Článek

Ivana Jirešová prý neplnila podmínky střídavé péče! Soud rozhodl: Je nevinná!

 
Obvodní soud pro Prahu 10 řešil, jestli potrestat herečku Ivanu Jirešovou (33) za to, že neplnila nařízení střídavé péče. Tedy, že svou dceru Sofinku (7) dvanáctkrát nepředala v daný termín jejímu otci, novináři Ondřeji Höppnerovi (46). Jirešová tuto skutečnost přiznala, soudce poté její trestní stíhání zastavil.
08.02.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)
Podobné články

Že jsem hubená? Klidně zhubnu ještě dvě kila, říká Ivana Jirešová

 
Herečka Ivana Jirešová si za svou váhou stojí i navzdory kritice, že by mohla s klidným svědomím trochu přibrat. "Mám úplně normální váhu," říká v rozhovoru iDNES.cz hvězda seriálu Novy Ordinace v růžové zahradě Jirešová, která odhalila i umělecké tetování na zádech. Další články k tématu: Podhůrský obsadil do svého klipu Jirešovou. Mrzí ho, že neukázala nohy Krize byly, zatím jsme spolu, říká Jirešová o manželství s Dykem Jirešová kvůli střídavé péči neví, jestli její dcera chodí do školy Jirešová přemýšlí o dalším dítěti, stále ale řeší spor o dceru
29.01.2013 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Jirešová kvůli střídavé péči neví, jestli její dcera chodí do školy

 
Sedmiletá dcera herečky Ivany Jirešové Sofie nastoupila v pondělí do druhé třídy. Její matka ale o ní nemá dosud žádné zprávy. Je to kvůli čtrnáctidenní střídavé péči, kterou má soudem nařízenou s jejím otcem Ondřejem Höppnerem. Další články k tématu: Jirešová přemýšlí o dalším dítěti, stále ale řeší spor o dceru Zvláštní choutky nemám. Sním o zamilovanosti, říká herečka Jirešová Nešťastná Jirešová: radost z premiéry kazil stesk po dceři Zoufalá Jirešová: další boj o dítě, expartner nechce ustoupit
07.09.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Ivana Jirešová si vydechla: Do vězení nepůjde, soud ji dnes zprostil viny

 
Protože herečka Ivana Jirešová  (34) opakovaně neplnila soudní příkaz ohledně střídavé péče o dceru Sofii (7), musela dnes opět k soudu. A i když herečce hrozily až dva roky vězení, soud nakonec rozhodl v její prospěch a dnes případ pozastavil.
07.02.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Jirešová přiznala: Ano, nepředávala jsem dceru. A soud ji osvobodil

 
Ivana Jirešová (33) dnes stanula před soudem. Její expartner a otec dcery Sofie (7) Ondřej Höppner (44) na ni podal žalobu kvůli nerespektování soudního příkazu. Herečka opakovaně neplnila nařízení střídavé péče o dítě. Po hodině soud rozhodl - trestní oznámení bylo pozastaveno.
07.02.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Drama střídavé péče o Vánocích: Ivana Jirešová prozradila, že s dcerou je jen jednou za dva roky

 
Herečka Ivana Jirešová  (34) má dceru Sofii s bývalým partnerem ve střídavé péči a podle jejích pravidel je holčička jeden rok na Vánoce u otce a druhý u matky. "Letošní Vánoce jsou šťastné, Sofinka bude u mne," svěřila Super.cz Ivana. S dcerkou pojede ke svým rodičům do Písku.
24.12.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Ivana Jirešová žije dvojí život: Víme, kolik času tráví s manželem

 
To, že má herečka Ivana Jirešová  (35) dceru Sofii ve střídavé péči, je všeobecně známo. Ale vlastně jsme se nikdy nezajímali o to, jaký to má dopad na její manželství. "Máme s Viktorem vlastně takové střídavé manželství. Dva týdny jsem hospodyňka a máma, další dva svobodná holka," svěřila Super.cz Ivana.
19.06.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Krize byly, zatím jsme spolu, říká Jirešová o manželství s Dykem

 
Manželství herečky Ivany Jirešové a muzikanta Viktora Dyka prošlo před rokem krizí. Měla v ní prsty jistá zpěvačka, která se prý se zpěvákem sblížila víc než jen pracovně. Hvězda Ordinace nyní přiznala, že to nebyly vůbec příjemné chvíle. Další články k tématu: Jirešová kvůli střídavé péči neví, jestli její dcera chodí do školy Jirešová přemýšlí o dalším dítěti, stále ale řeší spor o dceru Jirešové z Ordinace zabavil dítě exekutor, teď se o něj musí dělit Zvláštní choutky nemám. Sním o zamilovanosti, říká herečka Jirešová
09.11.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (125 článků) , Ivana Jirešová (355 článků) , Viktor Dyk (125 článků)

Herečka Ivana Jirešová: Prohrávám boj o dceru!

 
Hvězda Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (32) se sice navenek usmívá, v duši se jí ale usadil smutek. Mnohaleté soudní spory s bývalým přítelem Ondřejem Höppnerem (44) o výchovu společné dcery Sofi nky (5) nyní směřují k rozsudku, který Jirešovou trápí. Místo toho, aby byla maličká svěřena do její péče, zdá se, že justice rozhodne o pokračování střídavé výchovy. „Sofinku to ničí,“ tvrdí však paní Ivana...
26.01.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Ivana Jirešová se kvůli drsné válce s expartnerem o dceru bojí mít další dítě

 
Barmanka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová  (34) je sice už téměř tři roky vdaná za muzikanta Viktora Dyka, ale s početím dítěte váhá. "Nejdřív se musím uklidnit," tvrdí. Stále totiž bojuje s otcem své šestileté dcery Sofie o zrušení střídavé péče, kterou jim nařídil soud. Na počátku roku dokonce poskytla videozáznam ze soudem nařízené exekuce malé Sofinky.
23.07.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (125 článků) , Ivana Jirešová (355 článků) , Viktor Dyk (125 článků)

Ivana Jirešová: Se střídavou péčí jsem se smířila, už mi to srdce tolik nedrásá

 
ROZHOVOR: Dva týdny je maminkou na plný úvazek, druhé dva si může dopřávat "svobodného" života. Svůj osobní čas řídí herečka Ivana Jirešová (34) podle střídavé péče o dceru Sofii (6) a snaží se si obě odlišné náplně co nejvíc užít.
12.03.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Jak si dělí majetek a kdy bude rozvod? Ivana Jirešová poprvé promluvila o rozchodu s bratrancem Vojty Dyka

 
Teprve nedávno jsme se dozvěděli, že herečka Ivana Jirešová  (38) ukončila dlouholetý vztah se svým manželem, muzikantem Viktorem Dykem. Už od začátku to ti dva neměli jednoduché, začali spolu žít, když byla Ivana těhotná s předchozím partnerem a probíhaly i vleklé spory o jejich dceru Sofii, kterou mají nyní ve střídavé péči.
23.10.2015 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (125 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků) , Ivana Jirešová (355 článků) , Viktor Dyk (125 článků)

Ivana Jirešová a Viktor Dyk o škole v Indii. Otevření nové části bude přítomen i dalajláma

 
Již několik let jezdí pod hlavičkou projektu Brontosauři v Himálajích čeští dobrovolníci do Indie. Ve vesnici Mulbekh na severu země, v takzvaném Malém Tibetu, začali před šesti lety pomáhat rozvíjet školu pro tamní děti a pravidelně se tam vracejí, aby pomáhali s dostavbou i ve výuce, která probíhá souběžně. Letos na přelomu června a července se tam na třicet dobrovolníků vypraví opět. Ivana Jirešová a Viktor Dyk tam mířili také. Úraz na cyklistickém závodě ale všechno změnil. Do Indie nakonec pojede jenom herečka Ivana Jirešová s dcerou Sofií. Její manžel, zpěvák Viktor Dyk, se doma bude léčit.
22.06.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (125 článků) , Ivana Jirešová (355 článků) , Viktor Dyk (125 článků)

Jirešová kvůli dceři před soudem: Skončí ve vězení?

 
Herečka Ivana Jirešová (33) se z problémů zřejmě jen tak nedostane. Znovu musí řešit případ týkající se dcery Sofie (6). Tu podle jejího otce Ondřeje Höppnera (44) neodevzdává do střídavé péče včas, jak jí určuje zákon, a několikrát dokonce musela zasáhnout policie. Herečka ale ani po finančních postizích nezačala příkaz plnit, proto bude muset opět k soudu.
15.12.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Ivana Jirešová: Proč jí vzali dítě?

 
Herečka Ivana Jirešová (33) už má svoji dceru Sofii (5), kterou jí 13. března odebral exekutor kvůli nerespektování rozhodnutí soudu o střídavé péči,  zase doma. Ale jen na 14 dní. Pak by ji měla předat expartneru Ondřeji Höppnerovi (45). Ke stejné situaci, kdy musel nastoupit soudní vykonavatel, tak může dojít opět. Poučila se herečka?
30.03.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Ivana Jirešová: Buddhismus mi dává sílu jít dál

 
Herečka Ivana Jirešová (35) z Ordinace v růžové zahradě to v životě nemá lehké. Dcerku Sofii (8), kterou má s prvním manželem, má ve střídavé péči. Současný manžel jí navíc byl předloni nevěrný. Nejednu ženu by tohle "porazilo". Ivaně však pomáhá strasti života zvládnout jóga a meditace.
05.08.2013 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Ivana Jirešová o domácím násilí: Když vás někdo neustále ponižuje, na první pohled to vidět není

 
I když sama moc dobré zkušenosti s policií nemá, když policisté asistovali při exekuci její dcery v rámci problémů při střídavé péči s jejím expartnerem, přesto herečka Ivana Jirešová  (38) přišla podpořit tour Hanky Kynychové  (47) Pohyb pomáhá, jež má upozornit na problematiku domácího násilí, na které známá cvičitelka spolupracuje právě s Policií ČR.
22.03.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků) , Hanka Kynychová (201 článků)

Přála bych si další dítě, ale možná mi to není souzeno, říká Jirešová

 
Herečka Ivana Jirešová (39) ráda vzpomíná na pěveckou soutěž, které se letos účastnila. Mnohé jí dala, ale i vzala. Především ji mrzí, že neměla tolik času na dceru Sofii, kterou má ve střídavé péči. Ivana často přemýšlí nad dalším dítětem, ale obává se, že jí další dítě zřejmě není souzeno.
30.04.2016 12:15 |

podobné články

Jirešová se poprala s exekutorem

 
Herečka Ivana Jirešová (33) je nepoučitelná. Již podruhé odmítla respektovat soudní rozhodnutí a nechtěla předat dceru Sofii (6) do péče otce, ačkoliv věděla, že jí za to hrozí odnětí dítěte. Informovala o tom na základě oznámení herečky Jirešové televize Prima v pořadu Soukromá dramata.  Jirešová se dokonce s exekutorem podle svědků poprala.
27.06.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)

Ivana Jirešová: Bolestivá zlomenina! Ordinace musí měnit scénář!

 
Herečka »novácké« Ordinace v růžové zahradě 2 Ivana Jirešová (33) se na zkoušce v divadle zranila! „Šla jsem ze schodů a uklouzla jsem. Snažila jsem se zachytit rukou a zabránit tak pádu, ale zachytil se mi malíček a ošklivě jsem si ho zlomila,“ úpí Jirešová, jejíž zranění ovlivní i scénář natáčených dílů Ordinace.
28.05.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků)