Článek

Italský investigativní novinář Papaleo: Kuciaka se snoubenkou zabili hloupí Češi nebo Slováci

 
Chladnokrevnou vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové řeší policie na Slovensku již měsíc. Ačkoliv zatím neznají vraha, na povrch vyplouvá mnoho nepříjemných skutečností, které doslova rozvrátily slovenskou vládu. Antonio Papaleo, italský investigativní novinář, v rozhovoru pro server Topky.sk tvrdí, že Kuciaka zabili na objednávku Češi či Slováci.
29.03.2018 05:10 |

podobné články

Podobné články

Hloupí Češi a Slováci... Zásadní vyjádření k vraždě Jána Kuciaka

 
Přestože se jejich názory rozcházejí, slovenským politikům se kvůli nim asi nebude dobře spát. Bývalý ředitel slovenského Úřadu boje proti korupci Jozef Šátek a italský investigativní novinář Antonio Papaleo poodhalují svoje úvahy o vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Šátek podrobně zanalyzoval, co mohlo vraždě předcházet a jak se odehrála.
29.03.2018 13:30 |

podobné články

Češka, kterou chrání po vraždě Kuciaka: Den před smrtí mi řekl, že našel spojení na politiky

 
Český přesah má případ investigativního novináře Jána Kuciaka, kterého neznámý pachatel společně s jeho snoubenkou zastřelil. Na své poslední kauze, která jej pravděpodobně stála život, spolupracoval s českou novinářkou Pavlou Holcovou z Českého centra pro investigativní žurnalistiku. Holcová se s tím svěřila na svém facebookovém profilu. Podle ní je třeba o případu mluvit, protože „příběh ani myšlenku nezabiješ“. S Kuciakem naposledy mluvila odpoledne před vraždou. Sama momentálně funguje jen v omezeném režimu, protože jí policie přidělila ochranu.
06.03.2018 09:15 |

podobné články

Na začátky „nejhoršího novináře“ Kuciaka vzpomíná jeho šéf: Málem mě drblo

 
Nedalo se to číst, nikdo tomu nerozuměl. Tak vypadaly první texty zavražděného novináře Jána Kuciaka (†27) pro Aktuality.sk. Pro tento web pracoval i v době své smrti. Šéfredaktor Peter Bárdy přiznal, že zpočátku to byl nejhorší novinář, kterého potkal, později se ale vypracoval. Kuciakova spolužačka Eva zase prozradila, že se investigativní novinář výhrůžkami nezabýval.
24.05.2018 05:25 |

podobné články

Ficova Mária a italská mafie: Novinář Ján Kuciak zkoumal jejich propojení před vraždou

 
Zavražděný slovenský investigativní novinář Ján Kuciak se v posledním období věnoval působení lidí blízkých italské mafii 'Ndrangheta na Slovensku a jejich vztahy s nynější asistentkou slovenského premiéra Roberta Fica Máriou Troškovou. Vlákna propojení mohou sahat ještě hlouběji. Podobné informace zmínil i investigativní novinář Tom Nicholson.
27.02.2018 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (919 článků) , Tom Tom (90 článků)

Vražda Kuciaka: Šéf policie odmítl „varování z Itálie“. Rakušané mluví o krytí mužů v pozadí

 
Informace o tom, že italští prokurátoři už v roce 2014 upozornili slovenskou policii na možný vztah Italů zadržených ve čtvrtek na východním Slovensku s kalábrijskou mafií 'Ndrangheta, prý nejsou pravdivé. Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar to uvedl pátek večer ve vzkazu na sociální síti. Aktivity této organizace na Slovensku zkoumal investigativní novinář Ján Kuciak, který byl se svojí snoubenkou minulý týden zastřelen. Policie se domnívá, že vražda souvisela s jeho prací.
03.03.2018 12:05 |

podobné články

Svědectví kolegy zabitého novináře Kuciaka: Co předcházelo jeho smrti?

 
Investigativní novinář Marek Vagovič pochválil text svého žurnalistického kolegy Jána Kuciaka, jehož minulý týden někdo zavraždil. Policie se domnívá, že vražda mladého novináře a jeho přítelkyně souvisela s jeho prací. Kuciak se totiž snažil rozkrýt propojení italské mafie na nejvyšší místa ve slovenské politice.
28.02.2018 10:30 |

podobné články

Žádná mafie! S vraždou Kuciaka to bylo úplně jinak. Kiska to přehání a Fico ujel, překvapuje expert ze Slovenska

 
Slovenský novinář Milan Žitný v rozhovoru pro server Seznam Zprávy obsáhle promluvil k vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Prohlásil, že Kuciaka zavraždil spíš nějaký amatér, nikoli profesionální zabiják najatý mafií. Vedle toho velmi vyčinil slovenskému prezidentovi Andreji Kiskovi a zastal se často kritizovaného ministra vnitra Roberta Kaliňáka.
08.03.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (919 článků)

Slováci zveřejnili portrét: Ví tento muž, kdo zabil Kuciaka?

 
 Policejní prokurátor zveřejnil portrét muže, který mohl být svědkem vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27) letos v únoru. A Slováci zároveň potvrdili, že vražda souvisela s novinářskou prací!
20.09.2018 12:06 |

podobné články

Investigativní novinář k bouři na Ukrajině: Je to zloděj se styky ve vládě USA. Teď se oligarchové začnou rvát o poslední zbytky kořisti

 
Proslulý investigativní americký novinář Robert Parry se ve svém včerejším článku věnuje ukrajinskému oligarchovi Ihoru Kolomojskému, jehož rezignaci na funkci gubernátora Dněpropetrovské oblasti mezitím přijal prezident země Petro Porošenko. Kolomojskij má prý přímé vazby na americkou vládu.
25.03.2015 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Petro Porošenko (160 článků)

Jaroslav Kmenta si s kolegou Slonkové natočili rozhovor. A došlo na velké zpochybnění důvěryhodnosti české policie

 
Investigativní novinář Jaroslav Kmenta v posledních měsících musel opakovaně vypovídat ke kauzám, které se týkají premiéra Andreje Babiše z hnutí ANO. Generální inspekce bezpečnostních sborů totiž uvedla, že prověřuje možné úniky informací ze spisů. Novinář ale hovoří o tom, že policie a úřady ohrožují kvůli premiérovi v demisi jeho práci. V pořadu Výzva na serveru seznamzprávy.cz jej proto vyzpovídal Jiří Kubík, který tvoří investigativní novinářské duo se Sabinou Slonkovou, po níž prý „jde“ policie také. „Nutí nás k nestandardním krokům, které jsem za svou novinářskou praxi nezažil,“ uvedl Kmenta.
05.04.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17514 článků) , Sabina Slonková (184 článků) , Jaroslav Kmenta (124 článků)

NEJVĚTŠÍ SROVNÁNÍ VŠECH DOB: V čem jsou Češi lepší než Slováci. Kde se krade víc?

 
Jsou na tom Češi lépe než Slováci? Redaktoři TN.cz pro vás provedli velké srovnání údajů z obou republik tak, jak je zaznamenaly Český statistický úřad, Štatistický úrad SR a Eurobarometer report. Vyplývá z nich například, že Slováci mají daleko více knih v knihovnách, zatímco Češi daleko více umírají na rakovinu.
22.08.2013 16:35 |

podobné články

Češi versus Slováci a svět tvrdého péčka: Jak se od bratrů pod Tatrami lišíme při sledování filmů pro dospělé?

 
Dva národy, které k sobě mají opravdu hodně blízko. Češi a Slováci jsou prostě bratři. Ale i dva bratři mohou mít cestu k orgasmu rozdílnou. Češi a Slováci se liší při sledování porna. Jak?
24.06.2017 11:05 |

podobné články

Novinář Kmenta o popravě slovenského kolegy: Stopa vede do Česka?!

 
Nejznámější český investigativní novinář Jaroslav Kmenta (49) je v šoku z vraždy svého slovenského kolegy Jána Kuciaka a jeho přítelkyně. Na svém Facebooku odhalil část temného pozadí brutálního činu. Podle něj se vyšetřovatelé popravy spojili s českou policií. Proč?
26.02.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kmenta (124 článků)

První foto z DOMU SMRTI: Tady byl popraven slovenský novinář a jeho přítelkyně!

 
Zavražděný slovenský novinář Ján Kuciak plánoval život se svou snoubenkou Martinou. Oba jsou nyní po smrti. Zabil je najatý vrah. Slováci se ptají, co bude dál. Podívejte se na dům, který zavražděný páreček rekonstruoval. Tady byla dvojice zavražděna!
26.02.2018 12:00 |

podobné články

Pohřbili zastřelenou snoubenku novináře Kuciaka (†27): Dojemné loučené nad bílou rakví

 
Bílá rakev, v ní mladá dívka ve svatebních šatech a nad ní její maminka naposledy hladící milovanou dceru po tváři. Tuze smutné a uslzené bylo včerejší poslední rozloučení s Martinou Kušnírovou, zavražděnou snoubenkou investigativního novináře Jána Kuciaka (oba †27).
03.03.2018 05:05 |

podobné články

Pohřbili zastřelenou snoubenku novináře Kuciaka (†27): Dojemné loučení nad bílou rakví

 
Bílá rakev, v ní mladá dívka ve svatebních šatech a nad ní její maminka naposledy hladící milovanou dceru po tváři. Tuze smutné a uslzené bylo včerejší poslední rozloučení s Martinou Kušnírovou, zavražděnou snoubenkou investigativního novináře Jána Kuciaka (oba †27).
03.03.2018 11:10 |

podobné články

Terorista, fašista, korupčník, komunista. Musíte mluvit se všemi, abyste měli informace, říká prestižní italský novinář Ferrari

 
ROZHOVOR Hitler, Stalin, Pol Pot či Usáma bin Ládin. Se všemi těmito historickými postavami by, kdyby ještě žili, chtěl významný italský novinář a komentátor deníku Corriere della Sera Antonio Ferrari pohovořit. Podle něj si totiž novinář nesmí dávat žádné hranice, ale musí studovat povahy politických vůdců, byť to jsou diktátoři či teroristé. Pro ParlamentníListy.cz se také rozpovídal o zesnulé kamarádce Orianě Fallaci, kterou zaštiťuje prezident Miloš Zeman své protiislámské názory.
15.03.2015 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23498 článků)

Americký novinář Best si v souvislosti s vraždou Kuciaka vzpomněl na případ starý 11 let. Tehdy se říkalo...

 
Americký novinář Erik Best přidal další úhel pohledu na vraždu novináře Jána Kuciaka. Nahlédněte.
16.03.2018 21:35 |

podobné články

Pieta za zavražděného novináře: V Praze se před slovenskou ambasádou sešly stovky lidí

 
Chodník před slovenskou ambasádou v Praze-Bubenči v pátek vpodvečer zaplavily svíčky. Ty přinesli lidé, kteří chtěli uctít památku zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. Mladý pár někdo zavraždil v jejich domě minulý týden. Vražda podle policie má souviset s investigativní prací Kuciaka.
02.03.2018 18:25 |

podobné články