Článek

Jako by covid ani neexistoval: V Dubaji si užívají návrat k normálu, očkují každého a vším

 
Bez očkování si v Dubaji zkrátka neškrtnete, a i díky tomu se tu život pomalu vrací do normálu. Frankfurter Allgemeine Zeitung přinesl reportáž o svobodách a vakcíně jako novém statusovém symbolu.
23.04.2021 19:05 |

podobné články

Podobné články

Rajda Faltýnová chodila v nákupním centru jen ve spodním prádle, koukaly jí bradavky a Mareš se culil jak školák

 
Modelka "Petra Faltýnová":http://www.extra.cz/tema/petra-faltynova-modelka (36) zkrátka patří k "Leoši Marešovi":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator (38) jako Kleopatra k Caesarovi. Všichni, kdo si mysleli, že je mezi touto horkokrevnou dvojkou konec, sklapli, když se z eXtra.cz dozvěděli, že Petra je zkrátka "osudovou ženou Leoše":http://www.extra.cz/bozi-rajda-faltynova-svadi-marese-dost-podivnym-trikem-tohle-musite-v-galerii-videt, ať se to někomu líbí, nebo ne. Navíc "spolu byli v Dubaji":http://www.extra.cz/zamilovani-mares-s-faltynovou-jsou-v-dubaji-leteli-tajne-letadlem-s-barem-a-saunou-zname-podrobnosti, kde modelka od svého kluka dostala krásný "smaragdový prsten":http://www.extra.cz/tak-tohle-bude-navrat-roku-mares-vybira-v-dubaji-petre-smaragdy-bude-svatba.
07.11.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (701 článků)

Jako by nikdy neexistoval! Kolegové a kamarádi už zesnulého Jakuba Zedníčka (†27) totálně zazdili

 
Po devíti měsících opět ožila tragická smrt Jakuba Zedníčka (†27), kterou se doposud nepodařilo zcela objasnit. Talentovaného herce a tatínka malé dcerky jeho domovské Městské divadlo Brno dlouho oplakávalo a vystrojilo mu pohřeb se všemi poctami. Teď se tam prý ale chovají, jako by snad ani nikdy neexistoval.
07.10.2018 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Zedníček (76 článků)

Praha? Prague Pride slaví, Churchill trpí. Motají se v tom někteří velvyslanci. Návrat k normálu již nebude možný, bojí se Milan Šarapatka

 
ROZHOVOR Bývalý diplomat a poslanec Milan Šarapatka varuje před narušováním základních hodnot společnosti. „Jsou oslavovány akce typu Prague Pride, je hanobena socha Winstona Churchilla, velikána, bez kterého bychom se možná kvůli nacistickým zvěrstvům nikdy ani nenarodili,“ upozorňuje. Z jeho pohledu byly překročeny hranice, zpoza nichž bude návrat do normálu jen těžko možný. Pro ParlamentníListy.cz komentuje vztahy mezi Spojenými státy a Čínou, a také stále více zásahů do osobních svobod člověka.
12.07.2020 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Winston Churchill (167 článků)

Návrat k normálnímu životu: Otevřou obchody, roušky si zatím necháme. A co cestování?

 
Vláda stanovila pět etap, podle kterých se má život v Česku postupně vracet k normálu. I když podle hlavního epidemiologa a náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly to žádný návrat k normálu nebude. Ministři nalajnovali postupné otevírání škol, obchodů i restaurací, roušek se ale zatím jen tak asi nezbavíme. Členové vlády podle šéfa zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) nechtěli záměrně stanovit nějaké datum. Stejně tak není také jasné, kdy se podíváme na zahraniční dovolenou. Smůlu letos navíc budou mít také lidé, kteří mají léto spojené s hudebními či filmovými festivaly.
15.04.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (1221 článků)

Roky hledal sériového vraha Jacka Rozparovače. A závěr? Neexistoval!

 
Exkluzivní britský detektiv zabývající se sériovými vraždami tvrdí, že žádný Jack Rozparovač nikdy neexistoval.
25.09.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jack Rozparovač (47 článků)

Pozemek na Hodonínsku patří úřadu, který nikdy neexistoval

 
Malý pozemek o výměře zhruba 30 metrů čtverečních na Hodonínsku patří podle katastru nemovitostí Státnímu policejnímu úřadu Brno, který ale nikdy neexistoval. V minulosti bylo vlastníkem nacistické gestapo. Podle Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových vznikla chyba při pozdějším překladu z němčiny do češtiny. ČTK to sdělil mluvčí ÚZSVM Radek Ležatka.
11.10.2018 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Malý (13 článků)

Andrej Babiš varuje: Covid už není chřipka a sami to nevyležíte, apeluje k vyhledání lékaře

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) navrhne, aby se od března otevřela registrace a rezervace na očkování proti covidu-19 pro lidi starší 60 let. Debatovat se o tom má podle něho příští týden. V současné době se očkují jen zdravotníci, senioři nad 80 let a klienti a zaměstnanci v domovech pro seniory a domovech se zvláštním režimem. Zdůraznil také, že covid už není chřipka jako na jaře a že ji lidé sami nevyleží. Apeloval, aby vyhledávali lékařskou pomoc.
07.02.2021 22:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21727 článků)

Na skok v Dubaji: »Hogo fogo« stavby, celebrity a nekonečné nákupy! Jak si užít dosyta místního luxusu?

 
Pokud míříte během zimy někam dál do Asie či na ostrovy v Indickém oceánu, velmi pravděpodobně vás čeká přestup v Dubaji. Minout tuto pulzující metropoli a projít jen letištní halou by ale byla obrovská škoda. Udělejte si mini dovolenou v Dubaji jen tím, že si naplánujete pozdější odlet z metropole, třeba jen o jeden či dva dny. Tady je malá inspirace, co vše se dá stihnout.
05.11.2018 14:05 |

podobné články

Nezapomenutelný silvestr v Dubaji: Na své si přijdou milovníci nákupů i hudby

 
Silvestr v Dubaji je pokaždé skvělou oslavou plnou radostných vzpomínek, veselých momentů a špičkové zábavy – a letošní rok nebude jiný. Přelom let 2020 a 2021 se blíží, a tak je ideální čas začít plánovat stylový příchod nového roku. Jelikož zároveň s oslavami Nového roku se ve městě koná i Dubajský nákupní festival, na své si přijde zaručeně každý. Ať se jedná o trhy plné zábavy, či úchvatná vystoupení nejslavnějších a nejlepších hudebníků, Silvestr v Dubaji bude skvělým zážitkem pro celou rodinu.
22.12.2020 16:35 |

podobné články

Dara s Rytmusem odletěli na první romantickou dovolenou. Jen ve dvou si užívají v Dubaji

 
Dara Rolins  (39) s přítelem Patrikem Rytmusem Vrbovským  (34) odletěli na první romantickou dovolenou. Jen ve dvou si budou týden užívat v luxusním letovisku v Dubaji. Dcerku Lauru tentokrát Dara nechala doma, a tak ji čekají opravdové líbánky.
20.02.2012 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2672 článků)

Tenistky se v Dubaji baví, Kvitová zapózovala s dravým ptákem

 
Tenistky si na turnaji v Dubaji užívají nejen dramatických soubojů na kurtu, užijí si i spoustu zábavy. Petra Kvitová, která už postoupila do čtvrtfinále, si například vyzkoušela zacházení s dravým ptákem.
21.02.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petra Kvitová (1547 článků)

3v1 u moře: Holky z oblíbeného tria si užívají v Dubaji, tohle vzkazují do Česka

 
Kamarádky z dámského tria 3v1 vyrazily společně na pár dnů na dovolenou do Dubaje a podle fotek si to tam moc užívají. Nikol Štíbrová (33) se rozhodla, že nebude po synovi Matýskovi, který odjel do Dubaje s tatínkem, smutnit doma v Dejvicích, ale vezme kámošky a vyrazí zhruba 150 km od destinace, kde si užívá moře i její synek.
09.01.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (335 článků)

Návrat k normálu může zmařit malá proočkovanost, říká epidemiolog

 
Po podání vakcíny proti covidu-19 mezi obyvatelstvo by měl efekt nastat v řádu měsíce, co se týče návratu k normálu, záleží na míře proočkovanosti. V rozhovoru pro deník Právo to řekl epidemiolog Roman Chlíbek
14.11.2020 11:45 |

podobné články

Končí zákaz nočního vycházení, omezení pražské MHD ale zůstává. Kdy se jízdní řády vrátí k normálu?

 
Zákaz nočního vycházení přestává platit, ne však omezení městské hromadné dopravy! U večerních a nočních spojů zůstávají v platnosti omezené jízdní řády a návrat k normálu je zatím v nedohlednu.
03.12.2020 11:15 |

podobné články

Epicentrum: Prymula o návratu k normálu i mutacích v Česku. Co říká na vládní rošády?

 
Česko si po půl roce oddychlo od nouzového stavu, denní počty nově nakažených se snižují a svítá naděje na alespoň částečný návrat do “normálu”. Jenže reprodukční číslo se opět dostalo nad hranici jedna a na našem území byly potvrzeny první případy brazilské varianty koronaviru. K tomu všemu epidemii řídí už čtvrtý ministr zdravotnictví a další vládní rošády sledujeme prakticky každý den. Nejen o těchto tématech byla řeč v Epicentru Blesku s epidemiologem, poradcem prezidenta České republiky a bývalým ministrem zdravotnictví, Romanem Prymulou.
13.04.2021 14:35 |

podobné články

Agáta s Jakubem Prachařem na svatební cestě: Takhle si užívají v Paříži

 
Modelka Agáta Prachařová  (28) a herec Jakub Prachař  (29) si užívají líbánky v romantické Paříži. I když má Agáta nohu v sádře, romantika je to, jak má být. Už viděli většinu památek a užívají si i horkých letních dnů, i když kvůli Agátině indispozici v pomalejším tempu.
20.06.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1153 článků) , Agáta Hanychová (2922 článků)

Jihomoravský kraj jako první naočkoval zaměstnance v sociálních službách

 
Téměř 1500 pracovníků a pracovnic ze sociálních služeb z celého Jihomoravského kraje bylo tento týden naočkováno 1. dávkou vakcíny proti covid-19. Kraj do očkování zapojil mobilní týmy z FN Brno a FNUSA, které už od ledna očkují právě sociální služby v kraji. Díky skvělé spolupráci tak bude JMK prvním krajem, který kompletně proočkoval všechny zájemce ze sociálních služeb, kteří jsou v přímém kontaktu s klienty.
11.03.2021 14:25 |

podobné články

Zatímco některé státy už očkují, Česko zaspalo a čeká na analýzu

 
Zatímco například Velká Británie již proti onemocnění covid-19 očkuje a třeba sousední Německo ve velkém dostavuje vakcinační centra, aby zvládlo naočkovat denně co nejvíce lidí, Česká republika výrazně zaostává. Vakcinační strategie je stále v procesu tvorby a analýzu, jak Česko zvládne očkování, dostane ministerstvo zdravotnictví až na konci roku. Tedy v době, kdy už tu bude několik tisíc dávek vakcíny.
16.12.2020 10:50 |

podobné články

FNUSA: Zdravotníci očkují klienty Domova pro seniory Vychodilova

 
Tým zdravotníků Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně dnes očkuje proti onemocnění COVID-19 klienty brněnského Domova pro seniory Vychodilova. Během dne je stihnou naočkovat všechny na dvou různých místech.
29.12.2020 20:05 |

podobné články