Článek

Instagramové celebritky to občas přeženou s photoshopem: Místo obdivu sklízejí jen smích

 
Extrémní křivky, zářící oči nebo špičatá čelist? Stačí pár kliknutí v programu na úpravu fotografií a člověk může změnit své nedokonalosti v přednosti. Pojďme se ale společně podívat na ty, kteří s úpravami překročili meze!
09.05.2020 22:40 |

podobné články

Podobné články

Novinka Celebritky v premiéře na MTV

 
V úterý 5. října 2010 v 19.30 hodin na MTV se diváci poprvé dozví ty nejdůležitější a nezajímavější novinky ze světa hvězd v pořadu Celebritky.
30.09.2010 14:05 |

podobné články

Adele slaví 32. narozeniny: Její poslední fotka vyvolala pozdvižení, vše ale bylo jinak

 
Zpěvačka Adele slaví 32. narozeniny. Od počátků své kariéry prošla zatraceně velkou proměnou, začínala jako velmi otylá dívka bez vkusu a postupem času velmi zhubla a začala se lépe líčit i oblékat. V nedávné době šokovala fanoušky další proměna - měla se ostříhat nakrátko. Pravdou ale je, že celý snímek, jakkoliv vypadal dobře, byl dílem instagramové hvězdy, která si jen vyhrála s Photoshopem.
05.05.2020 09:00 |

podobné články

Hlasujte! Módní přešlapy celebrit!

 
Některé celebrity se nenechávají strhnout módními trendy a nejlépe se cítí ve vlastním stylu oblékání! Někdy to ale přeženou a na akcích pak vzbuzují pozdvižení místo obdivu!
13.03.2010 08:05 |

podobné články

Neuvěřitelný Photoshop: 5 fotek, které vás přesvědčí o tom, že s grafickými programy zatím umíte kulové!

 
Martin De Pasquale, mladý fotograf z argentinského Buenos Aires, si "nehraje s Photoshopem":http://www.extra.cz/co-se-skryva-za-uniformami-neohrozenych-vojaku-a-vojacek-budete-prekvapeni, aby své fotografie vylepšil nebo zakryl, že fotí průměrně, ale prostě proto, že umí s Photoshopem.
03.01.2015 18:38 |

podobné články

Z touhy po dokonalosti se stal trapas jako řemen: Monika Koblížková to přehnala s Photoshopem

 
Monika Koblížková (37) patří mezi české módní ikony a hodně žen v Česku by si přálo mít postavu jako ona. Manželka Leoše Mareše (41) si je moc dobře vědoma, že má luxusní postavičku, a své sociální sítě často zásobuje odvážnými fotkami, ze kterých jsou fanoušci nadšení. Jenomže tentokrát šlápla hodně vedle. Kvůli touze vypadat na fotce dokonale to poměrně hodně přehnala s Photoshopem a lidé jí to dali pořádně sežrat.
28.03.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3156 článků)

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1807 článků) , David Beckham (1072 článků)

Konvičková se SuperStar: Osmnáctiny slavila tetováním

 
Čerstvě plnoletá zpěvačka Markéta Konvičková si postupně plní své sny a přání. Teď se rozhodla, že rozšíří řady potetovaných, a nechala si na nárt udělat nápis ‚Smích je hudbou života.‘ „O tetování jsem dlouho přemýšlela. A protože jsem si k osmnáctinám chtěla nadělit něco speciálního, tak mi tetování přišlo jako to pravé,“ vysvětluje Markéta. „Ráda se směji. Smích léčí a prodlužuje život stejně jako hudba. Vlastně je to takové afrodiziakum. A právě díky tetování budu mít de facto pořád na očích připomenutí, že smích je důležitý.“
05.07.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Konvičková (340 článků)

Co prozradí smích?

 
Rádi se smějete, optimismus a dobrá nálada vám není cizí? Děláte dobře. Smějte se všude a na všechny. Smích totiž léčí a je potřeba se chechtat, usmívat, hihňat, culit se, jásat i šklebit skoro pořád. Avšak dávejte si tak trochu pozor na to, jak se smějete… Za jakých okolností, komu a s kým. Smích o vás mnohé prozradí! Nevěříte? Tady je hitparáda
17.04.2013 05:15 |

podobné články

Co prozradí smích?

 
Rádi se smějete, optimismus a dobrá nálada vám není cizí? Děláte dobře. Smějte se všude a na všechny. Smích totiž léčí a je potřeba se chechtat, usmívat, hihňat, culit se, jásat i šklebit skoro pořád. Avšak dávejte si tak trochu pozor na to, jak se smějete… Za jakých okolností, komu a s kým. Smích o vás mnohé prozradí! Nevěříte? Tady je hitparáda
17.04.2013 12:45 |

podobné články

I celebrity trápí kocovina: Takhle to dopadá, když to slavné dámy přepísknou s alkoholem

 
Čucíky si občas dopřává nejen Iveta Bartošová, ale i zahraniční celebrity. I ony to občas přeženou a vracejí se domů v žalostném stavu.
31.12.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6809 článků)

Metrosexuál Ronaldo terčem posměchu: Co zase portugalský hezounek provedl?

 
Jedna fotka na sociální síti a co to všechno může způsobit. Cristiano Ronaldo to opět nějak nevychytal a místo obdivu sklidil pořádnou nálož posměchu. Proč je portugalská fotbalová hvězda všem pro smích?
20.10.2016 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (496 článků)

Lacině nevkusná Kostková se v módě nevyzná

 
Prázdninová společenská krize vrcholí, glamour večírky zastoupily víkendové hudební festivaly, ale i tak se občas něco urodí. Televize pořádají tiskové konference k novému programovému schématu, kde také pár populárních tváří nechybí. Jednou z nich je Tereza Kostková. Expremiér Paroubek podepisoval knihu Český Watergate a manželka Petra s jejich dcerou akci zdobila. Salónní fotograf s dobrými kontakty, Jakub Ludvík, měl vernisáž, na níž se objevila Monika Absolonová.  A párty v pražském Bar-Baru jedou stále a nějaké ty celebritky přilákají. Například Anife Vyskočilovou…
10.08.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1022 článků) , Tereza Kostková (806 článků) , Petra Paroubková (527 článků)

Takhle opilou Buzkovou jste ještě neviděli! Konkuruje jí jen Sagi a Žilková

 
Celebrity to občas na večírku přeženou s chlastem a pak mají fotografové žně. Přinášíme přehled největších nezbedníků a jako bonus dosud nezveřejněné fotografie vylité expolitičky Petry Buzkové (45).
18.03.2011 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Petra Buzková (52 článků)

Když jsou sportovní hvězdy pro smích

 
Fanouškovská obec očekává jasnou výhru, avšak místo ní přijde pořádný šok. Velký favorit prohraje. Nic divného, jen by se to českým kolektivům a jedincům nemělo stávat tak často. Můžete sice namítnout, že se světová špička ve většině sportů vyrovnává a velikáni s trpaslíky klopýtají, jenže to je jen alibi. Sportovci jsou někdy opravdu pro smích. Anebo spíš pro pláč?
22.09.2010 01:20 |

podobné články

Revizoři obklíčili pasažéra, jeden ho pak sejmul paralyzérem

 
Revizoři se s černými pasažéry většinou nijak nemažou. Občas to ale dost přeženou, dokazuje to případ z Lotyšska.
17.10.2009 15:05 |

podobné články

Hádejte, co si tím asi kompenzují? Podívejte na 7 kulturistů, kteří to přehnali s látkou zvětšující objem svalů!

 
Slyšeli jste už někdy o syntholu? Tato látka bývá často označována jako "steroid chudých", přestože se ve skutečnosti o steroid nejedná. Mnozí kulturisté ji však s oblibou používají ke zvětšení objemu určitých svalů… a někteří z nich to občas trochu přeženou.
23.03.2014 20:40 |

podobné články

Céline Dion v šoku: Obskočila ji fanynka!

 
Hvězdy se občas musejí potýkat s až příliš dotěrnými fanoušky, kteří to sice možná myslí dobře, ale celkově to přeženou. Naprostou profesionalitu předvedla třeba kanadská diva Céline Dion (49), když jí na pódium vtrhla paní, která očividně něčeho přebrala.
11.01.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Céline Dion (184 článků)

Markéta Šichtařová: Diskriminace naruby je znovu diskriminace

 
Dějiny mají sklon pohybovat se jako kyvadlo ode zdi ke zdi. Když to občas v nějakém směru krapet přeženou, obvykle proti tomu lidičky dříve či později zrebelují a otočí kormidlem zase na druhou stranu.
03.02.2018 10:25 |

podobné články

Kim Kardashian v bikinách: Nejvíc sexy přesýpací hodiny, co jste kdy viděli, nebo příliš retuše?

 
Ženštější postavu, než má Kim Kardashian  (31) , byste mezi celebritami hledali jen velmi těžko. Konkurovat jí snad může pouze Mexičanka Salma Hayek, ta se ovšem nepyšní takovými boky a zadečkem. Ačkoli se Kim pravidelně mučí v posilovně a občas nosí stahovací spodní prádlo, poslední dobou se roztrhl pytel s odhalenými fotografiemi pouze v bikinách nebo ve spodním prádle, kde je buď sama, nebo ve společnosti svých neméně krásných sester Kourtney  (32) a Khloé  (27) . Samotná Kim snímky ráda posílá na internet a pak s oblibou poslouchá ze všech stran, jak dokonalá je. Ovšem je její postava skutečně taková, jakou ji prezentuje, nebo má jen šikovného grafika, který dokáže kouzlit s Photoshopem?
29.03.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Salma Hayek (244 článků) , Kim Kardashian (1293 článků)