Článek

Jak to chodí v českém modelingu

 
Tento článek je určen především holkám, které uvažují o dráze modelky a také všem, které zajímá prostředí modelingu. Varování: pokud se...
24.07.2009 10:25 |

podobné články

Podobné články

Podívejte se, jak teď vypadá hvězda modelingu 90. let. Tahle kráska bodovala ve světě s Herzigovou a Maxovou!

 
Byla hvězdou světového modelingu 90. let. Sexy černovláska Jarka Rytychová tehdy bodovala ve světě společně s Terezou Maxovou a Evou Herzigovou. Vypadá stále skvěle, i když se modelingu již nevěnuje.
09.10.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (432 článků) , Tereza Maxová (443 článků)

Rozhovor s Lenkou Josefiovou pro extrakrasa.cz

 
Být krásná a úspěšná – to je snem každé ženy. My vám dnes jednu takovou představíme. Rozhodli jsme se vyzpovídat Lenku Josefiovou, která ačkoliv mladá, žhaví módní mola. Krásná česká modelka narozená v Hradci Králové dobývá svět. Je tváří mnoha českých, ale také mezinárodních firem. Naposledy se stala tváří známého návrháře Leo Almodal. Přezdívaná je českou Claudií Schiffer a nelze si nevšimnout její podoby s touto slavnou topmodelkou. Mimo modelingu se může Lenka blýsknout i mnoha tituly z celosvětových soutěží krásy. S úspěchem reprezentovala naší republiku již na 14 mezinárodních soutěžích.  Z nich si také přivezla nemalé množství titulů. Zanedlouho odlétá na Maltu, kde bude usilovat o titul hned dvou světových soutěží: Miss European Tourism 2015 a World Bikiny Model 2015. Lenko, kudy vedla vaše cesta k modelingu? Byla hodně strnitá? Přihlásila jste se někam sama nebo vás někdo oslovil? Vše začalo tím, že moje maminka viděla inzerát v regionálních novinách. Jedna modelingová agentura hledala modelky. Šla se mnou tedy na casting, vybrali mě a začala jsem chodit na regionální přehlídky. Prošla jsem dvěma modelingovými kurzy, nafotila první fototesty, poté se přestěhovala do Prahy a zkusila modeling i tam. Zanedlouho jsem již odlétala zkusit štěstí i do zahraničí. Poprvé jsem letěla do Řecka, pak Španělska, Milána, Turecka a následovala i Čína a další. Určitě jste velmi zaneprázdněná. Jak práci v modelingu vnímají vaši rodiče a přátelé? Určitě si naplno užíváte každé volné chvíle s nimi? Ano, mám toho skutečně hodně. Žiji již delší dobu v Dubaji, někdy jsem během jednoho měsíce až v šesti různých státech. I přesto se snažím alespoň jednou ročně přiletět na návštěvu za rodiči a přáteli do České republiky. Rodiče mě podporují a přejí mi úspěch. Tatínek říká, že je na mě velmi pyšný. Přátel mám spousty po celém světě vzhledem ke svému častému cestování. Jsem ráda, když mám příležitost se s nimi opět setkat. Volné chvíle s přáteli... Čtěte více Příspěvek Rozhovor s Lenkou Josefiovou pro extrakrasa.cz pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2015 09:06 |

podobné články

Tahle patnáctka z Příbrami je novou nadějí světového modelingu: Za pár měsíců má za sebou neuvěřitelné úspěchy

 
Novou nadějí světového modelingu je teprve patnáctiletá studentka z Příbrami. Barbora Podzimková se dlouhá léta věnovala závodnímu plavání, které po vítězství v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look vyměnila za svět profesionálního modelingu. Po vítězství v národním finále zvítězila loni v Číně i ve finále světovém.
22.04.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Podzimková (21 článků)

V modelingu je prý jako Popelka: Vítězka České Miss má tohle dokonalé tělíčko a v životě nešla jedinou přehlídku

 
Nová Česká Miss Andrea Bezděková je kráskou, která nemá v modelingu vůbec žádné zkušenosti. Zatímco předchozí ročníky vyhrávaly dívky, které plavaly v modelingu jako ryba ve vodě, pro Andreu je první zkušeností Česká Miss.
03.04.2016 13:20 |

podobné články

Zprávařka Kratochvílová: Na útěku z pekla s modelingu!

 
Moderátorka a Miss 2013 Gabriela Lašková (26), dříve Kratochvílová, se začala modelingu věnovat velmi mladá. Jako modelka odjela pracovat do zahraničí už v 15 letech. Byla moc šikovná a nabídek měla spousty. Proč tedy kariéru v modelingu ukončila?
04.09.2016 12:05 |

podobné články

Zprávařka Kratochvílová: Na útěku z pekla modelingu!

 
Moderátorka a Miss 2013 Gabriela Lašková (26), dříve Kratochvílová, se začala modelingu věnovat velmi mladá. Jako modelka odjela pracovat do zahraničí už v 15 letech. Byla moc šikovná a nabídek měla spousty. Proč tedy kariéru v modelingu ukončila?
04.09.2016 17:25 |

podobné články

Zkušenosti z modelingu mi při hraní pomáhají, říká Eva Herzigová

 
Modelka Eva Herzigová (41) má na svém kontě už několik zahraničních filmů. Její zatím poslední rolí je ale překladatelka Klára v novém českém snímku Pohádkář. Při natáčení prý dokáže využít letité zkušenosti ze své kariéry v modelingu.
02.11.2014 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (432 článků)

Supermodelka Eva Herzigová se objeví v novém českém filmu

 
Za mediálního partnerství TV Nova se začíná natáčet nový film Pohádkář, v němž se poprvé v českém filmu objeví hvězda světového modelingu Eva Herzigová. Pohádkář nabídne svému divákovi skutečně mimořádnou autorskou kombinaci - Vladimír Michálek (režie), Marek Epstein (scénář) či herci Jiří Macháček a Anna Geislerová.
19.08.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (79 článků) , Jiří Macháček (262 článků) , Eva Herzigová (432 článků) , Marek Epstein (44 článků) , Vladimír Michálek (115 článků) , Jiří Marek (379 článků) , Anna Nova (35 článků) , Jiří Marek (379 článků)

Ploché po otci i vnadné, až praskají ramínka: Takhle příroda obdařila kandidátky na nové české modelky

 
To jsou ale zajímavé kousky ke zkoumání! Každý, kdo pořádá castingy na nové talenty českého modelingu, ví, jak různorodé fešandy se mu hlásí. Z některých nenápadných ošklivých káčátek se vyloupnou nádherné labutě, z favoritek jsou naopak rázem outsiderky. Podobné zkušenosti má i Dominika Mesarošová  (28) . Ta vzala jedenáctku slečen k moři , tam je proklepla, a vybrala si jednu, kterou uvede do světa modelingu. Podívejte se do fotogalerie, zda by u vás jedna z dívek měla šanci!
01.10.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (600 článků)

Ta má šmrnc! Sestra známé české herečky boduje v modelingu. Všimli si jí už i objevitelé Cindy Crawford

 
Je začátečnice, ale nakročeno má k hvězdné a hlavně zahraniční kariéře! Řeč je o Valentýně Kocůrkové , sestře známější seriálové sexbomby Nikol Kouklové . Už nyní spolupracuje se soutěžemi a salóny, s nimiž spolupracovaly největší hvězdy modelingu. Podívejte se na některé její fotky. Její krása vás ohromí a možná vás nadchne i to, že je atraktivní i bez toho, aby se pořád jen svlékala a odhalovala, jak je dnes zvykem!
22.06.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Cindy Crawford (220 článků) , Cindy Crawford (204 článků) , Nikol Kouklová (78 článků)

Pavlína Pořízková o zákulisí modelingu: Mejdany, peníze a sex!

 
Bývala nejžádanější modelkou na světě, její fotografie zdobily největší světové časopisy. Pavlína Pořízková (49) teď prozradila, jak to v zákulisí modelingu v její éře chodilo.
09.11.2014 13:00 |

podobné články

Svět modelingu aneb Jak se dostat na přehlídková mola

 
Toužíte po úspěšné kariéře modelky? Je vaším vzorem Karolina Kurková, Petra Němcová nebo Claudia Schiffer? Pak je nejvyšší čas začít něco pro to dělat. Cesta ke slávě a úspěchu do světa modelingu není totiž žádnou procházkou růžovým sadem.
10.08.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (107 článků) , Petra Němcová (607 článků)

Gazelí nohy jsou přežitek. Tahle kráska dobývá svět modelingu i BEZ NOHOU!

 
Třiadvacetileté Kanye Sesser osud do vínku nadělil nejen krásu, ale i těžký handicap. Nemá totiž nohy. Díky neskutečné odvaze se s ním ale vyrovnala a podobně postiženým ženám ukazuje, že to zdaleka není taková překážka, jak by se na první pohled zdálo. Dokonce ani v modelingu!
24.09.2015 20:00 |

podobné články

Supermodelky, které vydělávají miliardy

 
Ve světě modelingu se kromě krásných žen točí také pohádkové peníze. Nejlépe vydělávající modelka Gisele Bündchen si jen za loňský rok přišla na více jak miliardu korun a tím utvrdila svoji pozici jedničky ve světě modelingu, kterou si drží již od roku 2002. Podívejte se na 10 nejlépe placených krásek světa.
06.03.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Gisele Bündchen (299 článků)

ODHALENO! Takhle se Kornová dostala k modelingu

 
Kateřina Kornová (49) je modelka, herečka, tanečnice, moderátorka i lektorka zdravotního cvičení. Zkusila si snad všechno. Málokdo ale ví, jak se vlastně k modelingu dostala.
12.02.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kornová (188 článků)

Takhle jste se dlouho nenasmáli: Lejla Abbasová je černá jak bota, protože chodí dvakrát týdně na solárko

 
Moderátorka Lejla Abbasová  (34) umí překvapit. Věřili byste tomu, že tahle krásná mulatka chodí na solárko? Je to tak. Lejla se cítí málo tmavá, a proto se chodí dvakrát týdně opalovat.
13.10.2014 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (464 článků)

Mluví se o „odpadu“ v lavicích i za katedrou, ale jde to změnit, říká učitelka z učiliště

 
Traduje se, že na učiliště chodí ti nejhorší ze základních škol. Tím, že řada dětí do učení chodí jen z nedostatku jiných možností, pak trpí i ty, které o řemeslo skutečně mají zájem. Těm navíc život komplikuje i stát, který by je v budoucnu měl nutit k povinným maturitám z cizího jazyka i matematiky. Problémy ovšem mnohdy začínají již dříve, situace by se zlepšila i lepším přístupem na základních školách. Myslí si to Andrea Svobodová, učitelka angličtiny na střední odborné škole v Lovosicích. Sama přitom původně učitelství neměla v plánu, rozhodla se pro něj poté, co sama zažila problémové učitele na střední škole. O tom, jak to chodí na školách, navíc pravidelně bloguje.
03.04.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Sama (6 článků)

Frühlingová píše knihu, odtajní v ní zákulisí modelingu

 
Iva Frühlingová měla už delší dobu v hlavě nápad napsat knihu ze zákulisí modelingu, tedy z prostředí, které svého času dobře znala a do kterého se sem tam vrací. V současné době nápad realizuje a kniha s pracovním názvem Povídky modelek by měla vyjít v září.
28.04.2009 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Iva Frühlingová (135 článků)

Rosnička Jákl Vítová se vrátila k modelingu

 
Rosnička Romana Jákl Vítová se tak trochu vrátila k modelingu, kterému se věnovala naposledy před deseti lety. Dostala totiž velmi zajímavou nabídku stát se tváří luxusní módní značky, což obnáší také pózování v modelech či jejich předvádění. A šlo jí to víc než dobře.
22.05.2009 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Romana Jákl Vítová (93 článků)