Článek

Jak připravíte šlehačkovou bábovku s tvarohem?

 
Známe šlehačkovou bábovku jako takovou, ale šlehačková bábovka s tvarohem je ještě o level výš. Její chuť může být velice originální a nabízí se mnoho zajímavých receptů.
28.12.2021 12:05 |

podobné články

Podobné články

Jak připravíte mramorovou bábovku s tvarohem trošku jinak?

 
Jedna z těch bábovek, které si pamatujete z dětství. Nadýchaná, výborná, s chutí kakaa a díky tvarohu není ani suchá. Jde o mramorovou bábovku s tvarohem.
26.12.2021 08:25 |

podobné články

Tip: Připravte si krásně nadýchanou margotkovou bábovku

 
V dnešní době existují na internetu miliony způsobů, jak upéct bábovku. Nabízí se nám různé alternativy a náhražky surovin a tipy, jak si bábovku ozvláštnit. Co ale říkáte na Margot bábovku?
20.01.2022 14:30 |

podobné články

Jak připravíte pudinkovou bábovku?

 
Milujete pečenou bábovku? Tak to jste na tom stejně jako Angličané! Ti bábovky zbožňují a říkají jim „bundt cakes”. Na snídani, jako dezert po obědě či ke svačině si můžete upéct bleskovou pudinkovou bábovku.
19.11.2021 15:25 |

podobné články

Jak připravíte bábovku s nutellou?

 
Máte rádi čokoládu, kakao a nutellu? Přesně v takovém stylu si můžete upéct bábovku. Bábovka s nutellou dokonale utiší vaše chutě na čokoládu. Nabídnout ji můžete návštěvě, která nebude chtít odejít, dokud bábovku nesní celou.
19.11.2021 16:50 |

podobné články

Citrónová bábovka s tvarohem svou vůní přiláká i sousedy

 
Rozhodli jste se upéct svěží citrónovou bábovku s tvarohem? Pak utěsněte všechna okna a dveře, ať skrze ně neproleze její úžasná vůně. Pokud přece jen projde, dveře se u vás netrhnou. Sousedé budou u vás jak na zavolanou.
25.12.2021 08:55 |

podobné články

Jiří Adamec se zbláznil? Místo Cest domů režíroval šlehačkovou bitvu

 
Na náplavce Rašínova nábřeží v Praze se v sobotu válčilo. Ne zbraněmi, ale šlehačkou. Šlehačkovou bitvu odstartoval režisér primáckého seriálu Cesty domů Jiří Adamec  (65) . A to přestože měl raději ležet doma a konečně si doléčit virózu, která ho trápí už více než týden. Teď doma přibude možná další pacient, protože jeho syn Daník pořádně promokl.
16.10.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (270 článků)

5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor

 
Váš pracovní pohovor se blíží a vy přemýšlíte, co všechno můžete udělat pro to, abyste na něm uspěli. Na co myslet a jak se připravit, aby vás otázky personálního zaměstnance nezaskočily a nevyvedly z míry? Důsledná příprava je polovina práce, proto byste ji rozhodně neměli podceňovat. Pokud máte před pracovním pohovorem a cloumá s vámi nervozita, pak s největší pravděpodobností nejste dostatečně připraveni. Pokud se ucházíte o místo, o které máte zájem, pak neponechávejte nic náhodě. Jedině s dobrou přípravou, kdy budete myslet na všechny detaily, uděláte ten nejlepší dojem. Užitečné tipy, jak se připravit na pracovní pohovor S námi se na pracovní pohovor připravíte na jedničku! Zjistěte si informace o společnosti V první řadě byste měli vědět, kam na ten pohovor jdete. Zjistěte si proto alespoň základní informace o dané firmě, kdo ji vede, co se jí povedlo v posledních letech, čím se zabývá, jaké jsou její cíle. Vyberte vhodné oblečení Říká se, že o úspěchu na pracovním pohovoru hodně rozhoduje už první moment, ve kterém si personalista všimne především vašeho oblečení. Volte něco konzervativního, ale zároveň pohodlného. Zapomeňte na výstřihy a krátké sukně, ty dobrý dojem nedělají. Mějte připravené odpovědi Na pohovoru budete doslova pod palbou otázek, na které potřebujete pohotově odpovědět. Měli byste proti být připraveni alespoň na ty nejčastější a nejběžnější. Mějte připravené i otázky Počítejte s tím, že na pracovním pohovoru budete otázky nejen dostávat, ale zároveň dostanete příležitost i nějaké otázky položit. Mějte tedy po ruce takové, které vás zajímají, ale které zároveň nejsou nevhodné. Nacvičte si výrazy O vašem úspěchu na pracovním pohovoru hodně promluví i výraz tváře. Není tedy na škodu, pokud si to natrénujete před zrcadlem, abyste věděli, jak se u daných výrazů tváříte a jak vypadáte. Příspěvek 5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Jak připravíte lehkou pomerančovou bábovku?

 
Jestliže máte rádi lehké ovocné dezerty, které nezatíží žaludek a mají netradiční chuť, vyzkoušejte lehkou pomerančovou bábovku. Má krásnou oranžovou barvu a svěží pomerančovou chuť.
22.11.2021 14:00 |

podobné články

Jak připravíte bábovku rychle a jednoduše?

 
Chcete si upéct něco rychlého a nezabývat se náročnou přípravou? Vyzkoušejte rychlou a jednoduchou kefírovou bábovku. Je nenáročná a všechny suroviny najdete doma ve spíži.
01.12.2021 15:25 |

podobné články

Jak si připravíte klasickou mramorovou bábovku, která zaujme vzhledem?

 
Mramorovou bábovku máme spojenou se svátečním odpolednem. Právě vzhled mramoru způsobený mícháním kakaového těsta s obyčejným, dodává honosný nádech. Kakaové části jsou oblíbené zase u dětí. Přinášíme vám osvědčený hrnkový recept, bez nutnosti vážení.
12.12.2021 13:25 |

podobné články

Víte, jak si připravíte luxusní šlehanou bábovku?

 
I bábovku můžete obohatit o tak luxusní ingredienci, jakou je bezesporu šlehačka ke šlehání. Aby bylo těsto nadýchané, ušlehejte šlehačku ke šlehání a do těsta ji vmíchejte až na úplný závěr.
24.12.2021 09:30 |

podobné články

Jak na zdravou tvarohovou bábovku pro každého?

 
Kdo nikdy nejedl bábovku, jako by snad ani nežil. Na světě existuje nespočet receptů na všechny možné druhy bábovek. Pokud si ale člověk chce hlídat to, co jí, mám pro vás recept na zdravou tvarohovou bábovku.
08.12.2021 10:00 |

podobné články

3 nejlepší recepty na bábovku, které musíte zkusit!

 
Pečete bábovku každý týden a už vás nebaví? Tak zkuste obyčejnou bábovku vylepšit zajímavou ingrediencí podle našich receptů.
19.11.2014 06:15 |

podobné články

Šlehačková bábovka chutná skvěle

 
Kdo by neznal šlehačkovou bábovku? Recepty na ni se liší, a i tyto se dají ozvláštnit! Co zkusit něco nového? Bábovka se smetanou má svou specificky jemnou chuť.
17.12.2021 14:55 |

podobné články

Letní ovoce s medovým tvarohem

 
Nejlepší snídaní pro dva, kteří se těší na to, až je pohladí první letní paprsky sluníčka, je letní ovoce s medovým tvarohem. Potřeby 1 celý citrón 125 g tvarohu s obsahem 0,2 % tuku ¼ čajové lžičky mleté vanilky 1 ...
04.06.2010 07:15 |

podobné články

Z babiččina notýsku: Jahodový koláč s tvarohem

 
Jahody jsou teď za pár korun, tak neváhejte a zkuste náš recept na koláč z listového těsta. Naplněný tvarohem bude k nakousnutí.
24.04.2014 06:05 |

podobné články

Co snídají české krásky? Krainová vajíčka, Prachařová zeleninu a missky sladké pečivo!

 
Co snídáte vy? To je obvyklá otázka českých krásek, které sociální sítě pravidelně zásobují fotografiemi jejich snídaní. A jaké to jsou? Jedna snídá zeleninu s tvarohem, jiná zase čokoládovou bábovku, další třeba lívance…
29.01.2016 06:20 |

podobné články

Poctivá bábovka s tvarohem

 
Na bábovku má každá rodina osvědčený recept stejně jako na bramborový salát. Všichni se, ale shodneme, že tvarohová bábovka jako moučník neurazí nikoho. Přinášíme vám recept našich prarodičů plný másla, tvarohu a poctivé pekařiny. Návštěva vás jistě bude prosit o recept.
26.10.2021 10:30 |

podobné články

Kouzlo bábovky se ukrývá ve skutečnosti, že je zkrátka taková, jakou si ji uděláte

 
Jeví se vám bábovka obyčejně? Tak to jste si na ní nedali záležet! Zkuste luxusní kakaovou bábovku s tvarohem, která je neobyčejně dobrá!
06.07.2022 13:45 |

podobné články