Článek

Já to tedy beru, šéfe…! aneb Na skok v nedávné historii, kdy pracovat bylo povinností

 
Režisér Petr Schulhoff natočil v roce 1977 komedii podle vlastního scénáře a trochu si udělal legraci z tehdejší politiky zaměstnanosti. Všichni, kdo byli práceschopní, museli přispívat k budování naší země. Idea to sice nebyla špatná a už se to nikdy nikomu nepodaří zavést, jen vznikl malý problém.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Schulhoff (14 článků)
Podobné články

Naivka Konvalinková byla za prostitutku vděčná!

 
Není rok, aby komedie Šéfe, to je věc!, Šéfe, vrať se!, Jdeme na to, šéfe!, Na dvoře je kůň, šéfe! a V tomhle zámku straší, šéfe! televizní stanice nereprízovaly. Původně se přitom mělo jednat jen o jednu samostatnou silvestrovskou komedii. Byla ale natolik úspěšná, že se přitočily další čtyři díly. Parta pod vedením šéfa Pepana, která se živí podvody s českým důvtipem a vynalézavostí zkrátka i po letech diváky táhne k obrazovkám.
04.08.2014 12:05 |

podobné články

Naivka Konvalinková byla za prostitutku vděčná!

 
Není rok, aby komedie Šéfe, to je věc!, Šéfe, vrať se!, Jdeme na to, šéfe!, Na dvoře je kůň, šéfe! a V tomhle zámku straší, šéfe! televizní stanice nereprízovaly. Původně se přitom mělo jednat jen o jednu samostatnou silvestrovskou komedii. Byla ale natolik úspěšná, že se přitočily další čtyři díly. Parta pod vedením šéfa Pepana, která se živí podvody s českým důvtipem a vynalézavostí zkrátka i po letech diváky táhne k obrazovkám.
05.08.2014 11:45 |

podobné články

Zdeněk Pohlreich změnil s Ano, šéfe! české gastro: Dřív blafy, dnes světová kvalita

 
Věhlasný kuchař Zdeněk Pohlreich (65) bude od 2. května na Primě hvězdou nového pořadu Jak to bylo, šéfe? V něm ukáže nejen nejdrsnější kulinářská pekla z minulosti Ano, šéfe!, ale zároveň přinese i důkazy o tom, že dnešní gastronomie už nebývá pro ostudu. „S českou gastronomií to už není až takový pr*ser,“ uvedl pro eXtra.cz. Zklamáním pro některé ale možná bude, že tentokrát místo sebe nechá vařit jiné.
17.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (648 článků)

Ano, šéfe! bude mít pokračování

 
Netradiční gastronomická show Ano, šéfe!, kterou provázel svérázný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, se zařadila mezi nejúspěšnější pořady televize Prima. Pořad boduje sledovaností na obrazovce i u diváků, kteří ho vyhledávají prostřednictvím internetu na stránkách stream.cz. S průměrně 150 tisíci zhlédnutími jsou jednotlivé díly Ano, šéfe! nejsledovanějším pořadem sekce Primy na webu.
25.05.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (648 článků)

Ano, šéfe - Díky, šéfe! Zavíráme...

 
PRAHA – Měl pomoct. Zvednout kvalitu jídla, přízeň zákazníků a tím i příliv peněz. V osmi z dvanácti se mu to také povedlo. Jenže čtyři majitelé restaurací, kteří se přihlásili do reality show Ano, šéfe! (vysílala TV Prima), teď nemohou nejznámějšímu kuchaři Zdeňku Pohlreichovi (52) přijít na jméno.
02.06.2009 02:10 |

podobné články

Pořad Ano, šéfe z TV Prima získal Znojemský hrozen

 
Pořad Ano, šéfe! z produkce TV Prima získal v pátek Grand Prix Znojemského hroznu. Shodly se na tom poroty všech tří sekcí XI. ročníku tohoto mezinárodního festivalu televizních a rozhlasových pořadů. Hlavním hrdinou reality show Ano, šéfe!, kterou TV Prima vysílá od letošního března, je Zdeněk Pohlreich (51), majitel hotelu Imperial v Praze.
18.09.2009 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (648 článků)

Já to tedy beru, šéfe, aneb...Velký přehled náborových příspěvků. Kde dostanete nejvíc?

 
Na uvítanou padesát tisíc korun, ale klidně i třikrát tolik! To jsou ochotny nabídnout mnohé firmy a instituce, kterým zoufale chybí zaměstnanci. Náborové příspěvky tak čekají na budoucí popeláře, policisté, či sestřičky. Kdo příspěvky taky nabízí a jak vysoké?
24.02.2018 05:10 |

podobné články

Jan Bureš: Německá inflace zaznamenala nejprudší skok v novodobé historii

 
Návrat inflace je tu, tedy alespoň u našich sousedů v Německu. Dynamika spotřebitelských cen v největší ekonomice eurozóny se ke konci roku více než zdvojnásobila a zaznamenala největší skok v novodobé historii.
04.01.2017 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bureš (457 článků)

Nepracujícím lidem se nevyplatí pracovat, díky dávkám mají vlastně více peněz než ti, kteří pracují. Senátor Zeman přináší konkrétní výpočty. A Dežo z mojí z fabriky...

 
ROZHOVOR Senátor ODS Jaroslav Zeman dokladuje na konkrétních údajích o dvou modelových rodinách, že lidem žijícím na dávkách od státu se nevyplatí pracovat. Jasným logickým řešením dle něj je, aby se pracujícím vyplatilo pracovat a aby se nepracujícím nevyplatilo nepracovat. Uvedl i příklad člověka, který pracovat chtěl, ale finančně se mu to nevyplatilo, a tak přestal pracovat. Současný sociální systém lidi nutí, aby se flákali.
16.06.2016 13:40 |

podobné články

V Praze se dnes uskutečnil skok do vody vybízející k ochraně řek

 
Na náplavce u Palackého mostu se dnes uskutečnil společný symbolický skok do Vltavy. Akce nazvaná Big jump má upozornit na nutnost chránit řeky a vracet k nim a do nich život. Do vltavské vody potom skočilo celkem sedm lidí. Skok pořádala nezisková organizace Koalice pro řeky, záštitu nad akcí převzal kajakář a olympionik Vavřinec Hradilek.
12.07.2015 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (90 článků)

Nejstarší paragán Česka (79): Skok ze 4000 metrů!

 
Skok s padákem? Žádný problém! Jindřich Starý (79) si s chutí užil adrenalinový zážitek, který dostal ke kulatinám. Jde zřejmě o nejstaršího Čecha, který takový skok absolvoval.
15.05.2017 12:55 |

podobné články

Efektní skok do vody? Na tohle představení v bazénu mladík jen tak nezapomene

 
Mladík se chtěl předvést před dívkami, které sledovaly jeho skok do vody. Na prkně se pěkně rozhoupal ke skoku a dala se čekat krásná podívaná. Skok ale klučinovi vůbec nevyšel a holky moc neoslnil…
12.11.2020 12:20 |

podobné články

Deník Aha! se zapojil do natáčení Ano, šéfe!: Pohlreich nestačil kulit oči! aneb Propadák minutu po minutě!

 
V těchto dnech natáčí drsný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (53) další díly pořadu Ano, šéfe! Deník Aha! se s ním vydal na natáčení do pražských Horoměřic, kde spolu s ním otestoval restauraci Modrá stodola v rámci druhého dne natáčení – šlo o tzv. zátěžový test, kdy při plném provozu ozkouší, jak co (ne)zvládají.
30.03.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (648 článků)

Teska Arnoštová (ČSSD): Ano, šéfe v nemocnici aneb Dá se přežít hospitalizace bez otravy?

 
ožná by to skutečně byl zajímavý námět na speciální díl populárního pořadu „Ano, šéfe!“. Minimálně by jistě byla vysoká sledovanost takového dílu, kdy obávaný Zdeněk Pohlreich stráví několik dnů v nemocniční kuchyni a svou typicky nevybíravou mluvou hodnotí tamní gastronomický zážitek. Jistě, na jídlo jako od šéfkuchaře z Alcronu by asi nenarazil v žádné české nemocnici. Jenže to ani není možné, podmínky jsou samozřejmě úplně jiné, stejně jako servírované jídlo. A vše se logicky odvíjí od rozpočtu, který je omezený.
04.11.2015 11:01 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (648 článků)

Drahý šéfe Googlu, zaměstnáš mě?! A boss sedmileté šikulce odpověděl

 
„Drahý šéfe Googlu, jmenuji se Chloe, a až budu větší, chtěla bych u Googlu pracovat.“ Dopis od sedmileté holčičky šéfa internetového gigantu natolik zaujal, že jí odepsal a těší se, až bude velká a o práci bude moci požádat.
18.02.2017 12:05 |

podobné články

Startuje nové Ano, šéfe! Pohlreich byl šokován konfliktem s exekutorem!

 
Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se za historii pořadu Ano šéfe! dostal už do různých podniků a setkal se s různými lidmi. Vždycky se ale najde něco, co ho ještě dokáže překvapit. Ani čtvrteční díl nebude výjimkou.
28.01.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (648 článků)

První kuchař, který Pohlreicha vyrazil od plotny: Víš co, šéfe? Vypadni!

 
Pondělní Ano, šéfe! bude speciální nejen v tom, že si Zdeněk Pohlreich (61) poprvé v životě objedná národní pochoutku – smažený sýr. Také ho poprvé v historii pořadu vyhodí z kuchyně, které měl pomoci!
15.09.2018 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (648 článků)

Madonnino vysněné povolání? Prodavačka v cukrárně!

 
Zpěvačka Madonna (51) snila v mládí o jiném povolání, než být královnou popu. Přála si pracovat v cukrárně. Proč? A proč s ní nechtěl spolupracovat Michael Jackson? Madonna se přiznala, že je sladkým a dorty doslova posedlá. Nicméně pak se přestěhovala do New Yorku a rozhodla se vydat na dráhu popstar. „Mým snem bylo vždy pracovat v cukrárně,“ říká Madonna. „Bylo to proto, že mám vášeň – sladké. Teď už jím tak posedlá nejsem. Mám totiž zkažené zuby!“ „Když jsem se přestěhovala do NYC, bylo to v době, kdy jsem věděla, že se chci stát zpěvačkou a psát písničky a být umělkyní. Nestarala jsem se o to, jestli budu hladovět a bydlet v pokoji s pěti kluky, mýt se jen v umyvadle. Je to to, co chci dělat. Bylo mi to jedno, protože můj život nebyl nic moc.“ Zpěvačka nedávno také přiznala, proč nikdy nespolupracovala s Michaelem Jacksonem. „On prostě měl strach z provokativní muziky. Nechtěl se mnou pracovat,“ říká Madonna. „Strávili jsme spolu hodně času, stali se z nás přátelé. Ale nikdy jsme nenatočili společný hit. Napsala jsem spousty textů a ukazovala mu je, ale nechtěl o tom nic slyšet. Řekl mi na to: ´To je jako kdybys chtěla, aby Quentin Tarantino nedal do svého filmu žádné násilí´. Jenomže mně to přišlo, že se spíš styděl.“
11.12.2009 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Michael Jackson (1765 článků) , Quentin Tarantino (261 článků) , Michael Jackson (664 článků) , Michael Jackson (664 článků)

Luděk Sobota doplatil na své žerty: Slavnému režisérovi způsobil infarkt!

 
Náboráři Luděk Sobota a Petr Nárožný jsou velcí šíbři a získávají pracovní síly sice nadmíru vědecky, jenomže za jejich metody by se nemuseli stydět ani otrlí mafiáni nebo agenti tajné policie. Na principu informací o soukromí a selhávání nedostatkových kádrů je vystavěn komediální příběh Já to tedy beru, šéfe…
10.09.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (196 článků) , Petr Nárožný (121 článků)