Článek

Jak dnes poznat skinheady? Pryč jsou časy holých lebek, dnes se maskují v davu

 
Holé hlavy, skini, skinheads. Stejně jako už jen samotné vyslovení názvu řekněme Hells Angels vyvolává i označení skinheads u alespoň elementárně zběhlých jedinců paniku a strach z násilností a trablů. Celkem oprávněně, díky poměrně jasným indiciím odkazujícím k extrémní pravici, nacionalismu, rasismu, šovinismu, rasismu a neskrývanými sympatiemi k fašismu.
29.09.2014 18:50 |

podobné články

Podobné články

Zeman po nepokojích v Duchcově: Chce razantnější postup vůči holým lebkám!

 
"Řádění holých lebek - nic na hlavě, nic v hlavě - znamená, že nám ty narůstá ne neofašismus, ale neonacismus," pronesl dnes prezident Zeman v obnovených Hovorech z Lán na otázku, jak vidí víkendové nepokoje v Duchcově, kde se skupina radikálů dostala do střetu s policisty.
23.06.2013 21:35 |

podobné články

Skini terorizují vesnici, dítěti zlomili ruku!

 
Šikanu ze strany holých lebek zažívají děti a mládež v Libivé na Šumpersku. Skin, který se do obce přistěhoval, nejprve zlámal ruku chlapci (12), potom napadl další děti.
24.07.2009 16:05 |

podobné články

Holé lebky na pohřbu muže, který napadl Topolánka!

 
Desítky "holých lebek", bílá rakev a píseň Karla Kryla Morituri te salutant. Tak vypadal pohřeb Martina Kupra (†33), jenž loni v létě na koupališti v Hustopečích se svými kumpány kameny napadl Mirka Topolánka. Kupr v noci na 5. března spáchal sebevraždu. Poslední hold mu vzdal i lídr zrušené Dělnické strany Tomáš Vandas.
12.03.2010 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Kryl (139 článků) , Mirek Topolánek (2176 článků)

Zranil Topolánka a teď... Hajlovali mu nad rakví!

 
Stovka holých lebek se v pátek za zvuků Krylovy písně rozloučila s mužem, který kamenem zranil Mirka Topolánka. Někteří dokonce neváhali zvednout pravici k nacistickému pozdravu!
13.03.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2176 článků)

Řádění holých lebek na Slovensku: Skinheadi před barem v Nitře zkopali majitele a hosty baru, zbili i ženu

 
Holé lebky "na Slovensku":http://www.extra.cz/tema/slovensko se s tím nepářou, jen si hlavně najít jakoukoliv oběť a dobře si kopnout. Přesně tohle se stalo v říjnu minulého roku ve slovenské Nitře, ale záběry z incidentu se ven dostaly až nyní, tedy v době, kdy agresory čekají první obvinění a tresty.
28.01.2014 19:40 |

podobné články

Ústí obchází strach z 1. máje: Vlastenci upozorňují na náckovskou demonstraci. Podnikli noční akci

 
Už za několik dní, na 1. máje, se Ústí nad Labem stane hlavním městem neonacistů, protože se sem sjede na nahlášenou demonstraci tisíce holých lebek z celé Evropy, zejména z Německa a Maďarska. Už nyní ale zuří po nocích v ulicích města válka mezi těmito Hitlerovými pohrobky a českými vlastenci.
29.04.2014 12:30 |

podobné články

U kontejneru v Praze se našla bedna plnou lidských lebek

 
U kontejneru v centru Prahy dnes kolemjdoucí našel bednu plnou lidských lebek. Měly evidenční čísla, takže podle kriminalistů zřejmě pochází ze sbírky zatím neznámého majitele. Dnes to sdělila mluvčí Jana Rösslerová. V Praze se už ve středu našla v odpadkovém koši část lidské lebky, rovněž s evidenčním číslem. Policisté nyní prověřují, zda spolu oba nálezy souvisí. 
05.09.2013 12:45 |

podobné články

TO BYL ÚLOVEK! Lovci lebek dopadli podvodníka. Skrýval se 13 let!

 
Speciální policejní útvar, takzvaní lovci lebek, dopadl šestatřicetiletého muže, který se třináct let skrýval před policii. Jak v pondělí informovala TV Nova, po celou dobu žil v České republice a používal doklady na cizí jméno.
24.10.2011 21:15 |

podobné články

Podivný nález na Vinohradech! U školy ležela bedna plná LIDSKÝCH LEBEK

 
Podivný nález překvapil dnes ráno ředitele základní školy v pražských Vinohradech. U kontejneru objevil dřevěnou bednu, ve které byly lidské lebky. „Zastaralá a silně zaprášená bedna obsahovala 15 kusů lidských lebek s evidenčními čísly,“ řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová.
05.09.2013 12:25 |

podobné články

Úplný konec metanolové kauzy? Lovci lebek zadrželi Cekotu, který se vyhýbal nástupu trestu

 
Policejní „lovci lebek“ zadrželi minulý týden v Praze muže odsouzeného v metanolové aféře, který se vyhýbal nástupu do vězení. Na webu to dnes uvedla mluvčí policejního prezidia Ivana Nguyenová. Jméno muže nesdělila, s ohledem na uvedený věk a výši trestu však kriminalisté zřejmě dopadli zlínského obchodníka Martina Cekotu, který si má za mřížemi odpykat osm let.
20.12.2017 20:00 |

podobné články

LOVCI LEBEK dopadli vězně! Nevrátil se za mříže. VIDEO ZÁSAHU

 
Speciální útvar takzvaných lovců lebek dopadl vězně, který se po přerušení trestu nevrátil do vězení. Jednalo se o muže, který byl v roce 2008 za vraždu odsouzen k patnácti letům vězení.
26.05.2011 18:55 |

podobné články

Stát připravil o půl miliardy! Lovci lebek ho zatkli v mekáči u letiště!

 
Lovci lebek zatkli poblíž pražského letiště Jana Šika. Z České konsolidační agentury vyvedl do zahraničí půl miliardy korun. Od konce dubna se vyhýbal vězení.
02.06.2011 19:40 |

podobné články

Lovci lebek CHYTILI objednatele vraždy! Vrazi odpravili slovenského podnikatele

 
Mimořádný úlovek detektivů ze skupiny cíleného pátrání policejního prezidia. Takzvaní lovci lebek zadrželi v Praze muže, který si objednal vraždu slovenského podnikatele Jozefa Mišenka.
12.09.2011 22:30 |

podobné články

Vylákal z lidí miliony. Lovci lebek ho dopadli!

 
Policisté ze speciálního útvaru, takzvaní lovci lebek, mají na svém kontě další úlovek. Tentokrát v jejich síti uvízl podvodník, který z lidí po celé republice vylákal miliony korun.
06.02.2012 21:45 |

podobné články

"Lovci lebek" v Praze zadrželi mezinárodně hledaného zločince

 
Mezinárodně hledaného dvaatřicetiletého Slováka zadrželi v Praze 5 v těchto dnech detektivové Cíleného pátrání, takzvaní lovci lebek. Je umístěn v předávací vazbě a čeká na rozhodnutí české justice, zda ho pošle zpět na Slovensko.
23.03.2012 11:10 |

podobné články

Lovci lebek dopadli českého šéfa drogového gangu. Na moři v Ekvádoru!

 
Lovci lebek dopadli českého šéfa drogového gangu, který se několik let skrýval ve střední Americe před vězením. V Ekvádoru ho vypátral Interpol a do Prahy si ho převezli letečtí maršálové cizinecké policie. TV Nova byla exkluzivně u toho.
03.04.2012 21:05 |

podobné články

Chtěl obrat stařenku (85) podvodem o dům, dopadli ho Lovci lebek

 
Lovci lebek včera dopadli podvodníka Jiřího Novotného, který chtěl připravit o dům v centru Brna důchodkyni (85). Soud mu už dříve vyměřil trest, Novotný však uprchl a až do včerejška byl na útěku.
26.06.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novotný (169 článků) , Jiří Novotný (169 článků)

Archeologové objevili 50 aztéckých lebek. Záhada ležela 500 let pod zemí!

 
Mexičtí archeologové vykopali 50 lebek, které ležely 500 let schované pod nejposvátnějším aztéckým chrámem. Obětovaly je při tajemných obřadech.
06.10.2012 13:25 |

podobné články

"Lovci lebek": Vrátíme se pro vás, slibují dalším zločincům v Karibiku!

 
Byl to dosud největší zátah „lovců lebek“ v zahraničí. Při operaci Dominik čeští policisté z oddělení cíleného pátrání zadrželi sedm našinců v Dominikánské republice. A pro další se prý brzy vrátí.
30.10.2012 17:25 |

podobné články