jindřich Forejt se tvrdě pustil do spolupracovníků Miloše Zemana. Nechápe, proč z Hradu mizí tradiční ceremoniály, které bývaly zvykem při jmenování členů vlády. Nového ministra spravedlnosti Jana Kněžínka totiž Zeman jmenoval jen za dveřmi své kanceláře, novou ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou pak jmenuje 30. července také bez větších poct netradičně na zámku v Lánech.  „Nerozumím tomu a rozumět nechci,“ podivuje se nad novou praxí v rozhovoru pro Blesk Zprávy Jindřich Forejt.
24.07.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26317 článků)

Ředitel protokolu Forejt podal rezignaci, po „přátelském rozhovoru” se Zemanem ji stáhl

 
Jindřich Forejt nadále zůstává vrchním hradním protokolářem, ujistil v úterý v poledne mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Prezident Miloš Zeman později doplnil, že si Forejt skutečně požádal o rezignaci, pak ale svou žádost stáhnul.
24.06.2014 13:15 |

podobné články

Policie: Forejt se na skandálním videu nedopustil trestného činu

 
Obsah kompromitující videonáhravky, na níž je údajně bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt šňupající kokain, není podle policie trestným činem. ČTK to ve čtvrtek řekla mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová. Podle České televize radnice Prahy 5 rozhodne, zda šlo o přestupek. Forejt z Hradu odešel loni na začátku prosince krátce poté, co média zveřejnila některé záběry z videa. Oficiálně se funkce vzdal z osobních a zdravotních důvodů.
07.09.2017 19:35 |

podobné články

Prodělal covid, přežil mrtvici a "vstal z mrtvých": Jindřich Forejt se probral z kómatu

 
Jindřich Forejt (43), který byl před dvěma týdny převezen do nemocnice kvůli mrtvici, se probral z umělého spánku. Během doby, kdy byl Forejt v kómatu, byl omylem pohřben bývalým ministrem kultury Danielem Hermanem a mluvčí Hradu Jiří Ovčáček se za něj ještě pomodlil. Oba dva později svá tvrzení vyvrátili, neb šlo o planý poplach.
13.03.2021 22:16 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Herman (1129 článků)

„Hrubě šikanoval podřízenou.“ Forejt o muži z Hradu, který se zastal Alex Mynářové

 
Do sporu manželky kancléře prezidenta republiky Alex Mynářové a bývalého šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta se v tomto týdnu zapojila nová postava. Je jí ředitel administrativní sekce Hradu Jan Novák. Ten se Mynářovy ženy zastal v diskutované otázce zasedacího pořádku během udílení státních vyznamenání. Forejt se nyní ovšem do Nováka opřel z jiného důvodu. Podle něj má na kontě nezanedbatelný vroubek v podobě šikanované šéfky památkové péče, která kvůli Novákovi musela své místo opustit.
08.11.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Novák (200 článků) , Jan Novák (197 článků) , Jan Novák (86 článků) , Jan Novák (200 článků) , Jan Novák (47 článků) , Alex Alex (572 článků) , Alex Alex (126 článků) , Alex Alex (126 článků) , Alex Alex (137 článků)

Forejt má smůlu, velvyslancem u papeže nebude. Herman: A já mu měl pomoci

 
Na ten post se hradní protokolář Jindřich Forejt těšil, ale teď na post velvyslance ve Vatikánu už může podle informací Blesk.cz zapomenout. Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) se navíc ohradil proti slovům prezidenta Miloše Zemana, že by ministra na Hradě po jejich vzájemné roztržce nepřijal. Šéf kultury reagoval, že to byl vždy Forejt, kdo inicioval schůzky mezi ním a prezidentem. Hradní protokolář ho prý navíc při těchto příležitostech žádal, zda by se za něj Herman nepřimluvil u hodnostářů ve Vatikánu. Podle Forejta je to nesmysl.
28.11.2016 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26317 článků) , Daniel Herman (652 článků) , Daniel Herman (1129 článků)

Forejt prodělal covid, postihla ho mrtvice: Bývalý protokolář je v umělém spánku!

 
Bývalý hradní protokolář Jindřich Forejt (43) byl podle informací Blesku převezen do nemocnice. Již dříve prodělal covid, nyní ho však stihly ještě vážnější zdravotní trable - mrtvice. Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček a Daniel Herman navečer na Twitteru uvedli, že Forejt zemřel, zpráva ale nebyla pravdivá.
02.03.2021 11:35 |

podobné články

Forejt je znovu na hradě. „Nebudu mlčet,“ vzkazuje průvodce na Konopišti

 
Od léta 2015 si bývalý vrchní hradní protokolář přivydělával jako průvodce na zámku a někdejším hradu Konopiště nedaleko Benešova. Zatímco dřív provázel návštěvníky z nadšení a práci měl pouze jako přivýdělek, teď se může stát, že se prováděním bude živit naplno. Informoval o tom v pondělí web Seznam Zprávy. Forejt musel z Pražského hradu odejít, neoficiálně kvůli kompromitujícímu videu s bílým práškem a placeným sexem.
30.01.2017 09:40 |

podobné články

Vysmáté VIDEO s Voříškovou: Oblékám se lacině, no a co?

 
VIDEO: Od naší módní guru Františky dostala pořádně na frak, ale přesto se směje, až se za břicho popadá. Tereza Voříšková (21) se jako jediná na zahájení objevila v modelu za pár stovek z levného módního řetězce. A to dostala nabídky od luxusních značek. Ale než aby se herečka držela jejich diktátu, kdy si co má obléct, raději vyznává svobodu a o oblečení si rozhoduje sama.
02.07.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (373 článků)

VIDEO z minulosti Zdechovského. Po kom to chtěl peníze? Babiš se směje, až se za břicho popadá

 
Lidovecký europoslanec Tomáš Zdechovský napsal, že ve státních podnicích zatím nenarazil na člověka, kterého by zaměstnal. A zdá se, že si naběhl na vidle. Dočkal se připomenutí jednoho videa z roku 2009, v němž hráli vedle Zdechovského hlavní roli také dnešní předseda SPD Tomio Okamura, bývalá ministryně průmyslu za ANO Marta Nováková a exministr financí za ANO Ivan Pilný. Ozval se i Andrej Babiš, který Zdechovského popsal jako svého „hlavního udavače“.
20.06.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23548 článků) , Tomio Okamura (2687 článků) , Ivan Ivan (2178 článků)

Regina deptala Pavlínu: Máš pěkný šunky, ty pipino blbá! Té je z ní na zvracení

 
To je panečku zábava! Člověk se přímo za břicho popadá, jak nám to ti VyVolení umí diváky pobavit. Strategií pochybné figury Reginy je všechny urážet a tentokrát jí na lep sedla nevýrazná lesbička Pavlína.
08.11.2013 16:31 |

podobné články

Komu slouží hloupost s jedem v batohu? Ti tři jsou jen užiteční idioti. Je potřeba děsivého nepřítele, aby se lidé začali bát vystoupit z EU, uvažuje zkušený generál Blaško

 
ROZHOVOR „Hrozí jim asi takové reálné nebezpečí, že je někdo potká na ulici a nafackuje jim. Ale že by je někdo vraždil, o tom silně pochybuji,“ tvrdí europoslanec a generálmajor Hynek Blaško (SPD) k policejní ochraně tří pražských komunálních politiků. Informace, že do České republiky přijel ruský agent s jedem ricinem, považuje za hloupost; prohlásil, že kdo má o problematice tajných služeb přehled, musí se smát, až se za břicho popadá. Blaško má podezření, že účelem je poškodit mezinárodní vztahy s Ruskem, a navíc vystrašit lidi, aby netíhli k vystoupení z Evropské unie.
05.05.2020 20:35 |

podobné články