Článek

Jak proběhly zásnuby Vandy z Ulice, už víme. Jak si ale ty své užila Kristýna Hrušínská?

 
Vanda je radostí bez sebe! Když ji Luděk požádal o ruku, běžela se pochlubit rodině s krásným zásnubním prstýnkem. Vůbec jí nevadilo, že pana Voláka k žádosti v podstatě dotlačila. To zásnuby její představitelky Kristýny Hrušínské byly úplně jiné – romantické a dojemné.
16.01.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)
Podobné články

Kristýna Hrušínská z Ulice zveřejnila fotky s bříškem

 
Diváci Ulice se baví svéráznou postavou Vandy, která má stále čím překvapit. Naivní a vypočítavá Vanda alias Kristýna Hrušínská si získala fanoušky pro skvěle zahranou roli. Brzy se s ní však budeme muset rozloučit! Proč? Stačí nahlédnout do hereččina profilu na Instagramu!
01.11.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Kuk, já jsem kluk: Kristýna Hrušínská přivedla na svět dalšího syna, dostal krásné jméno

 
Herečka Kristýna Hrušínská (37) oznámila radostnou novinu. S manželem Matějem Balcarem (31) se jim narodil krásný synek Jakub. Spolu už mají pětiletého Vojtu. "Kuk, já jsem kluk," napsala ke snímku na Instagramu s malým Jakubem šťastná Hrušínská, která si zpočátku těhotenstvím jistá nebyla, a to ani v době, kdy událost oznámila manželovi.
15.12.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků) , Matěj Balcar (7 článků)

Jak to scenáristé udělají s těhotenstvím představitelky Vandy?

 
Porod představitelky Vandy Veselé je na spadnutí, a proto se divákům na jazyk vkrádá otázka, co bude s její rolí. Herečka Kristýna Hrušínská to ví, ale divákům to v drbech Ulice neprozradila. Jak říká, na některé věci je potřeba si počkat a tohle je jedna z nich. Stejně tajemná byla i ohledně pohlaví svého miminka.
08.12.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Po tátovi jsem podědila výbušnost, přiznává herečka Kristýna Hrušínská

 
Kristýna Hrušínská (37) popsala, jak si užila focení pro pánský magazín. Hvězda nového českého filmu Pánský klub v rozhovoru pro iDNES.cz také přiznala, co podle svého názoru podědila po svých rodičích, hercích Janu Hrušínském a Miluši Šplechtové.
24.06.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Kristýna Hrušínská alias Vanda z Ulice: Máma se k ní v divadle nehlásí

 
Nebýt Ulice, málokdo by tuto herečku, pokud není pravidelným návštěvníkem divadla a nemá dobrý pozorovací talent na reklamy, zaznamenal. Kristýna Hrušínská je možná zatím herečkou malých televizních rolí, ale to jednou byli všichni Hrušínští. Dnes si jejího dědu, tátu i strýce vybaví každý.
08.08.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Kristýna Hrušínská je těhotná: Miminko v sobě měla už během focení pro Playboy

 
Kristýna Hrušínská (37) oznámila na Instagramu opravdu radostnou novinku. Klan Hrušínských se rozroste o dalšího člena! Kristýna je těhotná, s manželem Matějem Balcarem (31) už mají syna Vojtu, brzy tak budou čtyři. Jestli se bude jednat o holčičku, anebo chlapečka, to však zatím rodiče nevědí. 
05.08.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků) , Matěj Balcar (7 článků)

Bude veselo, oznámila herečka Kristýna Hrušínská těhotenství

 
Herečka Kristýna Hrušínská (37) je těhotná. Dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové oznámila radostnou novinu na sociálních sítích fotografií z dovolené ve Florencii. V Itálii je spolu s manželem, režisérem Matějem Balcarem (31) a jejich synem. Květnové fotky pro Playboy už fotila v jiném stavu.
16.10.2009 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vágner (104 článků) , Josef Vágner (104 článků) , Karel Vágner (495 článků)

Kristýna Hrušínská porodila. Herečka se pochlubila první fotkou potomka

 
Herečka Kristýna Hrušínská porodila. Dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové oznámila radostnou novinu na sociálních sítích ve čtvrtek odpoledne aktuální fotografií s potomkem.
08.03.2020 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1953 článků) , Quentin Tarantino (257 článků) , Oscar Oscar (340 článků)

Kdo je opravdová máma Vandy z Ulice?

 
Když do Ulice za Jolanou přijela její ztracená dcera až z Kanady, diváci mohli tušit potíže. A taky že jo. Ukázalo se, že v Kanadě nasekala obří dluhy a celkově se neumí postavit k životu. Diváci přitom ví, že herečka Kristýna Hrušínská (Vanda) je dcerou Miluše Šplechtové (Jolana) i ve skutečnosti.
12.03.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (63 článků) , Kristýna Hrušínská (25 článků)

Kdepak milování. Nejtěžší byla romantika, vzpomíná Hrušínská na film Pánský klub

 
Je zatím nejmladší pokračovatelkou jednoho z nejslavnějších českých hereckých rodů. Kristýna Hrušínská (37) je na své příjmení náležitě pyšná. Nevyměnila je ani za to manželovo, i když je na svého muže Matěje Balcara, režiséra a scenáristu, hrdá neméně. Jejich nejnovějším počinem je filmová adaptace divadelní hry Pánský klub o nevěře a sexuální závislosti.
05.07.2022 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků) , Matěj Balcar (7 článků)

Kristýnu Hrušínskou proslavila až role Vandy z Ulice. Příliš obdivu však nesklízí?

 
Kristýna Hrušínská (37) je zatím poslední pokračovatelkou herecké tradice v rodině, kterou proslavil především její dědeček Rudolf. Jeho pokračovateli byly synové Rudolf a Jan.
12.07.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Polonahá Hrušínská se pochlubila fotkou se synem

 
Herečka Kristýna Hrušínská (37) se na sociálních sítích pochlubila fotkou se synem Jakubem, který se narodil v polovině prosince. Na snímku fotografky Michaely Kamprlové leží jen v černých kalhotkách se synem na břiše. Rukou si zakrývá poprsí.
10.02.2017 13:05 |

podobné články

Zásnuby Luďka a Vandy aneb když se manipulátor chytne do pasti ještě většího manipulátora

 
Kam nemůžou hvězdy, tam nastrčte Vandu. Doteď se Vandě v životě příliš nedařilo, ale teď to vypadá na pravý opak. Do cesty se Vandě připletl Luděk, který si díky ní vyléčil své odmítnuté ego. Nikdo by vztahu Vandy a Luďka nedával ani pár týdnů a heleďme se, svatba je na spadnutí.
20.01.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (588 článků)

17. sezóna Ulice začíná! Poprask kvůli novým postavám a Bedřichově impotenci

 
Po prázdninové pauze se dnes večer vrací na televizní obrazovky nekonečný seriál Ulice. Kartami osudu oblíbených postav pořádně zamíchají tři nováčci, kteří se budou rvát o své místo na slunci. Daniel Bambas (41) bude urputně bojovat o lásku. Kristýna Hrušínská (36) posílí seriálový klan rodiny Hrušínských a krásná Ema Businská (18) si rozhodně nebude brát servítky.
16.08.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Bambas (26 článků) , Kristýna Hrušínská (25 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků) , Daniel Daniel (904 článků)

Nová postava Ulice: Kristýna Hrušínská alias Vanda Veselá

 
Televizní nekonečný seriál Ulice si našel své stabilní diváky, kteří se těší na každý další díl. Od konce srpna se dočkají také nových postav, které děj seriálu ozvláštní. Které to jsou?
16.09.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

V Playboyi náhodou. Kristýna Hrušínská odhalila pozadí svého svlékání

 
Dcera Jana Hrušínského, Kristýna (37), před nedávnem zapózovala pro pánský časopis Playboy. Nafotila sérii odvážných, ale smyslných snímků, kde vypadá božsky! I sama herečka je s výsledkem moc spokojená, jak prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz. Bála se reakcí okolí? A co na to řekl partner nebo rodiče? I o tom se rozpovídala!
17.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Dcera Jana Hrušínského zapózovala nahá pro Playboy! Manžel byl překvapený, říká Kristýna

 
Pro červnový Playboy se svlékla Kristýna Hrušínská (37). Dcera Jana Hrušínského je zatím poslední v řadě herců slavného rodu, jenž sahá až do 19. století, jak informuje web idnes.cz. Navíc ji teď čeká první hlavní filmová role – v červnu jde do kin film Pánský klub, kde si zahraje terapeutku pro sexuálně závislé. V galerii se podívejte, jak dceři Jana Hrušínského žhavé focení šlo.
19.05.2022 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Hrušínská (25 článků)

Kristýna Leichtová na chatu: Role Ivy z Comebacku mi chybí

 
Herečka Kristýna Leichtová (26) se zviditelnila v roce 2006 rolí obnažené Denisy ve filmu Účasníci zájezdu. Nyní účinkuje v oblíbeném českém sitcomu Comeback, kde ztvárňuje postavu Ivy, která ji nejvíce proslavila. Kristýna prožila dvouletý vztah s hercem Štěpánem Benonim (26), známého ze seriálu Ulice. Začátkem roku 2011 začala chodit se spolužákem z DAMU Filipem Kaňkovským (23), který jako by vypadl z oka kreslené postavičce Tintinovi. Podívejte se, na jaké otázky Kristýna odpověděla.
05.11.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (321 článků)

Nyklová z Ulice slavila 75. narozeniny. Jak to má s velkými mejdany?

 
Herečka Jaroslava Obermaierová  (75) oslavila minulý týden půlkulatiny. A protože stále ještě platil zákaz cestování mezi okresy, proběhla oslava přesně tak, jak si sama herečka přála - ve skromném duchu. Žádné návštěvy z Prahy totiž herečka nechtěla a vlastně ani nemohla přijímat. „Už léta bydlím mimo Prahu, takže jsem žádné návštěvy ani gratulanty nevítala. Jsem vlastně ráda, že platil ten zákaz opouštění okresů, měli jsme doma alespoň klid. Já nemám ty velké oslavy a radovánky ráda, nikdy jsem si na ně nepotrpěla,” sdělila pro Super.cz představitelka Vilmy Nyklové ze seriálu Ulice. Nyklová z Ulice slaví 75. Ve své době patřila k sex symbolům a nebála se ani odvážných scén „Popřáli mi samozřejmě sousedé a známí tady z vesnice, bylo to v poklidu a bylo to fajn. Od rána jsem taky přijímala telefonické gratulace, takže mi skoro celý den zvonil mobil,“ dozvěděli jsme se od herečky. „Vzpomínám, jak mi kolegové uspořádali před 10 lety tajnou oslavu a místo toho, abych si ji užila, tak jsem z toho byla pěkně na nervy. Všichni se tehdy veselili a já pořád myslela na to, že musím ráno v 5 vstávat a točit Ulici,“ řekla herečka, která už má naočkované obě dávky vakcíny proti koronaviru. „Musím upřímně říct, že jsem za to očkování ráda. Neměla jsem vůbec žádné bolesti, všechno to proběhlo úplně hladce. Ta druhá dávka, to byl takový dárek k narozeninám, se mi to hezky sešlo,“ sdělila herečka , která si do dalších let dala za úkol více odpočívat. Když nemůžeme hrát, můžeme alespoň fotit! Takhle vypadá drbna z Ulice, když si ji vezme do parády profík „Kdo má dům, tak ví, že práce je pořád hodně, ať je léto nebo zima. Už 15 let točím mou oblíbenou Vilmu Nyklovou v seriálu Ulice a v Divadle Broadway hraji v muzikálech Kvítek mandragory a Mýdlový princ. Práce mám naštěstí hodně, nemůžu si vůbec stěžovat,“ dodala závěrem. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
17.04.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (268 článků) , Vilma Nyklová (95 článků)