Článek

Jak se bránit covidové chandře? Sport a „drogy“, říká mistr na padouchy

 
„Kdo by nechtěl hrát chlápka, před kterým ženy padají!“ směje se Jiří Ployhar, představitel zejména zločinců a padouchů. Roli esesáka například ztvárnil ve snímku Lidice. Na čem pracuje nyní? A jaké má přání?
03.04.2021 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Ployhar (2 články)
Podobné články

Americkou CIA čeká restrukturalizace, aby stačila i na novodobé padouchy

 
Americká Ústřední zpravodajská služba podstoupí restrukturalizaci, aby mohla fungovat efektivněji a dokázala lépe reagovat na kyberzločince a podobné novodobé padouchy. Mezery ve výzvědné činnosti by měla zacelit nová operační střediska, kterým poslouží za vzor osvědčené protiteroristické centrum. Oznámil to šéf rozvědky John Brennan. 
07.03.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: John Brennan (12 článků) , John Brennan (19 článků)

Bývalý velitel elitní jednotky vstává ze židle: Lidé musí být připraveni se bránit a žádný bruselský mimoň nemá právo jim v tom bránit!

 
ROZHOVOR Těžko říci, proč jsou ve vedení Evropské unie takoví „mimoni“, tvrdí krátce po sérii útoků v Londýně a Antverpách bezpečnostní expert Lumír Němec a radí bojovat proti směrnici Evropské komise, přikazující lidem sebrat jejich legálně držené zbraně. Podle bývalého člena protiteroristické policejní jednotky URNA a velitele bojové mise armádní speciální jednotky SOG v Afghánistánu je nepochopitelné, jak může v dnešní době chránit sídlo vrcholné demokratické instituce – londýnský parlament – neozbrojený policista. „Přišel čas demonstrovat naši sílu a vůli se bránit radikálnímu islámu. Je třeba, aby si občané zvykli na to, že se budou muset bránit sami,“ říká Němec.
24.03.2017 16:20 |

podobné články

Hnilička: Je čas uvolnit sport, situace dětí je alarmující

 
Sportovní oddíly chtějí co nejdříve obnovit svou činnost. Chtěly tak učinit za přísných epidemických opatření ve venkovních prostorách ještě dříve, než se vrátí děti do škol. O tom, jak by mohlo vypadat znovuoživování sportu, v pořadu Interview ČT24 hovořil předseda Národní sportovní agentury Milan Hnilička. O věci měl s odborníky jednat už ve středu, což padlo kvůli výměně ministra zdravotnictví. Nového šéfa resortu Petra Arenbergera chce přesvědčit o přehodnocení situace, má pro něj připravený plán na rozvolnění sportu. „Je čas uvolnit sport. Situace pro naše děti už je alarmující,“ upozorňuje důrazně vládní zmocněnec pro sport, že amatérský sport je na tom velmi špatně.
08.04.2021 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (85 článků)

Muži roste ze zadku ocas: Už měří 37 centimetrů!

 
Ind Chandre Oraon (35) je zručný ve šplhání po stromech a dokáže uzdravovat nemocné. Jeho opravdovým trumfem je ale 37 centimetrů ocásek, který mu vzadu vyrůstá z těla a časem se neustále zvětšuje.
09.02.2014 07:05 |

podobné články

VIDEO: Říkají, že jsem bůh, chlubí se muž s 37 cm dlouhým ocasem

 
Říkají o něm, že je vtělením indického opičího boha Hanumana a věří, že dovede zázraky. Řeč je o sedmatřicetiletém Indovi Chandre Oram. Ten se narodil s ocasem, který neustále roste a roste.
09.02.2014 08:40 |

podobné články

Sběrači čaje roste ocas a je stále větší!

 
Ind Chandre Oraon (35) je zručný v šplhání po stromech a dokáže uzdravovat nemocné. Jeho opravdovým trumfem je ale 37 centimetrů dlouhý ocásek, který mu vzadu vyrůstá z těla a časem se neustále zvětšuje.
10.02.2014 12:15 |

podobné články

Bůh, nebo hříčka přírody? Narostl mu ocásek z chlupů a Indové jej považují za vtělení Hanumana!

 
Sedmatřicetiletý "Ind":http://www.extra.cz/tema/ind Chandre Orama se narodil s nadměrným množstvím chlupů v bederní oblasti. Během života je splétá do ocásku, který tak neustále roste a nyní měří již více než 18 centimetrů.
06.03.2014 20:10 |

podobné články

Byl to mistr mimiky a gest. Pro legendárního „Hujera“ si smrt přišla přímo na plac

 
Charakterizoval ho pronikavý pohled a démonický úsměv, byl to mistr mimiky a gest, který hrál výborně podlézavé šplhouny i nejrůznější padouchy. Stejně tak ale Václav Lohniský (5. 11. 1920 – 18. 2. 1980) dokázal do svých postav vnést humor, a proto ho diváci neměli zaškatulkovaného jako typického neoblíbeného záporáka a naopak si jeho kreace oblíbili.
05.11.2019 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Lohniský (16 článků)

Hulinský: ČSSD pro revizi systémů rozdělování peněz pro český sport

 
Zjištění Nejvyššího kontrolního úřadu, podle nějž vyplatilo ministerstvo vnitra v letech 2009 - 2011 část dotací na sport v rozporu s pravidly, nedokázalo zejména vyhodnotit účelnost dotací hlavně pro neziskové organizace, zaměřené na tělesnou výchovu a sport, ukazuje na nejasné rozdělování peněz pro český sport.
07.05.2013 09:05 |

podobné články

Nova od září přesune sportovní obsah na dva kanály Nova Sport

 
Televize Nova od září přesune sportovní obsah na dva sportovní kanály. K původní stanici, která se přejmenuje na Nova Sport 1, přibude 5. září Nova Sport 2. Tematická stanice Fanda, která dosud sportovní program také přenášela, má podle Novy sloužit jako „ochutnávka” pro Novu Sport, uvedli zástupci televize na setkání s novináři.
18.08.2015 14:16 |

podobné články

Matek (KDU-ČSL): Peníze z hazardu vs. sport

 
Jedním z často používaných argumentů proč financovat sport v regionech penězi z hazardu je, že sport zejména sport mládeže pomáhá jako prevence závislosti na hazardu.
13.05.2018 10:45 |

podobné články

Kolik dá v roce 2011 Sazka na sport? Nad tím prý Hušák nepřemýšlí

 
Generální ředitel Sazky Aleš Hušák považuje za nutné bránit se proti insolvenčnímu řízení, naopak nepřemýšlí nad tím, kolik dá Sazka v letošním roce na sport. Řekl to ve středu večer na senátním podvýboru pro sport.
19.01.2011 19:45 |

podobné články

Lucie Chytilová: Jak proměnit neurologii na covidové oddělení za několik hodin (a nezbláznit se)

 
Nemocnice Královéhradeckého kraje mají aktuálně vyčleněno 340 lůžek pro covidové pacienty. Je to již maximum toho, co jsou schopné obsloužit. Přidávání lůžek a vyčleňování nových covidových oddělení probíhalo od října jednou až dvakrát týdně, ve všech holdingových nemocnicích. Před týdnem jsem se sama přihlásila jako dobrovolník do trutnovské nemocnice a byla svědkem, jak se sestry z různých oddělení poprvé pouští do ošetřování covid pozitivních, jak to prožívají i co vše je kolem toho nutné zařídit.
08.11.2020 11:35 |

podobné články

Převážet covidové pacienty už není kam, říká šéf slánské nemocnice. Ministerstvo to rozporuje

 
Ředitel slánské nemocnice Štěpán Votoček si ve čtvrtek postěžoval, že již není možné převážet covidové pacienty do jiných nemocnic - plné jsou totiž podle něj všechny, a jednotlivá zařízení se tak musí postarat o své pacienty sama. Ministerstvo zdravotnictví tvrdí, že informace o něčem takovém nemá.
18.02.2021 18:10 |

podobné články

SPOLU: Máme plán na zvládání covidové krize i bez nouzového stavu, chceme o něm jednat

 
ODS, KDU-ČSL a TOP 09 představily plán, jak po konci nouzového stavu postupovat v řešení covidové krize.
12.02.2021 17:25 |

podobné články

Covidové Velikonoce v Česku: Tvrdá opatření neskončí, výjimka pro lidi na mši

 
Česko čekají druhé covidové Velikonoce - o svátky v podobě, jaké je známe z minulosti, přišli Češi již loni. Nyní budou i o Velikonocích v platnosti tvrdá opatření včetně omezení pohybu lidí. A to jak mezi okresy, tak po 21. hodině večerní. Výjimku dostanou lidé, kteří zamíří na mši.
26.03.2021 22:50 |

podobné články

Sport v Česká republice je podfinancován, říká předseda klubu Atletika Jižní Město

 
ROZHOVOR „Je všeobecně známo, že sport jako takový – od rekreačního přes výkonnostní až po zabezpečení státní reprezentace – je v České republice podfinancován, a to ve srovnání s vyspělými evropskými zeměmi výrazně. V přepočtu na vynaložené prostředky na obyvatele jsme u dna mezi zeměmi Evropy. Péče o sport není však jen záležitostí státu, ale při přerozdělování finančních prostředků se musí podílet také samosprávy a kraje,“ říká úspěšný předseda oddílu Atletika Jižní Město a bývalý zástupce starosty Prahy 11 Ladislav Kárský.
09.10.2017 14:00 |

podobné články

Sport v České republice je podfinancován, říká předseda klubu Atletika Jižní Město

 
ROZHOVOR „Je všeobecně známo, že sport jako takový – od rekreačního přes výkonnostní až po zabezpečení státní reprezentace – je v České republice podfinancován, a to ve srovnání s vyspělými evropskými zeměmi výrazně. V přepočtu na vynaložené prostředky na obyvatele jsme u dna mezi zeměmi Evropy. Péče o sport není však jen záležitostí státu, ale při přerozdělování finančních prostředků se musí podílet také samosprávy a kraje,“ říká úspěšný předseda oddílu Atletika Jižní Město a bývalý zástupce starosty Prahy 11 Ladislav Kárský.
09.10.2017 14:50 |

podobné články

Varování pro rodiče: „Covidové prsty“ můžou být u dětí jediným příznakem koronaviru

 
Jediným příznakem onemocnění covid-19 mohou být podle lékařů Dermatovenerologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV) a 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy tzv. covidové prsty. Je to vyrážka, která se objevuje zvláště u dětí a mladistvých pacientů jako první příznak onemocnění. Informovala o tom dnes mluvčí FNKV Tereza Romanová.
04.05.2020 12:55 |

podobné články