Článek

Ivan Tásler z IMT Smile: Důležité je mít hudbu v srdci

 
V době pandemie odehrála skupina IMT Smile doma na Slovensku jeden online koncert. Vešla také do studia a natočila dnes již v médiích úspěšný singl Navždy. V červnu jí vyšlo ke dvaadvaceti letům existence výběrové dvojalbum. Nyní chystá novinku a vrátila se na pódia. Na otázky odpověděl zpěvák, kytarista a zakladatel kapely Ivan Tásler.
02.08.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)
Podobné články

Ivan Tásler z IMT Smile slibuje: V létě pojedeme hrát do Čech

 
Písnička Poď so mnou s raperem Kalim je už na Slovensku hitem. Skladba Osud nahraná se skupinou Chinaski bude možná hitem posléze, a to i u nás. Dalších osm písní na svou příležitost jistě rádo počká. Slovenská skupina IMT Smile vydala nové album nazvané Budeme to stále my a potvrzuje na něm svou sílu i rukopis. Na otázky odpověděl zpěvák a kytarista Ivan Tásler.
16.12.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)

Ivan Tásler z IMT Smile: Album, píseň i koncert jsou nové začátky

 
Pomalu a jistě. Prešovská skupina IMT Smile je na hudební scéně od roku 1992. Doma na Slovensku se jí daří, patří tam k nejpopulárnějším. U nás se jí zatím tolik nevedlo. Letos v létě nicméně vystupovala na mnoha festivalech a zasela tak své jméno do povědomí českých fanoušků. Již 19. listopadu se představí v pražském Foru Karlín na svém největším českém samostatném koncertě. Na otázky odpověděl zpěvák a kytarista Ivan Tásler, duše celé kapely.
08.11.2019 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)

RECENZE: IMT Smile vtrhli do Prahy

 
Letos si prešovská skupina IMT Smile vzala do hlavy, že výrazněji osloví české publikum. Doma patří k nejpopulárnějším, její koncerty jsou hojně navštěvované a rádia hrají její písně. V České republice ji ale znají především Slováci zde usazení a lidé, kteří hudbu sledují systematicky a soustavně, nebo na ni prostě narazili a přišli jí na chuť.
20.11.2019 09:10 |

podobné články

IMT Smile: Vždy jsme byli písničková kapela

 
Slovenská skupina IMT Smile vydává nové album. Její zpěvák Ivan Táslerv rozhovoru pro Právo mluví o svých vzorech, hudebních vlivech a nahrávání s Petrem Lipou.
14.04.2010 08:00 |

podobné články

Nová CD – Radůza, Věra Martinová i IMT Smile

 
Hudební novinky tohoto týdne budou výhradně česko-slovenské. Českou stranu reprezentují tři zpěvačky – Radůza, Věra Martinová a Jitka Molavcová. Ze Slovenska k nám dorazily zajímavé desky od kapel IMT Smile a Para.
17.03.2010 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Molavcová (68 článků) , Věra Martinová (114 článků) , Radůza (7 článků)

IMT Smile: Slovenská legenda chce zbořit Prahu

 
Zatímco na Slovensku je skupina IMT Smile možná nejpopulárnější tamní hudební kapelou, v Česku je její sláva mnohem menší. Podaří se jim to změnit?
09.04.2010 16:00 |

podobné články

Nová alba: Michal Hrůza, IMT Smile nebo Dr. John

 
Především nové album zpěváka Michala Hrůzy zaujme v tomto týdnu fanoušky pop music. Kromě něho přichází s novinkou i Slováci IMT Smile nebo zajímavý Američan Dr. John. Za pozornost jistě stojí také sólovka člena Jethro Tull Iana Andersona či bývalého člena norských A-Ha Harketa Mortena.
18.04.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Ian Anderson (6 článků) , Michal Hrůza (262 článků) , John Michael (19 článků)

Lúčnica a IMT Smile vystoupí v pražské O2 areně

 
Netradiční spojení hudby, tance, lidových krojů i živelné energie hudebníků i tanečníků přináší projekt Made in Slovakia, který spojil rockovou kapelu IMT Smile v čele se zpěvákem a skladatelem Ivanem Táslerem a folklorní umělecký soubor Lúčnica. Rok od prvního uvedení na Slovensku se projekt představí 19. prosince v pražské O2 areně.
23.09.2015 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Tásler (6 článků)

IMT Smile a Lúčnica přivážejí slovenské kořeny

 
Netradiční souznění hudby a tance přinese společný koncertní projekt slovenské kapely IMT Smile a tamního uměleckého souboru Lúčnica. Spojily síly v programu nazvaném Made in Slovakia. V sobotu 19. prosince ho představí v pražské O2 areně.
16.12.2015 13:35 |

podobné články

Nová alba: Dark Gamballe, Metal Church a IMT Smile

 
Vánoce jsou na dosah, a tak počet albových novinek klesá. Většina byla naplánována na listopad, v prosinci vydávají jen ti odvážní. V našem výběru upozorňujeme na desky kapel Dark Gamballe, Metal Church a IMT Smile.
12.12.2018 07:00 |

podobné články

RECENZE: IMT Smile jsou autentičtí ve všech žánrových polohách

 
Po třech letech vydali loni na podzim slovenští IMT Smile své nové album Budeme to stále my. Chvíli předtím zveřejnili singl Poď so mnou, ve kterém se jako host představil slovenský raper Kali. U našich východních sousedů se stal hitem a poměrně přesně předznamenal povahu celého alba.
09.01.2019 08:40 |

podobné články

Vyšší třída pop-rocku

 
Slovenská skupina IMT Smile na osmé desce 2010: Odysea dva dál rozpracovává svůj pozoruhodný styl, který do pop-rocku integruje prvky méně profláknutých žánrů.
25.03.2010 17:00 |

podobné články

Peter Bič: Chtěli jsme se jen dobře bavit

 
Peter Bič Project je skupina z Košic, jejíž název nese jméno bývalého kytaristy kapely IMT Smile. Loni jí vyšlo album Say It Loud, z něhož se brzy ujal singl Hey Now. Odtud už byl krůček k tomu, aby se formace dostala do posluchačského povědomí. Na otázky Práva odpověděl o víkendu na Open Air Festivalu v Panenském Týnci kytarista Peter Bič.
13.08.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Peter Hey (3 články)

Ján Ďurovčík: Neumím pracovat na zakázku

 
Ján Ďurovčík je znám jako režisér a choreograf muzikálů Pomáda, Osmý světadíl, Atlantida, Horečka sobotní noci, Jesus Christ Superstar, Řek Zorba, Oliver Twist, ale i Stravinského baletu Svěcení jara. Letos 19. prosince v pražské O2 areně představí projekt Made in Slovakia, v němž spojil rockovou kapelu IMT Smile a folklórní soubor Lúčnica.
05.10.2015 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ján Ďurovčík (34 článků)

Made In Slovakia, značka vysoké jakosti

 
Více než šest tisíc diváků se v sobotu sešlo v pražské O2 areně na vystoupení legendy slovenského folklóru, souboru Lúčnica, s rockovou formací IMT Smile. Program s názvem Made in Slovakia zhlédlo v loňském roce při pěti představeních v Bratislavě a Košicích na třicet tisíc fanoušků obou žánrů. V Praze se představil poprvé.
21.12.2015 12:25 |

podobné články

Z Nikol Štíbrové už je i zpěvačka: Tuhle píseň natočila se slavnou slovenskou kapelou

 
Už dohání kolegyni Martinu Pártlovou  (40) z jejich seskupení 3 v 1, protože i z ní je zpěvačka. Nikol Štíbrová  (33) totiž nazpívala duet se slavnou slovenskou kapelou IMT Smile. A nejde jen o "obyčejnou" písničku. Je to totiž song k novému filmu.
08.11.2019 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (262 článků) , Martina Pártlová (211 článků)

Syn (2) dostal Štíbrovou mezi zahraniční elitu: Nechtěla jsem tomu věřit, přiznává

 
Ze začátku to brala jako vtip, ale ukázalo se, že to slovenská kapela IMT Smile myslí vážně, a společný duet je na světě. Blogerka a moderátorka Nikol Štíbrová (33) nazpívala skladbu s názvem Príliš osobná známosť ke stejnojmennému filmu, který bude uveden do kin 23. ledna 2020.
08.11.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (262 článků)

Nikdy dřív nebyla v takové formě! Nikol Štíbrová předvedla na premiéře filmu neuvěřitelně štíhlou postavu

 
Herečka a hvězda 3 v 1 Nikol Štíbrová nazpívala se skupinou IMT Smile titulní píseň k novému filmu Příliš osobní známost. I když jasně ukázala, že zpívat opravdu umí, kariéru zpěvačky tím nerozjíždí.
22.01.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (262 článků)

Tady se geny nezapřou! Nikol Štíbrová ukázala skvěle vypadající maminku

 
Nikol Štíbrová  (33) vyvedla do společnosti svoji maminku. A je jasné, po kom herečka a hvězda 3 v 1 je. Geny se v tomto případě opravdu nezapřou. Nikol její maminka Blanka doprovodila na premiéru filmu Příliš osobní známost, ke kterému Nikol se skupinou IMT Smile nazpívali titulní píseň.
13.02.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Štíbrová (262 článků)