Článek

Italský playboy se usadil: Miliardář (52) čeká dítě s mladičkou modelkou (25)!

 
Usadit se chystá italský playboy Gianluca Vachci. Dvaapadesátiletý miláček žen očekává potomka s modelkou Sharon Fonsecovou, která je mladší o celých sedmadvacet let. Miliardář, který je známý svým optimistickým pohledem na svět, oznámil šťastnou novinu prostřednictvím videa, které publikoval na sociální síti Instagram.
30.06.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Gianluca Gianluca (7 článků)
Podobné články

Italský miliardář a dýdžej se raduje: V 52 letech opět tátou! Dítě čeká s krásnou modelkou (25)

 
Italský playboy, miliardář a potetovaný dýdžej Gianluca Vacchi (52) a jeho krásná modelka Sharon Fonsecaová (25) na Den matek oznámili, že čekají první přírůstek.
13.05.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Gianluca Gianluca (7 článků)

Potetovaný miliardář (52), který se na pláži tulil k Belohorcové, se pochlubil bříškem své o 27 let mladší modelky

 
Italský playboy, který se na Instagramu proslavil hlavně svými tanečky se sexy partnerkami, se chystá usadit. Gianluca Vacchi, miliardář se svalnatým potetovaným tělem, před pár týdny oznámil, že s modelkou Sharon Fonseca (25) čeká miminko.
30.06.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Gianluca Gianluca (7 článků)

Záletník Stifler se usadil: Zasnoubil se s modelkou Victoria's Secret

 
Ve filmu Prci, prci, prcičky hrál záletníka Steva Stiflera a v soukromém životě mu také dlouho trvalo, než se usadil. Seann William Scott (35) už ale našel svou vyvolenou. Je to modelka Victoria's Secret, Lindsay Frimodt (30).
21.03.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Seann William Scott (9 článků) , William Scott (10 článků) , Lindsay Frimodt (2 články)

Bruce Willis slaví 65. narozeniny: Divoký milovník se usadil až na stará kolena

 
Hollywoodský krasavec, známý milovník žen a drsňák Bruce Willis slaví 65. narozeniny. Herec známý například ze snímků Smrtonosná past, Pulp Fiction či Armageddon nikdy neměl o ženy nouzi a jejich přítomnost si skutečně vychutnával. Ačkoliv poprvé ženatý byl už v osmdesátých letech, skutečně se usadil až na stará kolena s o 24 let mladší modelkou Emmou Heming (41).
19.03.2020 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Willis (338 článků) , Emma Heming (33 článků) , Emma Willis (51 článků)

Ben Affleck radní s modelkou magazínu Playboy

 
Herec Ben Affleck sbalil novou krásku. Šestačtyřicetiletý exmanžel Jennifer Garner randí s modelkou magazínu Playboy Shaunou Sexton. Ještě minulý měsíc se na veřejnosti ukazoval s producentkou Lindsay Shookus, s níž se tak zřejmě po roce randění rozešel.
20.08.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (265 článků) , Jennifer Garner (103 článků) , Lindsay Shookus (5 článků)

Italský miliardář Gianluca Vacchi (52) se stane otcem: Dítě mu porodí mladičká modelka

 
Italský tanečník a miliardář Gianluca Vacchi se ve svých dvaapadesáti letech stane podruhé otcem. Potomka mu na svět přivede mladičká modelka Sharon Fonseca (25). Sociální sítě zamilovaného páru jsou jako vystřiženy z časopisu na dokonalý rodinný život. O radostnou zprávu se s fanoušky podělili na Den matek.
28.06.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Gianluca Gianluca (7 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Italský miliardář aspirující na starostu vyměnil ferrari za fiat

 
Italský miliardář Alfio Marchini, který se chce stát starostou Říma, byl nedávno přistižen, jak cestou na setkání s veřejností u benzínové pumpy přesedl ze svého vozu značky Ferrari do podstatně skromnějšího Fiatu Panda, aby „neprovokoval svým bohatstvím“, jak poté vysvětlil místní televizi.
16.05.2016 10:50 |

podobné články

Časopis Playboy prochází krizí: Je vysoce ztrátový!

 
Vydavatel pánského časopisu Playboy má potíže. Jen za první čtvrtletí vykázal ztrátu 156 milionů korun! Krize se prohlubuje a očekávání jsou velmi skeptická. Playboy se potýká s odlivem čtenářu na internet, kde je zábava zdarma!
04.08.2009 19:55 |

podobné články

Tara Reid pózuje pro Playboy

 
Herečka Tara Reid (34) potěšila všechny své fanoušky. Nafotila totiž odvážné fotky pro lednové a únorové dvojčíslo magazínu Playboy. Třiceti čtyř letá herečka ukáže své přednosti v lednovém a únorovém čísle pánského magazínu Playboy. Tara Reid prohlásila, že má pocit, že právě zažívá nejlepší léta svého života a cítí se psychicky i fyzicky výborně. A právě [...]
10.01.2010 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tara Reid (67 článků)

Sexy dcera Ornelly Muti se opět svlékla pro pánský magazín

 
Sedmatřicetiletá modelka, herečka a zpěvačka Naike Rivelli se objeví na prosincové obálce Playboye. Dcera herečky Ornelly Muti se svlékla už potřetí a předvedla dokonalé křivky. Další články k tématu: Ornella Muti poodhalila ňadro i nevyholené podpaží Nejsme žádné mužatky, provokují německé fotbalistky v Playboyi Pamela Andersonová se pojedenácté svlékla pro Playboy Dvojnásobná matka Andrea Verešová se svlékla pro Playboy Svůdná Pavlína Němcová se svlékla pro Playboy
10.11.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (634 článků) , Ornella Muti (51 článků) , Andrea Verešová (1282 článků) , Naike Rivelli (6 článků) , Andrea Němcová (21 článků)

Pamela Andersonová lituje focení pro Playboy kvůli svým synům

 
Hvězda Pobřežní hlídky se nechala slyšet, že lituje všeho, kvůli čemu její synové trpěli. A protože kvůli jejímu pózování pro časopis Playboy zažili šikanu, lituje i těchto fotografií. Pro Playboy se ale nechala fotit už jedenáctkrát.
16.04.2014 09:45 |

podobné články

Playboy končí s nahotinkami. Ztratil punc exkluzivity, porazilo ho porno, tvrdí analytik

 
Časopis Playboy, který v 50. letech znamenal pro USA kulturní revoluci svým sexuálně expresivním obsahem, se rozhodl skončit s nahotou. Místo odhalených žen nabídne čtenářům hlubší obsah doplněný mírně vyzývavými fotografiemi. "Pro generaci amerických mužů bylo čtení Playboye kulturním rituálem, nezákonným vzrušením s baterkou v ruce. Nyní má místo toho každý dospívající chlapec telefon připojený k internetu," píše The New York Times s tím, že Playboy ztratil svůj význam.
13.10.2015 10:15 |

podobné články

Otec všech nahotin Hugh Hefner: Za svůj dům Playboy chci 5 miliard!

 
Mediální magnát Hugh Hefner, zakladatel časopisu Playboy, se prý rozhodl prodat své sídlo, kterému se přezdívá Playboy Mansion. Devětaosmdesátiletý Američan prý požaduje za své impérium sexu a neřestí dvě stě milionů dolarů – asi pět miliard korun.
11.01.2016 19:05 |

podobné články

Sexy zajíčci přišli o svého taťku, zemřel šéf Playboy klubů Victor Lownes (†88)

 
Nebýt jeho, neexistovali by dnes playboy zajíčci a nadržení muži z celého světa by nemohli těšit svůj zrak pohledem na spoře oděné hostesky s rajcovními oušky a ocásky. Právě šéf Playboy klubů Victor Lownes (†88) vymyslel jejich »stejnokroj«. Jeho čas se však již naplnil.
12.01.2017 12:10 |

podobné články

To jsou křivky: Moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde se svlékla pro Playboy

 
Česká mutace Playboy magazínu vychází v běžném režimu i přes současná opatření ohledně šíření koronaviru, navzdory zprávám, že Playboy USA plně přechází na digitální verzi. Českého Playboye se tyto změny netýkají. Hvězdou dubnového čísla se stala moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde (28) a nafotila sérii fotek, na kterých vyniklo hlavně její bujné poprsí a perfektní postava. Jak sama moderátorka říká, smířila se s tím, že je to součástí mainstreamu.
16.04.2020 21:10 |

podobné články

Raper Majk Spirit bude poprvé otcem. Dítě čeká s ukrajinskou modelkou

 
Slovenský raper Majk Spirit (35), vlastním jménem Michal Dušička, bude poprvé otcem. Dítě čeká se svou snoubenkou, ukrajinskou modelkou Mariou. S tou se znají už od roku 2006, dohromady se však dali až loni po náhodném setkání v Dubaji.
09.06.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Majk Spirit (72 článků)

Tady je Kellnerovo aneb miliardář kolauduje v Podkozí

 
Miliardář Petr Kellner už dostavěl svou rezidenci. Usadil se v malé vesničce Podkozí na Berounsku. Sídlo má samozřejmě obehnané vysokou břidlicovou zdí a střežené bezpečnostním systémem. Ostraha objektu monitoruje každého kolemjdoucího.
09.05.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (302 článků)

Blankytně modrý čáp se usadil na komíně v německé vesnici

 
Malá poklidná obec Biegen ve východním Německu obvykle nepatří mezi turisticky vyhledávaná místa. To se však může nyní změnit, na jednom z místních komínů se usadil čáp s modrým peřím.
09.04.2010 11:35 |

podobné články