Článek

„Jak p*tomci. Až se to obrátí proti nim, budou se divit.“ Z ODS k Ukrajině. Nezvyklé

 
Ukrajinci to přehnali. V reakci na zařazení českých volených zástupců na seznam „bakterií ruského světa“ se na tom téměř shodují politici, kteří reagovali na anketní otázku redakce PL. Podle nich jsou Ukrajinci za pitomce a může se jim to vymstít. Někteří míní, že nestojí za to něco podobného komentovat.
06.02.2024 14:15 |

podobné články

Podobné články

„Jak p*tomci. Až se to obrátí proti nim, budou se divit.“ Z ODS zní i Ukrajině. Nezvyklé

 
Ukrajinci to přehnali. V reakci na zařazení českých volených zástupců na seznam „bakterií ruského světa“ se na tom téměř shodují politici, kteří reagovali na anketní otázku redakce PL. Podle nich jsou Ukrajinci za pitomce a může se jim to vymstít. Někteří míní, že nestojí za to něco podobného komentovat.
06.02.2024 14:10 |

podobné články

Vletět na ministerstva a najít špínu. Pak se všichni budou divit! Drsný scénář, jak by Andrej Babiš mohl „vyjednat“ podporu

 
ROZHOVOR Buď půjdou politické strany s Andrejem Babišem do vlády, nebo se budou podle bývalého politika, advokáta Jaroslava Ortmana divit, až ANO obsadí všechna ministerstva a bude si dělat, co chce. „Na jeho místě bych v prvním kole šel do menšinové vlády, obsadil si všechna ministerstva, vytáhnul si na své předchůdce všechno, co bude v archivu. Dnes všichni kritizují, že je Babiš trestně stíhaný. Až budou stíhaní jiní, tak se budou divit,“ varuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz právník, že se otevře OKD a padne policejní prezident.
25.10.2017 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků)

P*tomci, já vám dám kombajn... Šlachta odrazil „kecy“. Řekl, co chce

 
Ve svém včerejším videu se šéf Přísahy Robert Šlachta vymezil proti těm, kteří mu nadávají do traktoristy a kombajnéra. Řekl, že právě kombajnérů a traktoristů si velice váží. „Pište, hejtujte mě, mně je to úplně jedno, já si těch lidí vážím, jsou to pro mě lidé, kteří něco dokážou, to je pro mě důležité, dokážou pracovat rukama a uživit se. Ne jenom kecama, jako někteří na sociálních sítích,“ řekl. A měl pro „pitomce na sociálních sítích“ další vzkaz. Aby psali a šířili tak povědomí o Přísaze dál.
16.08.2021 13:05 |

podobné články

P*tomci, kteří vše hledají na internetu. Gazdík o žácích

 
Ministr školství Petr Gazdík popsal, jak by se podle něj mělo české školství proměnit. Konstatoval, že si napříště už nesmíme vychovávat sebevědomé pitomce, kteří své sebevědomí čerpají především z různých informací přebíraných nekriticky z Googlu.
21.04.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Gazdík (1213 článků) , Petr Gazdík (1202 článků)

Všichni naštvaní. P*tomci, padá. V ČSSD to houstne

 
Já vás do té Sněmovny dovedu, hřímal Hamáček na sjezdu minulý týden. A bouchal přitom do stolu. Své spolustraníky ale vyzýval k tomu, aby ČSSD mluvila jedním hlasem. Realita je však jiná. Hamáček od sjezdu dostává ránu za ranou.
15.04.2021 07:45 |

podobné články

P*tomci. Nouzový stav? Od advokátky drsně zahřmělo

 
Čísla nově nakažených střílejí strmě nahoru a vláda ve čtvrtek jedná o zpřísnění opatření. Ve hře je i velmi pravděpodobný nouzový stav, který by měl začít platit ještě dnes. Brněnská advokátka Vendula Zahumenská jásá, podle ní pokuty podle krizového zákona jsou nízké.
25.11.2021 18:45 |

podobné články

Jsou špatní, říkáme vám to, a vy je pořád volíte? Totální p*tomci. Vaše vina. Úvaha o vesnicích od známého myslitele

 
Lidé z vesnice, co volí ANO a SPD, si nezaslouží respekt. A svým chováním škodí ostatním podobně, jako kdyby vylévali olej do potoka. To je jen část úvahy, kterou na facebooku předestřel cestovatel Dan Přibáň a která byla moc i na řadu jeho liberálních přátel.
10.06.2022 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Dan Přibáň (63 článků)

Přání Pavla Novotného: P*tomci, táhněte. Ale Okamura bude ministr a Ukrajina nevyhraje

 
„Polské televizi jsem nedávno řekl, že je to zjednodušeně tak, že Petr Fiala je vzdělaný a slušný člověk, který nekrade. Porazil Babiše, sjednotil opozici, a to je přece skvělé. Úplný opak toho psychopata a komunistického agenta, který tady osm let rozkrádal státní pokladnu. Nicméně bude po dalších volbách Babiš opět premiérem a ministrem školství Okamura,“ sdělil nám Pavel Novotný v dlouhém povánočním rozhovoru. Autor se s řeporyjským starostou zná léta letoucí, jednu dobu byli téměř sousedé a žije v Řeporyjích, takže při této příležitosti kvůli autentičnosti zavrhl tradiční vykání.
29.12.2023 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6173 článků) , Pavel Novotný (1284 článků) , Pavel Fiala (360 článků)

„Obrátí se to proti Fialovi. Žádná náhoda.“ Po „výbuchu plynu“ ještě hůře

 
Desetkrát vyšší nárůst cen plynu než jinde v regionu? Žádná náhoda ani chyba Eurostatu, varuje ekonom Lukáš Kovanda. Slova o tom, že evropský statistický úřad mate veřejnost, se dle něj obrátí proti premiéru Fialovi a dalším politikům. „Tím posilují pozici různých dezinformátorů, kteří do budoucna mohou zpochybňovat jakákoli oficiální data s tím odkazem, že je přece zpochybňuje sám vládní establishment,“ uvedl Kovanda. A nejde jen o ceny plynu.
27.04.2023 09:25 |

podobné články

Kritik Západu, znalec kruhů USA, říkal svou pravdu o Ukrajině. Proti němu pravicový profesor. A něco na té debatě bylo vskutku nezvyklé

 
REPORTÁŽ Strana svobodných občanů představila v Olomouci svůj pohled na ukrajinskou krizi. Na české poměry nezvyklé, nicméně demokraticky působící bylo, že šlo o pohled dvojí. Prozápadní postoj zde zastával prof. Miloslav Bednář, vědecký pracovník Akademie věd ČR a vysokoškolský učitel zaměřený na politickou filozofii. A pohled politiku Západu kritizující hájil královéhradecký krajský předseda Svobodných Vít Jedlička.
25.11.2014 12:16 |

podobné články

Kritik Západu, znalec kruhů USA říkal svou pravdu o Ukrajině. Proti němu prozápadní profesor. A něco na té debatě bylo vskutku nezvyklé

 
REPORTÁŽ Strana svobodných občanů představila v Olomouci svůj pohled na ukrajinskou krizi. Na české poměry nezvyklé, nicméně demokraticky působící bylo, že šlo o pohled dvojí. Prozápadní postoj zde zastával prof. Miloslav Bednář, vědecký pracovník Akademie věd ČR a vysokoškolský učitel zaměřený na politickou filozofii. A politiku Západu kritizoval královéhradecký krajský předseda Svobodných Vít Jedlička.
25.11.2014 12:21 |

podobné články

Rampula se v případě svého odvolání obrátí na správní soud

 
Pražský vrchní zástupce (VSZ) Vlastimil Rampula má podle dnešního Práva zásadní výhrady k průběhu rozkladového řízení o svém odvolání. Rozkladová komise, která se sešla naposledy ve středu, podle něj postupuje v rozporu se správním řádem, a bude-li na základě jejího rozhodnutí ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) trvat na jeho odvolání, obrátí se na správní soud.
07.10.2011 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2225 článků) , Jiří Pospíšil (2225 článků)

ANO se kvůli tzv. konsolidačnímu balíčku obrátí na Ústavní soud po Novém roce

 
Hnutí ANO se na Ústavní soud (ÚS) kvůli vládnímu konsolidačnímu balíčku obrátí po Novém roce. V dnešním pořadu Partie v televizi CNN Prima News to řekl místopředseda hnutí Radek Vondráček. Kritizoval mimo jiné způsob přijetí novely v Poslanecké sněmovně. Podle ministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS) není správné přenášet politické spory před soudy.
03.12.2023 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Blažek (824 článků)

Do pátku bude slunečno a chladno, na víkend se situace obrátí

 
Následující dny budou slunečné a jasné, zato poměrně chladné. O víkendu se však situace obrátí, zatáhne se a teploty povyskočí. Novinkám to řekla Dagmar Honsová z Meteopressu.
30.09.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (1211 článků)

Na Silvestra nás ohřeje 14 °C, na Olomoucku stoupá voda a jak bude v lednu? Sledujte radar Blesku

 
Česko má před sebou nezvykle teplý přelom roku. Během noci na čtvrtek bude počasí u nás pod vlivem výrazné teplé fronty, po jejímž přechodu se sem dostane původem Středomořský vzduch a teploty půjdou rychle nahoru. Na Silvestra budou teploty v Čechách kulminovat až na 14 °C a také silvestrovská noc přinese nezvykle vysoké teploty. Počátek nového roku bude nejteplejší od roku 2007. Teploty tak budou připomínat jaro. Ochlazení a návrat zimy přinese až druhá polovina prvního lednového týdne.
30.12.2021 05:10 |

podobné články

Soudci se obrátí na Ústavní soud, pokud se jim sníží platy

 
Pokud se soudcům sníží platy, obrátí se na Ústavní soud, řekl prezident Soudcovské unie ČR Tomáš Lichovník. Varoval také, že by se ještě více zpomalila soudní řízení.
11.06.2010 12:35 |

podobné články

BP se kvůli havárii možná obrátí na investory z Blízkého východu

 
Britský ropný koncern BP, který se potýká s obrovskými výdaji kvůli rozsáhlému úniku ropy do Mexického zálivu, se možná obrátí na investiční fondy bohatých států včetně těch z Blízkého východu.
04.07.2010 23:25 |

podobné články

John se kvůli libereckému MS obrátí na Inspekci policie

 
Ministr vnitra Radek John se obrátí na Inspekci policie s požadavkem, aby vyšetřila postup policistů při vyšetřování případu mistrovství světa v klasickém lyžování v Liberci 2009. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
05.11.2010 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků)

Praha přestane kvůli verdiktu soudu odtahovat auta, obrátí se ale na ÚS

 
Správa služeb hlavního města Prahy se obrátí na Ústavní soud kvůli rozsudku o vracení odtažených vozidel na původní místo. Znění stížnosti v úterý schválila rada města. Současně rozhodla, že se do rozsudku nebudou odtahovat vozidla, která by normálně byla odtažena ve veřejném zájmu.
22.02.2011 17:20 |

podobné články