Článek

Instagramová modelka se rozešla s přítelem. Ukousl jí za to nos!

 
Allyson Danylko (24) nevkročila do nového roku zrovna šťastnou nohou. Chvilku poté, co v jejím bytě skončila silvestrovská párty, se totiž ošklivě pohádala s přítelem Nickem Grewalem (30). Poté, co mu oznámila, že se s ním rozchází, se v návalu vzteku neudržel – a zahryzl se jí do nosu! Naštěstí ji lidé nenechali samotnou a společně jí vybrali v přepočtu přes 60 tisíc korun, které může použít na léčbu.
20.03.2020 22:10 |

podobné články

Podobné články

Důchodkyni ukousl nos její vlastní pes!

 
Jedenaosmdesátileté ženě ukousl její vlastní pes nos. Žena je mimo ohrožení života, je hospitalizovaná v pardubické nemocnici, uvedla v úterý mluvčí pardubických záchranářů Helena Škuligová.
15.11.2011 23:20 |

podobné články

Žárlivý manžel ukousl v záchvatu vzteku své ženě nos

 
Muž se nechtěl o svou ženu s nikým dělit. Jeho žárlivost ho dovedla tak daleko, že ji terorizoval a nakonec ji v záchvatu vzteku ukousl nos.
27.07.2012 14:25 |

podobné články

Akohol vzbudil v muži z Brna kanibalské choutky: Kamarádovi ukousl nos!

 
S kým půjde na pivo, to si asi tenhle muž (35) z Brna příště pořádně rozmyslí. Jeho dlouholetý kamarád totiž na baru přebral a po rvačce mu skoro ukousl nos!
06.08.2012 14:15 |

podobné články

Otec ukousl své pětiměsíční dceři nos a horní ret. Rozčílila ho, že pláče

 
Miminko nemůže normálně jíst a nikdy nebude dobře mluvit, pokud nepodstoupí plastickou chirurgii. Vše kvůli jejímu otce, který jí v rozčilení ukousl nos a horní ret.
27.01.2013 17:20 |

podobné články

Pes ukousl ženě nos, její manžel ho v odvetě pokousal

 
Chvíle hrůzy zažili manželé Caren a Laine Henryovi z vesnice Madrid v americkém státě Iowa. Na ženu zaútočil pes, způsobil jí několik tržných zranění a dokonce jí ukousl nos. Ženě nakonec pomohl její manžel, který psa v odvetě také pokousal, napsal deník The Des Moines Register.
07.05.2013 11:30 |

podobné články

Instagramová A.N.D.U.L.A je těhotná!? Pochlubila se fotkou ultrazvuku se svým jménem!

 
Aneta Chovanová Mikšičková neboli Instagramová A.N.D.U.L.A v poslední době válí. Nejdřív rozchod s manželem, pak nový partner, přiznání k nešťastnému životu kvůli Instagramu a teď těhotenství? Nebo jen honí nové sledující a stávající tahá za nos?
26.01.2018 13:10 |

podobné články

Brno: Muž ukousl svému kamarádovi nos v rámci přátelského pošťuchování

 
Opilý muž ukousl v uplynulých dnech v Brně-Bytrci svému pětatřicetiletému kamarádovi kus nosu. Tkáň se ale podařilo plastickým chirurgům přišít, řekla dnes mluvčí policie Andrea Straková.
06.08.2012 12:50 |

podobné články

Miley Cyrus se opět rozešla s Liamem Hemsworthem

 
Zpěvačka Miley Cyrus se opět rozešla se svým přítelem Liamem Hemsworthem. U této dvojice se jedná už od druhý rozchod… Zpěvačce Miley Cyrus se poslední dobou lepí smůla na paty. Nedávno oznámili rozvod její rodiče a nyní se i ona sama rozešla se svým přítelem Liamem Hemsworthem. U této dvojice se přitom jedná už o [...]
06.11.2010 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (898 článků) , Liam Hemsworth (167 článků)

Modelka Mašlíková se rozešla s přítelem

 
Modelka Hana Mašlíková (28) je opět sama. Rozešla se s přítelem, právníkem Martinem Gillarem. Před pár dny se odstěhovala z jejich společného domova a vrátila se zpět do svého pronajatého bytu v Praze.
08.10.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Mašlíková (428 článků)

Aneta Vignerová se rozešla s přítelem, bolest řeší prací

 
Modelka Aneta Vignerová (26) se nedávno rozešla s přítelem Michalem Zemanem (23), kterého veřejně přiznala až začátkem dubna. Byli spolu necelý rok. Modelka je nyní sama a plně se věnuje práci.
03.06.2014 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Vignerová (584 článků)

Instagramová A.N.D.U.L.A do toho praštila! Bude se po svatbě chovat jako rozumná vdaná žena?

 
A.N.D.U.L.A na Instagramu prezentuje svoje názory a donedávna se snažila zaujmout co nejvíce lidí. Poté, co jí playmate Zuzana Plačková vzkázala celkem drsná slova, si instagramová hvězdička změnila profil na soukromý a spousta lidí tak nyní netuší, jak vypadala její veselka.
19.06.2017 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (66 článků)

Instagramová hvězdička A.N.D.U.L.A se předvedla ve spodním prádle. Může si to dovolit, nebo by to měla raději zabalit?

 
Instagramová hvězdička a tak trochu samozvaná bloggerka bez blogu šla s kůží na trh. I když je vdaná, nedělá jí problém se ukazovat na Instagramu pouze ve spodním prádle. Byť je její postava bez chybičky, má opravdu zapotřebí veřejně se vystavovat?
17.10.2017 23:05 |

podobné články

KONEC MANŽELSTVÍ! Instagramová Andula oznámila krach vztahu jen 7 měsíců od svatby!

 
A.N.D.U.L.A na Instagramu prezentuje svoje názory a donedávna se snažila zaujmout co nejvíce lidí. Nedávno se ale tak trochu zklidnila a lidé se nepřestávali ptát, co se děje. Dnes instagramová hvězdička konečně promluvila o krachu manželství.
16.01.2018 12:55 |

podobné články

Instagramová A.N.D.U.L.A nepřestává šokovat! "Chci být opět normální holka, kterou nikdo nezná, tohle mě nebaví"

 
Instagramová hvězdička Aneta Mikšičková alias A.N.D.U.L.A prochází složitým obdobím a snaží se vyrovnat se vším, co jí stojí v cestě a tíží ji už delší dobu. Rozpad manželství po pár měsících od svatby není ani snadné rozchodit za den. Andula svým fanouškům ale uštědřila další ránu, nechce být populární a uvažuje o zrušení Instagramu.
22.01.2018 22:30 |

podobné články

Instagramová A.N.D.U.L.A obdržela odporný vzkaz: Příjemnou menopauzu, ty stará p**do!

 
Známá Instagramová hvězdička Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A prožívá občas díky své slávě i dost nepříjemné momenty. Poté, co někdo uveřejnil její fotografii na seznamce Tinder, jí jedna ze sledujících zanechala ve zprávách dost drsný vzkaz!
21.02.2018 11:30 |

podobné články

VÍME PRVNÍ: Instagramová A.N.D.U.L.A má nového chlapce. Zkoušela ho utajit!

 
Aneta Chovanová (28) alias A.N.D.U.L.A. dnes moderovala otevření nového obchodu s obuví. Na akci, kde se to hvězdami jenom hemžilo, ji přišel podpořit tajemný fešák. Láskyplné pohledy se nedaly přehlédnout. Instagramová hvězdička se proto rozhodla, že přestane mlžit a potvrdila, že muž po jejím boku je skutečně její přítel.
22.02.2018 22:40 |

podobné články

Emma Watsonová se rozešla s přítelem, tajila to půl roku

 
Herečka Emma Watsonová je už půl roku single. S přítelem Williamem Adamoviczem se v tichosti rozešla. I když se spolu ještě na podzim vídali, nebyli už pár. Další články k tématu: Na řeči o Harrym Potterovi mě nesbalíte, říká Emma Watsonová Watsonová: Nálepky Hermiony jsem se pořád nezbavila, ale počkám si Být sexy nikdy nebylo mým cílem, říká Emma Watsonová Emma Watsonová má potíže s věkem, pletou si ji s dítětem Emma Watsonová předvedla na premiéře nálepky na bradavky Emma Watsonová je zamilovaná, s přítelem vyrazila na hudební festival
06.01.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Watson (333 článků) , Harry Potter (1410 článků)

Žena, které medvěd ukousl nos a uši: Revenant je blbost, DiCaprio vyvázl jen se škrábanci!

 
Američanku Allenu Hansen (64) napadl před osmi lety medvěd, když venčila své pejsky. Allena byla ráda, že vůbec přežila. Šelma jí utrhla nos a uši a žena musela podstoupit nespočet operací. Allena popsala, proč si o filmu REVENANT Zmrtvýchvstání myslí, že je to "směšná blbost".
09.03.2016 19:20 |

podobné články

Agáta Hanychová se rozešla s přítelem, v posteli ho nahradil Gigolo

 
Modelka Agáta Hanychová (24) je zase sama. Rozešla se po čtyřech měsících s přítelem Matoušem Peschkem (23). Místo přítele s ní spí v posteli nový psí miláček - rotvajler Gigolo.
05.09.2009 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2700 článků)