Článek

Ivanka Trumpová se stáhla do ústraní a užívá si rodiny: Na pláži řádila v elegantních šatech

 
Ivanka Trumpová při poslední cestě na floridskou pláž vyrazila ve slušivých černých šatech, ve kterých působila zároveň velmi ležérně a na druhou stranu i nesmírně elegantně. Bývalá první dcera Spojených států a poradkyně Bílého domu od odchodu z Washingtonu dává přednost uvolněnějšímu stylu, než v jakém si ji lidé navykli vídat po boku jejího otce, exprezidenta Donalda Trumpa, uvedl list Daily Mail.
04.01.2022 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků)
Podobné články

Ivanka Trumpová čeká druhé dítě, narodit se má na podzim

 
Dcera Češky a amerického miliardáře Ivanka Trumpová je 20 měsíců po porodu znovu těhotná. Zprávu o druhém dítěti prozradila na Twitteru. Další články k tématu: Ivanka Trumpová předvedla svou módu, sama ji ale nenavrhuje Babička Ivana Trumpová se obléká jako mladice, ale ukázala stará stehna Těhotná Trumpová pózovala jako sexy králíček, v létě porodí holčičku Ivanka Trumpová čeká první dítě Ivana Trumpová pózovala ve spodním prádle Rozvádím se, potvrdila čtvrtý nevydařený sňatek Trumpová Ivanka Trumpová si v neděli vzala dlouholetého přítele
12.04.2013 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (299 článků) , Ivana Trump (188 článků)

Ivanka Trumpová: Doufám, že druhý porod bude rychlý jako ten první

 
Už brzy se Ivanka Trumpová stane podruhé matkou. S manželem čekají přírůstek do rodiny v polovině října. Dcera miliardáře Donalda Trumpa a jeho exmanželky Ivany stihla nafotit snímky, na nichž ukázala těhotenské břicho. Další články k tématu: Ivanka Trumpová čeká druhé dítě, narodit se má na podzim Ivanka Trumpová předvedla svou módu, sama ji ale nenavrhuje Těhotná Trumpová pózovala jako sexy králíček, v létě porodí holčičku Ivanka Trumpová čeká první dítě
01.10.2013 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Ivana Trump (188 článků)

Ivanka Trumpová předvedla svou módu, sama ji ale nenavrhuje

 
Ivanka Trumpová uspořádala v New Yorku svoji první módní přehlídku, kde představila poslední přírůstky ve svém obchodním impériu. Kolekce se prodává v obchodních domech a je o ni prý veliký zájem. Sama Trumpová se na návrzích podílí, ale pouze tím, že posílá obrázky z časopisů. Další články k tématu: Impérium miliardáře Trumpa se rozrostlo, dcera Ivanka porodila holčičku Babička Ivana Trumpová se obléká jako mladice, ale ukázala stará stehna Těhotná Trumpová pózovala jako sexy králíček, v létě porodí holčičku Ivanka Trumpová si v neděli vzala dlouholetého přítele
30.03.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (299 článků) , Ivana Trump (188 článků)

Ivanka Trumpová s manželem čelí útoku: Opojila je moc a chovali se jako stínový prezidentský pár?

 
Ivanka Trumpová a její manžel Jared Kushner působili jako nejbližší poradci bývalého prezidenta Spojených Států Donalda Trumpa. Na starost měli mnoho projektů a exprezidentova dcera si vyzkoušela i diplomacii. Podle někdejší mluvčí Bílého domu Stephanie Grishamové Ivanka Trumpová vedla jakousi stínovou prezidenturu. „Často to vypadalo, jako by si Ivanka s Jaredem mysleli, že jsou prezident a první dáma,“ prohlásila Grishamová, která nyní propaguje své memoáry plné skandálních odhalení, uvedl list Daily Mail.
06.10.2021 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Jared Kushner (31 článků)

Ivanka Trumpová a její nový život na Floridě: S manželem si užívá na pláži

 
Po čtyřech letech v Bílém domě, kde působila jako jedna z nejbližších poradkyň svého otce, exprezidenta Donalda Trumpa, si Ivanka Trumpová užívá sluníčka na Floridě. Bývalá první dcera Spojených států i s rodinou přesídlila z Washingtonu do Miami, svoje dny teď tráví na pláži, uvedl list Daily Mail.
09.02.2021 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků)

Ivanka Trump se zasnoubila!

 
PEOPLE potvrzuje, že Trumpova dcera Ivanka (27) se zasnoubila s New Yorským nakladatelem Jaredem Kushnerem. A bude kvůli snoubenci konvertovat k židovské víře. „Zasnoubila jsem se minulou noc,“ prozradila ve čtvrtek Ivanka. „Popravdě to byl nejšťastnější den mého života!!!“ V nedávno vydaném medailonku se Ivanka svěřila New York magazínu, že by byla ráda s někým, kdo bude rozumět jejímu životnímu stylu. Pracuje jako výkonná více-prezidentka rozvoje a akvizice Trumpovy společnosti. „Jared a já jsme si podobní v tom, že jsme velmi ambiciózní,“ říká Ivanka. „To je to, co dělá vztah s někým, kdo to podporuje, takový úžasný.“
17.07.2009 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (188 článků)

Ivanka Trumpová se zcela distancovala od svého otce. Proč její vztah k Trumpovi ochladl?

 
Ze všech pěti potomků amerického exprezidenta Donalda Trumpa (75) byla jeho nejstarší dcera Ivanka (39) považována za jeho nejoblíbenější dítě. Proto nikoho nepřekvapilo, když z ní po nástupu do Bílého domu udělal svou nejbližší poradkyni, stejnou funkci dal i svému zeti Jaredu Kushnerovi (40). Když Trump odcházel z Bílého domu, Ivanka plakala, za otcem s celou rodinou odešla na Floridu. Tady ale idylka končí. Ivanka Trumpová se od svého otce totálně odstřihla, uvedla stanice CNN.
25.06.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Jared Kushner (31 článků)

Ivanka zazářila v růžových minišatech. Zahájila Trumpová návrat do veřejného života?

 
Dvě nejdůležitější ženy exprezidenta Spojených států Donalda Trumpa (75), jeho třetí manželka Melania (51) a nejstarší dcera Ivanka, zřejmě opouštějí život v ústraní. Právě do něj se stáhly v lednu tohoto roku. Po někdejší první dámě se totiž po dlouhé době objevila na veřejnosti i Ivanka Trumpová s manželem (oba 40). Zazářila v růžových minišatech v přepočtu za 77 tisíc korun, uvedl list Daily Mail.
04.12.2021 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků)

Luxusní postel i něžná pusa. Ivanka Trumpová popřála mámě Ivaně k 71. narozeninám

 
První dcera Spojených států Ivanka Trumpová se na svém instagramu pochlubila sérií fotek se svou matkou, českou podnikatelkou a bývalou lyžařkou Ivanou Trumpovou-Zelníčkovou. Snímky sdílela u příležitosti 71. narozenin své matky, které Trumpová-Zelníčková oslavila tento týden ve čtvrtek. „Krásné narozeniny, mami,“ vzkázala přes sociální sítě Ivanka. Zprávu přinesl web deníku Daily Mail.
21.02.2020 21:05 |

podobné články

Koronavirus v Bílém domě: Melania dohlíží na dezinfekci, Ivanka pracuje z domova

 
První dáma Spojených států Melania Trumpová (50) se důkladně stará o dezinfekci Bílého domu, pomocí speciálního filtračního systému a úklidu nemocničního stylu chce zamezit dalšímu šíření nákazy. Nejvíce jí záleží na rezidenci, kde žije první rodina. Prezident Donald Trump s manželkou minulý týden oznámili, že jsou pozitivní na koronavirus, Trump byl dokonce na tři dny preventivně hospitalizován. Postupně začali „odpadat“ další prezidentovi spolupracovníci, snad i proto se ze Západního křídla stáhla Trumpova hlavní poradkyně, jeho dcera Ivanka Trumpová, která nyní pracuje z domova. Mezi zaměstnanci Bílého domu panuje strach, bojí se toho, kdo bude další, uvedl list Daily Mail.
07.10.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků)

Ivanka Trumpová v šatech za 60 tisíc „očíhla“, jak se maceše povedla vánoční výzdoba

 
Ivanka Trumpová s manželem Jaredem Kushnerem vyrazili na obhlídku vánoční výzdoby Bílého domu. Manželé poslední čtyři roky působili jako nejbližší poradci prezidenta Donalda Trumpa, pro prezidentovu rodinu jsou to letos poslední Vánoce v Bílém domě, Trump totiž neuhájil prezidentské křeslo před demokratem Joem Bidenem, uvedl list Daily Mail. V politických kuloárech se ale šeptá, že Trumpovi plánují návrat do čela v roce 2024, kdy prý bude kandidovat na prezidentku právě Ivanka. Podle nejnovějších zpráv se co nevidět bude ucházet o post guvernérky Floridy.
07.12.2020 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Joe Biden (817 článků) , Jared Kushner (31 článků)

Ivanka Trumpová poprvé po stěhování oficiálně na veřejnosti. Na Floridě rozdávala jídlo

 
Ivanka Trumpová má za sebou první oficiální akci po stěhování na Floridu a po odchodu z Bílého domu, kde působila jako poradkyně svého otce, exprezidenta Donalda Trumpa. Ve společnosti pastorky Pauly Whiteové rozdávala jídlo potřebným rodinám ve městě Apopka. V kostičkovaných šatech, roušce a bílých teniskách působila Trumpová velmi odpočatě, uvedl list Daily Mail.
11.03.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Pauly Pauly (1 článek)

Divoká jízda Ivanky Trumpové ve vlnách: Řádila tak, že přejela synka Thea (5) surfem

 
Ivanka Trumpová (39) si stěhování na Floridu skutečně užívá, bývalá první dcera do „slunečního státu“ přesídlila letos v lednu poté, co její otec exprezident Donald Trump (74) opustil Bílý dům. Aby zapadla mezi místní, začala se učit oblíbenému floridskému sportu – surfování. Trumpová v jednu chvíli neuhlídala surf, který udeřil jejího syna Thea (5) do obličeje, informoval list Daily Mail. Trumpová se rovněž pochlubila tím, že už dostala druhou dávku očkování proti covidu-19.
11.05.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků)

Ivanka Trumpová ve „hvězdné“ roušce vyzývá ke klidu. „Radši seď doma a mlč,“ slízla to

 
Ivanka Trumpová, která je přední poradkyní svého otce a prezidenta Donalda Trumpa, jako jeden z mála členů rodiny na veřejnost nosí pravidelně roušku. Ukazuje, že v době pandemie koronaviru může být slušivým módním doplňkem. Naposledy se Trumpová objevila v modelu pošitém zlatými hvězdičkami. Američanům se rozhodně nezavděčila, sklízí kritiku za „nevhodný“ citát z Bible, kterým reagovala na zabití Afroameričana George Floyda (†46), informoval list Daily Mail.
02.06.2020 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , George George (850 článků)

V Bílém domě máme svého člověka: Plynulá čeština a Ivanka Trumpová zajistí Česku výhody!

 
Amerika si zvolila za nového prezidenta Donalda Trumpa (70). A tento výstřední chlapík má k Česku mnohem blíž, než by se zdálo. Jeho příběh má totiž i české kořeny. Může za to jeho bývalá manželka Ivanka Trumpová. Takže jejich děti, dcera Ivanka (35) a synové Donald (38) a Eric (32), mají napůl českou krev. Ve Zlíně dokonce žije jeho bývalá tchyně Marie Zelníčková. Pár českých slov zvládne i sám Trump.
09.11.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků)

Ivanka Trumpová končí s módním byznysem, chce hlavně radit otci

 
Ivanka Trumpová (36) končí s módním byznysem a propouští všechny zaměstnance. Dcera prezidenta Donalda Trumpa se tak rozhodla vzhledem k tomu, že bude s konečnou platností pobývat ve Washingtonu, kde radí svému otci. S úspěšností její firmy Ivanka Trump Marks LLC prý rozhodnutí nijak nesouvisí.
25.07.2018 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků)

Milý úsměv je jen pozlátko. Ivanka Trumpová je „ambiciózní a arogantní“, odhaluje kniha

 
Ivanka Trumpová je přední poradkyní svého otce, prezidenta Spojených států Donalda Trumpa. Mnohými je považována za jeho „diplomatičtější a něžnější“ polovičku. Za její přívětivou masku, za kterou se Trumpová skrývá na veřejnosti, nechala letos na jaře nahlédnout spisovatelka v životopisu Trumpové a jejího manžela Jareda Kushnera. O druhé tváři první dcery však promluvila i řada svědků, kteří ji viděli v akci: „Umí být pěkně ostrá,“ shodují se. Zprávu přinesl list Daily Express.
20.12.2019 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Jared Kushner (31 článků)

Melania Trumpová se v roušce objevila poprvé. A Ivanka doplnila hedvábí jednorázovou ochranou

 
První dáma Spojených států Melania Trumpová od počátku pandemie propagovala nošení roušek a zakrývání úst a nosu, v instruktážním videu Střediska pro kontrolu a prevenci (CDC) nemocí dokonce vysvětlila, proč je roušku nutné nosit. Sama se v ní ale nikdy na veřejnosti neobjevila, zlom nastal na konci minulého týdne. To se poprvé v roušce objevil nejen jejich velký protivník prezident Donald Trump, ale i jeho manželka, informovala stanice CNN. To Ivanka Trumpová se v roušce předvádí poměrně často.
14.07.2020 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Sam Sam (616 článků)

Ivanka Trump přirovnala otce k Churchillovi. „Vyhrajeme!“ tvrdí a vybrala miliony na kampaň

 
Ivanka Trumpová posledních několik měsíců strávila prací na otcově prezidentské kampani, Donald Trump v nadcházejících volbách usiluje o znovu zvolení. Během jeho prezidentury Trumpová působila jako jeho nejdůvěrnější poradkyně. Od srpna pečlivě objíždí Spojené státy a lobbuje za otce, kde může, pro jeho kampaň se jí podařilo vybrat už 815 milionů korun. Na jedné z akcí dokonce od dárců získala 104 milionů korun, čím žporazila rekord exprezidenta Baracka Obamy z roku 2014. Trumpová rovněž nešetří chválou na adresu svého otce, Trump je podle ní „prezident lidu“, o víkendu ho dokonce přirovnala legendárnímu někdejšímu premiérovi Velké Británie Winstonu Churchillovi, uvedl list Daily Mail.
01.11.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5889 článků) , Barack Obama (2508 článků) , Winston Churchill (172 článků)