Článek

Jak připravíte netradiční cuketovou bábovku s aloe vera?

 
V období cuket se každá hospodyňka proměňuje v kouzelnici. Šetří nejen domácí rozpočet, nýbrž činí své běžné recepty zdravějšími. Cukety mají neutrální chuť a díky tomu je lze přidat prakticky kamkoliv. Vzniknout z nich může i cuketová bábovka!
25.11.2021 15:25 |

podobné články

Podobné články

Jak připravit cuketovou bábovku s kokosem?

 
Vláčná s exotickou chutí – takto lze popsat cuketovou bábovku s kokosem. Jen málokterá kombinace surovin vás překvapí jako takhle. Cuketa s kokosem jde krásně dohromady!
24.11.2021 15:00 |

podobné články

Jak připravíte pudinkovou bábovku?

 
Milujete pečenou bábovku? Tak to jste na tom stejně jako Angličané! Ti bábovky zbožňují a říkají jim „bundt cakes”. Na snídani, jako dezert po obědě či ke svačině si můžete upéct bleskovou pudinkovou bábovku.
19.11.2021 15:25 |

podobné články

Jak připravíte bábovku s nutellou?

 
Máte rádi čokoládu, kakao a nutellu? Přesně v takovém stylu si můžete upéct bábovku. Bábovka s nutellou dokonale utiší vaše chutě na čokoládu. Nabídnout ji můžete návštěvě, která nebude chtít odejít, dokud bábovku nesní celou.
19.11.2021 16:50 |

podobné články

Tělo vrátí do pohody Aloe Vera

 
Sladké, slané, smažené, tučné! Sváteční hodování s sebou většinou nese i nezřízený příjem jídla. Když k tomu přidáme ještě lenošení, není divu, že se člověk cítí, jako by měl v žaludku balvan. Hodokvas pak střídají zažívací potíže, únava a špatná nálada. Jak z toho ven? Dopřejte organismu očistnou kúru s aloe vera. Tato léčivka je totiž koktejlem vitaminů, minerálů a enzymů, které tělo potřebuje k vypuzení škodlivin, k nastolení harmonie a k celkovému posílení zdraví.
28.12.2010 07:10 |

podobné články

Léčivá síla Aloe Vera: Znali ho už ve starověkém Egyptě!

 
Už ve starověkém Egyptě věděli, že výtažky rostliny Aloe Vera působí protibakteriálně a protizánětlivě.
29.01.2013 05:15 |

podobné články

Tajemství dlouhověkosti egyptských faraonů? Tajuplný elixír života obsahoval výtažky z Aloe vera!

 
První, kdo odhalil blahodárné účinky Aloe vera, byli již bájní stavitelé egyptských pyramid. V dobách faraonů této rostlině často přisuzovali až magickou moc, o čemž svědčí také fakt, že ji sami nazývali rostlinou nesmrtelnosti. Až vědci současnosti však opravdu odhalují více než 200 aktivních složek s výjimečným posilujícím účinkem, včetně polysacharidů, které se považují za nejsilnější imunostimulátory rostlinného původu.
07.03.2014 14:05 |

podobné články

Zázrak zvaný Aloe Vera

 
Aloe Vera by se dala nazvat zázračnou rostlinou díky širokému využití v oblasti zdravotnictví i kosmetiky.
27.11.2014 16:06 |

podobné články

ALOE VERA - Kryštof Kolumbus ji nazýval lékařem v květináči… a na jeho lodích nikdy nechyběla

 
Aloe vera má více než 200 aktivních látek, včetně enzymů a polysacharidů, které jsou v rostlinné říši považovány za nejsilnější látky, které podporují imunitu.
13.11.2017 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Kryštof Kolumbus (24 článků)

Zázrak v květináči jménem Aloe Vera

 
Aloe Vera je nenápadná rostlinka, která uvnitř svých listů ukrývá doslova poklad. Její šťáva a dužina dokáže hydratovat, zklidnit a podporuje i hojení, přitom mít ji doma v květináči není nic náročného.
23.03.2021 07:00 |

podobné články

Jak připravíte lehkou pomerančovou bábovku?

 
Jestliže máte rádi lehké ovocné dezerty, které nezatíží žaludek a mají netradiční chuť, vyzkoušejte lehkou pomerančovou bábovku. Má krásnou oranžovou barvu a svěží pomerančovou chuť.
22.11.2021 14:00 |

podobné články

Máte problémy s pletí? Pomůže aloe vera!

 
Mnoho lidí má aloe doma na okrasu a netuší, jaký si doma pěstují poklad. Její účinky jsou blahodárné jak pro pokožku, tak pro tělo samotné.
08.08.2013 16:25 |

podobné články

Zázračná aloe vera: Jak ji pěstovat, množit a na co ji použít

 
Je dekorativní a nenáročná na pěstování. I proto ji můžeme najít mezi pokojovými rostlinami v nejedné domácnosti. Věděli jste ale, že má aloe také téměř neuvěřitelné léčivé účinky? Jde vlastně o takovou přírodní domácí lékarničku, kterou máte stále po ruce.
22.08.2016 06:20 |

podobné články

5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor

 
Váš pracovní pohovor se blíží a vy přemýšlíte, co všechno můžete udělat pro to, abyste na něm uspěli. Na co myslet a jak se připravit, aby vás otázky personálního zaměstnance nezaskočily a nevyvedly z míry? Důsledná příprava je polovina práce, proto byste ji rozhodně neměli podceňovat. Pokud máte před pracovním pohovorem a cloumá s vámi nervozita, pak s největší pravděpodobností nejste dostatečně připraveni. Pokud se ucházíte o místo, o které máte zájem, pak neponechávejte nic náhodě. Jedině s dobrou přípravou, kdy budete myslet na všechny detaily, uděláte ten nejlepší dojem. Užitečné tipy, jak se připravit na pracovní pohovor S námi se na pracovní pohovor připravíte na jedničku! Zjistěte si informace o společnosti V první řadě byste měli vědět, kam na ten pohovor jdete. Zjistěte si proto alespoň základní informace o dané firmě, kdo ji vede, co se jí povedlo v posledních letech, čím se zabývá, jaké jsou její cíle. Vyberte vhodné oblečení Říká se, že o úspěchu na pracovním pohovoru hodně rozhoduje už první moment, ve kterém si personalista všimne především vašeho oblečení. Volte něco konzervativního, ale zároveň pohodlného. Zapomeňte na výstřihy a krátké sukně, ty dobrý dojem nedělají. Mějte připravené odpovědi Na pohovoru budete doslova pod palbou otázek, na které potřebujete pohotově odpovědět. Měli byste proti být připraveni alespoň na ty nejčastější a nejběžnější. Mějte připravené i otázky Počítejte s tím, že na pracovním pohovoru budete otázky nejen dostávat, ale zároveň dostanete příležitost i nějaké otázky položit. Mějte tedy po ruce takové, které vás zajímají, ale které zároveň nejsou nevhodné. Nacvičte si výrazy O vašem úspěchu na pracovním pohovoru hodně promluví i výraz tváře. Není tedy na škodu, pokud si to natrénujete před zrcadlem, abyste věděli, jak se u daných výrazů tváříte a jak vypadáte. Příspěvek 5 tipů, podle kterých se připravíte na pracovní pohovor pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

Jak připravíte bábovku rychle a jednoduše?

 
Chcete si upéct něco rychlého a nezabývat se náročnou přípravou? Vyzkoušejte rychlou a jednoduchou kefírovou bábovku. Je nenáročná a všechny suroviny najdete doma ve spíži.
01.12.2021 15:25 |

podobné články

3 nejlepší recepty na bábovku, které musíte zkusit!

 
Pečete bábovku každý týden a už vás nebaví? Tak zkuste obyčejnou bábovku vylepšit zajímavou ingrediencí podle našich receptů.
19.11.2014 06:15 |

podobné články

Zdravá bábovka s mrkví

 
Do bábovek nepatří jen klasické ingredience, jako mouka nebo cukr či mléko, ale také zelenina. Zní to sice trochu zvláštně, ale není nad bábovku cuketovou, dýňovou nebo třeba mrkvovou. Zelenina v bábovce dodá na chuti a osvěží těsto.
24.10.2021 16:00 |

podobné články

RECENZE: Zpěvák Aloe Blacc šikovně modernizuje Eltona i Marvina

 
S třetí deskou Lift Your Spirit přichází panamsko-americký zpěvák Aloe Blacc (vlastním jménem Egbert Nathaniel Dawkins III). Je plná energie, tanečnějších nálad a soulem inspirovaných vokálů.
20.03.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Aloe Blacc (2 články)

Nová alba: Tomáš Klus, Aloe Blacc, Všichni svatí

 
Nové album Tomáše Kluse je nejočekávanějším počinem letošního jara na domácí scéně. Všichni svatí je nová kapela, která navazuje na tradici českého popu. Aloe Blacc je světová hvězda, jeho nové album u nás vychází se zpožděním, ale přece.
26.03.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1125 článků) , Aloe Blacc (2 články)

V Radosti pečou bábovku pizizubkové

 
Janku Ryšánek Schmiedtovou májí kritici v duši uloženou do peřinek intelektuálního divadla. K přemýšlení. Proto zvědavost, co stvoří pro děti, když Divadlo Radost ohlásilo světovou premiéru její pohádky Jak morčata pekla bábovku.
17.05.2011 09:05 |

podobné články