Článek

Jak velký sklon máte k šikaně podle horoskopu

 
Zatímco spousta lidí je proti šikaně ve školách, v zaměstnání či v jiném sociálním kruhu, jiní lidé přímo jásají, když mohou slovně urážet a jinak šikanovat slabší jedince. Jste spíše šikanátorem, šikanovaným nebo ochráncem?
15.11.2022 05:00 |

podobné články

Podobné články

„Nesvěřila se ani doma.“ Kvůli utýrané učitelce míří na školu Valachová

 
Ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) zavítá v úterý na střední průmyslovou školu na Praze 10, kde studenti šikanovali 55letou učitelku Ludmilu V. Ta krátce poté zemřela. Podle Valachové o šikaně neřekla ani doma. A i kvůli tomuto případu je nutné mluvit o šikaně na školách otevřeněji, ale i lépe připravit učitele a najít mechanismy, aby nebylo okolí v případě, že k šikaně dochází, netečné.
22.02.2016 20:10 |

podobné články

Štíři, víte, že podle řeckého horoskopu jste Hádes?

 
Řecký horoskop se stejně jako horoskop západní zakládá na dvanácti znameních. Antičtí Řekové připisovali lidem charakteristiky božstev z řeckých bájí, po kterých pojmenovali jednotlivá znamení horoskopu. Nejrozporuplnější postavou byl bůh Hádes, jímž je podle řeckého horoskopu štír.
12.11.2022 17:00 |

podobné články

Děti přísných rodičů prý mají sklon k obezitě

 
Děti velmi přísných rodičů mají sklon nejen k duševním poruchám, ale i k obezitě. Uvádí to studie kanadských vědců, kteří na vzorku téměř čtyřiceti tisíc dětí analyzovali formu výchovy.
29.03.2014 09:55 |

podobné články

Alena Vitásková: Justiční omyl, nebo úmysl! Mlč, skloň hlavu a mlč…

 
Když Vám bez důvodů zavřou mámu do vězení s ostrahou, když se pak Nejvyšší soud jednoznačně vyjádří v obdobném případě, že se nejedná o trestní čin a vy jen bezmocně hledíte na neštěstí nevinně vězněných a zoufalství jejich rodin. Když nechcete poslouchat rady známých: „ Mlč, tebe se to netýká. Mlč, není doba na hrdinství. Mlč, seď tiše v koutě a hlavně na sebe neupozorňuj. Mlč, mlč, skloň hlavu…a mlč!“
15.10.2018 09:40 |

podobné články

Jste dub nebo Vrba? Nahlédněte do Keltského horoskopu

 
Existuje mnoho vytvořených systémů horoskopů, které se tradují různě dlouho, mají svoji vlastní historii, ale téměř vždy se jedná o propracovaný řád, který dává smysl a vznikl dlouholetým pozorováním, stejně tak je tomu i u keltského horoskopu
12.10.2021 15:35 |

podobné články

Čínský horoskop pro Koně na rok 2022. Jste Kůň?

 
Zajímá vás pohled na vaše znamení zvěrokruhu z hlediska čínského horoskopu? Chtěli byste se dozvědět, jaké znamení v čínském horoskopu představujete a jaké události na vás čekají v roce 2022? V tom případě se začtěte do horoskopu pro Koně na nadcházející rok 2022.
08.12.2021 15:05 |

podobné články

Jak obléct postavu typu jablko?

 
Silnější horní polovina těla, větší poprsí, nevýrazný pas a štíhlé nohy – to jsou znaky typické pro postavu typu jablko, které se rovněž někdy přezdívá postava do písmene „O“. Máte-li takový typ postavy, pak si určitě často lámete hlavu nad tím, jak se obléknout tak, aby vám to slušelo a nevypadala jste jako chodící kulička. Nebo pořádná koule. Kdo má postavy typu jablko, ten se mnohdy za své baculaté tvary stydí. Tento typ postavy má sklon k celulitidě, což není příjemná věc. I s touto postavou se ale můžete obléknout stylově. Poradíme vám, jak na to! Jak obléct postavu typu jablko Možná se za svou postavu stydíte, i když vlastně vůbec nemusíte. Vaší největší předností jsou větší ňadra, která jsou největší ženskou zbraní. Proto je hrdě ukažte světu, když už je máte, přece je nebudete schovávat. Snažte se vybírat volný horní díl Pro vaší postavu typu jablko jsou nejlepší volbou volné a vzdušné halenky, tuniky a trička. Zbytečně se netrapte v upnutých modelech. Bát se nemusíte hlubších výstřihů, se svým poprsím si to rozhodně můžete dovolit. Úzké kalhoty vyhoďte Pro postavu typu jablko jsou typické štíhlé nohy, na které je většina žen pyšná a hrdá. I přes tento fakt ale nespoléhejte na příliš úzké kalhoty. Protože máte širší pas, zbytečně byste na něho upozornily a to by vám nepomohlo. Naopak vyhledejte rozšířený typ kalhot. I šaty si můžete dovolit Pokud jste si mysleli, že díky své postavě nemůžete nosit šaty, jste na omylu. Nosit je totiž můžete a to klidně s grácií! Jak? Stačí, když si vyberete správný model. Tím jsou vzdušné a rozevláté maxi šaty, kterými zamaskujete problematické partie. Příspěvek Jak obléct postavu typu jablko? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 15:25 |

podobné články

Znamení horoskopu, která mají větší sklon k nevěře než ostatní

 
Existuje spousta způsobů, jak vytvořit stabilní a zdravý vztah, ale existuje i mnoho důvodů, proč se lidé podvádějí. Od nudy v manželství přes neslučitelné sexuální touhy až po pocity zanedbávání nebo touhu po dobrodružství.
10.07.2022 05:15 |

podobné články

Quaden si přál zemřít kvůli šikaně: Na stadionu ho přivítaly davy fanoušků

 
Celý svět obletělo video devítiletého Australana Quadena Baylese, který si přál umřít kvůli neustávající šikaně ze strany svých spolužáků. Chlapeček, který trpí poruchou růstu, prosil o provaz, aby se mohl oběsit. Video zveřejněné jeho mámou mělo celosvětovou odezvu. Chlapce podpořily celebrity a čeká ho velký výlet s mámou do Disneylandu. Radost mu udělalo i to, když zahajoval zápas svého nejoblíbenějšího kolektivního sportu. Na hřiště před zraky aplaudujících fanoušků ho vyvedl australský ragbyový výběr.
23.02.2020 14:10 |

podobné články

Převalujete se v posteli? Spánek podle horoskopu

 
Problémy se spánkem mají často psychické důvody. Neumíme relaxovat, uvolnit se, budíme se unavení. Máte podobný problém? Vaše znamení horoskopu odhalí, jak lépe spát.
16.02.2020 12:05 |

podobné články

Šťastné datum: vsaďte si na dny, které vám podle horoskopu přinesou letos štěstí

 
Máte rádi numerologii, sledujete horoskopy nebo jen věříte na šťastné dny či symboly? Přesně pro vás je určena loterie Šťastné datum od Sazky. A my vám poradíme, jaká jsou vaše srpnová šťastná data podle horoskopu!
11.08.2020 11:10 |

podobné články

Kým jste podle Indického horoskopu?

 
Jistě už máte zmapováno, jakým znamením jste v klasickém horoskopu. Jaké znamení pro Vás ale přichystala indická astrologie? Určí nejen Vaše znamení, ale řekne Vám mnohé o Vašich světlých i stinných stránkách, ukáže Vám aspekty života, které byste sami jednoduše neodkryli.
23.10.2021 10:10 |

podobné články

Čeští šéfové jsou mistři v šikaně na pracovišti. Jak se jí dá bránit?

 
Se šikanou na pracovišti, takzvaným mobbingem, se loni setkal každý pátý zaměstnanec. Uvádí to aspoň aktuální průzkum Univerzity Palackého v Olomouci. Česko se tak spolu s Rakouskem a Finskem zařazuje mezi unijní státy vedoucí v šikaně na pracovišti. Podívejte se, jak se mobbing projevuje a jak se proti němu bránit.
09.05.2016 18:55 |

podobné články

Léto podle horoskopu: Planety napovědí, na co se můžete těšit o prázdninách roku 2017!

 
Jak si co nejlépe vychutnat letošní dovolenou nebo prázdniny? Počasí sice ovlivnit nemůžete, ale to ostatní už záleží především na vás samotných. Někdy to ovšem chce drobnou nápovědu... Dobrým průvodcem při prázdninových toulkách vám tak mohou být planety, z jejichž postavení astrologové dokážou usoudit, jak se bude jednotlivým znamením horoskopu dařit. „Letošní léto by mělo být opravdu úspěšné a spokojenost by měla panovat i v partnerství,“ říká známá astroložka Věra Várady.
27.06.2017 05:15 |

podobné články

Dárky podle horoskopu: Co nadělit pod stromeček Beranům? Štír se spokojí s ponožkami

 
Vánoce jsou za dveřmi a vy si lámete hlavu nad tím, jak překvapit své blízké či drahou polovičku? Chcete vybrat ten opravdu nejlepší dárek? Chybí vám fantazie? Nic si z toho nedělejte, astrologie má návod, jak vybrat ty nejvhodnější dárky pro jednotlivá znamení. Inspiraci najdete v našem horoskopu!
05.12.2019 11:40 |

podobné články

Zvěřinec Kubelkové podle čínského horoskopu: Už má kohouta, teď psa a příště? Pořídí si prase?

 
Co rok, to nové zvíře v domácnosti moderátorky Ivy Kubelkové (40). Jak se zdá, domácí mazlíčky si vybírají podle čínského horoskopu, který má každoročně ve znamení jiné zvíře.
09.04.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (753 článků)

České prodavačky promluvily o šikaně. Neuvěříte, jak velké je jejich UTRPENÍ!

 
V reakci na článek o šikaně prodavaček a nechutných praktikách manažerů supermarketů se nám po jeho zveřejnění ozvaly desítky nespokojených zaměstnanců. Zaměstnavatelé s nimi zachází jako s otroky, nesmí používat toaletu, zákonem danou pauzu na oddych a svačinu mnozí ani neznají. Přečtěte si, co obnáší v dnešní době povolání prodavačky, respektive pokladní.
16.11.2013 17:46 |

podobné články

Dozorkyně svlékly studentku (†21) před celou: Kvůli šikaně se zabila!

 
Katie Allen (†21) měla strávit za mřížemi pouhý rok a půl svého života a posléze se mohla vrátit ke studiím, z věznice se však bohužel už nikdy nevrátí. Studentka byla v káznici vystavena brutální šikaně jak ze strany dozorkyň, tak spoluvězeňkyň. Jednou ji dokonce donutily, aby se během kontroly svlékla přede všemi donaha! Dívka si kvůli ponižování ve své cele vzala život.
22.10.2018 14:55 |

podobné články

Dívenka (10) se kvůli šikaně pokusila zabít v den svých narozenin: Šokující foto z nemocnice

 
Britka Jess Brown sdílela na internetu fotky své desetileté dcery Lilly-Jo, jak leží na lůžku v nemocnici poté, co se pokusila o sebevraždu kvůli šikaně od spolužačky. Ta ji fyzicky týrala kvůli její nadváze. Jess chodila do školy řešit problémy každý den po dobu 12 týdnů. Říkala, že agresorka její dceru tahala za vlasy, tloukla hlavou o zámek dveří a šlapala po ní. Škola se tím ovšem nezabývala.
14.11.2018 18:50 |

podobné články