Článek

Jak připravíte voňavou babiččinu ořechovou bábovku?

 
Ořechové pečivo je velmi chutné a ořechová bábovka jako dezert dokáže každou večeři pozvednout na luxusní zážitek. Ořechy jsou také velmi zdravé a výživné.
22.11.2021 17:20 |

podobné články

Podobné články

Jak na babiččinu mramorovou bábovku?

 
Není nic lepšího než bábovka jako od babičky. Každý si jistě pamatuje babiččinu teplem vonící kuchyň a pečení. Mramorová bábovka s čajem v klasickém hrnečku a milé slovo vždy potěšilo.
19.11.2021 14:00 |

podobné články

Jak připravíte pudinkovou bábovku?

 
Milujete pečenou bábovku? Tak to jste na tom stejně jako Angličané! Ti bábovky zbožňují a říkají jim „bundt cakes”. Na snídani, jako dezert po obědě či ke svačině si můžete upéct bleskovou pudinkovou bábovku.
19.11.2021 15:25 |

podobné články

Jak připravíte bábovku s nutellou?

 
Máte rádi čokoládu, kakao a nutellu? Přesně v takovém stylu si můžete upéct bábovku. Bábovka s nutellou dokonale utiší vaše chutě na čokoládu. Nabídnout ji můžete návštěvě, která nebude chtít odejít, dokud bábovku nesní celou.
19.11.2021 16:50 |

podobné články

Jak připravíte ořechovou bábovku s nádechem kávy?

 
Ořechy jsou oblíbenou ingrediencí sladkých dezertů. Velmi často se přidávají také do bábovky. V ní lze použít jemně namleté či větší kousky ořechů. Přitom lze použít ořechy vlašské, lískové, pekanové... výběr zde opravdu závisí jen a jen na vaší chuti.
20.11.2021 10:05 |

podobné články

5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor

 
Váš pracovní pohovor se blíží a vy přemýšlíte, co všechno můžete udělat pro to, abyste na něm uspěli. Na co myslet a jak se připravit, aby vás otázky personálního zaměstnance nezaskočily a nevyvedly z míry? Důsledná příprava je polovina práce, proto byste ji rozhodně neměli podceňovat. Pokud máte před pracovním pohovorem a cloumá s vámi nervozita, pak s největší pravděpodobností nejste dostatečně připraveni. Pokud se ucházíte o místo, o které máte zájem, pak neponechávejte nic náhodě. Jedině s dobrou přípravou, kdy budete myslet na všechny detaily, uděláte ten nejlepší dojem. Užitečné tipy, jak se připravit na pracovní pohovor S námi se na pracovní pohovor připravíte na jedničku! Zjistěte si informace o společnosti V první řadě byste měli vědět, kam na ten pohovor jdete. Zjistěte si proto alespoň základní informace o dané firmě, kdo ji vede, co se jí povedlo v posledních letech, čím se zabývá, jaké jsou její cíle. Vyberte vhodné oblečení Říká se, že o úspěchu na pracovním pohovoru hodně rozhoduje už první moment, ve kterém si personalista všimne především vašeho oblečení. Volte něco konzervativního, ale zároveň pohodlného. Zapomeňte na výstřihy a krátké sukně, ty dobrý dojem nedělají. Mějte připravené odpovědi Na pohovoru budete doslova pod palbou otázek, na které potřebujete pohotově odpovědět. Měli byste proti být připraveni alespoň na ty nejčastější a nejběžnější. Mějte připravené i otázky Počítejte s tím, že na pracovním pohovoru budete otázky nejen dostávat, ale zároveň dostanete příležitost i nějaké otázky položit. Mějte tedy po ruce takové, které vás zajímají, ale které zároveň nejsou nevhodné. Nacvičte si výrazy O vašem úspěchu na pracovním pohovoru hodně promluví i výraz tváře. Není tedy na škodu, pokud si to natrénujete před zrcadlem, abyste věděli, jak se u daných výrazů tváříte a jak vypadáte. Příspěvek 5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Jak připravíte lehkou pomerančovou bábovku?

 
Jestliže máte rádi lehké ovocné dezerty, které nezatíží žaludek a mají netradiční chuť, vyzkoušejte lehkou pomerančovou bábovku. Má krásnou oranžovou barvu a svěží pomerančovou chuť.
22.11.2021 14:00 |

podobné články

Jak připravíte bábovku rychle a jednoduše?

 
Chcete si upéct něco rychlého a nezabývat se náročnou přípravou? Vyzkoušejte rychlou a jednoduchou kefírovou bábovku. Je nenáročná a všechny suroviny najdete doma ve spíži.
01.12.2021 15:25 |

podobné články

3 nejlepší recepty na bábovku, které musíte zkusit!

 
Pečete bábovku každý týden a už vás nebaví? Tak zkuste obyčejnou bábovku vylepšit zajímavou ingrediencí podle našich receptů.
19.11.2014 06:15 |

podobné články

Jak na vláčnou ořechovou bábovku s rozinkami?

 
Bábovka může šálit chutě celou řadou ingrediencí. Pokud nemáte náladu zrovna experimentovat, použijte do bábovky takové ingredience, se kterými budete mít zaručený úspěch – například ořechy a rozinky.
21.11.2021 16:40 |

podobné články

V Radosti pečou bábovku pizizubkové

 
Janku Ryšánek Schmiedtovou májí kritici v duši uloženou do peřinek intelektuálního divadla. K přemýšlení. Proto zvědavost, co stvoří pro děti, když Divadlo Radost ohlásilo světovou premiéru její pohádky Jak morčata pekla bábovku.
17.05.2011 09:05 |

podobné články

Variace na bábovku: Slavnostní vanilková s rumem

 
Pečete klasickou bábovku skoro každý týden a už nevíte, jak ji vylepšit, aby byla zase trochu jiná? Tak zkuste náš recept. Je sice trochu pracnější, ale výsledek bude stá za to.
18.10.2014 06:05 |

podobné články

Jak připravit výbornou ovesnou a zároveň zdravou fit bábovku

 
Pokud držíte dietu nebo chcete být zdraví a plní sil, není potřeba se vždy vzdávat oblíbených pochutin. Jestliže rádi pečete bábovky a užíváte si jejich vůni a chuť, vyzkoušejte zdravější variantu ovesnou fit bábovku.
19.10.2021 14:35 |

podobné články

Jak na banánovo-tvarohovou bábovku s překvapením?

 
Že tvarohová náplň se hodí jen do koláče? Omyl! S otevřenou náručí ji přivítá také bábovkové těsto. Neobyčejnou bábovku lze vytvořit neobyčejnou kombinací ingrediencí, proto pojďme použít banány, tvaroh a rum!
21.11.2021 10:50 |

podobné články

Jak na svěží citrónovou bábovku?

 
Bábovku lze dělat na tolik způsobů, že ani během jednoho roku originální recepty na ni nevyčerpáte. Do bábovky můžete kromě jiného použít i citrón. Svěží citrónová bábovka vás překvapí svou lehkou chutí.
24.11.2021 10:10 |

podobné články

Jak připravit cuketovou bábovku s kokosem?

 
Vláčná s exotickou chutí – takto lze popsat cuketovou bábovku s kokosem. Jen málokterá kombinace surovin vás překvapí jako takhle. Cuketa s kokosem jde krásně dohromady!
24.11.2021 15:00 |

podobné články

Jak na bábovku z pomazánkového másla?

 
U pečení bábovky má experimentování zelenou. Pokud jste za život upekli více než jen jednu bábovku, určitě jste přišli na to, že do ní můžete přidat cokoliv. Už jste do bábovky někdy zkusili přidat pomazánkové máslo?
25.11.2021 14:50 |

podobné články

Jak připravit pudinkovou bábovku, která utkví ve vaší mysli?

 
Na pudinkovou bábovku po nedělním obědě si bude vaše rodina ještě dlouho pamatovat. Není vyloučeno, že si o ni řeknou i příští týden. Pudinková bábovka je stejně jednoduchá jako většina receptů na bábovky.
01.12.2021 09:50 |

podobné články

Jak připravíte vynikající bábovku z mascarpone?

 
Co vás ráno spolehlivě vyžene z postele? Bábovka, která na vás čeká na stole. Bude-li upečená z mascarpone, nebudete moci dospat. Vynikající bábovka z mascarpone má nadýchanou krémovou chuť.
18.11.2021 11:30 |

podobné články

Jak připravíte piškotovou bábovku?

 
Jemná a nadýchaná piškotová bábovka je velmi lahodná. Piškotové těsto se hodí na korpusy, dorty, ale také na pečení bábovky. Plátky bábovky si můžete na talíři dozdobit marmeládou nebo šlehačkou.
20.11.2021 15:00 |

podobné články