Článek

Internetem letí zpráva o smrti Bon Joviho, ten ji s humorem vyvrací

 
Jeden z internetových blogů přinesl v pondělí zprávu, že devětačtyřicetiletý zpěvák Jon Bon Jovi zemřel. Prý ho našli v hotelovém pokoji v kómatu a následně prohlásili za mrtvého. Zpěvák dal ale ještě v pondělí na Facebook fotku, která dokazuje, že je živý a zdravý. Další články k tématu: Zpěvák Jon Bon Jovi otevřel novou restauraci, nemusí se v ní platit Jon Bon Jovi po 10 letech opět uctil statečné newyorské hasiče Bon Jovi loni vydělali nejvíc ze všech kapel, připomeňte si je s Óčkem Jsem znuděný, tlustý a moc piju, postěžoval si Jon Bon Jovi
20.12.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)
Podobné články

Jon Bon Jovi splnil sen své fanynce, odvedl ji k oltáři

 
Zpěvák Jon Bon Jovi na své fanoušky nekašle. Jedna z jeho fanynek dva měsíce psala na internet, jak by si hrozně přála, aby ji k oltáři vedl právě on. Bon Jovi ji vyslyšel. Další články k tématu: RECENZE: Bon Jovi zářili. V nekonečném dešti před falešným cadillakem Kapela Bon Jovi se zmalovala pod obraz. Najdete ji na obalu alba? Zpěvák Jon Bon Jovi otevřel novou restauraci, nemusí se v ní platit Jon Bon Jovi po 10 letech opět uctil statečné newyorské hasiče Jsem znuděný, tlustý a moc piju, postěžoval si Jon Bon Jovi Internetem letí zpráva o smrti Bon Joviho, ten ji s humorem vyvrací
21.08.2012 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2578 článků)

Bon Joviho dcera se málem předávkovala heroinem, zatkla ji policie

 
Devatenáctiletá dcera zpěváka Jona Bon Joviho Stephanie je obviněná z držení drog a čeká ji soud. Na školní koleji se téměř předávkovala heroinem. Jakmile ji lékaři propustili z nemocnice, putovala na policii, kde si vyslechla obvinění. Další články k tématu: Přivezeme hity, fanoušky jsme nikdy nezklamali, tvrdí Bon Jovi Jon Bon Jovi nasadí boty a přivede svoji smečku do Prahy Zpěvák Jon Bon Jovi otevřel novou restauraci, nemusí se v ní platit Jon Bon Jovi po 10 letech opět uctil statečné newyorské hasiče Jsem znuděný, tlustý a moc piju, postěžoval si Jon Bon Jovi Bon Joviho dcera k soudu nemusí, zbavili ji obvinění
15.11.2012 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Za fiktivní smrtí Bon Joviho byl muž, který neunesl jeho komerčnost

 
Falešnou zprávu o smrti pop-rockového zpěváka Bon Joviho vypustil americký muzikant Jeffrey Goho, který se k tomu nyní přiznal. Prý už ho otravovalo, jak se Bon Jovi stará jen o peníze a reklamu.
29.12.2011 12:55 |

podobné články

Bon Joviho dcera k soudu nemusí, zbavili ji obvinění

 
Zpěvák Jon Bon Jovi si oddechl. Jeho devatenáctiletá dcera Stephanie nemusí k soudu. Obvinění z držení drog ji zbavil "Zákon dobrého samaritána". Další články k tématu: Bon Joviho dcera se málem předávkovala heroinem, zatkla ji policie
17.11.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Výherci Bon Joviho kytary a VIP lístků na koncert v Praze vylosováni

 
Slavná americká kapela Bon Jovi míří do Prahy, 24. června zahraje rocková legenda v Synot Tip Aréně v Edenu. Novinky.cz ve spolupráci s pořadateli připravily pro čtenáře exkluzivní soutěž o podepsanou kytaru ze sbírky frontmana Jona Bon Joviho a vstupenky na koncert, a to včetně hodnotných VIP lístků. Výherci byli vylosováni v úterý.
12.06.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Na jídelním lístku nenajdete ceny. V Bon Joviho restauraci se platí dobrovolně

 
V americkém státě New Jersey je v provozu restaurace amerického rockera Bon Joviho, v níž zákazník platí podle své libosti. Podnik Soul Kitchen v městečku Red Bank má podle zpěváka pomáhat těm, kdo mají hlad, ale nechtějí nosit znamení lidí stravujících se ve vývařovnách polévek.
20.10.2011 10:25 |

podobné články

Dcera Bon Joviho: Ve škole se předávkovala heroinem

 
Letitého hesla sex, drogy a rock’n’roll se jako klíštěte chytla dcera rockera Johna Bon Joviho Stephanie (19) a málem ji to stálo život. Předávkovala se totiž heroinem! Jen v poslední chvíli ji zachránili lékaři.
15.11.2012 13:25 |

podobné články

William rockerem! Princ si zazpíval s Jon Bon Jovim a Taylor Swift

 
Britský princ William překvapil návštěvníky londýnské charitativní akce v Kensingtonském paláci, když spolu s americkou zpěvačkou Taylor Swiftovou doprovodili zpěvem amerického rockového zpěváka Jona Bon Joviho v jeho hitu Livin' on a Prayer. William tak využil úterní příležitosti, kdy Bon Jovimu předal ocenění za jeho práci pro lidi ve finanční tísni.
28.11.2013 10:27 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků) , Taylor Swift (295 článků)

Nejvýdělečnější koncertní turné měli loni Bon Jovi. Přečtěte si, na jaký balík si skupina přišla!

 
Podle účetních bylo nejúspěšnější koncertní šňůrou minulého roku turné skupiny Bon Jovi. Po celém světě si band Jona Bon Joviho vydělal 259,5 miliónu dolarů neboli 5,16 miliardy korun. Závidět jim tak může i Beyoncé, Justin Bieber, Rihanna či Taylor Swift, kteří také obráželi města celé planety a snažili se koncerty posílit svůj majetek.
02.01.2014 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků) , Rihanna (884 článků) , Taylor Swift (295 článků) , Justin Bieber (1391 článků)

Skupina Bon Jovi: Kapela co umí vydělat 5,16 miliardy za jedno turné!

 
Podle účetních bylo nejúspěšnější koncertní šňůrou minulého roku turné skupiny Bon Jovi. Po celém světě si band Jona Bon Joviho vydělal 259,5 milionu dolarů neboli 5,16 miliardy korun. Závidět jim tak může i Beyoncé, Justin Bieber, Rihanna či Taylor Swift, kteří také obráželi města celé planety a snažili se koncerty posílit svůj majetek.
07.01.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků) , Rihanna (884 článků) , Taylor Swift (295 článků) , Justin Bieber (1391 článků)

Podívejte se na nejlepší klipy od Bon Joviho!

 
Rockový hudebník Jon Bon Jovi oslaví v tomto týdnu své 54. narozeniny. Při této příležitosti vám nabízíme 5 videoklipů, ukazujících průřez tvorbou kapely Bon Jovi za více jak 30 let jejich existence.
01.03.2016 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (58 článků)

"Mrtvý" zpěvák Jon Bon Jovi poslal vzkaz z nebe

 
Američané na internetu z nějakého nepochopitelného důvodu "pohřbili" rockera Jona Bon Joviho (49). Živý a zdravý zpěvák na svou smrt reagoval naštěstí s humorem. Na Facebooku vystavil fotku, kde se usmívá a tvrdí, že nebe vypadá jako New Jersey.
20.12.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Bon Jovi si najali rockového psychiatra!

 
Bon Jovi na sebe práskli, že chodili k rockovému psychiatrovi, aby upevnili své přátelství po potížích na tour v devadesátých letech. Kapela učinila přiznání v novém dokumentu nazvaném Bon Jovi: Když jsme byli krásní. Uvádí to WENN. Frontman Jon Bon Jovi k tomu říká: „Řekl nám o něm manager Aerosmith. O tom týpkovi jménem Lou Cox. Neměl žádný skrytý motiv, žádné provize. Přišel a jen nás přiměl spolu mluvit líp než kdykoliv předtím. Stal se naším zachráncem a bylo to naše tajemství roky a roky.“ Klávesista David Bryan dodal: „Napřed jsem si říkal, ty jo, to je pro nemocné lidi. Ale on se pokoušel každého přimět komunikovat. A to jsme dělali a opravdu nám to pomohlo. Abych byl upřímný, udělalo to hodně a my byli schopni jít dál.“ Bubeník Tico Torres souhlasí: „Pomohl naší skupině hodně, abychom se uměli spolu normálně bavit. Málem jsme skončili.“
30.10.2009 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků) , David Bryan (2 články) , Tico Torres (1 článek)

Svlékneš si tričko? Máš tetování? Bon Jovi v zajetí fanynek

 
KLIP. V osmdesátých letech byla skupina Bon Jovi prototypem nablýskaného amerického pop rocku a její plakáty patřily k nezbytnému inventáři pokojíků nezletilých dívek. Na rozdíl od desítek podobných skupin se však Bon Jovi nestali pouze módní záležitostí jedné sezóny, ale dokázali postupně "dospět" a zaujmout i náročnější publikum. Jejich zpěvák a lídr Jon Bon Jovi oslaví 2. března padesáté narozeniny.
29.02.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Neuvěřitelné trio: Taylor Swift, Jon Bon Jovi a princ William! Poslechněte si, jak zpívá následník trůnu

 
V Kensingtonském paláci se konala každoroční tradiční charitativní akce, kterou letos zaštiťoval "princ William":http://www.extra.cz/tema/princ-william (30). Vystupovala tam například zpěvačka "Taylor Swift":http://www.extra.cz/tema/taylor (22) nebo zpěvák kapely "Bon Jovi":http://www.extra.cz/tema/bon-jovi, Jon Bon Jovi.
29.11.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků) , Taylor Swift (295 článků)

Média prohlásila Jona Bon Joviho za mrtvého. Ten svou smrt dementoval velmi vtipnou fotografií

 
Známý americký zpěvák Jon Bon Jovi (49) byl v šoku, když zjistil, že by podle některých médií měl být už dávno mrtvý. Nepravdivou informaci okamžitě popřel velmi nápaditým způsobem.
20.12.2011 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Náctiletá dcera Bon Joviho Stephanie se předávkovala drogami, zatkla ji policie

 
Stephanie Rose Bongiovi (19), jejímž otcem je slavný rocker Jon Bon Jovi (50), má pořádný malér. Ve středu brzy ráno byla podle informací serveru People.com nalezena na kolejích své vysoké školy pod vlivem heroinu. Následně ji ještě zatkla policie.
15.11.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Bon Joviho dceru zadrželi kvůli drogám

 
Problémy s dětmi se nevyhýbají ani slavným osobnostem, své o tom ví například zpěvák Jon Bon Jovi, jehož dcera Stephanie Rose Bongiovi byla hospitalizována kvůli předávkování. V její krvi se našel mix marihuany a heroinu a policie na místě našla i drogové nádobíčko. 
21.11.2012 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jon Bon Jovi (49 článků)

Tato nenápadná žena si dokázala udržet rockového fešáka Jona Bon Joviho 25 let!

 
Jeho láskou je od vysoké, a dokonce ani po čtvrtstoletí se to nezměnilo. Jon Bon Jovi je sice rocker jaksepatří, ale jeho intimní život zdaleka nebyl tak bouřlivý jako u jeho kolegů z branže. Dnes jednapadesátiletá Dorothea Hurley si srdce o rok staršího zpěváka hitů jako Livin‘ On A Prayer nebo It’s My Life dokázala udržet po celou dobu a počala s ním čtyři děti.
25.04.2014 08:00 |

podobné články