Článek

Já ji chci, chci, chci. Poslankyni ANO, která miluje červené šaty, Babiš protlačil do další funkce. Proti všem, včetně Faltýnka

 
VÍME PRVNÍ Celostátní výbor hnutí ANO řešil na svém posledním zasedání zbylé nominace na krajské kandidátky. Do čtvrtka jich bylo schválených šest a ParlamentníListy.cz o nich už pečlivě informovaly. Tentokrát máme od několika vysokých činitelů hnutí potvrzeno, že premiér Babiš, který tak často brojí proti kumulaci funkcí, na to v posledních hodinách poněkud zapomněl…
03.07.2020 11:20 |

podobné články

Podobné články

Komentář: Exhibicionista Novotný protlačil svůj pomník. Dostane od něj „klystýr“ i ODS?

 
Starosta Řeporyjí za ODS a bulvární novinář Pavel Novotný protlačil svůj „slavný“ pomník vlasovcům místním zastupitelstvem, i přes odpor některých místních lidí nakonec proti nezvedl ruku jediný zastupitel. Byla to bizarní lekce z bulvárního pojetí politiky se vším všudy: ještě před hlasováním Novotný vyrazil s dopisem Putinovi na ruskou ambasádu v úklidové multikáře a v ruské státní televizi předvedl „klystýr“, na jaký hned tak nezapomenou.
12.12.2019 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1060 článků)

Babiš označil poslankyni za „bestii“. „Chová se jak hulvát, ať se omluví,“ zuří šéf STAN

 
Předseda Starostů a nezávislých (STAN) Vít Rakušan bude v úvodu dnešní schůze Sněmovny žádat premiéra Andreje Babiše (ANO), aby se omluvil poslankyni STAN Věře Kovářové za to, že ji označil jako bestii. Babiše při tom zachytila Česká televize, když se minulé pondělí kabinet společně přesouval na zámek do Lán na oběd s prezidentem Milošem Zemanem. Rakušan novinářům řekl, že Babiš se chová jako hulvát a nemá úctu k ženě a poslankyni.
03.03.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků) , Miloš Zeman (24669 článků) , Vít Rakušan (104 článků)

Není důvod vydávat Babiše a Faltýnka policii, tvrdí Brabec. Bude ANO hlasovat proti?

 
Vedení ANO nevidí důvod pro vydání svého předsedy Andreje Babiše a šéfa poslaneckého klubu Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání kvůli kauze Čapí hnízdo. Novinářům to po čtvrtečním večerním jednání řekl místopředseda hnutí Richard Brabec. Výbor ANO považuje kauzu za politicky motivovanou. Brabec nepředpokládá, že poslanci budou mít hlasování závazné, jednat o tom bude v úterý jejich klub. Někteří členové vedení řekli novinářům, že Babiše a Faltýnka ve Sněmovně podpoří.
31.08.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků) , Richard Brabec (440 článků)

Vydání Babiše a Faltýnka začnou poslanci řešit v úterý. Šéf ANO kritizuje rychlost policie

 
Sněmovní mandátový a imunitní výbor se začne zabývat novou policejní žádostí o vydání šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a jeho místopředsedy Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání příští úterý. Novinářům to řekl předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM). Členové výboru, kteří doporučí, zda by měli poslanci Babiše a Faltýnka vydat, mají žádost policie k dispozici od nového šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) od čtvrtka.
24.11.2017 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků) , Stanislav Grospič (169 článků)

Billboardy mají u dálnic zůstat, žádá poslanec ANO. Ťok i Babiš jsou proti

 
Přesně za rok a půl už by podél českých dálnic a silnic první třídy neměl stát ani jeden billboard. Dohodu, kterou parlament před čtyřmi lety obtížně protlačil skrz silnou reklamní lobby, teď chce potopit vládní poslanec za hnutí ANO Stanislav Berkovec. Navrhuje prodloužit stávající pětiletou lhůtu pro odstraňování o dalších pět let. Ministerstvo dopravy vedené Danem Ťokem (ANO) to ale striktně odmítá. A proti je i šéf ANO Andrej Babiš.
09.04.2016 09:20 |

podobné články

Radiace RUDÉ očima Františky: Kdo shoří a kdo ji bezpečně dá?

 
Červená barva krve. Římskokatolické liturgie. Červená jako sexy symbol života. Červená, co dráždí býky v ulicích španělské Pamplony. Také červené rty a nehty osudových žen. Červené podprsenky, červené podvazky. Chic akcent červených bot. Červené modely na party, toalety na velké večery...
05.09.2015 05:40 |

podobné články

Pippa se s tím nepáře: Tyhle zlevněné červené šaty si vzala dva dny za sebou

 
Každý módní dům sní o tom, aby si Pippa Middleton  (27) oblékla šaty právě z jeho dílny. Radovat se může londýnská síť s dámskou módou Hobbs Wyldes, jejíž červené šaty si mladší sestra vévodkyně Kate  (29) oblékla hned dva dny za sebou.
30.06.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pippa Middleton (414 článků) , Pippa Middleton (414 článků) , Kate Middleton (1007 článků)

Babiš: Prymula skončí. Když ne sám, odvolám ho já

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) na dnešní tiskové konferenci po jednání vlády oznámil, že chyba ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) a poslance Jaroslava Faltýnka (ANO) je neomluvitelná. „Požádal jsem pana ministra o rezignaci, pokud tak neudělá tak ho odvolám. Pana Faltýnka jsem požádal o rezignaci na pozici prvního místopředsedy hnutí ANO,“ oznámil předseda vlády, s tím, že jej situace mrzí.
23.10.2020 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků)

„Naprostá katastrofa“. Zlomený Babiš: Prymula skončí. Když ne sám, odvolám ho já

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) na dnešní tiskové konferenci po jednání vlády oznámil, že chyba ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) a poslance Jaroslava Faltýnka (ANO) je neomluvitelná. Reagoval tak na skutečnost, kdy oba pánové ve čtvrtek večer porušili v pražské restauraci řadu protiepidemických opatření. „Je to katastrofa. Požádal jsem pana ministra o rezignaci, pokud tak neudělá, tak ho odvolám. Pana Faltýnka jsem požádal o rezignaci na pozici prvního místopředsedy hnutí ANO,“ oznámil předseda vlády s tím, že jej situace velmi mrzí.
23.10.2020 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků)

Elektronická evidence tržeb zřejmě bude. Podle Faltýnka se na jejím zavedení už koalice shodla

 
Vládní strany se na dnešním jednání koaliční rady podle šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka shodly na elektronické evidenci tržeb. Se zavedením této vlajkové lodě vlády prý souhlasí i lidovci, kteří měli dosud výhrady a požadovali podrobnější informace. Jejich zástupci to zatím nepotvrdili. Na vládu by se elektronická evidence tržeb mohla podle Faltýnka dostat v příštích dvou nebo třech týdnech.
06.05.2015 16:21 |

podobné články

TOP 09 i KDU-ČSL budou hlasovat pro vydání Babiše a Faltýnka

 
Poslanecké kluby TOP 09 a KDU-ČSL podpoří na středečním jednání Sněmovny vydání předsedy a prvního místopředsedy hnutí ANO Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Zástupci obou stran to dnes řekli na tiskových konferencích. Policie požádala o vydání Babiše a Faltýnka kvůli financování farmy Čapí hnízdo. Podle předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Michala Kučery by v západních zemích oba poslanci kvůli podobnému případu sami odstoupili.
05.09.2017 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků) , Jaroslav Kučera (4 články)

Čapí hnízdo: Poslanci odhlasovali vydání Babiše a Faltýnka

 
Sněmovna schválila vydání premiéra Andreje Babiše (ANO) a místopředsedy hnutí ANO Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání kvůli farmě Čapí hnízdo. Proti hlasovali pouze poslanci ANO, členové ostatních stran vydání podpořili. U opozičních stran vyvolal pozdvižení Babišův výrok o tom, že je v Česku možné objednat si trestní stíhání, zaznívala kvůli tomu i kritika ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO). Poslanci ANO výsledek hlasování nekomentovali.
19.01.2018 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků)

Poslanecký klub ANO bude proti vydání Babiše a Faltýnka

 
Poslanecký klub hnutí ANO bude hlasovat proti vydání premiéra Andreje Babiše (ANO) a svého předsedy Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Novinářům to řekla členka mandátového a imunitního výboru Taťána Malá (ANO). Zprávu přinesla ČTK.
16.01.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků)

ČSSD hlasovala nečekaně proti ANO. Chvojka krok hájí, Faltýnka překvapil

 
Pirátský návrh zakázat klecové chovy od roku 2027 prošel v úterý Sněmovnou překvapivě i díky poslancům ČSSD. Ti hlasovali proti koaličnímu hnutí ANO a jejich návrhu, což nebývá často zvykem, ale také proti doporučení vlastního ministra zemědělství. Podle šéfa poslaneckého klubu ČSSD Jana Chvojky návrh podpořili, protože ho měli za správný. Hlasování zaskočilo také šéfa poslanců ANO Jaroslava Faltýnka.
16.09.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Faltýnek (50 článků) , Jan Chvojka (203 článků)

Policie bude moci stíhat komunistickou poslankyni kvůli dopravní nehodě

 
Policie bude moci stíhat poslankyni Alenu Nohavovou (KSČM) kvůli dubnové dopravní nehodě. Umožnila to dnes Sněmovna, když podle doporučení mandátového a imunitního výboru vyhověla policejní žádosti o její vydání k trestnímu stíhání. Nohavová s tím souhlasila. Strakoničtí policisté chtějí poslankyni stíhat pro podezření z nedbalostního ublížení na zdraví.
16.09.2016 10:30 |

podobné články

Šlechtová chce konec Faltýnka v čele klubu ANO, dalším osloveným nevadí

 
Jaroslava Faltýnka (ANO) jako šéfa poslaneckého klubu potřebujeme, shodli se vesměs Novinkami oslovení poslanci ANO. Výjimku představuje Karla Šlechtová, která ho vyzvala k rezignaci. Faltýnek kvůli středečnímu setkání s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou (za ANO) v uzavřené restauraci odchází z postu prvního místopředsedy hnutí ANO, na což se ale chystal tak jako tak. Sněmovní funkci si ponechal.
26.10.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Karla Romano (15 článků)

Sněmovna vydala Babiše i Faltýnka policii. Poslanci ANO odmítli hlasovat

 
Emotivně mluvil o tom, že jen „naprostý hlupák“ by mohl chtít skrýt svou identitu například za syna. A že je „absolutně skandální“, aby mezi obviněnými byla i jeho manželka. Andrej Babiš (ANO) se i slovy o rodině ve Sněmovně opět hájil v případě Čapího hnízda, který vyšetřuje také evropský Úřad pro boj proti podvodům. Policie požádala poslance o vydání Babiše i druhého muže ANO Jaroslava Faltýnka, ti jí po devítihodinové diskuzi vyhověli. Oba politici se brání tím, že jde o politickou kauzu s cílem očernit hnutí a ovlivnit říjnové parlamentní volby.
06.09.2017 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků)

Ukrajina zařadila Česko mezi „červené země“. Lidé musí ukázat negativní test, jinak je čeká karanténa

 
Ukrajinské ministerstvo zdravotnictví zařadilo do tzv. červené zóny s nepříznivou koronavirovou situací více než 120 států včetně Česka a Slovenska. Při příjezdu na Ukrajinu ze země z červené zóny je podle ukrajinského tisku nutné předložit negativní test na koronavirus nebo absolvovat karanténu. Seznam se má každý týden aktualizovat.
05.08.2020 12:55 |

podobné články

Faltýnek po příletu z Málagy zmínil „odstřelení“. Babiš cestu kritizoval: „Nelíbí se mi to“

 
Cesta předsedy poslaneckého klubu ANO Jaroslava Faltýnka do Španělska není dobrým signálem, řekl dnes při uvedení Jana Blatného (za ANO) do funkce ministra zdravotnictví premiér Andrej Babiš (ANO).  Faltýnek, který minulý týden rezignoval na funkci prvního místopředsedy hnutí ANO, vyrazil údajně již v sobotu do Málagy. Moderátorka Nora Fridrichová ve čtvrtek odpoledne upozornila, že se již Faltýnek vrátil zpět.
29.10.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20115 článků) , Nora Fridrichová (338 článků) , Jan Faltýnek (50 článků)