Článek

Ivan David: Kdo tomu věří, ať tam běží!

 
Jistě jste zaznamenali, že v případě teroristického útoku na plynovod Nord Stream se prolomily ledy – po návštěvě Olafa Scholze ve Washingtonu je jasno: Byla to „proukrajinská skupina“. Nejen New York Times, ale i němečtí vyšetřovatelé jsou prý toho názoru.
10.03.2023 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků) , David New (13 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků) , David New (8 článků) , Ivan Ivan (271 článků)
Podobné články

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1955 článků) , David Beckham (1135 článků)

Ivan Mládek předvedl spořádaný život, na křest vzal ženu, syna i vnučky

 
Muzikant Ivan Mládek, který letos slaví životní jubileum, pojal křest bilančního trojalba jako rodinnou sešlost. Dorazil v doprovodu manželky Evy, syna Štěpána i vnuček. Ukázal tak, že rodinný život vede spořádaně. Další články k tématu: Ivan Mládek oslaví sedmdesátiny. Vydá 3CD a dostane platinovou desku Ivan Mládek vystoupil v Rusku, Jožina, který se dotkl Putina, omluvil VIDEO: Ivan Mládek dobyl Polsko, Michal Hrůza má políčeno na Indii Ivan Mládek: Prezident Klaus v mé kapele hrát nechce
02.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (182 článků) , Michal Hrůza (273 článků)

Ivan David odhalil, o co vlastně běží. Proč se sekaly hlavy? Kazachstán, do hloubky

 
Europoslanec za SPD Ivan David se ve svém nejnovějším komentáři vyjádřil k vývoji v Kazachstánu. „Nyní, kdy je pokus o násilný převrat z větší části potlačen a bezpečnostní síly honí po celé rozlehlé zemi zbytky povstalců, přechází média z režimu přinášení zpráv z ‚bojiště‘ do režimu propagandy proti Rusku,“ uvádí David.
10.01.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

Psychiatr a exministr David tepe pravdoláskaře a srovnává je s Jakešem

 
Bývalý ministr zdravotnictví Ivan David (ČSSD) se zostra pustil do signatářů petice Jsme Česká republika, nechceme být „ani ryba, ani rak“, kteří vyčítají prezidentu Zemanovi pochybnosti ve věci přítomnosti ruských vojáků na Ukrajině. David k tomu poznamenává, že v ruskou přítomnost na Ukrajině věří především „pravdoláskaři“ a ti věří lecčemus, co přijde z USA. Věřili i lži o zbraních hromadného ničení ve skladech Saddáma Husajna.
06.10.2014 20:36 |

podobné články

Osobnosti: Saddám Husajn (117 článků)

Ivan David z Bruselu: Poprvé v historii jeden členský stát NATO požádal Rusko o pomoc proti jinému státu NATO

 
Europoslanec Ivan David (SPD) na svém facebookovém profilu okomentoval současnou situaci v Řecku, které požádalo Rusko o pomoc proti Turecku. Oba státy jsou v současné době na hraně války, a to poté, „když turecká vrtná loď Oruc Reis doprovázená konvojem devatenácti tureckých vojenských lodí a dvou ponorek vnikla do řeckých pobřežních vod s úmyslem nelegálně těžit řeckou ropu a plyn. Cestu k ložisku uhlovodíků jim přehradilo 21 bojových plavidel řeckého námořnictva a dvě řecké ponorky,“ uvádí Ivan David.
23.07.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků) , Ivan Reis (5 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

„Muž muž, žena žena.“ Ivan David a odchylky pohlaví. Tvrdý závěr

 
Europoslanec za SPD Ivan David pronesl prosté sdělení: „Pohlaví jsou jenom dvě“. A pak svou myšlenku důkladně rozvedl. Pokud s tím má někdo problém, je to jeho osobní věc, se kterou by neměl zatěžovat celou společnost. Ta musí řešit skutečné problémy. Tak to vidí Ivan David.
24.05.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

Kdo je tu „fašista“? Psychiatr Ivan David mnohé naštve

 
Exministr zdravotnictví Ivan David, který nyní kandiduje do Senátu pod záštitou SPD Tomia Okamury, se ve svém komentáři na serveru VašeVěc.cz vážně zamýšlí nad otázkou, kdo má k fašismu blíž, jestli ten, kdo sympatizuje s fašisty, nebo ten, kdo fašismus odmítá. Kromě toho se podivuje nad tím, že někteří představitelé a obyvatelé zemí s fašistickou minulostí se k ní dokonce hrdě hlásí.
28.09.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků)

Ne všude chodí Ježíšek – kdo nosí dárky ve světě?

 
Zatímco u nás nosí dárky Ježíšek, kterého sice nikdy nikdo neviděl, ale přesto v něj miliony dětí věří, ve světě děti i dospělí dostávají dárečky od různých postav. My slavíme Vánoce na Štědrý den, kdy si rozdáváme dárky a společně s dětmi, které ještě věří na Ježíška, vyhlížíme, jestli už k nám přišel, v některých zemích se nosí dárky dříve nebo i později. Kdo nosí dárky ve světě? Napadlo vás někdy, kdo nosí dárky třeba v sousedním Rakousku nebo Polsku a kdo má tento nádherný úkol na starosti v takovém Řecku, Španělsku nebo Norsku? Itálie → Babbo Natale, který se podobá našemu Mikuláši, do Itálie přijíždí na saních, které táhnou severští sobi. V Itálii na jihu se dárky rozdávají 24. prosince večer, na severu zase 25. prosince po obědě Anglie → všemi známý Santa Claus, který nosí dárky v noci z 24. na 25. prosince Polsko → v Polsku se o dárky stará svatý Mikuláš, podle pověr mu s dárečky pomáhá andílek Aniolek nebo stařeček s holí zvaný Gwiazdka Francie → Francii má na starosti šprýmař Pere Noel, který ale dárky nedává pod stromeček, nýbrž je různě schovává Bulharsko → děda Koleda Chorvatsko → v Chorvatsku to mají rozdělené, někde totiž nosí dárky děda Bočičnjak a jinde zase Jezus, který chodí ke katolíkům Slovensko → na Slovensku stejně jako u nás se věří na Ježíška Německo → i v Německu rozdává dárky Ježíšek, ovšem pouze na jihu, na severu má tento úkol na starosti Weihnachtsmann, který má rudé vousy, zlobivé děti si bere do pytle a pomocí metly trestá nevěrné ženy Japonsko → Japonsko na Vánoce čeká příchod tradičního bůžka Hoteišó Indie → v Indii se na nikoho nevěří na žádnou nadpřirozenou bytost, dárky si zde lidé rozdávají osobně Argentina → v Argentině nosí dárky Magi, nadpřirozená bytost, která jezdí na koni... Čtěte více Příspěvek Ne všude chodí Ježíšek – kdo nosí dárky ve světě? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

Polsku ani euro? Ivan David ve varu z toho, co se děje

 
Europoslanec Ivan David (SPD) kritizuje Evropskou unii za její přístup k Polsku v otázce právního státu. „Hlasoval jsem proti návrhu na uvalení sankcí proti Polsku,“ uvedl David na Facebooku. „Probruselská většina ale odhlasovala příkaz Komisi, aby zahájila proti Polsku proceduru pro porušení základních práv EU,“ dodal David s tím, že maďarský premiér Viktor Orbán to stejně nakonec vetuje, takže se vlastně nic nestane.
22.10.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

Trpaslíci z kavárny okopávají Zemanovi kotníky, výš nedosáhnou. Těmi útoky ztratí úplně vše, lidé už jim nevěří. Spojuje zdravé síly, proto vyhraje, věří prezidentovi Ivan David

 
„Podle mého soudu se může Zeman jen těžko vyhnout rozhodnutí, že bude kandidovat. Je-li někdo jediným, kdo cítí odpovědnost a může, pak musí. Miloš Zeman ve funkci prezidenta ukazuje, co je to síla osobnosti. Má značnou neformální autoritu,“ tvrdí o hlavě státu exministr zdravotnictví a bývalý ředitel Psychiatrické léčebny v Bohnicích Ivan David. Kromě toho se zamýšlí nad konáním Donalda Trumpa a nad rozpínavostí islámu.
24.02.2017 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5955 článků) , Miloš Zeman (27867 článků) , Ivan Ivan (2693 článků)

Lékař a europoslanec Ivan David odpaluje bombu: Podle věrohodných informací byl ten virus vyroben genovou manipulací. Na místě je otázka, komu to slouží

 
ROZHOVOR Známý politik z SPD srovnává činy berlínské a pražské vlády. Kritizuje, že té naší trvalo téměř měsíc, než předložila zákony na podporu ekonomiky. Mezitím rostly škody, které utrpěly firmy. Naproti tomu v ČNB leží 2,5 bilionu korun, které by šlo uvolnit ihned. Premiér Babiš ale prý nechce. Ivan David si myslí, že „zastřelení za umělé rozšíření COVID-19 by byl příliš mírný trest, i kdyby k tomu došlo z nedbalosti“. Měla přijít apokalyptická hospodářská krize? Svede se nyní na virus? Kdo zbohatne? Zavřou Karlu Maříkovou?
17.04.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

Nemocnice nemá právo. Útok na Zemana: Ivan David vyzval k zásahu

 
„Rychlost útoku se řídí známým pravidlem ‚do nich, dokud jsou blbí‘. Mnozí politici spěchají získat ‚zásluhy‘.“ Europoslanec Ivan David (SPD) komentuje dění kolem odebírání pravomocí prezidentovi a svoláním Sněmovny. Kritizuje vojenskou nemocnici. Kdo může zasáhnout? Ten, koho k Zemanovi nemocnice pustí. „Možná snad ombudsmana, který má právo kontrolovat instituce, v nichž je omezována možnost pohybu a kontaktu s okolím v rozporu s vůlí institucializovaných osob,“ uvedl David, psychiatr a někdejší šéf kliniky v Bohnicích.
20.10.2021 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2693 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

„Kvůli žoldu v Afghánistánu? To myslíte vážně?!“ Černochová a Ivan David. To dlouho nebylo

 
V Událostech, komentářích České televize se střetli expertka ODS na obranu Jana Černochová a europoslanec v barvách SPD Ivan David. Ten prohlásil, že by čeští vojáci neměli působit v zahraničních misích v pouštních zemích, protože se tam stejně nenaučí nic užitečného a jezdí tam jen pro peníze. V tu chvíli se Černochová neudržela. „To myslíte vážně?“ zvolala. A spustila kanonádu...
24.06.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (816 článků) , Ivan Ivan (2693 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

První fake vztah v Love Islandu? David je podle lidí pubertální hulvát a Natálka zase příliš naivní

 
Love Island už nějakou dobu běží na televizních obrazovkách Novy a diváci často nevěří svým očím ani uším kvůli vztahům, které tam vznikly. Častým terčem kritiků je bombshell Natálie Kočendová (22) a David (21), jejichž vztahu téměř nikdo nevěří, a spekuluje se o tom, že lásku předstírají, aby si odnesli milionovou výhru. David je v očích lidí dokonce za hulváta a puberťáka. Co se týče Natálie, lidé jsou překvapení, že ve značně nevyspělém fotbalistovi vidí možnou společnou budoucnost. 
29.09.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: David Love (45 článků) , David David (1573 článků) , David David (1177 článků)

VIDEO: Havlovo letiště mě nezajímá! David Černý parodoval Klause

 
Výtvarník David Černý si při přejmenování ruzyňského letiště na Letiště Václava Havla neodpustil malou parodii. Na mušku si vzal prezidenta Václava Klause, který se z akce omluvil, přestože prý neměl žádný oficiální program. Další články k tématu: Ruzyně je už minulostí. Vítejte na Letišti Václava Havla Sport je směšný jako moje červená bestie, říká David Černý Výtvarník David Černý musí natočit videoomluvu Knížákovi V Poznani mají 3D digitální sochu Golema. Autorem je David Černý David Černý věnuje politikům fontánu z penisů Před 23 lety neslavil Václav Havel, ale Ferdinand Vaněk v Rudém právu Fenič: Havlovo letiště je tečkou, teď nás čeká Klausův tržní mechanismus
05.10.2012 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6397 článků) , Václav Klaus (10908 článků) , David Černý (306 článků) , Václav Černý (101 článků)

VIDEO: David Kraus po boku půvabné maminky Jany přiznal nový vztah

 
Únoroví VIP oslavenci, mezi něž se řadí lidé narození ve znamení Ryb a Vodnářů, si dali dostaveníčko v centru Prahy, kde slavili společně. Symbolicky si přiťukli i Jana a David Krausovi, kteří nejsou jen matka se synem, ale i "vodnáří" spojenci. Oba se před kamerou iDNES.cz pochlubili nejhezčími dary. Muzikant David Kraus navíc přiznal novou známost. Další články k tématu: VIDEO: Jsem sám, aspoň líp tvořím, říká zpěvák David Kraus Trpěl jsem depresemi, přiznal David Kraus David Kraus spojil tvář s bojem proti AIDS, ztvárnil lásku rizikovou Jana Krausová: Všichni moji muži jsou dominantní Jana Krausová mluví o oblečení, synech a Janu Krausovi
21.02.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1235 článků) , David Kraus (342 článků) , Jana Krausová (82 článků) , Jana Krausová (82 článků)

David Duchovny snad nestárne, víc než patnáct let vypadá stejně

 
Dvaapadesátiletá hvězda seriálu Akta X David Duchovny se může pochlubit skvělými geny, nebo výbornými plastickými chirurgy. Herec totiž vypadá jako před lety, kdy začínal v kultovním seriálu. Další články k tématu: David Duchovny: sexuální apetit zkrotil v léčebně David Duchovny je v léčebně kvůli závislosti na sexu David Duchovny: Nálepku Muldera nemám do smrti David Duchovny míří do Los Angeles
04.03.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: David Duchovny (74 článků)

Michal David se stará o svého vnuka, matka ho vídá jednou měsíčně

 
Muzikant Michal David si po padesátce znovu zkouší otcovskou roli. S manželkou se starají o svého vnuka Sebastiana, který za pár dní oslaví třetí narozeniny. Chtějí, aby jejich dcera Klára dostudovala. Další články k tématu: Michal David je dědeček, vnuk Sebastian se narodil předčasně Michal David má vlastní kalendář, pózuje s kolegy i synem Michal David si do největší české haly přivede Lucii Vondráčkovou Michal David je romantik, manželce dal k narozeninám prsten a vzal ji do Benátek Party u Michala Davida: slavil jeho vnuk, malý Svoboda i malá Gottová
17.05.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1973 článků) , Michal David (1632 článků)

Islamizace České republiky běží na plné obrátky. Sedmnáct důkazů z pera advokátky Samkové

 
Advokátka Klára Samková varuje, že v České republice běží na plné obrátky islamizace země. Tomu, kdo o tom pochybuje, předložila hned 17 bodů, které to podle právničky prokazují.
15.09.2016 20:31 |

podobné články