Článek

Jak se z amerických Demokratů stala strana elitářů. Začalo to neposedným poklopcem

 
Bývalý prezident Donald Trump bude letos usilovat o druhé zvolení do Bílého domu a stejně jako v roce 2016 se bude opírat o hlasy americké dělnické třídy. Skutečnost, že Trump obrátil směrování republikánů k nižším třídám, má kořeny už v 80. letech, kdy se demokraté poprvé začali orientovat na bohatou střední třídu s liberálním smýšlením. Byla to skupina tzv. yuppies, která zcela změnila americkou politiku na desítky let a demokraté až nyní začínají vnímat, že jejich elitářské pojetí Ameriky už nemusí přinášet volební úspěchy.
04.06.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6307 článků)
Podobné články

Kde se vzal Trump? Začalo to Demokratem s neposedným poklopcem, a nebyl to Clinton

 
Bývalý prezident Donald Trump bude letos usilovat o druhé zvolení do Bílého domu a stejně jako v roce 2016 se bude opírat o hlasy americké dělnické třídy. Skutečnost, že Trump obrátil směrování republikánů k nižším třídám, má kořeny už v 80. letech, kdy se demokraté poprvé začali orientovat na bohatou střední třídu s liberálním smýšlením. Byla to skupina tzv. yuppies, která zcela změnila americkou politiku na desítky let a demokraté až nyní začínají vnímat, že jejich elitářské pojetí Ameriky už nemusí přinášet volební úspěchy.
04.06.2024 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (6307 článků)

Susan Boyle zahájila proměnu s rozepnutým poklopcem a těsnou halenkou

 
Miláček publika jak ve Velké Británii, tak i v Americe Susan Boyle dala na rady okolí a rozhodla se vylepšit svůj vzhled. Hned jeden z prvních pokusů se jí ale příliš nepovedl, když ze svého domu vyšla s rozepnutým poklopcem a příliš těsnou košilí.
07.05.2009 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Susan Boyle (311 článků)

Trapas: Travolta s rozepnutým poklopcem!

 
Americký herec John Travolta (56) si uříznul pořádný kus ostudy! Do společnosti přišel s rozepnutým poklopcem!
06.03.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: John Travolta (372 článků)

Britská modelka běhala po městě s rozepnutým poklopcem

 
Britská modelka Maria Fowler (25) si dostatečně nepohlídala svůj oděv a je z toho pořádná ostuda. Kráska totiž vyrazila do londýnských ulic s rozepnutým poklopcem a navíc připustila, aby ji při tom nachytali fotografové.
09.10.2011 19:45 |

podobné články

Málem vyletěl ptáček: Petr Janda křtil kalendář s rozepnutým poklopcem!

 
Pořádný trapas zažil lídr kapely Olympic Petr Janda (74), když na křest kalendáře, kterému propůjčil tvář, doběhl s rozepnutým poklopcem. Úplně na tuto část kalhot zapomněl.
16.01.2017 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Janda (885 článků) , Petr Janda (885 článků) , Petr Janda (427 článků)

Divoká premiéra Masaryka: Leichtová větrající prsa, Čtvrtníček s poklopcem dokořán a náruživý Kaiser!

 
Ďábelský výstřih Kristýny Leichtové, která měla anděla na krku, Oldřich Kaiser hladil ruce Chantal Poullain, když se jeho přítelkyně Dáša Vokatá nekoukala, Monika Babišová nezklamala outfitem za desetitisíce a Petr Čtvrtníček přišel s rozepnutým poklopcem. Tak vypadala premiéra očekávaného filmu Masaryk s Karlem Rodenem v hlavní roli.
02.03.2017 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (370 článků) , Petr Čtvrtníček (228 článků) , Kristýna Leichtová (338 článků) , Chantal Poullain (308 článků)

Okamuro, ty lžeš! A poneseš následky za spolupráci s Adamem B. Bartošem, uvádí strana, která se pyšní smlouvou s Marine Le Penovou

 
Občanská konzervativní strana (OK strana) se na svém facebookovém profilu vyjádřila k pochybnostem o členství českých stran v evropském politickém Hnutí pro Evropu národů a svobod (MENF) pod vedením Marine Le Penové a francouzské Národní fronty. Jak uvedla, diskutovalo se pouze o přistoupení hnutí Svoboda a přímé demokracie (SPD). „Pakliže tedy nějaký český politik či strana tvrdí, že jsou členy MENF a není to OK strana, jednoduše sprostě lžou,“ píše OK strana.
27.07.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Adam Svoboda (15 článků)

Angelina Jolie (16) bojuje ve studiu s neposedným ramínkem

 
Prohlédni se video, jak 16letá Angelina Jolie pózuje fotografům ve studiu, nechává spadnou ramínko, pak si ho zase nadná, na požádání si pohazuje se šátkem a všelijak máchá rukama. Je to podívaná pro dlouhé letní večery, ale stojí za to. Takhle žena se brzy na to stane jedním nejbohatších, nejslavnějších a nejvlivnějších lidí planety.
30.04.2009 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2319 článků)

Drahoš by byl tragický. Elitáři už mysleli, že je z lidí stádo tupých ovcí. A ejhle! Příjemci dotací žijí z peněz těch, kterými pohrdají. Jaroslav Foldyna účtuje

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Poslanec Jaroslav Foldyna se ohlíží za rokem 2018. Místy to není veselé čtení. Foldyna pozoruje neustále se zvětšující rozkol napříč českou společností. „Hranice mezi dvěma základními a vzájemně antagonistickými proudy v naší společnosti se prohlubují a přesně ji vymezují. Na jedné straně jsou zastánci elitářství propojení na zahraniční globální finanční kruhy se svými sociálními experimenty plnými falešné solidarity. Na straně druhé jsou normální pracující lidé, kteří si stále silněji začínají uvědomovat nebezpečí, která jim ze strany zmíněných elitářů a sociálních experimentátorů hrozí,“ dává Foldyna jasně najevo, na čí stojí straně. Jaroslav Foldyna si uvědomuje, že jeho domovská ČSSD stojí nad propastí. „Pokud se chce ČSSD zachránit, musí začít zastupovat zájmy těch, kteří se chovají slušně, každé ráno vstávají do práce, vypravují děti do školy, platí daně, nájmy, hypotéky, energie, odvody a pojištění a kteří o státu vědí jenom, když po nich chce další poplatky či pokuty,“ nabízí přímočarý návod, jak stranu zachránit.
25.12.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (776 článků)

Meghan odtajnila Vánoce s miminkem! Pozornost jí ale sebral někdo jiný

 
Chtěli ukázat, jak tráví první Vánoce s neposedným miminkem, ovšem nakonec vévodkyně Meghan (38) a princ Harry (35) neshrábli veškerou slávu. Nejradostnější zpráva dne totiž přišla o něco později - princ Philip (98) se vrátil z nemocnice domů.
24.12.2019 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1959 článků)

Jiří Paroubek: Dětské nápady Pirátů

 
Nemám potřebu urážet Pirátskou stranu tak, jak to činí A. Babiš. Nepovažuji tyto chlapce a děvčata za neomarxisty či nebezpečné levičáky. Nejsou ani jedno, ani druhé. Je to jen parta elitářů. Lidí bez velkých životních zkušeností, kteří vesměs nikdy nic neřídili.
13.06.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4836 článků)

Máte smůlu, elitáři, jásá Petr Hampl. Lidé už se prý přestávají stydět za své "buranství" a zdravý rozum

 
Buranství rozkvétá, lidé se za ně přestávají stydět, pochvaluje si sociolog Petr Hampl, který prohlašuje, že se v poslední době pokoušel o to, aby se za ně lidé opravdu nestyděli, aby říkali své názory, a to bez ohledu na to, co slýchají od elitářů typu Miroslava Kalouska (TOP 09).
20.06.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7862 článků)

FOTO „Vašku, jsi prase!“ Jana Bobošíková přišla na akci proti islámu, kde došlo k zesměšnění české hymny. A bylo zle

 
„Islám tady nechceme!“, „Vašku jsi prase!“ Na demonstraci, kterou pořádal Blok proti islamizaci na náměstí Jana Palacha, se nesly proslovy hlavně v duchu kritiky „elitářů“ a tématem byla i migrační krize. S proslovem vystoupila například Jana Bobošíková. Na místě sledoval situaci fotoreportér ParlamentníchListů.cz Vít Hassan.
17.11.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (1048 článků)

Obyčejní lidé mají zdravý rozum na rozdíl od velkokapitalistů a elitářů. Vše se dnes svádí na Rusko, ale zlo jde ze Západu. Klaus a spol. brutálně naložili sluníčkářům. Pane Kalousku, nečtěte

 
Institut Václava Klause ve středu u příležitosti vydání manifestu „Obrana demokracie před liberální demokracií“ uspořádal v Obecním domě debatu.
27.06.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11129 článků)

Hudební skladatel Bok: Lidé se bojí, takto se nemlčelo ani za komunistů. Umění je svět lži, jste pod drobnohledem elitářů a kdo neposlouchá, neuplatní se

 
Miloš Bok (*1968 v Praze) vystudoval pražskou konzervatoř v oboru klavír a dirigování. Jako skladatel byl nucen zůstat autodidaktem. Pro svoji generaci se již za studií stal vůdčí hudební osobností, ve vztahu k oficiálnímu hudebnímu establishmentu zůstal i po roce 1989 disidentem. I přes uměleckou izolaci byl pro své hudební schopnosti vyhledáván některými představiteli kulturní veřejnosti, s nimiž spolupracoval. Kvalita jeho děl si našla cestu do zahraničí a výjimečně i na česká oficiální pódia. V současnosti učí na ZŠ a ZUŠ Žlutice a vykonává činnost kostelního varhaníka.
14.10.2018 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Bok (10 článků)

Klidně zavřít hranice! ČT s námi hraje hru. Přepínám, udeřil významný muž. Napsal o elitách

 
Češi, Moravané a Slezané už prožili s koronavirem tři týdny. Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) se za těmito třemi týdny ohlédl. Pozastavil se nad pomateností údajných elitářů a kritiků předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) a prezidenta Miloše Zemana. Zdůraznil, že pokud to Česku v boji s koronavirem pomůže, on sám bude vděčný i za dlouhodobé uzavření našich státních hranic. Poté vyčinil České televizi. Zdá se mu prý, že s námi veřejnoprávní televize hraje jakousi hru.
23.03.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26372 článků) , Miloš Zeman (28099 článků)

Opilec na Žižkově skákal pod projíždějící auta, v nemocnici demoloval čekárnu! Skončil na psychiatrii

 
Lapálie s neposedným a agresivním cizincem (34) si „užili“ pražští strážníci v pátek 18. září na Žižkově. Muž se potácel mezi projíždějícími vozidly, ani po domluvě mužů zákona si ale nedal říct. Strážníkům pak sdělil, že nemá žádné peníze a chce se zabít. V čekárně nemocnice, kam ho převezli záchranáři, pak začal být agresivní, skončil proto na psychiatrii.
21.09.2020 15:10 |

podobné články

,,Povaleči." Halík zavelel vzdělaným a dobrým. Označil ty druhé

 
Teolog Tomáš Halík vybídl účastníky veřejného života, že se nemají nechat zastrašit nálepkami elitářů, kavárenských povalečů či lumpenkavárny. Ta vzdělanější část společnosti se má podělit o své plody poznání. „Právě tím dávají najevo svoji úctu, zájem, solidaritu a službu těm, kterým se těchto výhod nedostalo, a proto se často stávají snadnou kořistí trollů, fake news a konspiračních teorií,“ míní Halík.
12.05.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (608 článků)

Prsní vložka i drdol hrůzy: Tereza Ramba ukázala realitu mateřství bez příkras

 
Herečka Tereza Ramba (32) nepatří mezi osobnosti, které by si potrpěly na zkrášlovací filtry a promítání svého života jako "dokonalého", naopak. Na svém Instagramu se pochlubila kojicím snímkem bez pozlátka, s prsní vložkou v ruce a neposedným drdolem, reálně vystřiženého ze života maminky a zároveň herečky. Novorozenou dceru Miru (2 měsíce) vzala do divadla, kde ji musela v zákulisí těsně před nástupem na scénu nakojit. Pak nasadila profesionální výraz a na prknech, která znamenají svět, okouzlila publikum, které nemělo tušení, co se v zákulisí odehrává. 
23.03.2022 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (464 článků)