Článek

Italové v karanténě neztrácejí naději a humor: Proti koronaviru bojují zpěvem, VIDEO

 
Itálie je sužována současnou epidemií nemoci Covid-19, která se do celého světa rozšířila z Číny. Ze všech států Evropy je situace v Itálii jednoznačně nejvíce alarmující. Země je v karanténě a horkokrevní Italové, kteří musí být v karanténě, se rozhodli, že si dlouhé chvíle zkrátí jednoduše po svém. Společně se sousedy, každý na svém balkoně, se baví zpěvem a hrou na hudební nástroje. Jak se zdá, tak ani v těch nejkritičtějších chvílích neztrácí optimismus.
15.03.2020 16:16 |

podobné články

Podobné články

Tak takhle se rodí cherry rajčátka! Co lidé v karanténě nevymyslí...

 
I když jsou lidé nuceni být doma, naštěstí stále neztrácejí smysl pro humor a internet se začíná plnit nejen vtípky kolem koronaviru. Na následujícím videu uvidíte opravdu něco, co jste ještě nikdy neviděli. Pokud jste kdy zkoumali, kde že se berou cherry rajčata, tak tady je odpověď. Sami to doma v izolaci můžete vyzkoušet.
25.03.2020 13:25 |

podobné články

Vybudujte si skvělý smysl pro humor

 
Smysl pro humor je schopnost ostatním lidem vykouzlit úsměv na rtech, ba dokonce je rozesmát. Pokud máte vlastnost, díky které se nebojíte humor používat, můžete být jen rádi. Lidé, kteří mají skvělý smysl pro humor ...
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Soupeři Čechů v boji o MS: Italové bez rytmu!

 
Největší soupeři Čechů ve skupině B o postup Na MS v Brazílii – Bulhaři a Italové – si to rozdali v pátečním duelu. Ten skončil remízou 2:2, z čehož byli Italové rozčarovaní.
09.09.2012 12:05 |

podobné články

Koronaviroví „Romeo a Julie“: V karanténě se seznámili na balkonech, teď se budou brát

 
Italové si kvůli koronaviru prošli doslova peklem, dlouhé týdny strávili v karanténě, kdy skoro ani nesměli vycházet z domů a bytů. Útěchu mnohým poskytly balkony, právě tam se seznámili také sousedé Michele D'Alpaos (38) a Paola Agnelliová (40). Padli si do oka a nyní plánují svatbu, za svůj vztah podle vlastních slov vděčí koronaviru, jinak by se nepotkali, uvedl deník Daily Mail.
22.09.2020 19:35 |

podobné články

DJ a sexy multimilionář neztrácejí humor: V době koronaviru přestali hrát poker o peníze, na stůl položili toaleťák

 
Slavný DJ Steve Aoki si rád zahraje poker se svým kamarádem, známým miliardářem Danem Bilzerianem. Vzhledem k tomu, co se ve světě děje, změnili i komodity, o které hrají.
18.03.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bilzerian (34 článků) , Steve Aoki (3 články)

Japonsko: Muž přežil osm dnů pod troskami!

 
Je to už osm dní, co Japonskem otřáslo ničivé zemětřesení a zalila ho vlna tsunami. Kromě s následky těchto přírodních katastrof Japonci bojují ještě s místní jadernou elektrárnou. Spousta lidí se stále pohřešuje. Přesto místní obyvatelé neztrácejí naději. V sobotu byl v troskách nalezen přeživší.
19.03.2011 09:15 |

podobné články

VIDEO: Zpěvem a tancem proti koronaviru: Pražští hasiči si střihli taneček, pošťáci zpívali

 
V Česku zuří pandemie koronaviru, lidé jsou zavření doma v karanténě, členové bezpečnostních a záchranných složek státu spolu se zdravotníky prožívají nejtěžší momenty svých kariér. Přesto si hasiči, policisté nebo pošťáci našli chvíli, aby zábavně poučili obyvatele. A jak se jim to podařilo?
25.03.2020 16:45 |

podobné články

Přes 30 dní v karanténě kvůli koronaviru: Turista o nepříjemných stěrech, čaji a ionťácích

 
Je jedním ze stovek pasažérů výletní lodi Diamond Princess, u kterých se potvrdila nákaza koronaviru. Nejdřív byl v karanténě ve své kajutě, pak v Japonsku, kde loď kotvila, a teď na speciální základně v Nebrasce. Podle vlastních slov Carl Goldman (67) „nemá ani ponětí“, kdy se dostane domů do Kalifornie. Pro televizní stanici NBC News Američan popsal, jak se mu žije v karanténě. „Vídám jen lidi od hlavy k patě zahalené do ochranných obleků, kteří mi nosí testy na koronavirus a ionťáky,“ uvedl Goldman.
13.03.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Diamond Diamond (13 článků)

Veselá nálada na tréninku nároďáku: Fotbalisté hráli na schovku!

 
Góly ne a ne vstřelit, ale smysl pro humor čeští fotbalisté rozhodně neztrácejí. Během včerejšího tréninku dokonce měli čas zahrát si na schovávanou.
09.10.2012 15:05 |

podobné články

Dědičky rodu Salmů neuspěly s dalším pokusem dostat se k dědictví

 
Ani po více než dvaceti letech soudních tahanic neztrácejí dědičky šlechtického rodu Salmů naději, že se jim nakonec přece jen podaří dostat se k miliardovému majetku na Blanensku včetně zámku v Rájci-Jestřebí. Ve čtvrtek ale jejich snaha dostala další ránu, Krajský soud v Brně totiž smetl jejich žalobu proti tomu, aby bylo uznáno jako neplatné přihlášení jejich otce, knížete Huga Salma, k německé národnosti.
21.04.2016 14:25 |

podobné články

Muži v naději s nadějí!

 
Komedie režiséra Jiřího Vejdělka Muži v naději s Bolkem Polívkou (62) a Jiřím Macháčkem (45) v hlavních rolích má naději, že dostihne režisérův předchozí velmi úspěšný film Ženy v pokušení.
07.09.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (274 článků) , Bolek Polívka (599 článků) , Jiří Vejdělek (121 článků)

Muži v naději s nadějí!

 
Komedie režiséra Jiřího Vejdělka Muži v naději s Bolkem Polívkou (62) a Jiřím Macháčkem (45) v hlavních rolích má naději, že dostihne režisérův předchozí velmi úspěšný film Ženy v pokušení.
07.09.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (274 článků) , Bolek Polívka (599 článků) , Jiří Vejdělek (121 článků)

Humbuk na hlaváku kvůli koronaviru! „Ve vlaku jsou Italové a kašlou,“ znělo oznámení. Naběhla tam hygiena s policií

 
Takový povyk na hlaváku cestující jistě dlouho nezažili. Pasažéři, kteří přijeli do Prahy vlakem z Vídně, byli okamžitě po příjezdu zkontrolováni. Jsou to Italové a kašlou, znělo totiž oznámení. Všechno ale nakonec bylo jinak.
08.03.2020 17:30 |

podobné články

Přímo z Itálie: Lidé sundávají vlajky EU. Dobře vědí, kdo jim pomohl a kdo se otočil zády, říká aktivistka od Salviniho

 
ROZHOVOR Italové dobře vědí, kdo přišel na pomoc, a kdo se otočil zády. Tvrdí to členka a aktivistka strany Liga Monika Pilloni, která v Itálii žije. Podle ní soukromé osoby v Itálii odstranily vlajky Evropské unie a někteří starostové vlajku namotali na tyč a zavázali, aby nevlála. Stále také pokračuje rozvoz obětí nového koronaviru na místa, kde je možné je kapacitně spálit. Jak vypadá situace přímo na místě? Jak si Italové pomáhají a jak jsou spokojení s vládou v době krize? Tamní dění popsala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
10.04.2020 10:21 |

podobné články

Zemřel architekt filmů Jak básníci neztrácejí naději nebo Sametoví vrazi Karel Vacek

 
Po dlouhé nemoci zemřel v Praze v pátek 2. dubna filmový architekt Karel Vacek.
07.04.2010 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Vacek (4 články)

Barcelona se nevzdává: Šanci máme, budeme se rvát

 
I přes nepříznivý výsledek a prohru s Interem Milán v poměru 1:3 na stadionu Giuseppe Meazzy neztrácejí fotbalisté Barcelony naději na postup do finále Ligy mistrů.
21.04.2010 12:00 |

podobné články

ČTENÁŘI TN.CZ: Aničku najdou! Naděje umírá poslední

 
Už osmý den je nezvěstná devítiletá Anička Janatková. Ti, kteří si čtou o jejím příběhu zatím bez šťastného konce, stále neztrácejí naději.
21.10.2010 10:35 |

podobné články

Japonci hledají své blízké v sutinách: Tvrdé osudy

 
Ztratili všechno - střechu nad hlavou i své milované a blízké. Mnozí neztrácejí naději, prohledávají suti a doufají, že se s nimi ještě setkají.
15.03.2011 13:40 |

podobné články

Krutý osud okaté princezničky Lízinky: Mozek jí zničil zákeřný virus!

 
Těšili se na narození krásné holčičky. Radost ze zdravého miminka však byla krutě krátká. Trvala pouhých 17 dní! Pak surově zasáhl osud a Lízinčin (1,5) život zničil zrádný vir. Ačkoli podle lékařů měla umřít, holčička žije dál a rodiče stále neztrácejí naději, že tady s nimi bude co nejdéle...
29.03.2012 05:05 |

podobné články