Článek

Jak slaví Valentýna slavní? Sexy prádlem i pugéty růží! Kdo na něj kašle úplně?

 
Valentýna všichni znají jako svátek zamilovaných. Importované zvyky ze zahraničí ovšem v Česku nepřijímá každý úplně automaticky. Jak to mají slavné tváře, třeba ty seriálu Sestřičky nebo osobnosti CNN Prima NEWS? Některé Valentýna vynechávají, jiné budou obdarovány růžemi a v jednom případě prý dojde i na sexy prádlo.
14.02.2021 11:10 |

podobné články

Podobné články

Eliška Bučková slaví 31. narozeniny! Od koho dostala nádherný pugét rudých růží?

 
Oficiálně partnera nemá, ale pugéty dostává jako filmová hvězda. Modelka Eliška Bučková slaví 31 let a pochlubila se nádhernou kyticí rudých růží. Blesku prozradila, kdo ji obdaroval.
24.07.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1128 článků)

Pugét růží i sexy prádlo. Jak známé tváře slaví svátek zamilovaných

 
Valentýna všichni znají jako svátek zamilovaných. Importované zvyky ze zahraničí ovšem v Česku nepřijímá každý úplně automaticky. Jak to mají známé tváře z televize? Některé Valentýna vynechávají, jiné budou obdarovány růžemi a dojde i na sexy prádlo.
05.02.2014 09:50 |

podobné články

Dámy, pozor na pugéty růží, může na vás z nich vyskočit nemilé překvapení!

 
Mladík chtěl udělat radost své přítelkyni a koupil jí kytici růží. Místo radosti však nastal šok.
16.11.2015 17:02 |

podobné články

Velký návrat sexbomby Lely k Vémolovi? Zápasník už jí posílá obří pugéty růží

 
Chystá se velký návrat? Karlos Terminátor Vémola  (35) si svoji expřítelkyni a maminku dcery Lili Lelu Ceterovou hýčká i na dálku. Navíc po rozchodu . Lela se před měsícem od Karlose odstěhovala zpět domů na Slovensko. Teď ji hvězdný zápasník MMA překvapil obrovským pugétem růží.
15.10.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (245 článků)

Chantal Poullain slaví 60! Tak hubená v životě nebyla! Co se děje?

 
Herečka francouzského původu Chantal Poullain dnes slaví 60. narozeniny! Už několik dní se její byt plní obřími pugéty růží, které zbožňuje. V jejím věku ženy většinou bojují s kily navíc, Chantal má opačný problém.
17.08.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Chantal Poullain (267 článků)

Slaví celebrity Valentýna? Někdo na něj kašle, jiný si ho užívá

 
Ptali jsme se známých osobností na to, co si myslí o svátku svatého Valentýna a také na to, jestli ho slaví nebo ne.
14.02.2013 15:40 |

podobné články

Jak a kde sázet růže

 
Růže jsou právem nazývány královnami květin. Všichni, kdo se rozhodli je pěstovat na zahradě, jistě potvrdí, že jen máloco tak vynikne a okouzlí svou krásou a vůní, jako právě růže. Pokud se jim správně a dostatečně věnujete, odmění se vám. Můžete ale při jejich pěstování udělat fatální chyby, Jak se tedy o růže správně starat? Kam je zasadit Růže milují sluneční svit, na to při sázení myslete. Ve stínu chřadnou, zasaďte je slunné, maximálně polostinné místo, ideálně tedy na jižní straně zahrady. Můžete je vysadit jako obrubu záhonů podél chodníčku, v takovém případě myslete naa dostatečný rozestup, mnohokvěté a velkokvěté růže potřebují kolem sebe prostor 0,4 až 0,5 metru. Růže pnoucí nebo vzrostlý keřík potřebuje až jeden metr, hustější výsadba zamezuje proudění vzduchu a to je špatně. Ať už je sázíme ve sponu nebo jako solitér, kromě dostatečného slunečního světa je důležitá propustná humózní půda. V těžké jílovité se růžím dařit nebude. Na co pamatovat při výsadbě Při sázení záhonových růží dejte pozor, aby místo štěpu (očkování) bylo cca 5 centimetrů pod zemí. Když místo štěpu schováte pod zem, přirozeně ho ochráníte před povětrnostními vlivy, tedy zmrznutím či vyschnutím, i před mechanickým poškozením. Pokud jde o stromkové růže, tam respektujte hloubku, ve které byla rostlina vysazená v kontejneru. Po vysazení růži prvních pár týdnů opravdu důkladně zalévejte, ať má dost vláhy, než se jí podaří zakořenit a brát si vláhu z okolní půdy. Později stačí růži zalévat jednou týdně (v horkém, suchém létě i 2x) rovnou ke kořenům. Časté kropení přes listy jim nejen neposkytne dost vláhy, ale může být příčinou houbových onemocnění. Růže vysazujte na jaře, když už nehrozí přízemní mrazíky. Kdybyste ji zasadili brzy nebo až na podzim, nahrňte k ní hromádku zeminy jako ochranu před zmrznutím. Příspěvek Jak a kde sázet růže pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.08.2018 05:25 |

podobné články

Valentýnské polibky, romantické večeře, obrovské pugéty a sladkosti: Podívejte se, jakou romantiku mají slavní

 
Známé tváře si dosyta užívají svátek zamilovaných. Někteří se na den sv. Valentýna pochlubili líbací fotkou, jiní zase romantickým gestem, které pro ně jejich drahá polovička připravila.
14.02.2020 17:45 |

podobné články

Češi na svatého Valentýna: Dárek do pětistovky, film i umyté nádobí! A co u vás?

 
Asi 4 z 10 Čechů a Češek letos plánují oslavit Den svatého Valentýna. Nejoblíbenější je tento svátek mezi mladými od 18 do 26 let. Muži však často slaví Valentýna jen kvůli svým partnerkám, na druhou stranu jsou to právě oni, kdo v průměru více utrácí za valentýnské dárky.
12.02.2021 10:25 |

podobné články

Bohdalová slavila: Dojalo ji osmdesát růží

 
Jiřina Bohdalová oslavila v pondělí osmdesáté narozeniny! A ještě než vypukly oficiální oslavy, s kyticí 80ti růží jí přijeli gratulovat i redaktoři deníku Blesk! Bohdalová dojetí z nádherné kytice neskrývala a největší starost měla, kam osm desítek růží dát. „Je nádherná, udělali jste mi velkou radost. Ale tak velkou vázu snad ani nemám,“ říkala nadšeně.
04.05.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1062 článků)

Útok v Londýně: Blesk našel stopy masakru v britské metropoli i měsíc poté

 
Šest mrtvých a 49 zraněných. Taková je bilance londýnského útoku, který si před měsícem připsal muslim Khalid Masood (†52). Jak zjistil Blesk.cz, po krvavém činu jsou na místě stále stovky květin. Pugety růží i vzkazy pro oběti lemují jižní stranu Westminsterského mostu a místo nárazu Masoodova ukradeného auta je stále rozpoznatelné.
22.04.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Khalid Khalid (27 článků)

Švagrové Adamovská a Štěpánková »na útěku«: Na jevišti tekla krev!

 
Jako Šípková Růženka si připadala Jana Štěpánková (83). Na jevišti Divadla Ungelt dostaly se švagrovou Zlatou Adamovskou (58) pugéty růží a Jana se zranila o trn, takže tekla krev!
29.11.2017 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (494 článků) , Jana Štěpánková (162 článků) , Šípková Růženka (32 článků)

Je v tom nový chlap? Modelka Eliška Bučková dostává do divadla obrovské pugety růží

 
Modelka Eliška Bučková  (30) je na přehlídkových molech jako doma. Kromě modelingu se také věnuje muzikálovému herectví, účinkovala například v muzikálu Hamlet, nyní ji vídáme v Divadle Broadway v muzikálu Kvítek mandragory.
30.11.2019 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1128 článků)

Sladký Valentýn celebrit: Přetékající výstřih Lely, pugéty růží a těhotenské bříško u Boučků!

 
14. únor, svatý Valentýn. V tento den si mnoho párů veřejně vyznávalo své vzájemné city, a nejinak tomu bylo i u našich celebrit. Sociální sítě se jenom hemžily romantickými slovy. My jsme pro vás vybrali deset nejzajímavějších, další jsou k vidění v naší galerii. Hvězdy našeho šoubyznysu se totiž tentokrát skutečně překonávaly… ať už šlo o valentýnku od partnera, od dětí, či od kolegů… anebo o názory, proč tomuto svátku lásky vůbec neholdují.
15.02.2021 13:40 |

podobné články

Generali: Investice do Valentýna? Maximálně pětistovku

 
Svátek zamilovaných v den svatého Valentýna už našel své místo i v českém kalendáři. Ačkoli mnoho lidí rádo tvrdí, že jde o komerční záležitost a oni přece mohou udělat své lásce radost kdykoli, kdo to opravdu v průběhu roku udělá? Proto jsme si na Valentýna zvykli jako na takové připomenutí – kdy jste naposledy řekli své lásce, co pro vás znamená?
13.02.2014 14:10 |

podobné články

Takhle slavila Valentýna zlatá mládež: Stovky růží i luxusní sporťáky za miliony!

 
Normální smrtelníci si letošní svátek svatého Valentýna snad ani užít nemohli. Kvůli vládním opatřením proti šíření koronaviru totiž v mnoha zemích nejsou otevřené restaurace, kina ani obchody. Lidé mohli maximálně tak sedět doma a doufat, že si na ně jejich milovaný vzpomene. Jiné je to ovšem u těch nejbohatších. Ti si totiž umí udělat radost i v těchto těžkých dobách.
22.02.2021 12:25 |

podobné články

Svátek všech zamilovaných je opět tady: Jak si Valentýna užili slavní?

 
Je polovina února a všichni zamilovaní jsou jako na trní. 14. únor je totiž svátkem, na který se všichni celý rok těší. Romantické večeře, dárečky, kytice růží... Jak svůj zamilovaný den trávily naše známé tváře?
14.02.2017 16:25 |

podobné články

MÓDNÍ POLICIE: Premiéra muzikálu Čas růží proběhla s velkou parádou! Kdo málem upadl do hlediště a která z dam na sobě měla šaty v hodnotě auta?!

 
Módní policie eXtra samozřejmě nesměla chybět na velké premiéře muzikálu Čas růží! Kdo byl šik a kdo vypadal jako zelená bedna kytu za čtvrt milionu korun?
17.03.2017 15:05 |

podobné články

Drew Barrymore stráví Valentýna schválně bez partnera

 
Herečka Drew Barrymore nenávidí Valentýna. A hned ze dvou důvodů. Ti, co partnera mají, by podle ní měli mít svátek lásky každý den a o svůj protějšek láskyplně pečovat neustále. A ti, kteří vztah nemají, se právě 14. února trápí samotou ještě více než kdy jindy. Proto čtyřiatřicetiletá hvězda Charlieho andílků bude raději na Valentýna bez svého partnera Justina Longa.
04.02.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Drew Barrymore (179 článků) , Justin Long (12 článků)