Článek

Jako kůl v plotě? Podle Time se Zelenskyj cítí být zrazen spojenci, dál ale věří ve vítězství

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se zlobí na spojence kvůli nedostatečné pomoci, která stačí k přežití, ale nikoliv k vítězství ve válce s Ruskem,  píše  americký časopis Time. Popisuje „osamělý boj“ ukrajinského prezidenta, který nadále věří ve vítězství, ale zmáhá jej situace na frontě, neustálé přesvědčování západních partnerů i potíže v boji proti korupci.
31.10.2023 10:15 |

podobné články

Podobné články

Zelenskyj jako kůl v plotě: Cítí zradu a problémy mu přerůstají přes hlavu, tvrdí Time

 
Volodymyr Zelenskyj vyjadřuje svou frustraci vůči svým spojencům kvůli nedostatečné podpoře. Podle amerického magazínu Time, kterému ukrajinský prezident poskytl rozhovor, je tato podpora sice dostačující k přežití, avšak ne k dosažení vítězství ve válce s Ruskem. Časopis popisuje Zelenského jako osamělého bojovníka, který stále věří v možnost vítězství, ale situace na frontě, nekonečné přesvědčování západních partnerů a problémy v boji proti korupci mu kladou na bedra těžký úkol.
31.10.2023 18:25 |

podobné články

Tiger Woods bez ženské, jako kůl v plotě... Samotář!

 
To je ale pád! Někdejší golfový král Tiger Woods (35) nejenže dávno nevládne svému sportu, ale už se kolem něj nemotají ani žádné krásky! Při ofi ciálním focení vítězného amerického týmu na Prezidentském poháru v Melbourne si musel připadat jako kůl v plotě...
22.11.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Tiger Woods (314 článků)

Marek Ztracený: Dívčí idol pije a je sám jako kůl v plotě

 
Na zpěváka Marka Ztraceného (25) letos v létě prasklo, že ze svého bytu vyhodil expřítelkyni Marcelu Skřivánkovou (24). Od té doby je bohužel sám jako kůl v plotě a neustále tak hledá tu, pro kterou by mohl psát své písně v duchu ,,romantického ztracence"!
05.10.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (421 článků) , Marcela Skřivánková (47 článků)

Baroš v Turecku: Jako kůl v plotě!

 
Ach, kanonýre, co s tebou bude? Turecká média vyfotila Milana Baroše (31) jak se toulá sám po tréninkovém centru Galatasaraye Istanbul. Prožívá krušné časy. Ve větru, zachumlaný v mikině, jako kůl v plotě.
14.11.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Baroš (365 článků)

Hysterka Monika Štiková: Zavrhla ji také druhá dcera! Zůstala sama jako kůl v plotě

 
Místo silného klanu Štikových zůstala matka Monika (45) sama jako kůl v plotě! Kvůli své hysterické povaze od sebe odehnala i posledního člena rodiny, který s ní ještě jakžtakž držel.
03.08.2018 11:15 |

podobné články

Smutné narozeniny Radka Johna: Jako kůl v plotě!

 
Luxusní dvojoslavu narozenin u příležitosti výročí bitvy u moravského Slavkova si naplánovali šéf Věcí veřejných Radek John (57) a šedá eminence strany Vít Bárta (37). Právě toho ale na poslední chvíli zdolala nemoc a John tak slavil coby příslovečný kůl v plotě.
04.12.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků) , Vít Bárta (2859 článků)

Výroky politiků: Jakeš jako kůl v plotě! Co letí dneska?

 
Čeští politici to nemají snadné. Lidé si na ně nevzpomínají ani tak proto, co dobrého či zlého za svou kariéru udělali. Ze všeho nejspíš jim naskočí komická nebo hloupá hláška dotyčného. A tak poslední komunistický šéf Milouš Jakeš je zkrátka »kůl v plotě«. Na věčné časy.
19.07.2009 05:05 |

podobné články

Kůl v plotě Leonardo DiCaprio: Jeho Kelly čeká dítě s pracháčem!

 
Tak tohle už je na pováženou. Zatímco Leonardo DiCaprio (47) zůstává stále sám jako kůl v plotě, jeho bývalky se jedna po druhé vdávají a zakládají rodiny.
17.12.2021 05:15 |

podobné články

Volba byla jasná: Osobností roku podle časopisu Time je ukrajinský prezident Zelenskyj

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se stal  osobností letošního roku  podle časopisu Time. Ukrajina od února čelí ruské invazi a Zelenskyj, který v čele země stojí od roku 2019, je od té doby symbolem ukrajinského odporu. Magazín při ocenění symbolicky vzpomněl i na nezlomného ducha Ukrajiny.
07.12.2022 16:35 |

podobné články

Rudolf Polanecký: Sobotka jako kůl v plotě a budoucí politická mrtvola

 
Bohuslav Sobotka by se rád viděl v premiérském křesle. Začíná ale být osamocen a není daleko doba, kdy bude pověstným kůlem v plotě.
31.07.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9582 článků)

Smetana jako Švejk a tykadla ODS coby kůl v plotě Jakeš, srovnává Uhl

 
Proces s řidičem autobusu Romanem Smetanou pokračuje. Nejvyšší soud zamítl stížnost podanou bývalým ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem (ODS). V případu se podle komentátora Práva dá najít souvislost mezi Švejkem či Milošem Jakešem coby kůlem v plotě. Dnes si utahujeme z tykadel ODS.
08.09.2012 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2221 článků) , Jiří Pospíšil (2221 článků) , Miloš Jakeš (142 článků)

Volodymyr Zelenskyj patří mezi nejvlivnější osobnosti planety: Takhle šel s prezidentem čas

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se podle časopisu Time zařadil mezi stovku nejvlivnějších lidí roku 2022 v kategorii vůdců. Časopis vybíral také v pěti dalších kategoriích, které nazval inovátoři, umělci, giganti, idoly a průkopníci. Koho dalšího Time do svého výběru zařadil a jak šel čas s prezidentem Zelenským?
01.06.2022 05:10 |

podobné články

Rychtář zůstal sám jako kůl v plotě. Opustili ho dva nejlepší kamarádi. Kdy začnou mluvit?

 
Nejbližší spojenci Josefa Rychtáře  (56) jsou v trapu! Vdovec po Ivetě Bartošové  (✝48) , který moc přátel nemá, a o to víc si vážil několika mála jedinců, kteří ho z bůhvíjakých příčin po smrti jeho ženy drželi nad vodou, mu už oporou nejsou. Jak se Super.cz dozvěděl, dva z těch, na které doteď nedal dopustit, s ním ukončili spolupráci!
02.11.2014 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7027 článků) , Josef Rychtář (1403 článků)

„Osobnost roku“ Zelenskyj děkoval. Mimo jiné právníkům, kteří již pracují na potrestání Rusů

 
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj poděkoval časopisu Time za ocenění, že je osobností roku. Toto ocenění podle něj patří všem Ukrajincům. Obdobně se vyjádřil i pro časopis Politico, který ho taktéž ocenil. Zelenskyj vysvětlil, proč tato ocenění patří všem Ukrajincům, a popsal, proč by se ukrajinským národem mohl nechat inspirovat celý svobodný svět. A Rusům znovu vzkázal, že je trest nemine. Za to, že svou hrůzou zamořili více než 170 tisíc kilometrů čtverečních.
09.12.2022 17:00 |

podobné články

Miroslav Kulhavý: Jaký je finanční propad ukrajinských miliardářů z titulu pomoci své zemi?

 
Dnes už je více než zřejmé, že ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj není ve svém úřadě jako kůl v plotě; vedle svých soukmenovců a poradců by se v blízkosti trůnu určitě našel americký našeptávač, který už od roku 2014 „pomáhal“ Ukrajině se dopracovat na významného uživatele produktů zbrojního průmyslu.
12.09.2022 21:45 |

podobné články

Ivan David: Je nás většina! Měli bychom se podle toho chovat. Chováme se tak?

 
To oni jsou v defenzivě, oni trpí úzkostí. Jejich triumfalismus je pryč. Oni cítí, že havlistická bezvýhradná podpora amerických zájmů kdekoliv na světě je menšinová. Nechtějí být identifikováni jako kůl v plotě. Stále ještě mají značný, možná rozhodující podíl na moci. Mají v ruce silové struktury a média, tajné služby a všechny informace. Vědí, že pokud bude existovat alternativa, nemusí to stačit. Nemohou si dovolit demokracii, jak otevřeně přiznal minulý týden řecký premiér. Potřebují vyprovokovat konflikt, aby mohli uplatnit sílu, jinak by ji mohli ztratit.
05.01.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2834 článků)

Sto nejvlivnějších lidí podle magazínu Time: Adele, Pippa i Anonymous

 
Magazín Time vydal seznam stovky nejvlivnějších lidí planety. Poprvé se na něm objevila britská zpěvačka Adele, která se ve svých třiadvaceti letech stala hvězdou světového formátu. Nechybí ani manželka prince Williama, její sestra Pippa či hackeři z Anonymous. Další články k tématu: Sto nejvlivnějších lidí podle časopisu Time: Bill Clinton i Lady Gaga Nejvlivnější účesy roku mají Emma Watsonová a Justin Bieber Lady Gaga je nejvlivnější celebritou na světě, vydělala 1,5 miliardy Žebříčku nejvlivnějších gayů a lesbiček kraluje Langerová
19.04.2012 13:17 |

podobné články

Osobnosti: Bill Clinton (298 článků) , Emma Watson (348 článků) , Lady Gaga (1492 článků) , Justin Bieber (1594 článků)

Osobnost roku? Podle časopisu TIME „morální vůdkyně“ Angela Merkelová

 
Osobností letošního roku amerického časopisu Time je německá kancléřka Angela Merkelová (61). Oznámila to šéfredaktorka časopisu Nancy Gibbs, podle níž redakce ocenila její roli morální vůdkyně či její vstřícný přístup k uprchlíkům. Titul obvykle Time uděluje člověku, který v končícím roce nejvíce ovládl zpravodajství a veřejný život.
09.12.2015 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2847 článků)

Zelenskyj se chystá na vstup do NATO. „Nevyhnutelné,“ tvrdí

 
Volodymyr Zelenskyj upozornil, že čím dříve spojenci ze svobodného světa dodají Ukrajině zbraně a munici, tím dříve ukrajinská armáda utne ruská zvěrstva páchaná na území jejího státu. Zelenskyj další takové ruské zvěrstvo popsal. Dopad raket S-300 v obydlené oblasti. Upozornil, že po něm zůstali mrtví. Zdůraznil také, že je zjevné, že Ukrajina patří do NATO a že vláda v Kyjevě také dělá vše pro to, aby se Ukrajina stala členem Aliance. Poté promluvil o situaci na frontě.
15.04.2023 09:15 |

podobné články