Článek

Italská mafie působí prý i v Česku. A padl i argument, proč za vraždou slovenského novináře mafie nestojí

 
Jedna z vyšetřovacích verzí, kterou zkoumá slovenská policie v případě vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky, předpokládá, že novináře nechala zavraždit italská mafie známá jako ‘Ndrangheta. Pondělní deník Právo tvrdí, že ‘Ndrangheta působí i v Česku.
05.03.2018 16:40 |

podobné články

Podobné články

U nás je italská mafie taky! Čekají nás perné chvilky, šokoval po vraždě novináře Jaroslav Plesl a řekl, v čem tady ,,jedou"

 
K odhalením v souvislosti s vraždou slovenského novináře Jána Kuciaka, jenž byl zabit se svojí přítelkyní, se vyjádřil i šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl. Hovoří se totiž o údajném propojení italské mafie na nejvyšší politiky Slovenska.
27.02.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (313 článků)

Věřím, že novináře mohla zavraždit italská mafie, ta je velmi brutální, prohlásil v ČT Stropnický

 
Hostem středečního pořadu Interview na ČT24 byl ministr zahraničí v demisi Martin Stropnický (ANO), který prozradil, co si myslí o tom, že podle slovenských médií může mít v zavraždění investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka prsty italská mafie, nebo jak vidí budoucí vztahy mezi Českem a Tureckem, když český soud pustil na svobodu zadrženého kurdského politika.
28.02.2018 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1773 článků)

Popravy, drogy a zemědělské dotace: Za vraždou novináře Jána Kuciaka stojí nejmocnější italská mafie 'Ndrangheta?

 
Chladnokrevná poprava jednou kulkou a nábojnice vyskládané na místě vraždy jako varování. Vše naznačuje, že za násilnou smrtí investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny K. stojí profesionální zabiják z největší a nejmocnější italské mafie 'Ndrangheta.
27.02.2018 18:45 |

podobné články

Další stopa ze Slovenska: Svědectví o schůzce. Nejde o mafii z Itálie, pozor. Vražda je vzkaz pro novináře, že hra skončila

 
Vyšetřování vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky možná mění směr. Po vážných zjištěních deníku MF Dnes je zde další verze: Za vraždou dvou lidí nemusela stát mafie italská, jak se dosud spekulovalo. Mohla to být také mafie justiční. A vraždám novinářů údajně ještě nemusí být konec.
01.03.2018 11:35 |

podobné články

Stopa 'Ndranghety v Česku: Policie v Praze zadržela jednoho z bossů mafiánské skupiny

 
Italská mafie se nevyhýbá ani Česku! Za posledních 20 let zde byli zadrženi minimálně tři významní členové z nejrůznějších skupin. Byl mezi nimi i jeden z bossů známé 'Ndranghety, o které se v současné době mluví ve spojitosti s vraždou slovenského novináře Jána Kuciaka.
05.03.2018 16:35 |

podobné články

Může mít ve vraždě slovenského novináře a jeho přítelkyně prsty italská mafie? Jeho kolega promluvil

 
Minulý týden byl na Slovensku zavražděn investigativní novinář Ján Kuciak, který pracoval pro zpravodajský server Aktuality.sk. Zastřelena byla i jeho partnerka. Kuciakův kolega, novinář Tom Nicholson, se domnívá, že ho o život mohla připravit italská mafie s vazbami na slovenské politiky.
26.02.2018 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (98 článků)

SMER má stále vliv na policii, která vyšetřuje vraždu Kuciaka, pálil do Ficovy partaje šéf slovenského deníku

 
Vražda investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky se podle policie vyjasňuje. Zatýkání odhaluje první podezřelé. Při razii bylo zadrženo osm lidí, mezi nimi údajně vrah slovenského novináře. „Je třeba být opatrný hovořit o pachatelích, protože případ je od začátku politický,“ nabádal v pořadu Interview na ČT24 šéfredaktor slovenského Denníku N Matúš Kostolný, který nabídl svůj úhel pohledu na celou věc.
27.09.2018 21:40 |

podobné články

Vražda slovenského novináře Kuciaka: Stopy vedou k mafii. Rezignoval už i ministr. Uvařil zabijákovi kafe?

 
Tři šálky na kávu, dva mrtví. Policie pomalu začíná rozplétat vraždu slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho snoubenky Martiny Kušnírové (†27). Nedokončený článek žurnalisty ukazuje, že zabijáka mohla najmout italská mafie.
01.03.2018 05:10 |

podobné články

Poprava prominentního právníka Valka (†57): Vraždila mafie!

 
Za vraždou prominentního slovenského právníka, někdejšího předsedy československého ústavního soudu Ernesta Valka (†57) stojí zřejmě mafie. Valko byl zavražděn ve své vile v Limbachu u Bratislavy v listopadu 2010 a pachatel či pachatelé dodnes nebyli dopadeni. Podle slovenského deníku Pravda má vraždu na svědomí zločinecká skupina, specializující se na vylupování sídel boháčů na objednávku.
03.01.2014 16:10 |

podobné články

Slovensko v plamenech! Po vraždě novináře Kuciaka hoří košický daňový úřad

 
V Košicích hoří budova daňového úřadu. Veřejnost diskutuje o tom, zda požár nesouvisí s vraždou sedmadvacetiletého slovenského novináře Jána Kuciaka. Je možné, že mafie napojená na politiky začala likvidovat stopy?
27.02.2018 16:20 |

podobné články

Nákupy luxusních nemovitostí a potravin. Takhle nějak prý může vypadat působení italské mafie v Praze

 
Po vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky se vynořily spekulace o tom, že smrt dvou mladých lidí může mít na svědomí italská mafiánská skupina známá pod označením ’Ndrangheta. Odtud už byl jen krok k úvahám, zda ’Ndrangheta působí také v Česku. Sobotní MF Dnes k tomu přináší podrobnosti.
10.03.2018 08:05 |

podobné články

Vražda slovenského novináře pobouřila lídry v Bruselu. A Němci jsou zděšeni

 
Přední politici Evropské unie v pondělí vyjádřili ohromení nad vraždou slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky (oba †27). O zavraždění reportéra píšícího o údajných daňových podvodech podnikatelů spojených se slovenskou vládní stranou informovala také světová média. Evropská unie nemůže akceptovat, aby novinář byl zavražděn kvůli své práci, zdůraznil předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani a slovenské úřady vybídl k důkladnému vyšetření případu. Své zděšení dala najevo také německá vláda.
26.02.2018 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Antonio Tajani (23 článků)

Martin Komárek: Zabil Zeman slovenského novináře?

 
Napsal jsem, že jen idiot si může myslet, že Zemanův nevtipný vtip o likvidaci novinářů má souvislost s hanebnou vraždou slovenského novináře a jeho milé.
01.03.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zeman (337 článků)

Vražda novináře Kuciaka (†27). Slovenský premiér Fico: Tohle je milion eur za dopadení vraha

 
Za děsivou vraždou novináře Jána Kuciaka (†27) by mohla být italská mafie, jejíž členové zapustili kořeny na východním Slovensku. Právě na jejich případě totiž dlouhodobě pracoval. Stopy od nich ovšem vedou až k premiérovi Robertu Ficovi (53)!
28.02.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (941 článků)

Vražda novináře: mafie 'Ndrangheta řádí v celé Evropě, Slovensko a Česko nejsou samy

 
Vraždy, pašování drog, prodej zbraní, kupčení s nemovitostmi a praní špinavých peněz. Italská mafie ’Ndrangheta má dlouhověké kořeny, ale rychle se přizpůsobuje moderní době. V současnosti je jednou z nejmocnějších a nejvšetrannějších mafií na světě. Působí nejen v Evropě, zahnízdila se také v USA, Kanadě, Turecku, Jižní Americe, Austrálii a Turecku. Její nohsledi podle všeho „podnikají“ i na Slovensku a v Česku.
28.02.2018 11:55 |

podobné články

Kráska spojovaná s Kuciakovou vraždou. Ficova sexy Trošková: Má hnízdečko za 6,5 milionu!

 
Když je holka »šikovná«, může si žít milionově. V reklamě s tímto sloganem by mohla z fleku vystupovat Mária Trošková (31). Chráněnkyně slovenského expremiéra Roberta Fica (54), která se zapletla s lidmi spojovanými s vraždou novináře Jana Kuciaka (†27), si užívá svého nového luxusního hnízdečka.
09.11.2018 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (941 článků)

Miroslav Poche prý dal Zemanovi s Babišem do ruky finální argument, proč nebude jmenován ministrem

 
Evropský parlament odsouhlasil možnost uvalení sankcí proti Maďarsku. Mezi českými europoslanci, kteří zvedli ruku pro „potrestání“ Maďarska, byl jako jediný ze zástupců ČSSD i Miroslav Poche, který prý stále očekává, že bude jmenován ministrem zahraničí. Spolu s tím tak vyvstávají otázky, jestli by se kvůli svému stanovisku neměl s ministerským postem spíše rozloučit. „Pro Zemana a Babiše může být Pocheho hlasování finální argument, proč Pocheho ministrem zahraničí nejmenovat,“ uvedl ve svém komentáři na serveru Zdroj.cz politický komentátor Jan Palička.
13.09.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Poche (164 článků) , Jan Zeman (409 článků)

Video s vraždou novináře Sotloffa je pravé, potvrdil Bílý dům

 
Spojené státy potvrdily pravost videa s vraždou amerického novináře Stevena Sotloffa. Video ve středu zveřejnila organizace Islámský stát (IS), která bojuje v Iráku a Sýrii. Sotloff je po Jamesovi Foleym druhým americkým žurnalistou, jehož příslušníci IS zavraždili . 
03.09.2014 11:25 |

podobné články

Ty šmejde, dostaneš ceres, že tě vlastní matka nepozná. Po vraždě slovenského novináře nastalo dusno kolem Jiřího Ovčáčka

 
K vraždě slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka se vyjadřuje stále více lidí, a to i na sociálních sítích. Hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka rozzlobilo, že smrt novináře údajně někteří lidé využívají k politickému boji. Na co tím mohl narážet? Nahlédněte.
26.02.2018 15:50 |

podobné články