Článek

Italský záložník De Rossi: Španělsko je o krok před všemi ostatními

 
Italský fotbalový reprezentant Daniele De Rossi po nedělním prohraném finále mistrovství Evropy se Španělskem uznal, že svěřenci trenéra Vicenteho del Bosqueho jsou po rekordní výhře na třetím velkém turnaji po sobě o krok před ostatními týmy.
02.07.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniele De Rossi (3 články)
Podobné články

Děti s Ellen nechceme, říká herečka Portia De Rossi

 
Se svou partnerkou, moderátorkou Ellen DeGeneresovou, žije herečka Portia De Rossi už osm let. Rodinu spolu ale nezaloží, i když by mohly použít dárcovské sperma nebo dítě adoptovat. Další články k tématu: Moderátorka koupila vilu od Brada Pitta. Pro sebe a Portiu de Rossi De Rossi přiznala, že ji lesbická orientace dohnala k anorexii Sexbomba seriálu Ally McBealová De Rossi si vzala přítelkyni Portia de Rossi požádala DeGeneresovou o ruku
13.04.2013 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1764 článků) , Portia De Rossi (4 články) , Ellen Ross (5 článků)

Italský motocyklista Rossi má zlomený malíček po pádu v Japonsku

 
Italský motocyklový závodník Valentino Rossi ze stáje Ducati Marlboro má po pádu při nedělní Velké ceně Japonska zlomený malíček a nemohl tak ve čtvrtek testovat v Jerezu stroj Ducati Desmosedici GP12.
06.10.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Motocyklový šampion Rossi se chce po zranění vrátit v Brně

 
Motocyklový šampion Valentino Rossi doufá, že se po zlomenině nohy vrátí do mistrovství světa v polovině srpna při Grand Prix České republiky v Brně. Jednatřicetiletý italský jezdec si před třemi týdny v tréninku třídy MotoGP na Velkou cenu Itálie v Mugellu zlomil při pádu holenní kost na pravé noze a podrobil se dvěma operacím.
27.06.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi bude po zlomenině nohy v pondělí testovat v Brně

 
Devítinásobný mistr světa v závodech silničních motocyklů Valentino Rossi bude v pondělí testovat na okruhu v Brně. Dnes o tom informovalo vedení tamního automotodromu. Slavný italský jezdec si chce ověřit, nakolik je reálný jeho brzký návrat k závodům po zlomenině nohy.
12.07.2010 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi po zlomenině nohy podruhé testuje, tentokrát v Brně

 
Italský motocyklový závodník Valentino Rossi v pondělí na brněnském automotodromu zkouší, zda jeho operovaná noha vydrží zátěž a bude moci nastoupit v nedělní Velké ceně Německa.
12.07.2010 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi plánuje, že se o víkendu v Německu postaví na start

 
Italský motocyklový závodník Valentino Rossi se ve středu rozhodl, že po nedávné operaci zlomené nohy chce už o víkendu startovat ve Velké ceně Německa.
14.07.2010 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi dostal svolení a na start závodu se postaví už o víkendu v Německu

 
Italský motocyklový závodník Valentino Rossi bude šest týdnů po operaci zlomené nohy opět startovat v závodě mistrosvtví světa, který se jede v neděli na německém Sachsenringu.
15.07.2010 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi na konci sezony opustí Yamahu, přechází k Ducati

 
Italský motocyklový závodník Valentino Rossi opustí na konci letošní sezony Yamahu a bude od příští sezony startovat v mistrovství světa silničních motocyklů v barvách stáje Ducati.
15.08.2010 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi: Odcházím, protože mě Yamaha už nepotřebuje

 
Slavný italský motocyklový jezdec Valentino Rossi se podle svých slov rozhodl přestoupit k Ducati proto, že jeho současná stáj Yamaha ho již nepotřebuje.
17.08.2010 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi zřejmě nebude fit pro první testy MotoGP v Malajsii

 
Italský motocyklový závodník Valentino Rossi ze stáje Ducati zřejmě nebude kvůli přetrvávající léčbě zraněného ramene k dispozici pro první testy letošní sezony v Malajsii na začátku února.
11.01.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi má z japonské GP zlomený malíček

 
Devítinásobný mistr světa Valentino Rossi má z nedělní motocyklové Velké ceny Japonska zlomený malíček. Italský hvězdný jezdec se zranil v Motegi při pádu, který jej zastavil hned v prvním kole závodu královské kubatury MotoGP.
06.10.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Rossi chce podepsat novou smlouvu s Ducati

 
Známý italský motocyklový závodník Valentino Rossi chce během roku 2012 podepsat novou smlouvu na dva roky s Ducati.
11.01.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

De Rossi: Je na čase, aby Balotelli dospěl

 
Italský fotbalový reprezentant Daniele De Rossi prohlásil, že už je na čase, aby jeho reprezentační spoluhráč Mario Balotelli konečně dospěl. Reagoval tak na chování jednadvacetiletého útočníka, který po svém gólu v závěrečném utkání skupiny mistrovství Evropy s Irskem dal výrazně najevo nespokojenost s tím, že nehrál od začátku.
21.06.2012 18:13 |

podobné články

Osobnosti: Daniele De Rossi (3 články) , Mario Balotelli (106 článků)

MotoGP? Největší nuda! To si myslí sedminásobný šampion Rossi

 
Italský sedminásobný místr světa Valentino Rossi soudí, že seriál MotoGP zažívá nejhorší období, které on sám během své dvanáctileté kariéry zažil. Je to prý neskutečná nuda!
24.10.2012 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků)

Král Rossi je zpátky! Sešroubovaný Lorenzo dojel po heroickém výkonu na pátém místě

 
Dva velké hrdiny měla motocyklová Grand Prix Nizozemska. Tříleté čekání na vítězství ukončil legendární italský jezdec Valentino Rossi, který oslavil jubilejní 80. triumf v MotoGP. Tím druhým je Španěl Jorge Lorenzo, který i se zlomenou klíční kostí dojel na skvělém pátém místě. Český jezdec Karel Abraham skončil v královské kubatuře na 15. příčce.
29.06.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Karel Abraham (346 článků) , Jorge Lorenzo (51 článků)

Rossi podal odvolání proti trestu za kolizi s Márquezem

 
Lídr mistrovství světa MotoGP Valentino Rossi se odvolal k Mezinárodnímu arbitrážnímu soudu pro sport proti trestu tří trestných bodů, které mu udělilo vedení závodu Velké ceny Malajsie za kolizi s Marcem Márquezem. Pokud nebude trest změněn, italský závodník odstartuje do Velké ceny Valencie z posledního místa startovního roštu. 
30.10.2015 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Valentino Rossi (66 článků) , Marc Márquez (15 článků)

Španělsko přivítalo rekordní počet turistů

 
VIDEO. Španělsko v červenci navštívilo rekordních 7,7 milionu turistů, o 4,4 procenta více než před rokem. Dnešní údaje zveřejněné ministerstvem průmyslu, energetiky a cestovního ruchu jsou dobrou zprávou pro ekonomiku postiženou recesí, protože cestovní ruch se na celkovém výkonu ekonomiky země podílí deseti procenty. Španělsko je třetí největší turistickou destinací na světě za Francií a Spojenými státy.
22.08.2012 15:25 |

podobné články

VIDEO Španělsko na sebe spustilo lavinu. Přijalo uprchlíky, které jinde nechtěli. A takto to tam nyní vypadá

 
Španělsko se stalo hlavní vstupní branou migrace do Evropy, tamní vláda neví, co si počít. Ještě před pár týdny totiž Madrid poučoval italské politiky o vstřícném přístupu k běžencům. Premiér Pedro Sánchez řekl, že vysoké ocelové ploty nepovažuje za humánní a je třeba je upravit, aby třeba někoho nezranily. Nyní však Španělé zírají, co jejich náznaky uvedly do pohybu. Hlavní migrační trasa Středomořím mění směr. Itálie přibouchla dveře a v kurzu je Španělsko, které není připraveno, píše Mladá fronta Dnes.
28.07.2018 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Madrid (2 články)

Ondřej Kosina: Španělsko, Španělsko…

 
Současná politická situace ve Španělsku je ve znamení stabilního rozložení voličské podpory mezi čtyři velké strany, což nezměnilo ani vynesení rozsudků ve velké korupční aféře vládních lidovců. Španělsko se také trvale potýká s katalánským separatismem a vysokou nezaměstnaností okolo 18,6 %. Země musí řešit i příliv imigrantů do enkláv Ceuta a Melilla, kam z Maroka přicházejí stovky běženců ze subsaharské Afriky a tudy chtějí proniknout do Evropy.
25.02.2017 13:20 |

podobné články