Článek

Já nic, já svatoušek: Afričanovi, který znásilnil šestnáctiletou Češku, připadá, že nic neprovedl

 
Libyjec Abdallah Diallo, který byl obžalován ze znásilnění nezletilé dívky na Litoměřicku, se odvolal proti trestu, který mu soud uložil. Dříve se proti rozsudku okresního soudu v Litoměřicích odvolala státní zástupkyně. Migrantovi byla navíc nařízena ústavní léčba kvůli schizofrenii, která ho "ochránila" před delším trestem, hrozilo mu až deset let za mřížemi.
08.07.2020 19:25 |

podobné články

Podobné články

Dívka, znásilněná Afričanem: Měla jsem velký strach, aby mě nezabil

 
Na základě zákona o svobodném přístupu k informacím získala redakce iDnes rozsudek o uložení dvouletého vězení Afričanovi, který znásilnil šestnáctiletou dívku. „Zásadním se v případu stal jeho psychický stav. Potřeba zabývat se jím detailně vyvstala kvůli jeho chování ve vazbě, kde odmítal dodržovat hygienu, napadl spoluvězně nebo vykonával potřebu na jiném než k tomu určeném místě,“ psalo se v rozsudku. Byla zde uvedena i výpověď znásilněné dívky.
30.06.2020 17:55 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Znásilnil šestnáctiletou, pomozte ho najít

 
Pražská policie pátrá po muži, který brutálně napadl a znásilnil šestnáctiletou dívku.
02.07.2009 14:50 |

podobné články

,,A mě zavřou na tři!" 2 roky pro afrického násilníka v ČR: Klaus ml. se ozval. A i jiní, je zle

 
Dva roky a ústavní léčba, to je trest, který soud přiřkl Afričanovi, který na litoměřicku znásilnil mladou dívku, jak informoval deník iDnes. Pro spodní hranici trestní sazby se soud rozhodl proto, protože obžalovaný má prý schizofrenii. Ale místním se to nelíbí. Zvlášť v porovnání s tím, jaké tresty padly za léčebné konopí. Přišly různé drastické návrhy. A také povzdech, že to už je trest jako v Německu či ve Švédsku. Václav Klaus mladší k tomu dodal, že větší sazbu by dostal i on, kdyby nevyúčtoval stravenky ve Sněmovně.
04.06.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10363 článků)

Znásilnil mě jako pannu a já otěhotněla, líčí oběť moderátora Savilea

 
S hrůzným příběhem přišla další oběť sexuální zrůdy z BBC. Savile, ji znásilnil jako šestnáctiletou pannu a ona pak dva roky splácela potrat. A stanice moderátorovy zvrhlosti maskovala s tím, že "vlastně o nic nejde“.
24.10.2012 11:20 |

podobné články

Známý guru znásilnil 16letou dívku. Davy fanatiků ho brání před policií

 
Indický soud ve středu uznal duchovního vůdce Ásarama Bapua vinným ze znásilnění. V Džódhpuru, kde se soud konal, byla zpřísněna bezpečnostní opatření, protože se očekávají protesty Bapuových příznivců. Soud došel k závěru, že dnes sedmasedmdesátiletý Bapu v roce 2013 znásilnil šestnáctiletou dívku v ášramu - na místě duchovního rozjímání.
25.04.2018 10:15 |

podobné články

Muž znásilnil dívku (†16), mlátil ji lopatou a pak ji pohřbil zaživa: Popravili ho smrtící injekcí

 
Smrtící injekcí byl ve věznici v americkém státě Indiana popraven devětačtyřicetiletý usvědčený násilník a vrah. Orlando Hall v roce 1994 spolu s dalšími čtyřmi muži unesl Lisu Reneovou. Šestnáctiletou dívku později znásilnil, zmlátil a pohřbil ji zaživa!
24.11.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Orlando Orlando (5 článků)

Padesátiletý herec si vzal šestnáctiletou královnu krásy

 
Herec Doug Hutchison, kterého čeští diváci znají především z filmu Zelená míle, se ve svých jedenapadesáti letech oženil. Za manželku si vzal Courtney Stoddenovou, která je o 35 let mladší než on. Sňatek se šestnáctiletou bývalou královnou krásy vyvolal v USA vlnu emocí, uvádí zpravodajský portál abcnews.go.com.
15.07.2011 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Doug Hutchison (35 článků)

Marilyn Monroe měla podle nové knihy lesbickou aféru s touto šestnáctiletou dívkou

 
Život Marilyn Monroe byl až do její smrti zahalen mnoha tajemstvími. Zřejmě nejznámější sexsymbol všech dob dodnes nepřestává fascinovat a i po padesáti letech od jejího úmrtí jsou nové informace z hereččina soukromí pro veřejnost zajímavé. K příležitosti 50. výročí od její tragické smrti vydal spisovatel Tony Jerris knihu, která hovoří o údajném lesbickém poměru Monroe s šestnáctiletou dívkou.
29.07.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (438 článků)

Vdavekchtivá Moravanka (28) poslala půl milionu Afričanovi, aniž ženicha viděla

 
Osmadvacetiletá žena z Brněnska se stala obětí sňatkového podvodníka z Ghany. Muži, který se na sociálních sítích vydával za dobře situovaného inženýra pracujícího na lodi, poslala - aniž ho kdy viděla - 420 tisíc korun.
02.11.2012 11:45 |

podobné články

Migrant, který znásilnil Češku (16), dostal dva roky: Nejdříve se půjde léčit

 
Africký migrant Abdallah Ibrahia Diallo měl podle žaloby minulý rok znásilnit dnes šestnáctiletou dívku z Litoměřicka. Tamní soud rozhodl, že si odsedí dva roky ve vězení a bude se léčit se schizofrenií. Znalci si myslí, že v době, kdy čin vykonal, nebyl příčetný.
04.06.2020 12:45 |

podobné články

Hasič zachránil 9letou dívku z plamenů, pak ji znásilnil

 
Dvacet let dívka tajila, že ji v devíti letech znásilnili. Bála se, že by se něco mohlo stát její matce. V roce 1994 ji znásilnil hasič John McGinn (56), který ji a její maminku zachránil před požárem, který vypukl u nich doma. Když její matku odvezli do nemocnice, muž ji znásilnil a pak vyhrožoval smrtí její matky. Teď konečně za svůj čin bude pykat.
11.08.2015 21:10 |

podobné články

Úřady zmařily devítiletému Afričanovi sen o Disney Worldu

 
Devítiletý Micah Strachan s jihoafrickým pasem už dlouho básnil o výletu do Disney Worldu na Floridě a jeho sen se letos v únoru mohl splnit. Úředníci z amerického imigračního oddělení se však postaraly o to, aby se Micahova představa rozplynula jako pára nad hrncem. Zamítli mu totiž žádost o vízum. Prarodiče měli již koupené letenky v přepočtu za téměř 30 tisíc korun a naplánovaný itinerář na měsíční cestu po USA.
17.01.2011 12:50 |

podobné články

Nymfomanka nutila muže 36 hodin souložit, než jí utekl

 
Uplakaného muže našli náhodní kolemjdoucí na ulici v Mnichově. Afričanovi se podařilo po téměř dvou dnech utéci nymfomance. Ta policii přiznala, že chtěla otěhotnět.
30.04.2012 20:05 |

podobné články

Přítelkyně »gangstera Ka« Hynka Čermáka: V Afričanovi ukazuje prsa!

 
Už je celkem jasné, co se herci Hynku Čermákovi (42) zalíbilo na mladičké kolegyni Veronice Mackové (21). Herečka v druhém dílu filmu Gangster Ka: Afričan odhalila své pevné mladé poprsí!
01.12.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Hynek Čermák (195 článků)

Leckteří byli ve vězení, domů už nechtějí. Otevřená zpověď o migrantech z Afriky

 
Renomovaná česká novinářka Markéta Kutilová se na svém facebookovém profilu opět zamyslela nad migrační krizí. Prozradila, co se asi tak mladému Afričanovi honí hlavou, když se blíží k branám Evropské unie.
28.08.2018 13:40 |

podobné články

Dívka (16) popsala hrůzné znásilnění u Terezína: Bála jsem se, že mě zabije!

 
Znásilnění teprve šestnáctileté dívky na Litoměřicku vyvolalo velkou vlnu pozdvižení. Soud za něj uložil Afričanovi Abdallahu Ibrahimovi D. dvouleté vězení a ústavní léčení. To se však zdálo státní zástupkyni příliš málo a proti rozsudku se odvolala. Na povrch navíc nyní vypluly nové děsivé skutečnosti případu.
30.06.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Ibrahim Ibrahim (10 článků)

Jela domů z párty. Afghánec ji znásilnil, škrtil a utopil. A ukázalo se: Ještě doma znásilnil chlapce. A jako nebohý uprchlík v Řecku jiného

 
Před krajským soudem v německém Freiburgu proběhlo páté přelíčení s mladým afghánským násilníkem Husseinem K., který loni na podzim brutálně znásilnil a zavraždil německou studentku medicíny.
11.10.2017 08:35 |

podobné články

Žačku (†13) brutálně znásilnil a zavraždil mladý vyvrhel!

 
Třináctiletou Agnes extrémně brutálním způsobem znásilnil a zavraždil mladík (17), kterého přijali na školu, přestože už jednou znásilnil kamarádku. Francouzská veřejnost je pobouřena a případ na mimořádném zasedání řešila i vláda, uvádí server novinky.cz
22.11.2011 14:10 |

podobné články

Ženich znásilnil nevěstu o svatební noci

 
Žena (21) se během svatebních oslav opila a na první manželský sex se necítila. To ovšem jejího novomanžela nezajímalo a brutálně ji znásilnil. Poté ji znásilnil ještě čtyřikrát.
02.05.2012 14:25 |

podobné články