Článek

Jak poznat vzájemnou přitažlivost? Vědci odhalili nové signály! Všímáte si jich?

 
Jak spolehlivě poznat, že potenciálního partnera či partnerku přitahujete? Pokud si myslíte, že podle toho, že se usmívá ve stejnou chvíli jako vy, nebo, že kopíruje vaše gesta, jste podle vědců na omylu! Skutečnost je jiná...
23.11.2021 08:45 |

podobné články

Podobné články

Signály, že se mu líbíte

 
Potkala jste v baru sympatického muže, který je nejen zábavný a vtipný, ale zároveň i nesmírně pohledný a sexy. Dali jste se spolu do řeči, společná témata létala vzduchem a vy jste si celou dobu tiše pohrávala s otázkou, jestli se mi líbíte – protože on vám ano! Jestliže je to muž vašich snů a má veškeré vámi vysněné předpoklady, pak by byla obrovská škoda nechat ho jít a nezjistit, zda po vás netouží… Ačkoli si to neuvědomujete, při rozhovoru s druhým člověkem vysílá vaše tělo jasné signály. U mužů je tomu zrovna tak – jakmile se baví s ženou, která upoutala jejich pozornost, pak mimoděk vysílají jasné důkazy prozrazující jejich zájem o dotyčnou ženu či dívku. Chcete vědět, jestli se mu líbíte? Pak sledujte následující signály lásky! Líbíte se mu? Tyhle signály ho prozradí! Číst v mužských signálech je mnohdy daleko jednodušší, než se na první pohled zdá. Po přečtení dnešního článku již nikdy nebudete pochybovat o tom, jestli o vás daný sympaťák jeví zájem, nebo zda ho necháváte úplně chladným… Nevědomé pohyby obočí Lidská tvář je kolikrát jako otevřená kniha, ve které se dají číst ty nejzajímavější romány. Pokud v muži vzbudíte zájem, pak stačí sledovat jeho tvář a ihned budete mít jasno, že se rybička chytila. Žádný muž, i kdyby se sebevíce ovládal, totiž nedokáže udržet své obočí v klidu. Zájem z jeho strany tady vypozorujete jednoduše: pokud obočí nadzdvihává při pohledu na vás, pak je to jasné! Chce vás! Sebevědomý postoj Mužské tělo je pro ženy pastvou pro oko. Chcete-li zjistit, zda se danému muži opravdu líbíte, pak si všímejte, zda při rozhovoru s vámi zaujme sebevědomý postoj, kterým muži vyjadřují svou pozici alfa samce. Při tomto postavení se muži zpravidla narovnají, ramena stlačí dozadu, zatáhnou břicho a vypnou hruď. Doteky na těle Ve chvíli, kdy se... Čtěte více Příspěvek Signály, že se mu líbíte pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.07.2016 04:40 |

podobné články

Další loď pátrající po malajsijském letadle zachytila signály!

 
Australské plavidlo pátrající v Indickém oceánu po zmizelém malajsijském letadle zachytilo signály, které odpovídají vysílání černých skříněk používaných v letadlech. Oznámil to dnes koordinátor pátracích operací Australan Angus Houston. Zjištění je podle něj "velmi povzbudivé". Může ale prý trvat několik dní, než se potvrdí, jestli signály opravu pochází ze záznamníků letu z pohřešovaného stroje.
07.04.2014 07:10 |

podobné články

Vědci popsali část mozku, která řídí přitažlivost k mužům nebo ženám

 
Jedna z nejstarších částí mozku – hypotalamus – kterou sdílíme třeba i s rybami a obojživelníky, má v životě člověka mnoho významných funkcí. Řídí tělesnou teplotu, hlad a žízeň nebo také sexuální a sociální chování. Hypotalamus pak zajímá nejen neurology, ale také sexuology. A nové výzkumy dokazují, že toto centrum ovládá krom jiného i sexuální přitažlivost. Řídí ji centrum, které zároveň vyvolává v ženě mateřské pocity.
07.02.2017 15:30 |

podobné články

Hádanka dne: Čemu se oddává mladý páreček v metru? Orálnímu sexu, nebo spánku?

 
VIDEO: Určitě znáte situaci, kdy jedete metrem a zrovna nemáte co načtení. Prohlížíte si lidi, kteří sedí okolo, zkoumáte je, všímáte si různých detailů. Ale nemusíte být žádný Sherlock Holmes, abyste odhalili vtipný páreček, který se věnuje zajímavé činnosti. Na první pohled by se mohlo zdát, že druhý(á) z páru pouze podřimuje, podle grimas chlapce, který si na první pohled jenom čte, ale lze usoudit, že jde asi o něco jiného. No řekněte, kdo z vás už vyzkoušel orální sex v metru?!
23.04.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Sherlock Holmes (176 článků)

Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci?

 
Každé ráno vstáváte rozmrzelí, máte špatnou náladu a při pouhé představě času stráveného v zaměstnání se vám obrací žaludek jako po několika jízdách na kolotoči. Máte problém vykopat se z postele, nastartovat vás nedokáže ani pořádný šálek silného kafe a jakmile se za vámi zavřou dveře práce, pociťujete úzkost a ovládá vás bezmoc. V takovém případě se nabízí otázka: není ten správný čas změnit práci?! Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale vaše podvědomí vám už nějaký čas vysílá jasné signály. Pokud jste je až do dnešního dne vědomě ignorovali, teď u byste neměli. Co když má vaše tělo pravdu a je správný čas změnit práci, která vás s největší pravděpodobností vysává? Jak poznat, že je čas změnit práci? Je jedno, zda do stávajícího zaměstnání docházíte dva roky, pět let nebo jste tam několik měsíců. Pokud vám daná práce nesedí a je pro vaše zdraví hrozbou, pak se není čemu divit, že se vás vaše tělo snaží chránit. Možná vám zmíněnou únavou, špatnou náladou, pesimistickým pohledem na svět nebo nekontrolovatelnou nevolností, čelem oroseným studeným potem a koleny připomínajícími želé snaží varovat, že je něco špatně. Jak tedy poznat, že je čas změnit práci? Signál první: je vám zle, jen když na práci pomyslíte O tomhle signálu jsme se v článku již zmínili. Projevuje se tak, že se vám udělá špatně už při pouhé představě, ať už si představíte cokoli spojeného s prací – šéfa, úkoly, kolegy. Signál druhý: cítíte se nedocenění Možná už nějaký čas trávíte na jedné a té samé pracovní pozici a nemůžete se hnout z místa. Ani ne tak proto, že byste na to neměli, ale proto, že vám vedení nedá ani jedinou příležitost. Pokud ale víte, že máte navíc, je zbytečné zůstávat někde, kde si vašeho talentu, umu a nadšení neumí vážit. Signál třetí: máte špatné... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.04.2017 05:25 |

podobné články

Tajemné signály 17 let děsily astronomy, teď je záhada rozluštěna: Co je způsobilo?

 
Australští vědci konečně vyřešili záhadu, která 17 let obestírala tajemné signály, jež byly opakovaně zachycovány v radioteleskopické observatoři u australského městečka Parkes…
13.05.2015 12:50 |

podobné články

Přitažlivost mezi kamarády: Výhoda nebo prokletí?

 
Muži a ženy přeci jen nemohou být přáteli. Přitažlivost je v přátelství vcelku běžná věc, nicméně jak muži, tak ženy se shodují, že v kamarádství je spíše na škodu. Takový závěr přináší výzkum z Univerzity ve Wisconsinu.
11.09.2012 10:00 |

podobné články

Podle počtu hvězdiček se raději neřiďte... Jak zaručeně poznat kvalitní zájezd?

 
Velmi snadno se může stát, že si koupíte drahý pobyt, který slibuje luxusní zážitky, a místo toho zažijete jen předraženou obyčejnou dovolenou. Poznat kvalitu přitom není vůbec složité. Stačí se řídit signály, které dávají samy hotely nebo cestovní kanceláře.
12.02.2015 06:15 |

podobné články

Přitažlivost, hravost a vášeň v klipu kapely MarZ

 
Skupina MarZ v čele se zpěvačkou Markétou Zdeňkovou vydává eponymní album plné silných příběhů. S novým albem představuje videoklip k písni Olymp, v němž hraje hlavní roli přitažlivost, hravost a vášeň. Album by mělo být pokřtěno 16. dubna v pražském klubu Vila Štvanice.
12.03.2020 14:01 |

podobné články

Hanychová a Mašlíková: Tají vzájemnou erotickou přitažlivost!?

 
Naše přední modelky Agáta Hanychová (24) a Hanka Mašlíková (27) se velmi často potkávají jak v soukromí, tak na různých pracovních akcích. Není proto divu, že jejich vztah už mohl přerůst z čistě platonické kolegiální náklonnosti v něco mnohem hlubšího! Nevěříte?
24.04.2010 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3080 článků)

Prsatice Mesarošová a Erbová a jejich divoké holčičí hrátky

 
Modelky a hlavně sexbomby Dominika Mesarošová (24) a Vlaďka Erbová (29) zřejmě silně pociťují vzájemnou sexuální přitažlivost. Jinak si nedovedeme vysvětlit, jak to, že spolu obě konkurentky nečekaně skončily na hotelovém pokoji!
17.08.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Mesarošová (628 článků) , Vlaďka Erbová (1003 článků)

To je ale novinka! Cameron Diaz a Jude Law spolu prý mají poměr

 
Hotel Chateau Marmont v Los Angeles byl minulý týden domem lásky. Vzájemnou přitažlivost tam veřejně projevovala nejen Jennifer Aniston  (43) se svým přítelem Justinem Therouxem, ale také Cameron Diaz  (39) s kolegou Judem Lawem (39), o jejichž vzájemných sympatiích se zatím nevědělo.
17.03.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (842 článků) , Cameron Diaz (381 článků) , Justin Theroux (178 článků) , Jude Law (218 článků)

Mareš a Faltýnová řádili: Vášnivé doteky na veřejnosti!

 
VIDEO: Svádění na veřejnosti! Leoš Mareš (36) a Petra Faltýnová (34) se za lásku k sobě nestydí. Ani za vzájemnou sexuální přitažlivost, kterou neudrželi na uzdě při focení pro pánský magazín. Jejich nenechavé ruce mluvily za vše...
18.07.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3328 článků) , Petra Faltýnová (701 článků)

Klobouk dolů! Kristen Stewart a režisér Rupert Sanders se veřejně omluvili partnerům za nevěru

 
Pár okamžiků touhy výměnou za rozpad rodiny a dalšího slibně se vyvíjejícího vztahu? Režisér Rupert Sanders (41) a herečka Kristen Stewart (22) neovládli vzájemnou přitažlivost a začali si spolu milostný románek i přesto, že Sanders má doma krásnou manželku a dvě malé děti a Kristen si buduje vztah se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (26). Oba nyní vyšli s pravdou ven a vše přiznali. Jejich omluvy neberou konce, budou ale stačit?
26.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (403 článků) , Kristen Stewart (346 článků) , Rupert Sanders (53 článků)

Kristen Stewart a režisér Rupert Sanders se veřejně omluvili partnerům za nevěru

 
Pár okamžiků touhy výměnou za rozpad rodiny a dalšího slibně se vyvíjejícího vztahu? Režisér Rupert Sanders (41) a herečka Kristen Stewart (22) neovládli vzájemnou přitažlivost a začali si spolu milostný románek i přesto, že Sanders má doma krásnou manželku a dvě malé děti a Kristen si buduje vztah se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem (26). Oba nyní vyšli s pravdou ven a vše přiznali. Jejich omluvy neberou konce, budou ale stačit?
26.07.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (403 článků) , Kristen Stewart (346 článků) , Rupert Sanders (53 článků)

Zasnoubená Borhyová randí s mladým kolegou. Víme, kdo to je!

 
Vzájemnou přitažlivost už na veřejnosti neskrývají! Moderátorka Lucie Borhyová (34) a sporťák Michal Hrdlička (23) se k sobě chovají nad rámec kolegiálních vztahů.
19.02.2013 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1644 článků) , Michal Hrdlička (698 článků)

Cameron Diaz randí s miliardářem. Je konečně ten pravý?

 
Jedná se přitom o vzájemnou vášeň a přitažlivost.
03.06.2013 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Cameron Diaz (381 článků)

Katy Perry a Orlando Bloom se dali opět dohromady

 
Přitažlivost mezi zpěvačkou Katy Perry a hercem Orlandem Bloomem nevyhasla zcela. Bývalí milenci se po půl roce dali znova dohromady a během víkendu se vodili za ruce a líbali veřejně, jako by jejich vztah v únoru neskončil. Vlastně ta pauza vzájemnou touhu zřejmě jen podpořila.
17.08.2017 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Bloom (370 článků) , Katy Perry (677 článků)

Robert Pattinson randí s modelkou Suki Waterhouse

 
Herec Robert Pattinson sbalil bývalou Bradleyho Coopera. O víkendu v Londýně vyrazil se Suki Waterhouse do ulic a před veřejností neskrývali vzájemnou přitažlivost. Muchlovali se a líbali přímo v ulicích. Robert se loni rozešel se snoubenkou FKA Twigs a od té doby nebyl viděn s žádnou novou ženskou tváří.
01.08.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (403 článků) , Bradley Cooper (211 článků) , Suki Waterhouse (22 článků)