Článek

Jágr a rodina truchlí nad ztrátou milovaného dědečka: Byl studnice moudrosti, vzpomíná vnuk Kalla

 
Hokejista Jaromír Jágr (50) a další členové jeho rodiny momentálně zažívají těžké životní chvíle. Před pár dny zemřel Jaromír Jágr starší (†82), tatínek hokejisty a jeho sestry a také milovaný dědeček, jehož pohřeb se koná v úterý 22. listopadu. Na Jaromíra staršího zavzpomínal v rozhovoru pro eXtra.cz jeho vnuk, hokejista Jiří Kalla.
22.11.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků)
Podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (117 článků)

Jágr bez zubu moudrosti pomohl Omsku k další výhře

 
Jaromír Jágr bez zubu moudrosti přispěl k výhře Avangardu nad Dynamem Moskva v přípravě jednou asistencí.
18.08.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků)

Jaromír Jágr po pohřbu milovaného otce (†82): Opakoval se stejný scénář jako u Karla Gotta

 
Legendární hokejista Jaromír Jágr (50) se musí v posledních dnech smířit s odchodem svého milovaného tatínka Jaromíra Jágra staršího (†82). Ten zemřel po dlouhém boji s rakovinou. Poslední rozloučení proběhlo 22. listopadu v Kladně, nechyběla rodina ani přátelé. Hokejista Jaromír Jágr přečetl dojemný dopis svému otci do nebe a po konci smutečního obřadu se do kostela ještě jednou vrátil, tentokrát sám, jak informoval iSport. 
23.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků) , Karel Gott (6743 článků)

Tragická smrt Kobeho Bryanta: LeBron James se rozplakal nad strašnou ztrátou

 
Včera zasáhla svět smutná zpráva o odchodu basketbalové legendy. Kobe Bryant zemřel při tragické nehodě vrtulníku. Společně s ním tam zahynulo dalších osm lidí. Nad velkou ztrátou truchlí přátelé, rodina, ale i kolegové, jako třeba LeBron James.
27.01.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Kobe Bryant (58 článků)

Nejstarší vnuk Jeana-Paula Belmonda sdílel akt svého dědečka a dojemně se rozloučil: Opustil nás vůdce klanu

 
Početná rodina Jeana-Paula Belmonda (✝88) se s ním dojemně loučí skrze sociální sítě. Mezi dalšími se na Instagramu vyjádřil i vnuk Alessandro (30).
07.09.2021 18:50 |

podobné články

VIDEO: Osamělý Jágr pózoval s modelkami, chtěl to mít rychle za sebou

 
Hokejista Jaromír Jágr po rozchodu s Innou Puhajkovou bere sílu od svých fanoušků, přátel a taky z práce. Trénuje na ledě, natáčí reklamy a našel si čas i na charitu. Focení ale není jeho oblíbená činnost, tak byl rád, když ho měl za sebou. Další články k tématu: Nepřestali jsme pro sebe existovat, říká Puhajková o rozchodu s Jágrem Jágr je volný, dál hledá ideál. Maximalisté to mají v lásce těžké OBRAZEM: Jágr vedle Lendla, fanoušci pod vlajkou a oslavy druhého bodu Kdo bude s Jágrem? Vsadit si můžete na Hanychovou nebo Kvitovou Hádka o miliardy dál dusí NHL. Ale brzo se začne hrát, tvrdí Jágr
20.11.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků) , Inna Puhajková (416 článků)

Jágrovo Kladno si užívá vstup do ligy. Neusnout na vavřínech, varuje Kalla

 
Hokejisté Kladna si užívají podařený vstup do nového ročníku extraligy. V minulé sezoně byli Rytíři podle zisku bodů na ledě nejhorším týmem soutěže a v létě zachránil klub před krachem Jaromír Jágr mladší.
21.09.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků)

Bylo mi s vámi hezky, vzkázal Náhlovský fanouškům. Zemřel guru českého humoru, truchlí lidé

 
Náhlé úmrtí baviče Josefa Aloise Náhlovského zasáhlo celé Česko. Naposledy se sám Náhlovský ozval svým fanouškům 16. března. "Hezky mi s vámi bylo," nejspíše už tušil, že už své fanoušky nikdy nebude moc bavit svým charakteristickým humorem. Nad jeho ztrátou truchlí nejen jeho rodina a přátele, ale i tisíce fanoušků. „Zemřel guru českého humoru," vzkazují mu na sociálních sítích dojemně do nebe. 
07.04.2022 21:25 |

podobné články

Marek (25) zemřel při trhání zubu moudrosti

 
Mladíka bolely zuby moudrosti, tak si je chtěl nechat vytrhnout, zastavilo se mu ale srdce a po převozu do nemocnice zemřel. Rodina z jeho smrti viní zubaře.
15.04.2013 22:05 |

podobné články

Princ William vzpomíná na dědečka: Dojemná slova i snímek, kterým je doprovodil, vás vezmou za srdce

 
Princ William  (38) se poprvé od pátečního skonu vévody z Edinburghu ozval veřejnosti. V pondělí vydal prohlášení, v němž na dědečka vzpomíná jako na „neobyčejného člověka“ a text doprovodil snímkem princů Philipa a tehdy dvouletého George  (7) , pořízeným vévodkyní Kate  (39) v roce 2015 v Sandringhamu v Norfolku.
12.04.2021 17:15 |

podobné články

Osobnosti: George George (854 článků) , Kate Kate (790 článků)

Zraněný Jágr straší fanoušky rakví. Kup si raději pořádnou helmu, vzkázal mu Petr Nedvěd!

 
Miláček davů a hokejový bůh Jaromír Jágr (46) poznal nedávno tvrdost českého ledu. Minulý víkend ho přirazil k mantinelu havířovský Marek Sikora (31) při utkání WSM ligy mezi Kladnem a Havířovem. Krvavá srážka, při které Jágr zůstal ležet bezvládně na zemi, nenechala chladného snad nikoho. Hlavně Jágra samotného. Prý už mohl být pod drnem. Hokejista Petr Nedvěd (46) ale tvrdí, že by si měl Jágr spíš pořídit novou helmu. Ta stará, se kterou Jágr tak rád hraje, je podle Nedvěda na nic.
01.03.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků) , Petr Nedvěd (205 článků) , Marek Sikora (14 článků)

Jaromír Jágr za rok ukončí hokejovou kariéru! Teď hlídá, aby se k dětem a nadšencům dostaly miliony

 
Jaromír Jágr (48) se posouvá do nové role. Z hokejisty se o pomalu ale jistě stává funkcionář. Po boku Pavla Nedvěda (47) Jágr zasedá v Národní radě pro sport, která je poradním orgánem Národní sportovní agentury. Jágr bude dohlížet na to, aby se miliony dostaly opravdu tam, kde jsou nejvíce potřeba - tedy ke sportujícím dětem a trenérům mládeže. Jágr také pohovořil o své budoucnosti. Hrát bude ještě rok.
26.06.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3114 článků) , Pavel Nedvěd (275 článků)

V ČT vystoupil Stalinův vnuk. Toto vše řekl o svém dědovi, Putinovi a problémech Rusů

 
Vnuk Josifa Vissarionoviče Stalina Alexandr Burdonskij byl hostem středečního Interview ČT24. Čím si vysvětluje, že v samotném Rusku znovu roste obliba jeho dědečka, jenž měl na svědomí utrpení desítek tisíc lidí. Je pro Rusy důležitější jeho nezpochybnitelné vítězství ve druhé světové válce? A jak se žilo samotnému Burdonskému? A co si myslí o Putinovi? I to prozradil.
06.05.2015 19:26 |

podobné články

Hyena z Prahy: Ubil vlastního dědečka k smrti!

 
Absolutně otřesný případ vraždy vyšetřují policisté z Prahy. V Řepích ubil vnuk vlastního dědečka! Podle sousedů mezi nimi fyzické potyčky nebyly výjimečné.
20.08.2015 19:10 |

podobné články

David Beckham truchlí nad smrtí milovaného dědečka

 
Fotbalista David Beckham je zkroušený žalem. Poté, co přistál v Jihoafrické republice, zavolala mu manželka smutnou zprávu, jeho třiaosmdesátiletý dědeček zemřel v Londýně na následky rakoviny plic. S Josephem Westem, s nímž měl údajně blízký vztah, se prý nestihl rozloučit.
04.12.2009 06:40 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1135 článků)

David Beckham truchlí nad smrtí milovaného dědečka

 
Fotbalista David Beckham je zkroušený žalem. Poté, co přistál v Jihoafrické republice, zavolala mu manželka smutnou zprávu, jeho třiaosmdesátiletý dědeček zemřel v Londýně na následky rakoviny plic. S Josephem Westem, s nímž měl údajně blízký vztah, se prý nestihl rozloučit.
05.12.2009 09:35 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1135 článků)

Vnuk Karla Svobody pro něj zapálil s tátou svíčku

 
Dědečka sice nestačil bohužel poznat, přesto přišel na jeho hrob. Nejmladší vnuk Karla Svobody Ferdinand (3) doprovodil v den smutného výročí tátu Petra (31) na hřbitov Aldašín u Jevan, kde odpočívá jeho slavný předek. Společně tam zapálili svíčku.
29.01.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (640 článků) , Petr Svoboda (632 článků) , Petr Svoboda (623 článků) , Petr Svoboda (632 článků)

Vraždu dědečka si objednal jeho vnuk: Invalidního muže uškrtili a zahrabali! Pro peníze!

 
Plánovitost, organizovanost, brutalita! Tak hovoří kriminalisté o vraždě invalidního Josefa J. (70) z Mladé Boleslavi. Nešťastníka zabil jeho vnuk a čtyři kumpáni, kterým poté zaplatil!
06.03.2013 22:40 |

podobné články

Vnuk rok a půl psychicky decimoval babičku a dědečka. Nakonec je brutálně zbil

 
Neuvěřitelný případ násilí v rodině vyšetřují jindřichohradečtí policisté. Devětadvacetiletý vnuk přes rok a půl neuvěřitelně psychicky týral prarodiče. Mimo jiné na ně křičel, aby chcípli a nepřekáželi mu. Nakonec je brutálně zbil a skončil v rukou policistů, řekla policejní mluvčí Hana Millerová.
02.08.2013 12:25 |

podobné články