Článek

Italská sestřička onemocněla Covidem-19: ZABILA SE! Aby nenakazila další...

 
Oznámení »máte koronavirus« rozhodně nemusí být fatální, zvlášť je-li vám pouhých 34 let a nemáte žádné zdravotní komplikace. I přesto si ale nakažená italská setřička Daniela Trezziová (†34) dobrovolně zvolila smrt. Než by nakazila další, raději zabila samu sebe!
27.03.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Zdravotní sestřička zabila 38 pacientů a s jejich mrtvolami si dělala selfie!

 
Italská zdravotní sestřička Daniela Poggiali není "ten druh sestřiček, které byste chtěli potkat v nemocnici":http://www.extra.cz/sestricky-hraly-s-doktory-flasku-prerostlo-to-v-sexualni-orgie-a-ted-je-ceka-vyhazov. Neměla totiž ráda pacienty. Když ale sestřička nemá ráda pacienty, je obvykle prostě jenom nepříjemná. Tahle sestra ty nejvíce "otravné pacienty rovnou zabíjela":http://www.extra.cz/tady-byste-urcite-bydlet-nechteli-misto-kde-kazdy-den-zavrazdi-tri-a-kousek-cloveka.
16.10.2014 09:40 |

podobné články

Nemocnice Písek: O titul Jihočeská sestřička se utká šestnáct týmů

 
Čtyřiašedesát budoucích zdravotních sester, porodních asistentek a záchranářů ze škol v Jihočeském kraji se letos na podzim utká o titul Jihočeská sestřička 2017. Ve třetím ročníku stejnojmenné soutěže změří své vědomosti, zručnost a fyzické dovednosti. „Jihočeská sestřička roku 2017“ se bude konat 30. září v Nemocnici Písek, a. s.
18.07.2017 14:55 |

podobné články

Tenistka Šafářová ve Španělsku onemocněla, její start je nejistý

 
Český fedcupový tým potkala před utkáním 1. kola ve Španělsku další komplikace. V chladném počasí v Seville onemocněla Lucie Šafářová, místo tréninku ulehla do postele a její start ve víkendových bojích je nejistý.
05.02.2014 17:06 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Šafářová (619 článků)

První přenos chřipky na člověka, který nebyl v Mexiku

 
V Německu byl v pátek poprvé prokázán virus takzvané prasečí chřipky u osoby, která se nenakazila v Mexiku, ale přímo v Německu.
01.05.2009 10:35 |

podobné články

Zuřivá liška napadla tři lidi!

 
V americkém státě Georgia napadla agresivní liška tři muže. Muži se ji snažili praštit lopatou a hasícím přístrojem, ale nakonec musel zasáhnout policista. Ten se ji ve strachu z dalšího útoku rozhodl raději zastřelit. Nyní se prošetřuje, zda liška netrpěla vzteklinou a případně nenakazila i oběti.
25.05.2010 23:30 |

podobné články

Virus zika má v USA první oběť: Nákazu si do země přivezla

 
Ve Spojených státech zemřel první člověk na virus zika. Oběť se nenakazila na americkém území, ale při cestě do oblasti, kde se virus běžně vyskytuje. Přesnou lokalitu středisko nesdělilo.
08.07.2016 22:25 |

podobné články

HIV pozitivní Jakub (25) měl nechráněný sex s pěti ženami: Do vězení nepůjde

 
Pětadvacetiletý Jakub Koženík z Liberce, který je HIV pozitivní, nepůjde za nechráněný sex s pěti ženami za mříže. Pražský vrchní soud mu ve středu potvrdil tříletý podmíněný trest s dohledem probačního úředníka a povinnost docházet na léčení. Soudci mladíka uznali vinným nejen z šíření nakažlivé nemoci, ale také z pokusu o těžké ublížení na zdraví, za což mu hrozilo až 12 let vězení. Žádná z jeho partnerek se nenakazila, zdravé jsou i děti, které se posléze narodily.
07.03.2018 15:25 |

podobné články

Žena z Liberce, která se potkala s nakaženým Němcem, se koronavirem nenakazila

 
Podezření na koronavirus u ženy zaměstnané v libereckém závodu nadnárodní společnosti Webasto se nepotvrdilo. Oznámili to v pátek krajští hygienici. Žena přišla v Německu do kontaktu s mužem německé národnosti, u něhož tamní zdravotní orgány nakažení wuchanským koronavirem potvrdily. V německé centrále firmy onemocněli čtyři zaměstnanci.
31.01.2020 13:26 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Valenta (67 článků)

Zoufalá Pomeje: Strach o život milovaného muže

 
Obává se o zdraví dalšího muže svého života. Andrea Pomeje (31) se sama potýká s nepříjemnou angínou a bála se, zda se také nenakazila koronavirem. Větší obavy má však o své rodiče, především tedy o tatínka, který pracuje jako záchranář.
02.04.2020 12:05 |

podobné články

Když měla Martina Navrátilová rakovinu, Jana jí byla velkou oporou! Nyní zlá nemoc tenistku Novotnou zabila

 
Jana Novotná odešla ve věku 49 let do tenisového nebe. Podle vyjádření organizace WTA ji zabila zlá rakovina. Jana Novotná byla silná osobnost. Když rakovinou onemocněla její kamarádka Martina Navrátilová (61), tak jí Novotná byla velkou oporou.
20.11.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Martina Navrátilová (160 článků) , Jana Novotná (42 článků)

Pracovnici centra proti prasečí chřipce vyhodili z práce, když sama onemocněla

 
Emily Morganová pracovala v call centru proti prasečí chřipce v anglickém Plymouthu. Radila lidem, jak nemoc poznají, a jak se při příznacích chovat. O práci však přišla poté, co sama prasečí chřipkou onemocněla a její zaměstnavatel to zjistil.
05.08.2009 16:10 |

podobné články

Zpěvačka Cheryl Coleová onemocněla malárií

 
Britská zpěvačka a televizní celebrita Cheryl Coleová onemocněla malárií. Její mluvčí oznámil, že se sedmadvacetiletá zpěvačka s tropickou chorobou léčí v nemocnici.
13.07.2010 05:00 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Besi onemocněla panička!

 
Šestiletou fenku knírače Besi přivezli do útulku příbuzní majitelky, která těžce onemocněla a už se o ni nemohla starat.
11.07.2011 12:15 |

podobné články

Dyk s Vilhelmovou jsou na zhroucení: Ona těžce onemocněla, jemu hrozí stotisícová pokuta

 
U Vojtěcha Dyka  (26) a Tatiany Vilhelmové  (33) není zrovna veselo. Sotva se Vojta vyhrabal ze zdravotních potížích, kdy ho po problémech s hlasivkami kvůli totálnímu vyčerpání musela odvézt sanitka do nemocnice, onemocněla Táňa. A to tak, že musela odříct sedm představení na Letních shakespearovských slavnostech. A to je známo, že herci kvůli představení vylezou na jeviště i se čtyřicetistupňovou teplotou.
18.08.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (472 článků) , Vojtěch Dyk (800 článků)

Dyk s Vilhelmovou mají krizi: Ona těžce onemocněla, jemu hrozí stotisícová pokuta

 
U Vojtěcha Dyka  (26) a Tatiany Vilhelmové  (33) není zrovna veselo. Sotva se Vojta vyhrabal ze zdravotních potížích, kdy ho po problémech s hlasivkami kvůli totálnímu vyčerpání musela odvézt sanitka do nemocnice, onemocněla Táňa. A to tak, že musela odříct sedm představení na Letních shakespearovských slavnostech. A to je známo, že herci kvůli představení vylezou na jeviště i se čtyřicetistupňovou teplotou.
18.08.2011 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Tatiana Vilhelmová (472 článků) , Vojtěch Dyk (800 článků)

Česká zpěvačka chtěla být v dětství modelkou: Ve třinácti onemocněla anorexií a nafotila tyhle profi snímky!

 
Zpěvačka Michaela Nosková  (31) prozradila, že v dětství bylo jejím snem být modelkou. Ve třinácti letech nafotila profi snímky. Kvůli svému snu dokonce onemocněla poruchou příjmu potravy, anorexií. Z Míši kuličky byla holka vážící 45 kilogramů. Tak moc o kariéru modelky stála. Nakonec to ale naštěstí nedopadlo a Míša teď září na prknech, co znamenají svět.
27.05.2014 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nosková (221 článků)

Bála se o život! Bučková v tropech onemocněla, hrozili jí zikou i malárií

 
Panenská příroda jí ukázala i svou odvrácenou tvář! Jak Super.cz již informoval, Eliška Bučková  (26) byla nedávno se svým přítelem Jakubem Vágnerem  (34) znovu na dovolené v Amazonii , kde se blíže seznámili na podzim na focení velmi odvážného kalendáře . Ale rozhodně to nebyla taková idylka, jak by se mohlo zdát. Eliška onemocněla, zvracela, měla třesavku, bolely ji klouby a hrozilo, že skončí v místní nemocnici s malárií, nebo dokonce se strašákem všech zikou!
31.03.2016 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Eliška Bučková (1086 článků) , Jakub Vágner (383 článků)

Hvězda Tváře Marta Jandová: Před velkým finále onemocněla

 
Už zítra se můžeme těšit na velké finále druhé řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Všichni soutěžící poctivě trénovali a budou se snažit ukázat to nejlepší. Smůlu měla Marta Jandová, která onemocněla…
19.11.2016 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (946 článků)

Karel Gott strachy bez sebe: Zpěvákova přítelkyně vážně onemocněla

 
Zpěvák Karel Gott (78) má opět plnou hlavu starostí. Jeho německá přítelkyně, múza, kolegyně a úspěšná zpěvačka Helene Fischer (33) onemocněla. A to velmi vážně. Byla kvůli tomu nucena zrušit dva koncerty, na které mělo dorazit sto tisíc lidí.
15.02.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5636 článků) , Helene Fischer (8 článků)