Článek

Interwetten.com: Sázková kancelář nejen pro muže

 
Sázková kancelář Interwetten je jedním ze světových lídrů v oblasti online sázení a gamingu. Od doby svého založení v roce 1990 se tento poskytovatel sportovních sázek, který vyniká zejména vypisováním skvělých kurzů a sponzoringem (HC Sparta, Sevilla FC, tým Gravity-Charouz Racing ad.), rozrostl také ve společnost online zábavy.
23.12.2011 15:55 |

podobné články

Podobné články

Interwetten.com: Sázení je náš sport

 
Sázková kancelář Interwetten byla odjakživa úzce propojena se sportem a náležitě jej podporuje. Například v letošní sezóně září žluté logo Interwetten na dresech pražského hokejového týmu HC Sparta nebo závodních vozech týmu Gravity-Charouz Racing, ve Švýcarsku je spojeno s motocyklovým závodníkem Thomasem Lüthim a ve Španělsku pro změnu s fotbalovým týmem Sevilla FC.
22.11.2011 15:15 |

podobné články

Sázková kancelář odmítá vyplatit obří výhru za sázku na sněžnou kalamitu

 
Britská sázková kancelář Ladbrokes odmítá zaplatit sázkaři výhru 7,1 miliónu liber (asi 210 miliónů korun) za unikátní kombinační sázku. Sázková kancelář však tvrdí, že byl celý tiket podle herních pravidel neplatný a byl přijat jen úplným omylem. Případ je tedy velmi podobný tomu, který řešila v nedávné době tuzemská sázková kancelář Tipsport.
11.01.2010 07:35 |

podobné články

Zazpívá Klaus při novoročním projevu? Sázková kancelář vypsala kurzy

 
Sázková kancelář Tipsport vypsala kurzy na to, jak bude vypadat poslední prezidentský novoroční projev Václava Klause. Lidé mohou tipovat, zda bude prezident při projevu stát, anebo sedět, zda bude mít kapesníček v klopě či zda při novoročním projevu zazpívá na rozloučenou.
04.03.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9138 článků)

Jágr chce sbalit Bartošovou, aby "podojil" sázkovou kancelář

 
Nejlepší český hokejista dokázal, že má nejen sportovní talent, ale i smysl pro humor. Když se totiž dozvěděl, že jistá sázková kancelář vypsala kurs 8000:1, že se jeho příští partnerkou stane Iveta Bartošová, napsal na Facebook, že to už by stálo za to se se zpěvačkou domluvit a trochu kancelář potrápit.
23.11.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků)

Právnickou firmou roku se stala advokátní kancelář BBH

 
Titul Právnická firma roku 2014 pro nejlepší domácí kancelář si v pondělí odnesla advokátní kancelář BBH. Ta byla nejúspěšnější i v počtu ocenění. Nejvyšší ocenění pro mezinárodní kancelář získala Allen & Overy. U klientů vyhrála Weil, Gotshal & Manges.
10.11.2014 20:36 |

podobné články

V Sokolově byla PŘEPADENA sázková kancelář, za týden už druhá

 
Neznámý mladý muž přepadl sázkovou kancelář v Sokolově. Zřejmě neozbrojený lupič si odnesl zatím neupřesněnou hotovost.
23.02.2011 00:25 |

podobné články

Sázkovou kancelář na Žižkově vykradl ozbrojený zloděj. Policie ho dopadla na útěku

 
Sázková kancelář v Praze na Žižkově se stala dějištěm ozbrojeného přepadení. Muž si z ní odnesl nemalou částku. Policie ho však dopadla už na cestě z kanceláře.
20.04.2012 20:00 |

podobné články

CzechTrade otevírá novou kancelář v Limě, kancelář v Madridu má novou ředitelku

 
Agentura CzechTrade v červenci otevírá novou zahraniční kancelář v peruánské Limě. Jedná se o 48. zahraniční zastoupení agentury, která nyní poskytuje služby již v 51 zemích světa. Peru patří mezi nejstabilnější země Latinské Ameriky a představuje perspektivní trh pro české firmy. Kancelář CzechTrade v Madridu získala novou ředitelku, jíž se stala Petra Jindrová.
22.07.2016 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Jindra (11 článků)

Peake od vládní rošády nemá kancelář. Usídlil se v ní Mlsna

 
Poté, co se Karolína Peake (LIDEM) stala ministryní obrany, obsadil její původní kancelář ve Strakově akademii nový ministr bez portfeje Petr Mlsna. Jenže v pozici ministryně nezůstala dlouho a teď nemá kancelář, do které by se mohla vrátit. Informuje o tom středeční Právo. Sama Peake má prý důležitější věci na práci k vyřešení, než je kancelář.
30.01.2013 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1612 článků)

Sázkař trefil, že Real rozpráší Bayern 4:0 a vyhrál skoro 200 tisíc

 
Neuvěřitelný výsledek úterního semifinále Ligy mistrů Bayern – Real 0:4 se zapíše nejen do historie fotbalu, ale také jako životní tip sázkaře z Uherského Hradiště, kterému jedna česká sázková kancelář vyplatí téměř 200 tisíc korun.
01.05.2014 07:25 |

podobné články

Vsadil si na skotskou nezávislost a může se stát librovým milionářem

 
Občan Spojeného království Velké Británie a Severního Irska si vsadil na výsledek referenda o nezávislosti Skotska na tomto státním útvaru. A protože sám Skotem není, 18. září tohoto roku volit nebude. Doufá ale, že jeho spoluobčané ze severu Velké Británie řeknou v referendu ne samostatnosti a nezávislosti na Spojeném království. Pro něj by to totiž znamenalo, že mu sázková kancelář vyplatí téměř milion liber – asi čtyřiatřicet milionů korun.
03.09.2014 15:00 |

podobné články

Sázkař na vsi trefil neskutečný tiket a vyhrál přes osm miliónů

 
Zřejmě týden radosti prožil sázkař z malé vsi na Jindřichohradecku, který minulý víkend trefil v rámci internetové sázky něco, o čem se takřka všem ostatním sázkařům může zdát celý život. Za vsazených 380 korun mu sázková kancelář Tipsport vyplatila přes osm miliónů korun.
01.12.2014 17:27 |

podobné články

Nová mobilní aplikace ke stažení od Fortuny, pro nové hráče nyní 100 Kč na ruku

 
Sázková kancelář Fortuna spustila pro své klienty novou špičkovou mobilní aplikaci. K dispozici je úplná nabídka i všechny typy sázek.
21.04.2014 00:10 |

podobné články

Activa: Tipy, jak si zařídit mobilní kancelář

 
Slunečné dny a vysoké letní teploty přímo vybízejí k tomu opustit kancelář. Málokdo z nás si však může dovolit dvouměsíční volno, naopak stále více lidí musí pracovat i na dovolené. V následujícím článku představíme, jak si užít léta zařízením příjemného mobilního pracoviště, ať už na chalupě, či u moře. Fungovat bude srovnatelně jako vaše standardní kancelář.
26.07.2013 09:15 |

podobné články

Souboj: Nová loterie Tipsportca končí kvůli Sazce dřív, než začala

 
Sázková kancelář Tipsport obdržela od soudu předběžné opatření, podle něhož nesmí použít pro svou novou loterii název Tipsportca. Číselnou loterii Tipsportca měla firma spustit v pondělí, řekla mluvčí loterijní společnosti Sazka Lenka Tichá a potvrdil i mluvčí Tipsportu Jiří Hadrava s tím, že informace o dalších krocích Tipsportu budou odpoledne.
08.07.2011 15:15 |

podobné články

Bookmakeři: Volby vyhraje ČSSD

 
Co nás příští rok čeká a nemine? Sázková kancelář Tipsport již dala dohromady kurzy pro více či méně pravděpodobné události, na které si můžete vsadit.
01.01.2012 13:05 |

podobné články

Losy od Fortuny – výhry z „Druhé šance“ jako na běžícím pásu

 
Sázková kancelář Fortuna vloni na podzim představila speciální sérii exkluzivních stíracích losů nové generace, skýtajících kromě klasických výher také takzvanou „Druhou šanci“. Los, který nevyhrál, stačí zaregistrovat prostřednictvím sms zprávy a v rámci slosování můžete získat auto, výlet na Safari, wellness víkend pro dva a další skvělé ceny.
28.02.2014 17:00 |

podobné články

Výhry jako na běžícím pásu

 
Sázková kancelář Fortuna vloni na podzim představila speciální sérii exkluzivních stíracích losů nové generace, skýtajících kromě klasických výher také takzvanou „Druhou šanci“. Los, který nevyhrál, stačí zaregistrovat prostřednictvím sms zprávy a v rámci slosování můžete získat auto, výlet na Safari, wellness víkend pro dva a další skvělé ceny.
05.03.2014 17:20 |

podobné články

Kdo vyhraje Miss Universe? Nej šanci má Australanka

 
Sázková kancelář vypsala kursy
23.08.2009 09:10 |

podobné články