Článek

Jak probíhá natáčení milostných scén? David Gránský popsal, jak to mají s Patricií Pagáčovou

 
David Gránský  (28) se pravidelně objevuje na obrazovkách jako MUDr. Matyáš Bojan v Modrém kódu a nyní v Sestřičkách. Zdravotníky sice jen hraje, ale lékaře a sestřičky má v rodině díky svojí manželce, optičce Nikole.
09.09.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků) , Bojan Bojan (5 článků)
Podobné články

8 legendárních milostných scén v Ulici: Záporák Robert, mladý Miki nebo nevěrníci Bedřich a Jarda

 
V nekonečném seriálu Ulice se natočilo nespočet milostných epizod. Herci musí být před kamerou co nejvíce přirození, aby scéna diváka vtáhla do děje. Ne všichni aktéři se ovšem cítí při takovýchto momentech příjemně a natáčení sexuálních scén je pro ně náročné. Své o tom ví Adrian Jastraban alias Bedřich, který je v seriálu náruživým milovníkem žen. A není jediný. Několik choulostivých chvilek si zažila i postava Jardy Hejla, Martina Maléře nebo mladičkého Mikiho. Podívejme se na 8 nezapomenutelných a legendárních milostných scén v Ulici.
07.09.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Jastraban (19 článků) , Robert Martin (11 článků) , Robert Martin (5 článků) , Miki Miki (8 článků) , Miki Miki (8 článků)

Tak šel čas s hvězdou Ulice Patricií Pagáčovou: Od "chlapečka" po krásnou maminku

 
Oblíbená herečka Patricie Pagáčová (32) se na svých sociálních sítích pochlubila, že čeká miminko se svým manželem Tiborem Pagáčem. Ke krásné novince připojila snímek v plavkách z Malediv, na kterém se jí už zakulacuje bříško. Připomeňme si, jak šel s Patricií čas, a to od dob, kdy vypadala jako chlapeček, přes herecké začátky, hvězdu Ulice, jednu z nejkrásnějších porotkyň SuperStar, až po nastávající maminku.
10.02.2021 13:46 |

podobné články

Od kolegů dostává Gránský „sodu“

 
Český herec a zpěvák David Gránský (25) je talent od přírody. Od účasti v show Tvoje tvář má známý hlas je o Gránském slyšet čím dál více. Jelikož Gránský není v showbyznysu žádný nováček, je si vědom, že kromě slávy si také čas od času vyslechne nějakou tu kritiku.
30.03.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků)

O líbací scény nemají tihle dva nouzi: Jak David Gránský zvládá s kolegyní něžnosti před kamerou?

 
Již více než přes půl roku se potkávají téměř denně před televizními kamerami. Jsou to nejen herečtí kolegové, ale také kamarádi. David Gránský  (27) a Vanda Chaloupková jsou šťastně zadaní, David již ženatý, Vandu teprve cinkot svatebních zvonů čeká. Nyní jim scenáristé seriálu Modrý kód předepsali milostnou dějovou linku. My jsme je na natáčení navštívili a vyzpovídali je, jak se jim scény tohoto typu natáčí.
11.11.2019 08:35 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků) , Vanda Chaloupková (15 článků) , Vanda Chaloupková (10 článků)

David Gránský nebude mít v Sestřičkách nouzi o další milostné pletky. Po Pagáčové možná zamíchá kartami sexy zrzka

 
David Gránský  (28) je vděčný, že díky natáčení seriálu nepřišel o veškerou práci, jako jeho mnozí kolegové. V plánu má i další projekty, které se ale budou odvíjet od situace spojené s covidem. Patří mezi ně i show Česko Slovensko má talent, kterou David posledních pár let moderoval.
11.11.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků)

To je paní Gránská: Hvězda Sestřiček David Gránský má doma pořádně žhavou kočičku

 
Oblíbený herec, zpěvák a občasný moderátor David Gránský (28) patří mezi umělce, kteří nemají v době světové pandemie díky natáčení seriálu Modrý kód o práci nouzi. David patří mezi nejvíce obsazované umělce a je divákům stále na očích. Není divu, že si vybudoval statisícovou základnu fanoušků, mezi kterými má i mnoho nápadnic. Pro jejich smůlu ale Davidovo srdce patří jiné, a to půvabné Nikole, kterou si již stihl okroužkovat.
29.01.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků)

David Gránský (25): Sex mu překazila nadřízená!

 
Na dvacet jedna dní obsadili filmaři populární lyžařské středisko Špindlerův Mlýn. Režisér Milan Cieslar zde totiž točí novou zimní komedii Špindl. V jedné z hlavních rolí rockového zpěváka se objeví i David Gránský (25). A dámy se mají na co těšit – nejen že tu zazpívá, ale v jedné ze scén se objeví jen v trenýrkách. Jenže milostné scény mu vždycky někdo zhatí...
19.03.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Milan Cieslar (23 článků) , David Gránský (236 článků)

David Gránský jako Michal David: Hitmaker se v něm poznal!

 
Přestože je s rodinou na Kanárech, nedělní show Tvoje tvář má známý hlas 2 si Michal David (56) nemohl nechat ujít. V televizi ji sice neviděl, ale okamžitě žhavil internet. Aby ne! David Gránský (24) se do něho převtělil a zpíval jeho nesmrtelný hit Nonstop.
13.09.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1543 článků) , David Gránský (236 článků)

Podívejte se: Samec Jiří Macháček natočil milostnou scénu s nádhernou Maďarkou

 
Herec Jiří Macháček a žhavá Maďarka Vica Kerekes si zopakovali role milenců, které už měli ve filmu Nestyda. Znovu hrají milence a mají opravdu pestrou škálu milostných scén v různých prostředích. Pár uvidí filmoví diváci v kinech až na konci srpna. Super.cz ale přináší snímky z milostných scén ve filmu Muži v naději už nyní.
19.07.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (275 článků) , Vica Kerekes (165 článků)

David Gránský moderoval první virtuální volbu královny krásy: Missky přitom sám vůbec neviděl

 
Byla to pro něj zkušenost a výzva, ale nutně by to opakovat nemusel. Herec David Gránský  (28) jako první v Česku moderoval ryze virtuální volbu královny krásy Miss Czech Republic . A popsal nám, jak to vlastně probíhalo.
01.08.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků)

Maty Bojan nafackoval doktorce Saše Růžičkové! Co na to herci David Gránský a Sandra Nováková?

 
Sandra Nováková a David Gránský popsali, jak probíhalo natáčení emotivní scény. Sledujete seriál Modrý kód?
24.10.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (260 článků) , David Gránský (236 článků)

Máte to podobně? David Gránský pobavil videem, jak se svou manželkou tráví karanténu

 
Místo hraní v muzikálech a natáčení seriálu je poslední týdny David Gránský  (28) převážně doma. Stejně jako řada dalších umělců nemůže vykonávat svoji práci, a tak veškerý čas tráví se ženou Nikolou a jejich čtyřnohým mazlíčkem.
22.04.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků)

David Gránský ukázal život v karanténě: Manželka maká, on si válí šunky!

 
Ani David Gránský (28) nemá kvůli karanténě do čeho píchnout. Veškerá natáčení jsou pozastavena, takže se musí zaměstnat jinak. V novém videu fanouškům ukázal, jak tráví domácí izolaci. Oproti akční manželce se ale moc nevytáhl!
22.04.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků)

Hvězda Modrého kódu David Gránský: Zákaz líbání!

 
I při natáčení primáckého seriálu Modrý kód se striktně dodržují bezpečnostní podmínky. David Gránský (28) dává coby doktor Maty Bojan partnerce místo polibku kytku. I když jsou herci testovaní, líbání je kvůli koronaviru zakázáno!
17.06.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (236 článků) , Bojan Bojan (5 článků) , Maty Maty (5 článků)

David Gránský (28) měl při natáčení zbytečný strach z věkového rozdílu s Lucií Vondráčkovou (40): Nenalíčená vypadá na šestnáct!

 
Herec David Gránský  (28) šel za kmotra posledního klipu Lucie Vondráčkové  (40) k písni Růže. A sám s ní nedávno také videoklip natáčel. Přiznal nám ovšem, že z toho měl původně strach. Hráli totiž pár a herec se obával, že bude znát dvanáctiletý věkový rozdíl mezi nimi.
16.08.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1785 článků) , David Gránský (236 článků)

Diváci zírali: Hvězda muzikálu Doubravová dala do milostných scén víc, než předepisoval scénář

 
Takový posun od premiéry muzikálu Osmý světadíl Jožo Ráž  (57) a kapela Elán nečekali. Na slavnostní sté repríze, na kterou se přijeli do Prahy podívat, je překvapil ústřední pár Michaela Doubravová a Roman Tomeš . Do milostných scén totiž dali daleko víc, než předepisoval scénář.
15.09.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jožo Ráž (112 článků) , Michaela Tomešová (172 článků) , Roman Tomeš (134 článků)

David Gránský poprvé na jevišti s mladším bratrem: Takhle jim to sekne v historických kostýmech

 
Původně vzal David Gránský  (28) mladšího bratra na divadelní zkoušky představení Cyrano ve Strašnickém divadle, aby se Tom, který studuje 1. ročník konzervatoře, doma nenudil. "Chodil se mnou, aby poznal, jak to v divadle funguje. Po několika zkouškách Hana Gregorová  (67) zjistila, že jí chybí jeden mušketýr," vysvětlil David.
08.06.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (508 článků) , David Gránský (236 článků) , Tom Tom (103 článků)

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1866 článků) , David Beckham (1096 článků)

Hvězda Ohnivýho kuřete a Tváře David Gránský: Čeká ho peklo!

 
Strach a obrovský adrenalin. To teď prožívá hvězda seriálu Ohnivý kuře David Gránský (24). Kvůli účasti v druhé řadě projektuTvoje tvář má známý hlas neví, kam dřív skočit. Čas měří na vteřiny a do toho ho vyděsil účastník první řady David Kraus (36), který si v rámci soutěže prošel očistcem.
22.08.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Kraus (316 článků) , David Gránský (236 článků)